• Honda civic roztrzaskała się na słupie

  W: Motoryzacja

  Ja tam nie wiem jaki jest tam asfalt, ale wiem jedno, na znacznej cześć DTŚki jest 70 i jeśli tam tyle jadę (a odkąd sobie ważę książki do słuchania to przepisów przestrzegam) to niemalże tamuję ruch.

 • w artykule Błaszczak o interwencji policji: Zapobieżono awanturze

  W: Fakty

  Jeśli jedyną aferą wg. KODu jest potencjalnie to, że glina powiedział do demonstranta słowo na "k" i rozpisują się o tym portale drugie dzień z rzędu, to jest to jasny dowód na to, jak bardzo znudzeni są KODowcy i na to, że było wyjątkowo spokojnie. Znam notabene kilka osób, które w dawnych latach były na takich marszach, raczej z ciekawości, niż ze wzgląd na poglądy np. narodowościowe. Każda z nich twierdziła, że byli w tłumie ewidentni prowokatorzy a policja była skrajnie agresywna.

 • w artykule Uwaga. To prawdziwa rewolucja w przeglądach

  W: Motoryzacja

  Generalnie wystarczyłoby zrobić jedno. Odbieranie stacji uprawnień, jeśli dopuściła pojazd do poruszania się po drodze bez pełnych, zarchiwizowanych badań lub na podstawie lotnej kontroli wyszło, że dopuściła pojazd nie w pełni sprawny..

 • w artykule "Rzeczpospolita": PiS traci, Kukiz'15 w górę. Sondaż

  W: Fakty

  Osobiście w żadnych wyborach nie głosowałem na PiS. Na PO głosowałem w 2011 potem już nie. Tym niemniej jedno jest pewne, uważam rząd PiS za zdecydowanie lepszy od rządów PO. Z działaniami PiS można się zgadzać lub nie.... ale NIKT nie może powiedzieć, że ten rząd nie podejmuje się reformowania kraju. Władza PO to było 8 lat zastoju legislacyjnego, rosnącej korupcji i rozpasania władzy. Do dnia dzisiejszego zresztą, jedynym pomysłem PO jest ... odsunięcie PIS od władzy. Żadnej innej oferty nie mają. Dla mnie to nie jest alternatywa. Pomimo, że trudno mi tolerować oszołomów typu Pana M.

 • w artykule Szef MSZ: Rosja nie chce rozmawiać z polskim rządem w żadnej sprawie

  W: Fakty

  A czego się spodziewacie? Przy takich sygnałach jak idą z Warszawy od kraju takiego jak Polska, kraj o pozycji takiej jak Rosja, może sobie pozwolić na traktowanie nas właśnie w taki sposób. No i to robi. Z Polski idą sygnały zwyczajnie wrogie, słowa których się w dyplomacji używa rzadko, są u nas na porządku dziennym. Dla mnie osobiście sprawa wraku jest trzeciorzędna, a ruskie rozgrywają ją perfekcyjnie....

 • w artykule ​Macierewicz: Polska armia uzyska zdolność powstrzymania każdego przeciwnika

  W: Fakty

  Jestem ZA! tylko dlaczego Pan, Panie Maciarewiecz w tym celu jeszcze nic nie zrobił? Popychać głodne kawałki każdy maże, ale gdzie są nasze śmigłowce, gdzie modernizacja wojsk pancernych, gdzie nowe samoloty? 10 lat to 2,5 kadencji sejmu - takie obietnice to każdy może składać. Misiewicz i o. Tadeusz to nie wszystko.

 • w artykule Skandal wokół Kaspersky'ego narasta, a rosyjski antywirus nadal hula w polskiej administracji

  W: Biznes

  Z treści artykułu wynika, że "Mechanizm nazywany silent detection wykorzystywany był w celu poszukiwania plików oznaczonych przez Amerykanów jako ściśle tajne". A zatem zasadniczo, co mnie to obchodzi? Ja na swoim kompie raczej nic takiego nie mam. Jak na razie to amerykanie sami podsłuchiwali nie tylko swoich przeciwników co i sojuszników. Google, Microsoft itp. gromadzą o nas dane nieustannie...