• w temacie Zniesławia islam więc USA wymierzyły sprawiedliwość

  W: Hydepark
  Valdemar To mnie przeraża ludzie z taką łatwością zabijają innych byle tylko ich było na wierzchu.
  Jest nas przeszło 7 miliardów i końca tego przyrostu nie widać. Dlatego nikt nie liczy się z ludzkim życiem.
 • w temacie Zniesławia islam więc USA wymierzyły sprawiedliwość

  W: Hydepark
  ~gość Jednego bandyty mniej. Takich jak on są miliony
  To prawda ale żaden rząd nie przyznaje się do swoich błędów porażek a zabójstwa nazywa wymierzaniem sprawiedliwości. Kim są ludzi którzy rządzą światem?
 • w temacie Czy Polskę czeka szybsza robotyzacja?

  W: Hydepark
  zbigniew1933
  Keramek Spokojnie bez obaw wszelkiego rodzaju maszyny wymagają rzeszy robotników którzy musza je obsługiwać, naprawiać a jak pojawi się oprogramowanie to resetować. Praca dla ludzi zawsze będzie tyle tylko że lżejsza.
  Tak, taki na ten przykład kombajn sterowany komputerowo wymaga całej rzeszy robotników do obsługi...

  Ktoś musi go odpalić a ktoś pokazać drogę no i ktoś pilnować żeby się nie znarowił.

  A jak się zepsuje to jedna rzesza robotników przeniesie zepsutą część że tak powiem a inna rzesza będzie wymieniać.
  Dokładnie tak postęp technologiczny budzi podziw zwłaszcza w obszarze wyciągania pieniędzy za jego obsługiwanie.
 • w temacie Czy Polskę czeka szybsza robotyzacja?

  W: Hydepark
  Spokojnie bez obaw wszelkiego rodzaju maszyny wymagają rzeszy robotników którzy musza je obsługiwać, naprawiać a jak pojawi się oprogramowanie to resetować. Praca dla ludzi zawsze będzie tyle tylko że lżejsza.
 • w temacie Czy obszczymurek pod budką z piwem…..

  W: Hydepark
  ~Gość Keramek ~gość ~gość Alkoholicy to biedni ludzie którzy nie potrafili sobie poradzić ze swoimi problemami. Boja się przyznać że wszystko przegrali dlatego przenoszą się do innego świata w którym są tymi kim chcieli by być w realu. Ich nieszczęście polega na tym że nie pozwalają sobie pomóc nie dostrzegają tej groźnej choroby.Klęska co poniektórych ludzi polega na tym ze nie dostrzegają błędów, które popełniają. Mało tego wydaje im się, że ich błędne mniemanie i sprzeciw ogółu świadczy o ich geniuszu.Ogół nie popełnia błędów, panie społeczny?
  Takie ogólne pytanie dotyczące ogółu:) ma się nijak do problemu jednostki, która popełnia błąd za błędem i twierdzi, że jest geniuszem. Zakładanie z góry bez zastanowienia, że inni nie mają racji natomiast ja jestem nieomylny prowadzi na margines społeczny.
 • w temacie Czy obszczymurek pod budką z piwem…..

  W: Hydepark
  ~gość ~gość Alkoholicy to biedni ludzie którzy nie potrafili sobie poradzić ze swoimi problemami. Boja się przyznać że wszystko przegrali dlatego przenoszą się do innego świata w którym są tymi kim chcieli by być w realu. Ich nieszczęście polega na tym że nie pozwalają sobie pomóc nie dostrzegają tej groźnej choroby.Klęska co poniektórych ludzi polega na tym ze nie dostrzegają błędów, które popełniają. Mało tego wydaje im się, że ich błędne mniemanie i sprzeciw ogółu świadczy o ich geniuszu.
 • w temacie Czy obszczymurek pod budką z piwem…..

  W: Hydepark
  ~gosc Napisz inaczej od kiedy to pijak nie zasługuje na wzgardę od dziś czy od zawsze pokaz mi człowieka co lubi towarzystwo pijaka nie ma takich jego towarzystwo lubi taki sam pijak ale nie człowiek co nie pije a jak wypije to drinka i to wszystko i duch potwierdza to ale pijanica co to chla dzień w dzień i jeszcze użala się nad sobą wybacz ale to kpina ze wszystkiego kobieta jak zaczyna picie to zazwyczaj siada jej wszystko i zaczyna pic ale facet ten co ma 'nerwy jak ze stali' i potrafi niejednemu nos rozkwasic i co pije';biedaczek ' bo co siadło mu wszystko pije i owszem ale to nierób i lump jakich mało pije bo chce zamiast szukac rozwiązania w tej sytuacji to chla bo mu pasuje kobieta nie ma takich 'nerwów stalowych jak on więc ona bez pomocy nie wyjdzie z picia ale facet daruj chla bo chce a nie że mu coś siadło ja mam jedno dla takich niech idzie pod most i tam żyje i trawy naje się i spokój ma ze wszystkim i powiem ci jasny duch potwierdza to bowiem jest jedno pijesz bo chcesz jak nie rzucasz w czorty i żyjesz inaczej i tak ze wszystkim jest każde postanowienie jak go nie dotrzymujesz pakujesz się na własne życzenie w kłopoty...............wybrany witam Wszystkie nałogi najczęściej dopadają ludzi słabych. Ludzie o silnych charakterach potrafią wytrzymać niejedno.
 • w temacie Czy obszczymurek pod budką z piwem…..

  W: Hydepark
  ~gosc Jesteś w stanie wyobrazic sobie jakoś nie dociera to co piszesz wiesz ile jest dzieci z takich rodzin masa a wiesz ile nie ma nałogu alkoholowego to samo masa a że nie że chce pic jak ojciec ale chce życ inaczej i robi wszystko aby inaczej życ i udaje się im to we wszystkim na ulicy nie poznasz ze pochodzi z takiej rodziny a swej rodziny wstydzi się bo pija zazwyczaj ucieka od takich pijaków ubranych jak śmieciarze i pijących wszystko nie dlatego ze muszą ale dlatego że chcą pic bo to lubią na takiej wizji wszystko jest jasne i kolorowe nie ma kłopotów widzi świat w kolorach a kłopoty jakie ma nie widzi ich on nie szuka rozwiązania swych kłopotów takie jak ma każdy człowiek on szuka przyjemności i to ciągle a to daje mu picie wszystkie duchy potwierdzają to nie potrzeba szukac daleko wystarczy wypic i świat jest bez kłopotów a to lubi każdy alkoholik.Jeśli szuka przyjemności to można powiedzieć tyle jego gorzej jak szuka zapomnienia i nie może go znaleźć
 • w temacie Czy obszczymurek pod budką z piwem…..

  W: Hydepark
  Saira Jestes w stanie, wyobrazić sobie najgorszy scenariusz jego dzieciństwa?Tylko czy to wpłynie w jakikolwiek sposób na wzrost szacunku dla kogoś kto nie akceptuje obowiązujących standardów przyzwoitości?
  Myślę że nie natomiast pewnie pozwoli spojrzeć z politowaniem.
 • w temacie Rząd Polski do Rosji wysyła odezwę.

  W: Polityka
  Marduk1986]Keramek Marduk1986 Keramek Marduk1986 Keramek [cytat kogo=Marduk1986 Nierząd PiS niech jeszcze wezwie do zwrotu Kosowa SerbomChyba do uznania przez Serbów Kosowa tak jest logicznej.Coś ci się pomyliło,Kosowo ma wrócić do Serbii :)A poco skoro sie od Serbi odłączyło? i jest uznawane jako państwo.Nie wszystkie kraje uznały niepodległość Kosowa:) Stąd mój wniosek o apel do Serbów by uznali Kosowo jako państwo:) mało prawdopodobne ale... apelować zawsze możnaChciałbyś pozbywać się swoich terytoriów? Co powiesz na Mazowsze? A może Śląsk? Albo Wielkopolska? Tym dla Serbii jest Kosowo.
  Serbowie mogli budować potęgę w ramach projektu Jugosławia wszystko zmarnowali. Jak zmądrzeją to będą mieli kolejna szansę na budowę świata bez granic w ramach UE.