Judas
Poziom 18

Judas

Mężczyzna (117)

 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  wielokropek A jak nie pozwolimy im lgac i pluc na siebie to oni ( przykladem Dzudasek) twierdzic beda ,ze nie pozwalamy im na "odmienne zdanie" : ]Nietolerancyjni znaczy sie jestesmy: ]
  Cala liste grzechow wlasnych chca nam przypisac...
  To ilu Was tam jest przy jednym kompie niebogo?

  Teraz rozumiem dlaczego na hasło Piotrucha zaczynacie pisać hurtowo.

  Wszyscy klaszczą i potakują nieomylnemu liderowi.
 • w temacie Te słowa wypowiedział Adam Michnik w 1995 r. Zaskoczeni?

  W: Polityka
  Sikorsky Kiedyś dawno, dawno temu pewnie wielu oddałoby wiele za opozycjonistę Michnika. Był ważnym głosem opozycji. Dzisiaj to jedynie karykatura dziennikarza, byłego opozycjonisty z kieszeniami wypchanymi pieniędzmi.
  Sugerujesz że powinien biedować jako były opozycjonista?

  Tylko pisiory w rządzie mogą i mają prawo do rozrzucania pieniędzy publicznych?
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka

  ollle
  BezNicka Antysemityzm - NIE ! Antypolonizm - TAK !
  http://magazy(...)eckiego...
  Cyt. - ,,Największa gazeta w Izraelu drukuje komiks o pijanych Polakach, którzy wydają nazistom żydowskie dzieci ,,http://www.ni(...)nfo.pl/
  powtórzę się:
  Prawda o tym, jak sami wydawali na śmierć swoich ziomków, o tym, jak nie chcieli pomagać mordowanym, jak zamykali się na głosy chociażby Karskiego - moim zdaniem celowo, chcieli holokaustu, planowali go, poświęcili swoich dla swoich celów.
  Więc teraz prawda ich boli.
  Nas - prawda wyzwala.

  Dzięki Bogu, jako naród mamy czyste ręce.
  Bodaj jako jedyni.
  Oczywiście że jedyni, jako naród wybrany...bez skazy.
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  BezNicka Przebrzydły amerykański imperializm , zakapował Judasa i resztę Kopiejkowców . cyt. - ,,Praca dla Internet Research Agency, jednej z trzech rosyjskich firm oskarżonych w ubiegłym tygodniu o ingerencję w amerykańskie wybory, zmieniła zatrudnionych w niej Rosjan w roboty - wyznało dwóch z nich w rozmowie z korespondentem dziennika "The New York Times" opublikowanej w poniedziałek. ,,

  Czytaj więcej nahttp://fakty.(...)=chrome Ok już wiem, jestem be i już z powodu braku argumentów non stop koncentrujesz się na mnie jak na Tusku z którego winy było trzęsienie ziemi w Chile i powódź na Karaibach.

  Aż tak dokuczyłem odmiennym zdaniem?

  Opanuj się i wytrzyj nos nieboraku.

  W sumie ta Wasza sekta jest dość oryginalna w postrzeganiu rzeczywistości, lecz pomimo wysiłków dysponujecie mierną wiedzą.


 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  niepokorny1970 Polemizuję z tobą, a nie z jakąś Sylwią. Ty się podpisujesz więc ciebie nazywam kłamcą. A kłamstwo tysiąc razy powtórzone nie przestaje być kłamstwem.

  Zapętliłeś się we własnych słowach, czy to tylko czkawka głodnego na pustyni?

  Dużo czytam -to fakt, lecz wg. Ciebie źle czynię bo czytam niezgodne z linią partii i ocenzurowane publikacje?Twoje pusta retoryka mnie kompletnie nie rusza, bo cienki Bolek jesteś w te klocki. Piszesz coś odwołując się do czegoś to znaczy, że potwierdzasz zgodność z tezą jaką stawiasz i ogłaszasz. Zatem jeśli powtarzasz czyjeś kłamstwa automatycznie sam stajesz się kłamcą. I choćbyś na uszach swojego płaskiego jak naleśnik intelektu stawał logiki nie zmienisz. Ona akurat na kłamstwo jest odporna.No cóż, ja jestem przeciętny a Tyś wielce wybitny w swoim rozumieniu, tak jak I i II sort w kaczym grodzie gdzie nie wiedza się liczy lecz chytrość.

  Znam to z opowiadań Feliksa Dzierżyńskiego, brzmi wielce podobnie.

  Wszyscy ( prócz grupki nawiedzonych) są kłamcami oraz intelektualnymi miernotami i nie warto sobie nimi łba kiereszować zmuszając do niemiłego Bogu myślenia.

  Łykaj gorzkie łzy szczęścia zadufany we własnej nieomylności, kiedyś być może ockniesz się z letargu i przyjdziesz na kolanach witać nowego Pana.
 • w temacie ,,Niewidzialny Przyjaciel ” nie istnieje, czas się z tym pogodzić.!

  W: Religia
  aloha stiffnecked aloha

  Ja odpowiedziałem zwyczajnie na zadane pytanie, zaś co Ty robisz tym wpisem to nie wiem. Przypomnę, chodziło Ci co będę robić w wieczności.

  To że świat jest cudownie urządzony to stwierdza głownie ten dla kogo został on uczyniony, czyli człowiek. Nie został on wymyślony przez śmiertelnika, lecz NIEWIDZIALNEGO DAWCĘ ŻYCIA. Tak wielu rzeczy nie rozumiemy, przykładowo jak funkcjonuje ludzki organizm...ORAZ dlaczego tak a nie inaczej postępują zwierzęta (np. ptaki)...Chociaż nie ogarniamy tego logiką, to jednak nikt nie neguje tego. Podobnie NIEWIDZIALNY Stwórca uczynił złożone rzeczy z niczego, oraz obiecuje życie bez niesprawiedliwości, ciemności (dosłownie i w przenośni) i braku śmierci, dlaczego więc niektórzy ludzie podważają to twierdząc iż jest to tylko wyobraźnia i myślenie życzeniowe ?
  W związku z tym co powyżej napisałem i tytułem wątku, ponawiam pytanie, WYBIERASZ TYLKO TO CO ROZUMIESZ ?
  Fajnie, ze przypomniales o co mi chodzilo, ale pozwol, ze ja sprobuje. Chodzilo mi o to co robisz w terazniejszosci. Dlatego zapytalem czy rozumiesz, ze jest to najlepsze wytlumaczenie roznorodnosci biosfery jakim dysponuje ludzkosc. Rozumiem, ze odrzucasz teorie ewolucji i mozliwe, ze na podstawie takich zalozen, ze fakty nie graja roli. To nie musi znaczyc, ze nie zdajesz sobie sprawy. W takim znaczeniu jak gdybysmy tysiace lat temu rozmawiali o Zeusie co wali piorunami i bym nie wierzyl w istnienie Zeusa (ateista), ale musialbym przyznac, ze to najlepsze wytlumaczenie jakim dysponuje ludzkosc.

  Co do tego tekstu, to ja nawet nie wiem co to moze znaczyc 'ogarniac logicznie' Jednakze, to ze czegos nie rozumiesz albo to, ze ja czegos nie rozumiem, nie znaczy, ze ktos inny tego nie rozumie, przykladowo jak funkcjonuje ludzki organizm. W kazdym razie, nawet jak nikt na swiecie teraz nie rozumie, nie znaczy to, ze nigdy nikt nie zrozumie a juz napewno nie znaczy to, ze bog to zrobil, w szczegolnosci ten konkretny.
  W stwierdzeniu "ogarniać logiczne" chodzi mi o naukowe wytłumaczenie zachowania niektórych zwierząt. Mimo szalonego postępu technologicznego nadal nie można racjonalnie wytłumaczyć postępowania przykładowo ptasich móżdżków. Skąd wiedzą jak frunąć i gdzie ? Albo jak nietoperze omijają przeszkody, skąd mają taką umiejętność ?
  Pomimo szalonego postępu medycyny, nadal pewne rejony mózgu ludzkiego są niepoznawalne. Te wymienione rzeczy nikt nigdy nie zrozumie. Jedynie stwierdzi "tak to działa" bo zaprojektował to Ktoś genialny i nie jest to przypadek. Jest w tym wielka precyzja. Tolerancja temperatury, czasu, odległości, wilgotności i etc. jest minimalna, gdyby została przekroczona to nie byłoby życia. Dotyczy to zwierząt, ludzi i naszego globu, jego położenia i ruchu. Tak więc zwyczajne rozumowanie każe wierzyć iż odpowiada za to wszystko rozumny Byt.Dlaczego przyczyn zachowań zwierząt nie szukasz w Biblii nieszczęśniku, zadajesz się z naukowcami nie ufając Jezusowi i jego tłumaczeniu?

  Co za religijna przebiegłość...teraz zadaje się z szatanem bo Jezus nie wie dlaczego?
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  sznoldyn]Judas]sznoldyn niepewnaa Lee1 niepewnaa Lee1 [cytat kogo=Judas [cytat kogo=niepokorny1970][cytat][/cytat  Wiemy, że istniało "szmalcownictwo" i przypadki kolaboracji z nazistami wśród polskiej ludności i w przeciwieństwie do Żydów nie wypieramy się tego. A jak zareagowali Żydzi na to, co powiedział ostatnio Morawiecki? O tym mówić nie wolno. Nie wiem, co to jest, technika wyparcia, czy raczej po prostu interesy. Przypadki kolaboracji ludności żydowskiej są faktem i trudno to podważyć, nawet jak się ktoś cholernie uprze.
  Jeszcze należy prześledzić, ilu z tych, którzy byli szmalcownikami działało później w UB.Zadanie dla Judasa, pożyteczniejsze niż bałwanienie. :))Z Dżudasem nie dyskutuję....to choć zadaj Dżudasowi to moje małe pytanko, bo zdaje się - uchyla się od odpowiedzi - a rad byłbym poznać zdanie Polaka żydowskiego pochodzenia na temat "bieżączki" (jak to ostatnio - bieżące wydarzenia się - określa).Możesz zadać pytanie bezpośrednio, nie opluję ani nie pogryzę, uwierz mi i nie lękaj się utracić wiary.Zadałem... dwukrotnie dzisiaj... jutro - pewnie powtórzę.Widocznie mi umknęła Twoja dociekliwość pytającego, powtórz zatem.
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  sznoldyn]niepewnaa]Lee1 niepewnaa Lee1 [cytat kogo=Judas [cytat kogo=niepokorny1970][cytat][/cytat  Wiemy, że istniało "szmalcownictwo" i przypadki kolaboracji z nazistami wśród polskiej ludności i w przeciwieństwie do Żydów nie wypieramy się tego. A jak zareagowali Żydzi na to, co powiedział ostatnio Morawiecki? O tym mówić nie wolno. Nie wiem, co to jest, technika wyparcia, czy raczej po prostu interesy. Przypadki kolaboracji ludności żydowskiej są faktem i trudno to podważyć, nawet jak się ktoś cholernie uprze.
  Jeszcze należy prześledzić, ilu z tych, którzy byli szmalcownikami działało później w UB.Zadanie dla Judasa, pożyteczniejsze niż bałwanienie. :))Z Dżudasem nie dyskutuję....to choć zadaj Dżudasowi to moje małe pytanko, bo zdaje się - uchyla się od odpowiedzi - a rad byłbym poznać zdanie Polaka żydowskiego pochodzenia na temat "bieżączki" (jak to ostatnio - bieżące wydarzenia się - określa).Możesz zadać pytanie bezpośrednio, nie opluję ani nie pogryzę, uwierz mi i nie lękaj się utracić wiary.
 • w temacie Bałwanienie do kwadratu, czyli kto obesrał portrety?!

  W: Polityka
  Lee1]Judas]Lee1 niepewnaa Lee1 [cytat kogo=Judas [cytat kogo=niepokorny1970][cytat][/cytat  Jeszcze należy prześledzić, ilu z tych, którzy byli szmalcownikami działało później w UB.Zadanie dla Judasa, pożyteczniejsze niż bałwanienie. :))Psuję wyryte szablony myślowe?Nie, szukam ci zajęcia.:)) Lękasz się że odstaniesz od klubu Piotrucha?