• w temacie Mam problem ze..

  W: Uczucia
  To nie chodzi o kłótnie ale o wyjaśnienie ze czasem człowiek nie potrafi wszystkiego. Co innego wymagać pomalowania ścian a co innego położenia kafli czy zrobienie brodzika.
  Dlatego dałam przykład z rurą. Nie tańczy na rurze ale nie stawiasz jej przy ścianie że musi. Chodzi o wyrozumiałość której jej brak troszku ;-)

  Powiedz jej z uśmiechem na twarzy w formie zartu, że Ty nie potrafisz zrobić tego brodzika, tak samo jak ona tańczyć na rurze. Może zrozumie.
 • w temacie nie ma za co przepraszać?

  W: Uczucia
  MarekAureliusz
  Kajetana
  MarekAureliusz
  Kajetana Jesteś zazdrosnica. Jeśli się wychodzi z kimś to nie po to żeby wisieć na telefonie.
  Pamiętaj że im krótsza smycz tym szybciej się zerwie. Albo poszukaj sobie pantofla.
  Hm... i z pantofla zrobi się z czasem, taka pozbawiona umiarkowanej
  dumy podeszwa, a kiedy autorka stanie się wreszcie (w przyszłości)
  prawdziwą kobietą, pomyśli... z kim ja jestem i zmieni podeszwę na
  kozaka :D
  co ty tam wiesz o zabijaniu... ;-) :D
  Niektóre lubią podnóżki i niektórzy lubią nimi być.
  No tak... jeden mój kolega dostał od swojej luby z liścia na imprezie za to,
  że zatańczył chwilkę z koleżanką. Dostał przy wszystkich, ale On twierdzi,
  że jest szczęściarzem :D Jakkolwiek to brzmi, ale chyba ma rację xD
  jak niewiadomo o co chodzi...to pewnie cuda czyni w łóżku ;)
 • w temacie Mam problem ze..

  W: Uczucia
  Spytaj się czy potrafi tańczyć na rurze? Nie potrafi? Jak to? Powinna!
 • w temacie Czy jest sens?

  W: Uczucia
  Jak mąż ma takie dobre serce do zwierząt to może przebierrz się za psa i na jego powitanie aportuj, w zębach przynieś kapcie, to może Cię zauważy. Jeśli uważa że jak Ci nie pasuje to możecie się rozstać, to na co czekasz?
  Nie zdradza? Czyli jest chyba impotentem albo wielbicielem samogwaltu albo kocha się ze swoimi samochodami.
  Kobieto, zrób rewolucję póki dziecka nie masz. Pasja jest dobra ale nie w takim wymiarze gdy ma się rodzinę i chcesz dziecko.
 • w temacie WSZYSTKO wybacze mezczyznie, ale buty ktore sa brudne nie!

  W: Hydepark
  ~dodam ireneo ~Zanetka ireneo sarna ireneo pewnie, pościel potem uświnionaMyślisz, że i w tych brudnych buciorach idzie do łózka?;-))Pewnie tak, jeśli się piekli. A jak mimo deszczu śpieszy to buciory w torbę i boso? skarpety też, a bez to stopy. Chyba ten numer- dzwonić trzy razy lepiej omijaćjakieggo lozka?!!! ja do lozka, takiego faceta nie wpuszczam, trzeba sie szanowac.
  zakonczylismy znajomoscCo za czasy co za kobiety. Drzewiej zdejmowanie butów z męskich stóp było utęsknioną powinnością białogłowy. Gospodarna za honor brała glancować je przed wyjściem. glansować własnymi włosami i tak powstały brunetki....?
 • w temacie To kiedy wychodzimy z unii ?

  W: Polityka
  Blandare51 Kajetana Blandare51 Kajetana Wyjdziemy po 2020 gdy dotacja się skończą. Teraz nawet kaczce się nie opłaca bo chce budować kanał łączący Adriatyk z Bałtykiem, no przecież nie za swoje czyli nasze tylko unijne. Jak to kaczka - lubi pływać!a ja slyszalem ze tunel (miedzymorski, podziemny) stad pęd do lotniskowych łodzi podwodnych szamana smolenskiego.... ktory ruszy cichcem na podboj lewackiego swiata..... może i tunel bo ma połączyć jeszcze morze CzarnePolska walczaca podziemna - naogladalo sie chlopisko filmow wojennych (w naszych czasach II wojna Swiatowa - ja i szaman prawie w tym samym wieku jestesmy, karmiono nas Calea mlodosc patriotyzmem wojennym) i jedyne o czym marzy ten chlob na starosc - by swoich olowianych zolniezy zamienic na prawdziwych i wyslac do boju! Julius Cesar :D
 • w temacie bociek, ktory przynosi dzieci, czyli o wychowaniu dzieci

  W: Babskie sprawy
  Mowilas dziecku ze bocian przynosi dzieci? O_o A gdybyś była w ciąży mowilabys ze masz takie wzdęcia?
  Normalnie mówisz że z miłości sie biorą dzieci, z przytulania, okazywania czułości, później wraz z wiekiem dziecka wyjasnisz na czym ta czułość polega.
 • w temacie To kiedy wychodzimy z unii ?

  W: Polityka
  Blandare51 Kajetana Wyjdziemy po 2020 gdy dotacja się skończą. Teraz nawet kaczce się nie opłaca bo chce budować kanał łączący Adriatyk z Bałtykiem, no przecież nie za swoje czyli nasze tylko unijne. Jak to kaczka - lubi pływać!a ja slyszalem ze tunel (miedzymorski, podziemny) stad pęd do lotniskowych łodzi podwodnych szamana smolenskiego.... ktory ruszy cichcem na podboj lewackiego swiata..... może i tunel bo ma połączyć jeszcze morze Czarne