• Za co MON płaci Jannigerowi?

  W: Hydepark
  Od końca ubiegłego roku Edmund Janniger został na nowo przyjęty do Ministerstwa Obrony Narodowej. Zarabia tam niecałe 3500 zł. Według zapowiedzi młokos miał zajmować się organizacją wizyt światowych naukowców. Okazuje się, że dotychczas nie zorganizowano ani jednej takie wizyty.
  Co w takim razie wpływa na wynagrodzenie Edmunda?
 • Polacy ufają Prezydentowi

  W: Hydepark
  Według najnowszego sondażu CBOS wynika iż Premier Beata Szydło, Paweł Kukiz i Prezydent Andrzej Duda cieszą się największym poparciem Polaków. Najwazniejszej osobie w Państwie ufa blisko 60 % ankietowanych, zaufanie do Premier to 51%, zaś do założyciela partii Kukiz’15 – 48%.
  Znaczne spadki w sondażu odnotowali - Antoni Macierewicz, który uzyskał brak zaufania przez 60% badanych oraz prezes PiS, Jarosław Kaczyński (53%).
 • Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny szokuje!

  W: Hydepark
  Dzień po Dniu Kobiet, do brytyjskiej telewizji został zaproszony polski europoseł Janusz Korwin-Mikke, który wraz z znaną brytyjską wokalistką Annie Lennox wystąpili w programie „Good Morning Britain”. Polityk po raz kolejny szedł w zaparte, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn, jak to miał już okazję stwierdzić w Brukseli.
  O skomentowanie wypowiedzi Polaka została poproszona wokalistka która wyraziła swoje niezadowolenie:
  Śmieje się, bo to śmieszne, ale tak jak powiedziałeś, to niesamowicie poważna sprawa, ponieważ ludzie tacy, jak on mają władzę i myślą, że mogą zablokować działalność wielu kobiet


  Czy Polak nadal będzie rozmieniał się na grosze?