Judas
Poziom 18

Judas

Mężczyzna (117)

 • w artykule "Polski prezydent zamordowany w Rosji"

  W: Fakty

  Lech poleciał tam na rozkaz brata w ramach kampanii wyborczej, żeby nabić sobie punktów. Miał świadomość o swej straconej pozycji w następnych wyborach. Tonący brzytwy się chwyta, tak więc na wiadomość że warunki lądowania nie sa bezpieczne, mimo wszystko nakazał lądowanie w Smoleńsku. W Katyniu czekali...ubi non accusator ibi non iudex !

 • w artykule Prezydenci Putin i Hu zapowiadają ściślejszą współpracę

  W: Fakty

  Zaiste mądry jesteś. Powszechnie wiadomo że ludy słowianskie przywędrowały onegdaj z dalekiej Afryki. Ludzie których pogardliwie określasz slowianinie mianem "żóltki" też przywędrowały z Afryki., ale trochę wcześniej od słowian.

 • w artykule Znaleziono dwa szkielety ludzi uznanych za wampiry

  W: Fakty

  Kościól zawsze patrzył na człowieka z nienawiścią, zwłaszcza wtedy gdy miał inne zdanie czy poglądy.Ludzi męczono i palono żywcem. Setki tysięcy ludzi...wymyślono piece do palenia ludzi i różne narzędzia tortur.Łamanie kęgosłupów kołem, przypalanie warg gorącym żelazem, miarzdżenie kończyn czy rozrywanie ciała przez konie. To kościół byłm prekursorem nazizmu. Hitler nie wymyslił nowych sposobów znęcania się nad człowiekiem, zaczerpnął je z kościoła, świetej inkwizycji. W Kwietniu 966 roku kościół wprawoadził haos w całej Europie, mordował wszystkich którzy mu się sprzeciwiali. Dotarł do Polski. Cóż więc miał zrobić Mieszko I, jak nie uchronić ten kraj przed rzezią?Czy wiesz że ostatni raz w Polsce kościól zabił publicznie 14 osób w 1775 roku w Doruchowie koło Ostrzeszowa?