Judas
Poziom 18

Judas

Mężczyzna (117)

 • w temacie Tak zaczynała się demokracja w Polsce....

  W: Polityka
  KarolP12
  Judas
  KarolP12
  taie
  KarolP12
  taie
  KarolP12
  taie KarolP12 Początki demokracji to są teraz. Za tamtej marionetki były początki zmutowanej komuny. Tak ci Piotrowicz powiedział - czy Faraon ?
  I ty w to wierzysz ?
  Aleś naiwny i ślepy .
  Wróciły lata 1944-48.
  Ty mi sugerujesz słuchanie jakiegoś faraona a sam bredzisz o tym, że w Polsce są lata czterdzieste?
  Puknij się w czerep :D
  Przeczytaj sobie wiersz "Ptak w klatce" - polecam.
  Może coś zrozumiesz .
  Odstaw szczujnie z czerskiej i wiertniczej to przestaniesz bredzić
  A co jest w wiertniczej ? Gazu szukają koło Przemyśla i podobno znaleźli coś co mieszkańcy wiedzą od 70 lat.
  A czerska chyba się "walnąłeś" - miało być czerstwa - bułka ?
  Chyba mylą ci się wyrazy .
  Na czerskiej i wiertniczej są szczujnie przez które zidiociałeś i teraz bredzisz. Czytaj ze zrozumieniem.
  Karolku, ostaw innych i skup się na moim Przyjacielu Pintapalcu.

  On już chyba 6 kapłanów nawrócił na ateizm, siódmy powiesił się a ósmy wziął rozwód z kochankiem.
  Cóż za rewelacje :DD
  Kto by pomyślał, że ateistyczny świr od wklejek posiadł takie moce. A czy są jakieś dowody na te rewelacje prócz świadectwa innego ateistycznego świra?
  Ma moc większą od egzorcysty Karolku, uważaj na niego bo na Ciebie rzuci klątwę ateisty aż się nie pozbierasz nieszczęśniku.

  Nawróconym za nic nogi w kolanach się nie chcą zginać.
 • w temacie BĘDZIE NOWY RAPORT W SPRAWIE KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ.

  W: Hydepark
  Blandare51 Judas Widziano Putina w Castoramie dzień wcześniej, kupował specjalną piłę do cięcia skrzydeł samolotów....ja slyszalem, ze to nie byla Castorama, a Leroy Merlin... ale moge sie mylic.... Możliwe że się mylę, lecz drobny incydent przy płaceniu rosyjską kartą debetową utkwił w pamięci bezdomnemu patriocie który akurat się kręcił koło kasy.

  Otóż karta nie chciała "przejść" przez czytnik żadną miarą i nagle znienacka, jakby znikąd pojawił się Tusk przebrany za zakonnicę i podał Putinowi dwa banknoty po 100 zł.

 • w temacie Wizyta u psychologa to powód do wstydu?

  W: Hydepark
  ~Antek Pewnie, że nie jest to powód do wstydu!Ja chodzę do pani psycholog Jolanty Szczepaniak od kilku tygodni i się tego nie wstydzę.Moi znajomi wiedzą, wspierają mnie i trzymaja za mnie kciuki!Ja bym się wstydził na Twoim miejscu, jeszcze się chwalić tym na forum...
 • w temacie KOBIETY W ARGENTYNIE WALCZĄ O PRAWO DO ABORCJI !!

  W: Hydepark
  Iwona19 Judas Iwona19 Judas Iwona19 ~ero Tam gdzie zakaz tam podziemna robota kwitnie. Zawsze tak jest. ale gdyby ludzie byli mądrzejsi to by tego podziemia nie było. Moim zdaniem współżycie seksualne powinno się podejmować wtedy gdy jest się na to gotowym i wie się, że dany facet to ten, z którym chciałoby się spędzić resztę życia. Oczywiście dobrze byłoby go poznać jak najlepiej. Pójście do łóżka po zbyt krótkiej znajomości raczej w tym nie pomoże. Gdyby to wszystko było uporządkowane to nie byłoby żadnego podziemia aborcyjnego bo kobiety byłyby gotowe na ewentualność ciąży. Poza tym kobieta ma dni płodne i niepłpdne czyli nawet natura obdarzyła kobietę chwilami, w których może współżyć i nie zajdzie w ciążę. Kobiety nie znają własnego ciała, podejmują współżycie gdy nie są gotowe na ewentualność założenia rodziny a później jest płacz i lament. Wszystko musi być jakoś uporządkowane. Niestety....
  Często aborcji dokonują nastolatki. Moim zdaniem współżycie seksualne przed osiemnastym rokiem życia jest głupotą i nieodpowiedzialnością. Iwonko w pewnych wypadkach zwierzęca natura człowieka jest silniejsza od zdrowego rozsądku a zachowania dyktują hormony.

  Tak jest u większości mężczyzn oraz kobiet.

  Jako przynależni do świata zwierząt kierujemy się w życiu emocjami, sporadycznie rozumem.Jakby Ci to wytłumaczyć,....
  Dopóki pierwszy raz się nie pobudzi tej sfery seksualnej to nie będzie się miało z nią większego problemu. Właśnie na tym bazują nasi "słudzy boży" cierpliwie uczą dzieci seksu i erotycznych zachowań nawet przed I komunią, chwała Panu.Jaja sobie robisz ze mnieZaprawdę powiadam Ci że jaj żadnych sobie z Ciebie nie robię, jakbym śmiał.

  Ty możesz być jedynie "służebnicą pańską" ( np. niewolnicą jakiegoś biskupa) lecz żadną miarą sługą bożym być nie możesz.
 • w temacie NAWET NIE WIEMY CO JEMY I JAK NAS TRUJĄ ..

  W: Polityka
  stiffnecked Lilith1

  Widzisz Pincio, zająłeś się pierdołami i rzeczy istotne umknęły Tobie. Informacje o działalności Monsato krążą w sieci od samego początku jej istnienia... przespałeś coś ważnego.
  Postaraj się nie przedrzemać innych istotnych wiadomości. Poszukaj info o koncernach farmaceutycznych, o depopulacji, o sterowaniu pogodą, o tzw. efekcie cieplarnianym, o ... lista jest długa.
  Bądź dzielny :)Podobno mierzenie zawartosci aluminium we wlosach ma pobudzajace dzialanie. Tak mi radzil Banita od natryskow.Raczej od wytrysków a nie natrysków.
 • w temacie Tak zaczynała się demokracja w Polsce....

  W: Polityka
  KarolP12 taie KarolP12 taie KarolP12 taie KarolP12 Początki demokracji to są teraz. Za tamtej marionetki były początki zmutowanej komuny. Tak ci Piotrowicz powiedział - czy Faraon ?
  I ty w to wierzysz ?
  Aleś naiwny i ślepy .
  Wróciły lata 1944-48.Ty mi sugerujesz słuchanie jakiegoś faraona a sam bredzisz o tym, że w Polsce są lata czterdzieste?
  Puknij się w czerep :D Przeczytaj sobie wiersz "Ptak w klatce" - polecam.
  Może coś zrozumiesz .
  Odstaw szczujnie z czerskiej i wiertniczej to przestaniesz bredzić A co jest w wiertniczej ? Gazu szukają koło Przemyśla i podobno znaleźli coś co mieszkańcy wiedzą od 70 lat.
  A czerska chyba się "walnąłeś" - miało być czerstwa - bułka ?
  Chyba mylą ci się wyrazy .
  Na czerskiej i wiertniczej są szczujnie przez które zidiociałeś i teraz bredzisz. Czytaj ze zrozumieniem. Karolku, ostaw innych i skup się na moim Przyjacielu Pintapalcu.

  On już chyba 6 kapłanów nawrócił na ateizm, siódmy powiesił się a ósmy wziął rozwód z kochankiem.
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  banjaluka Judas banjaluka Judas Nie wolnp zapominać że żydzi uśmiercenie w Polsce w zdecydowanej większości mieli obywatelstwo polskie.

  Czyli byli Polakami narodowości żydowskiej.Tak byli Polakami narodowości żydowskiej , z jakiej racji więc , żydzi nie będący polskimi obywatelami , domagają się za nich jakichś odszkodowań ?Szczerze to 1/3 mieszkańców Tel Awiwu zna lepiej lub gorzej język polski, natomiast prawie połowa mieszkańców biegle włada rosyjskim.Szczerze , to niech sprawiedliwości dochodzą przed naszymi sądami , niech nie robią zadymy za granicą , tym bardziej , że większość ma polski paszport i obywatelstwo .Żydzi jako tacy nie robią zadymy, to robią nawiedzone żydowskie oszołomy a takich w żadnym kraju nie brakuje.
 • w temacie ,,Niewidzialny Przyjaciel ” nie istnieje, czas się z tym pogodzić.!

  W: Religia
  cyklpo wielu rzeczy nie widać i mimo to istnieją to skąd wiadomo że z Bogiem jest inaczej?!Nie widać samych zjawisk lecz widać skutki ich działania a tego nie można powiedzieć o hebrajskim Bogu, bo jeśli popatrzymy na skutki wiary to widać destrukcję i zniszczenia.
 • w temacie ,,Niewidzialny Przyjaciel ” nie istnieje, czas się z tym pogodzić.!

  W: Religia
  frankeman aloha frankeman aloha frankeman aloha Na te wszystkie pytania masz odpowiedz w moim wcześniejszym wpisie !!! Jak chcesz potwierdzenia to czytaj 3 i 5 rozdział listu do Rzymian.
  Akurat kwestia wykupu która faktycznie związana jest z przestępstwem, jest czytelna zrozumiała i logiczna, mógłbym tutaj wkleić mnóstwo adekwatnych zapisów, ale po co. Wobec Stwórcy Jego szczytowe stworzenie, czyli człowiek, ZAWINIŁO.
  W ówczesnym prawie wykupu (polecam tutaj księgę Rut) było tak iż kogoś zadłużonego mógł wykupić tylko krewniak. Przyjmując Jezusa Chrystusa człowiek staje się bratem Jezusa, tak więc aby skorzystać z możliwości wykupu, które w praktyce oznacza UNIEWINNIENIE, trzeba zaprosić Jezusa Chrystusa do serca, to znaczy nawrócić się, czyli uczynić Go Panem swojego życia...
  To wszystko jest naprawdę proste, można to tylko przyjąć lub odrzucić, nie istnieje trzecia alternatywa. Tak więc wybór należy do człowieka...Może zdecyduj się czy Jezus już wykupił ludzi, czy dopiero dał możliwość wykupu ?
  Bo jeśli jeszcze nie wykupił, to niepotrzebnie umarł.
  Jeśli już wykupił, to po co jakieś starania, skoro wszyscy są wykupieni ?
  Nie można być jednocześnie wykupionym i niewykupionym.
  Tak czy owak konstrukcja logiczna tych historyjek jest bardzo wątła.Naprawdę jest to dziecinnie proste, LECZ człowiek musi zgodzić się na ten wykup. Nic na siłę, znasz chyba tę zasadę ?Zasadę znam, tylko że na wykup można się godzić ( ewentualnie nie godzić ) przed wykupem.
  Jeśli wykup już został dokonany, to jakie ma znaczenie czy ktoś się godzi na wykup ?
  Jeśli zgodzę się teraz na wykup, to chyba Jezus nie umrze ponownie, żeby mnie wykupić ?
  Z drugiej strony - jeśli kupiłeś koguta, to nie możesz post factum żądać, żeby kogut znosił ci jajka.
  Naprawdę musisz się zdecydować czy wykup się odbył, czy jeszcze nie.Nie można przenosić na żywca ziemskiej zasady wykupu na Bożą, bo byłoby to niewykonalne zważywszy iż ten Okup trwa tysiące lat i obejmuje miliardy ludzi.Okup trwa tysiące lat ?
  To co jest tym okupem ?
  Bo aż do teraz myślałem, że okupem była śmierć Jezusa.
  Okup wypłacany jest w złocie od 2000 lat, nawet nie wiesz ile Jahwe zgromadził w swoich skarbcach...ten okup nigdy się nie skończy.