• w temacie Wystapienie z Unii Europejskiej jest tuz ,,tuz

  W: Polityka
  slow
  Edytt5 Ten Rząd i Prezydent wiecznie mają pecha. Jak nie fortunne wypowiedzi to dziwne niefortunne wypadki czy wypłaty przez przypadki. Normalnie kabaret na oczach Świata. Może trzeba zatrudnić jakiegoś egzorcystę coby odczarował ten kabaret?
  Jest egzorcysta etatowy.
  [video]
  Tiaaa.... ale nieskuteczny jak widać.
 • w temacie "PiS`iory" zmuszają matki do rodzenia dzieci niepełnosprawnych

  W: Polityka
  Jest zakaz, to i sumienia mają czyste. Ale czy na pewno powinni mieć czyste? Jak ktoś chce usunąć ciążę to usunie to tylko kwestia ceny. Jak kogoś nie stać to urodzi i wyrzuci Przecież skądś się biorą te dzieci w śmietnikach czy innych miejscach. Uważam że i tak niewielki procent tych przypadków wyrzuconych już narodzonych dzieci ujrzy światło dzienne.

  Może powinni ustawowo wprowadzić obowiązkowe badania ginekologiczne dla kobiet w wieku rozrodczym żeby być pewnym czy oby któraś nie zaszła. ... ?
 • w temacie Wystapienie z Unii Europejskiej jest tuz ,,tuz

  W: Polityka
  Ten Rząd i Prezydent wiecznie mają pecha. Jak nie fortunne wypowiedzi to dziwne niefortunne wypadki czy wypłaty przez przypadki. Normalnie kabaret na oczach Świata. Może trzeba zatrudnić jakiegoś egzorcystę coby odczarował ten kabaret?
 • w temacie Mój pierwszy donos ...

  W: Polityka
  Hahaha.... znam takiego co to napisał donos do skarbówki na jakiś sklepi i sam się pobier...ł.
 • w temacie Europa nam zazdrości

  W: Polityka
  taie Nie przesadzaj
  Posłów mamy tylu co USA
  No i faktycznie mamy większy jak Niemcy - dług publiczny - oni tego nie potrafią a my już dobiliśmy do miliarda ale jak się postaramy będzie dwa.:) Też myślę, że plan jest już wzorowo opracowany by pobić ten rekord.
 • w temacie Europa nam zazdrości

  W: Polityka
  ~gość Wiceministrowie nie są posłami i mają na rękę 6 tys. netto, ministrowie są posłami i mają tyle co posłowie + dodatek funkcyjny wiec te 1,5 mln miesięcznie trochę naciągane na potrzeby dokopania PiS-owi.Chyba nie jest naciągane. Przyjmując najmniejszą wersję bez dodatków funkcyjnych od kwoty netto 6 tys. - koszt wynagrodzenia ok. 10 270 zł razy 117 osobników to już około 1 201 590 zł. zatem nie ma mowy o dokopywaniu bo liczby same mówią za siebie.