Judas
Poziom 18

Judas

Mężczyzna (117)

 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  Ukraiński Sekretarz komisji międzyresortowej ds. upamiętnień Swiatosław Szeremeta skomentował decyzję polskiego Senatu. - Jest całkowicie absurdalna i ma absolutnie antyukraińską treść i charakter. Doprowadzi ona do poważnego zaostrzenia stosunków polsko-ukraińskich - powiedział w rozmowie z "Lwowskim Portalem".

  Chodzi oczywiście o nowo przyjętą ustawę IPN-u.

  " Jestem przekonany, że ukraiński parlament powinien podjąć decyzję o uznaniu polskiej okupacji ziem Zachodniej Ukrainy, polskich zbrodni, dokonanych na Ukraińcach w XX wieku oraz wprowadzić odpowiedzialność karną za zaprzeczanie tym zbrodniom, w tym polskiej okupacji "

  Nasz wschodni brat coraz groźniej potrząsa pięścią w stronę Polski, jesteśmy słabi i bezbronni...można się na nas wyżywać.

  ""Współpraca Polaków z nazistami podczas Holokaustu jest faktem" - to z kolei słowa z artykułu norweskiego portalu document.no. Ambasada RP w Oslo domaga się usunięcia tego fragmentu artykułu o nowej polskiej ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej.'


  Neutralni dotychczas Norwedzy stanowczo określili swoje stanowisko w obec Polski, będą patrzyć obojętnie na szykujący się rozbiór Polski.https://wiado(...)198849a
 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  trot65
  Judas
  trot65 Kto ma tego rozbioru dokonać?

  Napisz w końcu, bo niecierpliwie czekam.
  Obejrzyj załączony program Niezależnej TV u Zagórskiego, może zajarzysz?
  To może tak własnymi słowami? Tak się boisz tego swojego proroctwa , że aż trwoga ściska ci gardełko? ;)))
  Może jeszcze zażądasz bym ci na głos przeczytał?
 • w temacie KOBIETY W ARGENTYNIE WALCZĄ O PRAWO DO ABORCJI !!

  W: Hydepark
  Iwona19 Judas Iwona19 ~ero Tam gdzie zakaz tam podziemna robota kwitnie. Zawsze tak jest. ale gdyby ludzie byli mądrzejsi to by tego podziemia nie było. Moim zdaniem współżycie seksualne powinno się podejmować wtedy gdy jest się na to gotowym i wie się, że dany facet to ten, z którym chciałoby się spędzić resztę życia. Oczywiście dobrze byłoby go poznać jak najlepiej. Pójście do łóżka po zbyt krótkiej znajomości raczej w tym nie pomoże. Gdyby to wszystko było uporządkowane to nie byłoby żadnego podziemia aborcyjnego bo kobiety byłyby gotowe na ewentualność ciąży. Poza tym kobieta ma dni płodne i niepłpdne czyli nawet natura obdarzyła kobietę chwilami, w których może współżyć i nie zajdzie w ciążę. Kobiety nie znają własnego ciała, podejmują współżycie gdy nie są gotowe na ewentualność założenia rodziny a później jest płacz i lament. Wszystko musi być jakoś uporządkowane. Niestety....
  Często aborcji dokonują nastolatki. Moim zdaniem współżycie seksualne przed osiemnastym rokiem życia jest głupotą i nieodpowiedzialnością. Iwonko w pewnych wypadkach zwierzęca natura człowieka jest silniejsza od zdrowego rozsądku a zachowania dyktują hormony.

  Tak jest u większości mężczyzn oraz kobiet.

  Jako przynależni do świata zwierząt kierujemy się w życiu emocjami, sporadycznie rozumem.Jakby Ci to wytłumaczyć,....
  Dopóki pierwszy raz się nie pobudzi tej sfery seksualnej to nie będzie się miało z nią większego problemu.
  Właśnie na tym bazują nasi "słudzy boży" cierpliwie uczą dzieci seksu i erotycznych zachowań nawet przed I komunią, chwała Panu.
 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  Czy Polsce grozi kolejny rozbiór?

  Niestety tak świat jest poukładany że rządzą nim możni a nie biedota.

  W bezpardonowej walce o zyski nie ma miejsca na wiarę czy jej brak, liczy się zasobność portfela.

  Rząd polski sprawnie poczynił zewsząd wrogów osłabiając własny kraj jednocześnie,

  Mądrzejsi widzą czarne chmury nad nadwiślańskim krajem zaś oślepiona gawiedź nadal żyje w marazmie bezmyślnie klaszcząc sprawcom swoich nie nadchodzących marzeń. • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  ~Dzunga Judas ~Dzunga Judas ~Dzunga Judas Najgorsze co może spotkać religiantów to to że Izrael może

  Nie martw się o religiantów w Polsce. Dużo większym zmartwieniem powinno być dla ciebie by ktoś miał w ogóle chęci zawieźć cie do Jerozolimy co byś mógł łbem walić w Ścianę. Inaczej pozostanie ci na zawsze betonowy mur w Polsce, ale to chyba nie dałoby ci zbawienia? Jadę do Jerozolimy i zaraz wracam, chcesz pamiątkę z cudownego Jerozolimskiego pyłu zamknionego w małym szkaplerzu ze zręcznie wyrzeźbionym ryngrafem?

  Wprawdzie rozumu nie przysporzy lecz pomoże w zbawieniu.

  Nie odpowiedziałeś czy walenie łbem w betonową ścianę własnego mieszkania może przynieść ci zbawienie jak Izraelitom w Jerozolimie, czy jedynie może dać wybawienie dla paralityka?
  W przypadku Jerozolimy nie zapomnij, iż tam nie ma takiej różnicy czasowej jak w przypadku Peru. Zatem w swojej wirtualnej podroży "marzeń" uwzględnij i ten czynnik. :)
  W czasie wirtualnego "pobytu" w Szwecji przypadkowo dobrze się spisałeś. :))Zrobię film w trakcie pobytu w Jerozolimie i stamtąd przyślę pozdrowienia dla forumowiczów.

  Żałuję że nie zrobiłem tego w trakcie pobytu w Szwecji, lecz nic straconego, zawsze można to zrobić.

  Nie wiem gdzie wyczytałeś że Żydzi walą łbami o ścianę płaczu Bogów, w broszurce ONR?Czyli nie udzielisz mi odpowiedzi jednak co z tym betonowym murem w który walisz łbem? Szkoda. A byłem ciekaw czy daje ci to ukojenie na duszy ewentualnie ciele czy jednak nie...
  A tak jeszcze na marginesie - do Izraela nie da się dojechać. Proponuję "polecieć" samolotem. :)Gdzie wyszperałeś że nie da się dojechać?

  W broszurce ONR?