• 17-latka po szczepionce Gardasil dostała paraliżu

  W: Babskie sprawy
  W wywiadzie dla Daily Mail’a El-Safty powiedziała: „Z osoby całkowicie sprawnej i zdrowej w każdym względzie stałam się osobą unieruchomioną, nie mogę się ruszać.
  „Pewnego dnia zobaczyłam w telewizji nagłówek alarmujący o wpływie wirusa HPV. Miałam wszystkie objawy, w tym problemy z sercem, ciężkie wrzody i paraliż. Potem dowiedziałam się, że także jest prawdopodobna niepłodność. Nadal zajmuję się lokalną polityką i studiują prawo, ale moim głównym celem jest ostrzeganie innych dziewczyn o tym szczepieniu. To niebezpieczne i przerażające.”


  http://www.br(...)pionce/
 • Rak prostaty zabija częściej niż rak piersi

  W: Męskie sprawy
  Ilość śmierci na raka prostaty od 1999 wzrosła o 2359 rocznie. Ilość śmierci na raka piersi zmalała w tym samym czasie o 1505 na rok. Specjaliści twierdzą, że związane jest to ze sposobami diagnostyki oraz poziomem leczenia obydwóch przypadłości i co jest z tym związane ze skalą środków finansowych przeznaczanych na walkę z rakiem. Ilość środków na walkę z rakiem piersi była w ciągu ostatnich 10 lat wyższa o połowę niż na walkę z rakiem prostaty. Aby można było zmniejszyć o połowę do 2026 roku ilość zgonów na raka prostaty potrzebne jest zainwestowanie w medycynę: techniki wykrywalności, sposób leczenia.http://www.br(...)ostaty/
 • Iluminaci istnieją - twierdzi kanadyjski polityk

  W: Polityka
  Iluminaci istnieją i posiadają technologie mogące wpływać na klimat, twierdzi były kanadyjski minister obrony Paul Hellyer. Czemu nie chcą tych technologii wykorzystać? Bo prowadzą interesy w z firmami paliwowymi i to im się nie opłaci.
  Paul Hellyer z polityką był związany przez dekady. Twierdzi, że wśród iluminatów są politycy, artyści i biznesmeni, którzy rządzą światem.
  Większe kontrowersje wywołuje jego wypowiedź na temat "obcych".

  Źródło:
  http://www.br(...)minaci/