Judas
Poziom 18

Judas

Mężczyzna (117)

 • w temacie ,,Niewidzialny Przyjaciel ” nie istnieje, czas się z tym pogodzić.!

  W: Religia
  aloha
  ~Sajmon
  aloha [

  Nie zastanawiały Cię nigdy dziwne zdarzenia o których niekiedy ludzie doświadczają i opowiadają? Bo niewidzialny Bóg działa zakulisowo poprzez niewytłumaczalne wydarzenia, oraz używa ludzi pobudzając ich do pomocy innym.

  Życie fizyczne jest cenne, lecz nie najcenniejsze, głównie dla Niewidzialnego, lecz taką samą postawę mają ludzie zakochani w Niewidzialnym. Wzorzec taki przedstawiają apostołowie Jezusa Chrystusa w Biblii, oraz współcześnie żyjący chrześcijanie.

  Skąd masz takie wiadomości odnośnie tych procentów ?
  Czyli Bóg działa tak żeby się nikt nie zorientował , że działa stosując zjawiska , których nie można wyjaśnić.
  To dlaczego nie uznasz takich cudów jak np. Krwawiąca Matka Boska z Akita , objawienie Matki Boskiej w Lourdes , latający święty Józef Kupertino albo stygmaty ojca Pio, bo nie uznajesz prawda?

  Wykazałem Ci , że nie jest to kwestia działania Boga tylko tego co uznajesz za działanie Boga czyli kwestia uznaniowa. Tak więc cudem nie jest cud jako taki tylko to co Ty uznasz za cud.

  Więc bądź obiektywny z tymi działaniami Boga.
  A z tym wzorcem to byłbym ostrożny, jeden z apostołów sprzedał Jezusa a inny się go wyparł.
  Wszystko co uznaje się za działanie Stwórcy, MUSI mieć poparcie/odniesienie w jedynym Źródle czyli w Biblii...

  Ten co sprzedał Jezusa chociaż żałował to następnie sam rozporządził swoim życiem. Natomiast ten co wyparł się Go, też żałował, ale jak wyglądało jego dalsze życie jest szczegółowo opisane w Źródle.
  Może wiesz co pisze w "źródle" o takich jak Ty obłudnikach?
 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  ~Dzunga
  Judas
  ~Dzunga
  Judas Najgorsze co może spotkać religiantów to to że Izrael może

  Nie martw się o religiantów w Polsce. Dużo większym zmartwieniem powinno być dla ciebie by ktoś miał w ogóle chęci zawieźć cie do Jerozolimy co byś mógł łbem walić w Ścianę. Inaczej pozostanie ci na zawsze betonowy mur w Polsce, ale to chyba nie dałoby ci zbawienia?
  Jadę do Jerozolimy i zaraz wracam, chcesz pamiątkę z cudownego Jerozolimskiego pyłu zamknionego w małym szkaplerzu ze zręcznie wyrzeźbionym ryngrafem?

  Wprawdzie rozumu nie przysporzy lecz pomoże w zbawieniu.

  Nie odpowiedziałeś czy walenie łbem w betonową ścianę własnego mieszkania może przynieść ci zbawienie jak Izraelitom w Jerozolimie, czy jedynie może dać wybawienie dla paralityka?
  W przypadku Jerozolimy nie zapomnij, iż tam nie ma takiej różnicy czasowej jak w przypadku Peru. Zatem w swojej wirtualnej podroży "marzeń" uwzględnij i ten czynnik. :)
  W czasie wirtualnego "pobytu" w Szwecji przypadkowo dobrze się spisałeś. :))
  Zrobię film w trakcie pobytu w Jerozolimie i stamtąd przyślę pozdrowienia dla forumowiczów.

  Żałuję że nie zrobiłem tego w trakcie pobytu w Szwecji, lecz nic straconego, zawsze można to zrobić.

  Nie wiem gdzie wyczytałeś że Żydzi walą łbami o ścianę płaczu Bogów, w broszurce ONR?
 • w temacie Rydzyk stwierdził że Kaczyński jest chory psychicznie

  W: Polityka
  abce Moim skromnym zdaniem to o.T. Rydzyk nie ma racji wydając taka opinię o Jarozbawie .
  Jarozbaw to kliniczny przypadek psychopaty- wykształcony , mądry i inteligentny ale szuka swoich ofiar aby je poniżać , gnębić i mścić się na nich a przede wszystkim zdobycie WŁADZY !
  Natomiast O.Rydzyk to maniak finansowy - nie kieruje się swoim powołaniem , nie widzi biedy i inny pokrzywdzonych . Jedynym celem w Jego życiu to zdobywanie pieniędzy -niezależnie skąd , jak i od kogo pochodzą ...W jego oczach i umyśle są tylko -PIENIĄDZE , PIENIĄDZE , PIENIĄDZE.....amen.[/cytat]

  Komtur już dawno odkrył że to pieniądze rządzą światem i są motorem postępu a nie wiara w Bogów.

  Niestety, to możni tego świata decydują gdzie jest czyje miejsce na tym łez padole.
 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  ~Dzunga Judas Najgorsze co może spotkać religiantów to to że Izrael może

  Nie martw się o religiantów w Polsce. Dużo większym zmartwieniem powinno być dla ciebie by ktoś miał w ogóle chęci zawieźć cie do Jerozolimy co byś mógł łbem walić w Ścianę. Inaczej pozostanie ci na zawsze betonowy mur w Polsce, ale to chyba nie dałoby ci zbawienia? Jadę do Jerozolimy i zaraz wracam, chcesz pamiątkę z cudownego Jerozolimskiego pyłu zamknionego w małym szkaplerzu ze zręcznie wyrzeźbionym ryngrafem?

  Wprawdzie rozumu nie przysporzy lecz pomoże w zbawieniu.

 • w temacie KOBIETY W ARGENTYNIE WALCZĄ O PRAWO DO ABORCJI !!

  W: Hydepark
  stevn Judas Iwona19 ~ero Tam gdzie zakaz tam podziemna robota kwitnie. Zawsze tak jest. ale gdyby ludzie byli mądrzejsi to by tego podziemia nie było. Moim zdaniem współżycie seksualne powinno się podejmować wtedy gdy jest się na to gotowym i wie się, że dany facet to ten, z którym chciałoby się spędzić resztę życia. Oczywiście dobrze byłoby go poznać jak najlepiej. Pójście do łóżka po zbyt krótkiej znajomości raczej w tym nie pomoże. Gdyby to wszystko było uporządkowane to nie byłoby żadnego podziemia aborcyjnego bo kobiety byłyby gotowe na ewentualność ciąży. Poza tym kobieta ma dni płodne i niepłpdne czyli nawet natura obdarzyła kobietę chwilami, w których może współżyć i nie zajdzie w ciążę. Kobiety nie znają własnego ciała, podejmują współżycie gdy nie są gotowe na ewentualność założenia rodziny a później jest płacz i lament. Wszystko musi być jakoś uporządkowane. Niestety....
  Często aborcji dokonują nastolatki. Moim zdaniem współżycie seksualne przed osiemnastym rokiem życia jest głupotą i nieodpowiedzialnością. Iwonko w pewnych wypadkach zwierzęca natura człowieka jest silniejsza od zdrowego rozsądku a zachowania dyktują hormony.

  Tak jest u większości mężczyzn oraz kobiet.

  Jako przynależni do świata zwierząt kierujemy się w życiu emocjami, sporadycznie rozumem.No to w miejsce należne głowie umieść śmierdzący tyłeczek, tak żeby po zwierzęcemu było ;)....….....! xDDziwne rzeczy prawisz Przyjacielu, że tyłeczek to rozumiem, lecz dlaczego z automatu śmierdzący?

  Czy tyłeczek każdego musi śmierdzieć?
 • w temacie Ukraina udzieli wsparcia Izraelowi gdy ten zaatakuje Polskę

  W: Polityka
  rafal333 To jest dobra zmiana wg. PISu Na arenie międzynarodowej to chyba najlepsza zmiana wypracowana przez "tęgie" pisowskie głowy

  Skłócili Polaków, rozwalili armię , uczynili wrogów na całym bożym świecie, teraz zbierają żniwa swego oszołomstwa.
 • w temacie KOBIETY W ARGENTYNIE WALCZĄ O PRAWO DO ABORCJI !!

  W: Hydepark
  Iwona19 ~ero Tam gdzie zakaz tam podziemna robota kwitnie. Zawsze tak jest. ale gdyby ludzie byli mądrzejsi to by tego podziemia nie było. Moim zdaniem współżycie seksualne powinno się podejmować wtedy gdy jest się na to gotowym i wie się, że dany facet to ten, z którym chciałoby się spędzić resztę życia. Oczywiście dobrze byłoby go poznać jak najlepiej. Pójście do łóżka po zbyt krótkiej znajomości raczej w tym nie pomoże. Gdyby to wszystko było uporządkowane to nie byłoby żadnego podziemia aborcyjnego bo kobiety byłyby gotowe na ewentualność ciąży. Poza tym kobieta ma dni płodne i niepłpdne czyli nawet natura obdarzyła kobietę chwilami, w których może współżyć i nie zajdzie w ciążę. Kobiety nie znają własnego ciała, podejmują współżycie gdy nie są gotowe na ewentualność założenia rodziny a później jest płacz i lament. Wszystko musi być jakoś uporządkowane. Niestety....
  Często aborcji dokonują nastolatki. Moim zdaniem współżycie seksualne przed osiemnastym rokiem życia jest głupotą i nieodpowiedzialnością. Iwonko w pewnych wypadkach zwierzęca natura człowieka jest silniejsza od zdrowego rozsądku a zachowania dyktują hormony.

  Tak jest u większości mężczyzn oraz kobiet.

  Jako przynależni do świata zwierząt kierujemy się w życiu emocjami, sporadycznie rozumem.
 • w temacie Rydzyk stwierdził że Kaczyński jest chory psychicznie

  W: Polityka
  rafal333 Uważam że i jeden i drugi jest powaznie chory.Rydzyk to kapitalista, wyzyskiwacz najsłabszych i najgłupszych w kraju, niewiele ma wspólnego z Watykanem.

  Czy dojdzie do walk ulicznych moherowych batalionów komtura z aparatem społecznego ucisku?