• w temacie Zakwaszenie organizmu - czym jest i jak z tym walczyć?

  W: Hydepark
  A ja myślę, że tzw. zakwaszenie organizmu objawiające się poczuciem zmęczenia, wypadaniem włosów to zmęczone nadnercza, które wpływają na niedoczynność tarczycy. Przyczyna? Brak określonych witamin i minerałów. Uleczalne, wyleczalne, kierunek Jerzy Zięba You Tube!
 • w temacie skuteczne odchudzanie istnieje?

  W: Hydepark
  Dlaczego japońskie kobiety są szczupłe?

  Dlatego, że m.in* zamiast chleba jedzą małe porcje japońskiego (niepełna miseczka) ryżu gotowanego na parze, :) a słodycze typu czekolada, lody czy ciasta spożywają czasem w małych porcjach.
 • w temacie Dlaczego wszystko jest takie drogie!?

  W: Hydepark
  W lutym b.r nagle i bez uprzedzenia ani informacji w prasie - zdrożały jajka M i L dokładnie o 50gr 10 sztuk!

  Wiem bo jem codziennie kilka jajek na miękko na śniadanie.
 • w temacie list gończy za PO i Tuskiem

  W: Polityka
  A właściwie to dlaczego PIS nie popiera Tuska i się obraża na UE za jego poparcie? Czy jeśli Tusk jest zdrajcą racji stanu Polski to dlaczego jeszcze mu PIS i prokuratura nie postawił zarzutów ?!

  Nikogo to nie dziwi?

  Wysyłać za Tuskiem list gończy tylko dlatego, że ma szczęście i umiejętnie pnie się po szczeblach politycznych - to odrobinę śmieszne, małe i zaściankowe - taka polska zawiść bez powodu najwyraźniej.

  I pytanie do zwolenników PIS-u dlaczego ta wasza ukochana partia nie unieważniła jeszcze ustawy 1066 zamiast tego serwuje kobietom w Polsce dozwoloną prawnie przemoc i m.in. przymus rodzenia dziecka gwałciciela?!
 • w temacie Jutrzejszy Dzień Kobiet może być ostatnim?

  W: Hydepark
  Marcin65 a moze by tak podyskutowali o majątku koscioła w Polsce i o łamaniu praw kobiet w Polsce i o katolickim uprzedmiotawianiu kobiet w Polsce
  tego autor nie widzi
  a po za tym kłamie
  tyle w temacie
  Rozmawiali o łamaniu praw kobiet w Polsce i o katolickim uprzedmiotawianiu kobiet w Polsce, ale Ordo Juris zaprzeczyło mówiąc, że słucha się tylko głosu kobiet, i nikogo innego. Prawda wg nich wygląda inaczej niż mówią same kobiety!
 • w temacie POLACY ZOSTALI OSZUKANI..

  W: Hydepark
  Nie wiem czy wiecie, ale na 1 dziecko miało być 900zl, na 2 dziecko 700zl, na trzecie dziecko 500zł.
  Co PIS ludziom dal? Ochlapy!
 • w temacie Skąd wziąć kartony?

  W: Hydepark
  Kartony do przeprowadzki widziałam na allegro i pamiętam, że były porządne, wytrzymałe na ciężary, duże, cen nie pamiętam.