• w artykule "Fakt": Biedroń - czarny koń wyborów prezydenckich?

  W: Fakty

  Naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM. Pisałem o poprzednich rządach łamiących podtsawowe wolności ORAZ o byłych ubekach i milicjantach (przykładem chociażby takie tuzy, jak Mazguła, Stańczyk czy Dukaczewskiego) idących ramię w ramię. Nigdzie nie napisałem, że poprzednia władza to byli ubecy i zomowcy (chociaż niektórzy z prominentnych działaczy, jak chociażby były pan prezydent mają dziwne powiązania z ludźmi dawnych służb).

 • w artykule "Fakt": Biedroń - czarny koń wyborów prezydenckich?

  W: Fakty

  No, toś podał "przeciwwagę". Rzeczywiście. Za poprzednich rządów nie było ludzi z przeszłością zawodową w tamtym systemie. A skąd. Dukaczewscy, Tobiasze, Lichodzcy, Bondaryki, Czempińscy - oni wszyscy się wzięli znikąd, prawda? Nie są po szkołach moskiewskich, nie pracowali w służbach, policji, wojsku pod sowieckim butem? A poza tym, co to za "riposta"? Przedszkole na zasadzie "a u Was biją Murzynów". Wskaż, w którym miejscu nie mam racji. Gdzie napisałem nieprawdę. A nie wywijaj jednym, jedynym, na dodatek mocno naciąganym przypadkiem. Bo czego byś o Piotrowiczu nie napisał, to nie torturował ludzi, nie tłukł ich pałą, nie wywoził do lasu, nie napuszczał "nieznanych sprawców", jak to towarzystwo broniące ubeckich przywilejów.

 • w artykule "Fakt": Biedroń - czarny koń wyborów prezydenckich?

  W: Fakty

  Tej granicy już dawno nie ma. Nastąpiło totalne odwrócenie pojęć. Ludzie odpowiedzialni za najazd ABW o 6 rano na mieszkanie studenta, bo podśmiewywał sie w internecie z prezydenta, odpowiedzialni za prowokacje podczas Marszów Niepodległości i szykanowanie ich uczestników, organizujacy najście na redakcję, aby przemocą odebrać jej niewygodne dla nich materiały, wreszcie STRZELAJĄCY do protestujących - "bronią wolności"... Ludzie, którzy jeszcze niedawno twierdzili, że 500+ to nieodpowiedzialny populizm, bo nie ma na to pieniędzy i zrujnuje to gospodarkę - dziś postulują rozszerzenie tego programu, obiecują emerytom 13-tą emeryturę, choć dopiero co podnosili wiek emerytalny, bo "nie ma pieniędzy". Ale co tam! Byli zomowcy, ubecy i ubeccy kapusie - dziś "bronią demokracji" i twierdzą, że "jest mniej wolności, niż w PRL"... Czysty Orwell.

 • w artykule Dlaczego Schetyna nie spotkał się z Tuskiem?

  W: Fakty

  Dla ścisłości: Tusk też jest historykiem z wykształcenia. Inna sprawa, że to kompletnie nic nie znaczy - magistrem historii jest też były pan "prezydęt", bredzący o "piątej twarzy Światowida", "Kościerzynie-Koźlu", "Karolu Wyszyńskim", "Wisławie Czymborskiej", że na bigos, kontrolowanie wierności żony, Dunki-kaszaloty i lewatywę spuszczę już zasłonę miłosierdzia... A największy geniusz specjalista od 6 króli, "dokonania ciąży", "głowy psującej się od góry", "chłopców chodzących do ginekologa" i niezliczonych innych blamaży, jest magistrem handlu zagranicznego (ba, jego partyjny przyd...pas, poseł Misiło, zrobił nawet z niego "doktora ekonomii").

 • w artykule Dlaczego Schetyna nie spotkał się z Tuskiem?

  W: Fakty

  Czegoś nie rozumiem... Donald Tusk był przesłuchiwany jako Ś W I A D E K, a nie podejrzany. Więc nad czym to musiał "długo pracować z adwokatami"??? Przecież on sobie nie ma nic do zarzucenia. Więc czego się boi???

 • w artykule "SE": Wątpliwości co do rozliczeń podatkowych Kijowskiego

  W: Fakty

  Kpisz czy o drogę pytasz? W dzisiejszych realiach braku informatyków na rynku pracy bezrobotny ??? To tylko i wyłącznie na własne życzenie mógł być. Na pajacowanie w KODzie miał czas? To i na robotę mógł mieć. Po prostu hochsztapler, wydrwigrosz i cwaniak, a nie żaden biedny "skrzywdzony".

 • w artykule PO zapowiada zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi Berczyńskiego

  W: Fakty

  A co to za kretyńskie pytanie? Co by nie mówili "pisiewicze" - czy to w jakikolwiek zmienia obraz, jaki wyłania się z rozmów platfusów? Ale ci "durni" pisiewicze najwyraźniej mają więcej rozumu od platfusowych "geniuszy" - przynajmniej nie dają się, jak dzieci, podsłuchać.

 • w artykule PO zapowiada zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi Berczyńskiego

  W: Fakty

  Taaaak, jest katastrofa - i dlatego PKB rośnie, bezrobocie spada, NIEZALEŻNE agencje ratingowe podwyższają Polsce ocenę, NIEZALEŻNA giełda odnotowuje rekordowe wzrosty, w budżecie jest po raz pierwszy NADWYŻKA (a przecież 500+ miało ten budżet "rozwalić"), złoty się umacnia. No, katastrofa. Oczywiście, obecna ekipa daleka jest od doskonałości, zdarzają się i Misiewicze - ale twierdzenie, że "są o wiele gorsi od poprzedników", to jak powiedzieć o podwórkowym żuliku, który zabrał dziecku drobne, że jest gorszy od Hitlera.