• w temacie Dlaczego facet chce odejsc?

  W: Babskie sprawy
  ~proste
  Gosiaczek75 Moja rada - daj sobie spokuj, nic na sile, niech pisze co chce, moze musi odreagowac wlasna nieudolnosc, zazdrosci ci zaradnosci i pracowitosci.
  Przyjdzie czas a poznasz kogos naprawde wartosciowego, przy kim poczujesz sie jak prawdziwa kobieta a nie bankomat. Wiec glowa do gory!
  W epoce równouprawnienia nie ma znaczenia kto jest bankomatem, ten kto ma pracę ten finansuje drugą osobę z którą jest związany.
  Oczywiscie o ile bankomat oprocz zarabianiem na utrzymanie musi jeszcze zajac sie domem bo nieudacznik jak sama nazwa wskazuje woli praca sie nie kalac. Rownouprawnienie to takze podzial obowiazkow a nie tylko zarabianie pieniedzy i utrzymywanie osoby niepracujacej zawodowo.
 • w temacie Dlaczego facet chce odejsc?

  W: Babskie sprawy
  Moja rada - daj sobie spokuj, nic na sile, niech pisze co chce, moze musi odreagowac wlasna nieudolnosc, zazdrosci ci zaradnosci i pracowitosci.
  Przyjdzie czas a poznasz kogos naprawde wartosciowego, przy kim poczujesz sie jak prawdziwa kobieta a nie bankomat. Wiec glowa do gory!
 • w temacie Jak namówić dziecko na przedszkole?

  W: Hydepark
  ~efdasds Myślicie, że jest sens chodzić na dni otwarte? Jak dużo można zobaczyć z życia przedszkola? I czy w Waszych przedszkolach są organizowane?
  Przede wszystkim zobaczysz przedszkole "od srodka" - uklad sal, wyposarzenie, lazienki itp. jak panie dbaja o czystosc i dekoracje, poznasz codzienne zwyczaje typu : powitanie, posilek, przebieranie do wyjscia na plac zabaw... wiadomo, ze kazdy dzien przynosi cos nowego ale warto jest zobaczyc miejsce gdzie dziecko bedzie spedzac kilka godzin dziennie.
 • w temacie Całoroczne krzewy, jakie najlepsze?

  W: Porady
  ~Jan A może tutaj mi ktoś pomoże. Bo szukam, co to za roślina? Podejrzewał, że tawuła, tylko nie wiem, jaka odmiana. Może ktoś się na tym zna? [image]0006MDAWKNNCODWF[/image]Tawulka Arendsa "Biala Mala"
 • w temacie Czy zemsta bywa słodka?

  W: Uczucia
  Nie mszcze sie , chociaz bardzo bym tego chciala, czekam cierpliwie az go grom z jasnego nieba grzmotnie! W zyciu nie ma nic za darmo , za wszystko trzeba wczesniej lub pozniej zaplacic.