InterWojtek222
Poziom 21

InterWojtek222

Mężczyzna (69)

• w temacie POLACY-JUTRO WYWIESZAMY BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĘ !!!

W: Hydepark
    Laila44 Mimo chęci i obowiązku nie wywieszę przez moje niedbalstwo.Był remont ścian zewnętrznych całego bloku łącznie z ociepleniem i uchwyt na flagę musiał być zdjęty--nie przymocowany, flaga już ma swoje lata-- nie kupiłam nowej, ADM nie ma.Sąsiedzi tak samo jak my,zawsze naprawdę flaga łomotała na moim balkonie tym bardziej ładnie się prezentowała bo mieszkamy w mieszkaniu narożnym z widokiem na główną ulicę osiedla ale wtopa, wstyd, już mężowi swoje powiedziałam bo to jego obowiązek był.
    :)

paradigle
    InterWojtek222
    AnnTonia
    zbuta Na moim domu BIAŁO CZERWONA powiewa bez przerwy
    Dobry pomysł :) Muszę też zainstalować biało-czerwoną na stałe :)
    Witaj Tonia, zbuta ,witajcie.U mnie też już flaga wisi ,tak powinien zrobić każdy prawdziwy Polak.Pozdrawiam Was :)
    Tylko wywieś flagę bez godła i napisów na niej(jak masz w awatarze) bo wyjdziesz na buraka.
    dostałeś plus-nie martw się- wiem jak wygląda POLSKA flaga !!!

AnnTonia zbuta Na moim domu BIAŁO CZERWONA powiewa bez przerwy Dobry pomysł :) Muszę też zainstalować biało-czerwoną na stałe :)
    Witaj Tonia, zbuta ,witajcie.U mnie też już flaga wisi ,tak powinien zrobić każdy prawdziwy Polak.Pozdrawiam Was :)
  • w temacie Wybory prezydenckie w USA

W: Polityka
    Witaj Iwonka-całe szczęście wygrał Trump-świat zmienia się i ma dość "demokracji" w wydaniu lewaków. A własnie, na granicy z Meksykiem zauważono duży ruch,auta kierują się w stronę Meksyku. Czyżby lewakuacja ??? Pozdrawiam Iwonka :)
  • w temacie Wieczorna zagadka nr.2. Kto na fotce.....Uwaga,średnio trudne...

Lidka323 Wojtku nie zapomnij "uhonorować" prezesa Rzeplińskiego, przecież "tyle zrobił dla demokracji". Pewnie czuł by się niedowartościowany gdyby był pominięty :))))Witaj Lidka-nie nie zapomnę,postaci godnych "uhonorowania" pełno,ba niektórzy po ulicach darmo łażą.....Pozdrawiam Lidka :)
  • w temacie Stany Zjednoczone Ameryki mają nowego prezydenta .

W: Polityka
    Cieszę się że wygrał Trump. Lewactwo kwiczy.Polska lewactwo odsunięte od koryta. Austria lewactwo sfałszowało wybory prezydenckie...teraz wygrywa Trump !Najnowsza wiadomość, szef szKODników jedzie do USA ha ha bronić dededemokracji ha ha
  • w temacie Wieczorna zagadka, uwaga trudne !!

Lilith1 InterWojtek222 Lilith1 Jeju, ale czad! No, super ten (j) rebus... jaki górnolotny, edukacyjny, budujący, rozwojowy, śmieszny do bólu i w ogóóóóóóóóóóóóóóóle.
    Żeby iiiiii nie napisała, w życiu bym się nie skapnęła o co biega... za to mój kot od razu się zorientował i chciał podpowiedzieć...
    Z niecierpliwością oczekuję kolejnych perełek.Witaj droga Lilith jeden,będzie będzie następny konkurs-dzisiaj wieczorem,obiecuję.Może już zgadniesz kto? Pozdrawiam.Drogi Wojtku, a witajże mi! Już drżę z emocji i podniecenia, co to będzie za rebus. Czy równie wysokiej klasy jak ten pierwszy, czy może jeszcze trudniejszy. Kot uśmiecha się pod wąsem znad miski z Kiti Keatem, on ma pewność, że podoła, ja nie :(, bo poprzeczka wisi wysoko.No to mamy ewenement-kot ma wyższe IQ od........ Dobra dzisiaj będzie trochę łatwiej.Pozdrawiam