• w temacie Bieganie - co muszę wiedzieć nim zacznę?

  W: Hydepark
  gość Ja ostatnio zacząłem stosować kolagen w postaci suplementu 4flex. Czy to jest zdrowe? Myślę, że tak. Na pewno nie zaszkodzi a pomogło już wielu osobom.
  A ja bym raczej nie stosowała tego 4flex. Słaby środek, że trzeba spamować po sieci, żeby ktokolwiek go kupił :)
 • w temacie Budzik z ukrytą kamerą do kontroli niani.

  W: Babskie sprawy
  Anna86 Chciałabym kupić budzik z ukrytą kamerą do kontroli niani. Aczkolwiek interesuje mnie wersja z dostępem do sieci, dzięki której mogłabym śledzić na bieżąco to co dzieje się u mnie w domu. Napiszcie mi czy mogę na aukcji kupić coś takiego. W sieci internecie znalazłam dużo tych budzików, ale niestety żadnego z dostępem do sieci..
  my kupowaliśmy na http://www.sp(...)shop.pl
 • w temacie który projekt domu lepiej wybrać

  W: Porady
  Moi rodzicie kilkanaście lat temu podnosili z ówczesnym trendem piętro domu.
  Po pierwsze wszyscy tak wtedy robili po drugie miało być przestronnie, każdy z rodzeństwa miał mieć swój pokój itp. itd. I teraz kiedy tylko oni zostali w domu.
  To całe piętro jest praktycznie nie używane i z tego co nieraz mówi ojciec to była błędna decyzja.

  Z innej beczki jak planujecie standardowy model rodziny 2+1 albo 2+2 to nic większego wam nie potrzeba. A z tą przebudową w przyszłości to wg mnie w razie problemu będzie odpowiednie rozwiązanie chodź nie sądzę, żeby było potrzebne.

  Projekt domu na Tinos! Jestem Twojego zdania :)
 • w temacie Połączenie pasków z kropkami

  W: Porady
  połączenie pasków z grochami odważne :)

  moja wyobraźnia nie podpowiada mi jak to może wyglądać całościowo ale mimo wszystko sądzę, że dosyć korzystnie.
  chyba dla tego, że w tym przypadku groszki(kwadraciki nawet?) są takie malutkie i będą zgrywać z paskami.

  Nie zgadzam się z Twoją kobietą w tym przypadku ;)
 • w temacie monitoring w pracy

  W: Hydepark
  U mnie praktycznie każdy ma dostęp do sieci, ale programy typu spylogger nie są potrzebne. wystarczy jeśli ktoś wyżej postawiony zobaczy, że robisz coś niezwiązanego z pracą albo nie skończysz projektu w terminie i możesz zacząć się pakować. nikt nie narzeka dlatego ciesz się, że szef na razie tylko upomina.

  p.s: wiem to po sobie, że dodatkowa motywacja do pracy nie jest wcale zła :)
 • w temacie odpowiedni notariusz z Legnicy

  W: Lokalne
  gość Po co się żeniliście skoro sobie nie ufacie?
  Dlaczego przypuszczasz, że chodzi o zaufanie? Chyba w ten sposób wnioskują osoby, które nic nie posiadają i małżeństwo jest dla nich sposobem do wzbogacenia się i zagarnięcia majątku współmałżonka. Nie mierz innych swoją miarą, może po prostu podjęli decyzję, że chcą mieć rozdzielność i już- to ich sprawa. W tym przypadku myślę podobnie i też jestem za intercyzą.
 • w temacie Co robicie gdy ktoś Was zaczepia ?

  W: Babskie sprawy
  glowadogory Opcja, która najbardziej mnie zainteresowała jest http://www.sp(...)55.html .
  No proszę nie pomyślałam o czymś takim. Wydaje mi się, że to mogło by się sprawdzić na dłuższą metę. Miałaś okazję używać? A jak ja siebie poparzę? Jest to legalne?
  Chłopak nie zawsze może wyjść po mnie, też ma pracę i nocki ;/
 • w temacie Prosty program do faktur

  W: Hydepark
  MixMasterMike Ja mógłbym polecić program http://rafsoft.pl/. Dzięki za namiar, szukając w internecie, gdzieś się przewiną wymieniony przez Ciebie program. Za pewne skorzystam z Twojej rady. Program archiwizuje wprowadzane dane firm, osób? Nie będę miała problemów z użytkowaniem? Czy w układ faktur mogę konfigurować?
 • w temacie Wyjazdy ze snow showem

  W: Hydepark
  jeśli chodzi o ich obowiązki to między innym: zbierali pieniądze, organizowali czas wolny, byli odpowiedzialni za odbiór rezerwacji i realizację usług itp. w wolnym czasie jeździli z nami po stoku i imprezowali. Za bardzo nie mam informacji o rekrutacji, warunkach cenowych. Wydaje mi się, że się chyba opłaca, jedziesz na wyjazd, a w dodatku płacą Ci za niego. W każdym razie jak będziesz zainteresowany to skontaktuj się z nimi.