• Czy picie alkoholu szkodzi efektom ćwiczeń?

  W: Hydepark
  Trenuję, chodzę na fitness i siłownię. Nie chciałabym stracić efektów tych ćwiczeń, ale gdzieś ostatnio słyszałam, że alkohol niweczy efekty wcześniejszych ćwiczeń. Nie wiem, czy to prawda.

  Słyszeliście coś o tym?
 • Jakich mężczyzn unikacie?

  W: Babskie sprawy
  Spotykamy na swojej drodze różnych chłopaków czy mężczyzn. Na niektórych zwracamy uwagę, a niektórych wolimy unikać i nie mieć z nimi więcej wspólnego.

  Jakich mężczyzn unikacie?
  Ja czuję niechęć do cwaniaków, i takich którzy nie szanują kobiet.


 • Jak przygotować rower do sezonu?

  W: Hydepark
  Mam rower, którym chciałabym na wiosnę jeździć na uczelnię. Jednak nie był ruszany przez dobrych kilka lat i nie wiem co powinnam zrobić, żeby nadawał się do jazdy, był bezpieczny i sprawny.

  Gdzieś go powinnam oddać do przeglądu, czy zrobię taki przegląd sama?
  Co powinno się sprawdzać przed sezonem?


 • Najlepsze miejsce na randkę?

  W: Porady
  Jakoś brakuje mi kreatywności w tej sprawie i zawsze jak planujemy jakieś wyjście to wybieram jakąś knajpkę z jedzeniem, ewentualnie kino. Gdzie jeszcze można wyjść na randkę, aby było ciekawie? Niebawem wiosna, więc pewnie możliwości będzie więcej :)
 • Oryginalne fryzury. Ładne czy nie?

  W: Porady
  Chciałam zrobić sobie jakąś nową, ciekawą fryzurę. Co myślicie o takiej jak na zdjęciu? Modne są jeszcze takie cięcia?

  Według was warto sobie taką zrobić? Czy jakieś inne oryginalne fryzury możecie polecić:)?
 • Dla kogo stroją się kobiety?

  W: Babskie sprawy
  Dla kogo w końcu staramy się wyglądać dobrze? Dla mężczyzn (naszych/nie naszych), dla innych kobiet (rywalizacja), czy dla samych siebie? Mnie się wydawało, że robimy to dla nas samych, ale z czasem wydaje mi się, że zauważam, że istnieje jakaś rywalizacja między kobietami, widać to choćby w momencie, gdy mamy takie same sukienki na imprezie...

  Dla kogo się strocie?

 • Głodówka - skuteczna dieta?

  W: Babskie sprawy
  Głodówka trwa jakieś dwa-trzy tygodnie, nie przyjmuje się wtedy pożywienia a czasem nawet wody. Uwalnia to od chorób, oczyszcza organizm, poprawia naturalną odporność. Takie informacje czytałam na kilku stronach. Gdzie indziej czytałam, że powoduje stres i wcale nie powoduje utraty zbędnych kilogramów.

  Co sądzicie o głodówkach? Może to być niezdrowe?
  Wydaje mi się jednak, że może być skutecznym oczyszczeniem dla organizmu.


 • Prezent dla chłopaka

  W: Hydepark
  Hej:) niedługo mój chłopak ma urodziny. Wiem, że lubi gry, więc myślałam, żeby kupić mu jakąś. Jednak zupełnie się na tym nie znam, i nie wiem co wybrać, w co teraz grają chłopaki, jakie ciekawe nowości wyszły ostatnio? Wiem, że grał w jakieś strzelanki, wyścigi, symulatory. Dawno też niczego nie kupował z gier, więc kupując jakąś nowość, raczej powinnam trafić:)
  Co teraz wyszło fajnego godnego uwagi, co zainteresuje chłopaka:)?
 • Program antywirusowy na smartfona

  W: Hydepark
  Zwracacie na to uwagę? Ja odkąd kupiłam nowego smartfona, nie myślałam w ogóle o żadnych programach antywirusowych, że to w ogóle jest potrzebne. Ostatnio kumpel się mnie o to pytał, i stwierdził, że jestem niepoważna i że powinnam o to zadbać. A nie jest może to jakoś wbudowane w smartfona, czy coś?

  Uważacie, że antywirus na smartfona jest potrzebny? Korzystacie?
 • Narty na Słowacji?

  W: Hydepark
  Znam wiele polskich kurortów, ale słyszałam ostatnio wiele opinii, że nie opłaca się jeździć na nartach u nas, tylko na Słowacji. Niby jest dalej, ale niedużo dalej i ceny podobno są bardziej atrakcyjne.

  Macie jakieś doświadczenia? Bo nie wiem, czy to prawda, czy się faktycznie opłaca?