• w temacie Cały jestem mokry- ech te święta

  W: Hydepark
  ~kas Fumio,lany poniedziałek dobiega końca...teraz ciepłe łóżeczko i sny:)
  Mnie ciekawi jednak co innego...twój nick:))
  A fajny mam ten nick? :))
 • w temacie byle nie dotykał mnie

  W: Hydepark
  Kajetana A mi czasem zdarzy się dotknąć personalnie, zależy ktora nogą wstanę lub jak irytujacy jest caloksztalt adwersarza (choć staram się nie robić tego) a gdy ktos mnie dotkie pierwszy to oddam z nawiązką lub zignoruje....to też zależy od tego, ktora nogą wstanę.

  W nosie to mam. Taka jestem w życiu i taka jestem tu. Czasem lubię wsadzić szpile. Ale w nosie też mam gdy ktos mi dosrywa...to wszystko tu, to pierdolety a przezywacie jakby chodziło o sprawy zycia i smierci. Kiedyś bardziej się przejmowalam ludźmi hejterami a teraz bawi mnie to. Ale też wiem dlaczego tak było...za dużo czasu tu spędzałam. Dlatego przejmującym sie dotykaniem proponuję częstsze wycieczki poza forum i dystans.
  To zapraszam cię na spacer, po górach. To ty jesteś dobrą bez konfliktową dziewczyną. Ale czy masz dobre serce? A mnie nie lubisz, ja to wiem.
 • w temacie Cały jestem mokry- ech te święta

  W: Hydepark
  [cytat kogo=Kajetana]Fumio ty jestes erotoman gawędziarz....powinny cie wychlostac rozgami. W końcu moze bylbys usatysfakcjonowany.

  Czemu tak od razu erotomanem, przede wszystkim męźczyzną, trudno, żebym fascynował się mężczyznami. Nie jestem gejem.
 • w temacie byle nie dotykał mnie

  W: Hydepark
  irusiowj
  Fumio
  irusiowj nie jest chorą "argumentacją" danie po łapach temu, który próbuje mi robić [ per rectum.] W każdym innym wypadku zajmuję się treścią postu a nie tą, ukrywaną pod powłoka cielesną usera, czy sięganiem do oceny następstw kontakctów osobistych jego matki i dalszych przodków.
  Irek, znowu następna zawiedziona. Co się dzieje? Czy wszystkie Twoje?
  Tak, gdyż jeśli wszystkie, to żadna. A skąd wy gdybałeś to nieszczęsne, zawsze błędne logicznie -wszystkie?
  Dobra, to sprecyzuję, NIEKTÓRE​. Teraz dobrze?
 • w temacie byle nie dotykał mnie

  W: Hydepark
  irusiowj nie jest chorą "argumentacją" danie po łapach temu, który próbuje mi robić [ per rectum.] W każdym innym wypadku zajmuję się treścią postu a nie tą, ukrywaną pod powłoka cielesną usera, czy sięganiem do oceny następstw kontakctów osobistych jego matki i dalszych przodków. Irek, znowu następna zawiedziona. Co się dzieje? Czy wszystkie Twoje?
 • w temacie Tak sobie myślę, jaki jest sens życia

  W: Hydepark
  Bardzo mądra, naukowa hipoteza, tak częściowo poparta dowodami. Niestety są ludzie słabi i mocni, należę do tych średnich. Myślę,że będzie właściwe jeśli napiszę, że na naszą odporność i siłę, mają wpływ też inne osoby, które poprzez swoje zachowanie mogą też doprowadzić do różnych skrajności. Dzięki, fajna wypowiedź, a napewno na poziomie.
 • w temacie Czy lubicie wspomnienia?

  W: Hydepark
  ~pamiętam czy warto wracać do wspomień?Nie wiem ,chyba czasem tylko po co?Co to da?Jeżeli jest to bolesne wspomnienie lepiej wyrzucic z pamięci.A jak jest to coś co dało nam wiele szczęścia to budzi od nowa ból.nalezy ZAMKNĄĆ PRZESZŁOŚĆ I NIE WRACAĆ.Nie warto rozdrapywać starych ran.Tak, to piękne i mocne słowa, bardzo wzmacniające. Ale to takie trudne i trzeba mieć silną wolę. Nie każdy może dać radę. Ale mądra i pouczająca wypowiedź.