• w temacie Czarny Piątek na ulicach.

  W: Polityka
  KarolP12
  iiiiiii
  KarolP12 Ja ci wyjaśnię. Celem jest zatrzymanie ludobójstwa aborcyjnego. Znaczy żeby ludzi nie mordowali.
  Ale ziemia moze sie przepełnić jeszcze mocniej, mamy mnóstwo głodnych dzieci w Zambii, na rzecz tych najedzonych w Europie ...
  Ziemi nie grozi żadne przeludnienie. Przeludnienie to jest w niektórych metropoliach i to tworzone celowo. Ilość ziemi do zagospodarowania jest niesłychana i pewnie do końca świata zostanie wykorzystana malutka jej część. W XX wieku już wielokrotnie przepowiadano że przeludnienie co to będzie co to będzie. I jest wielkie nic. Problemy z głodem są spowodowane złym rozporządzaniem dobrami przez człowieka. Jak można w ogóle mówić, że ludzi jest za dużo. NIE Ludzi nigdy nie było, nie jest i nie będzie za dużo. Powiem więcej. Im więcej ludzi tym lepiej. Zastanawiałaś się dlaczego miały w ogóle miejsce w przeszłości najazdy celem porwania ludności obcego kraju? Po co porywano tysiące ludzi? Czy dlatego, że będą problemem? Nie. Dlatego, że oni czynili taki kraj bogatym. I w normalnym państwie panuje zasada im więcej ludzi tym lepiej.
  Nie no w ogóle tylko dlaczego tylu ludzi umiera z głodu?
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  stiffnecked
  Keramek
  stiffnecked
  Keramek
  stiffnecked Keramek cihy Wybitni uczeni przewidywali swego czasu, że Londyn jak się będzie tak rozwijać zostanie zasypany przez końskie łajno. A to był tylko wybitny fizyk.Też to słyszałem tyle tylko, że o Wiedniu, na szczęście dla nas wszystkich i koni wynaleziono silnik spalinowy. Miejmy nadzieję że teraz będzie podobnie i ludzie znajdą rozwiązanie, które sprawi, że klimat się ustabilizuje.Mysle, ze takie rzeki w wiekszym stopniu nastawilyby ekologicznie ludzi niz olow w lodzie.
  Ale o co chodzi???
  Cos o rzekach gowna bylo, nie?
  :) jeśli rzeki to raczej uryny tylko jak to się ma do ekologii i ołowiu w lodzie?
  Ludzie zywiej zareagowali na gowno do pasa niz ppm Clair Patterson. Znacznie trudniej zanegowac.
  :))
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  stiffnecked Keramek stiffnecked Keramek cihy Wybitni uczeni przewidywali swego czasu, że Londyn jak się będzie tak rozwijać zostanie zasypany przez końskie łajno. A to był tylko wybitny fizyk.Też to słyszałem tyle tylko, że o Wiedniu, na szczęście dla nas wszystkich i koni wynaleziono silnik spalinowy. Miejmy nadzieję że teraz będzie podobnie i ludzie znajdą rozwiązanie, które sprawi, że klimat się ustabilizuje.Mysle, ze takie rzeki w wiekszym stopniu nastawilyby ekologicznie ludzi niz olow w lodzie.Ale o co chodzi???Cos o rzekach gowna bylo, nie?:) jeśli rzeki to raczej uryny tylko jak to się ma do ekologii i ołowiu w lodzie?
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  stiffnecked Keramek cihy Wybitni uczeni przewidywali swego czasu, że Londyn jak się będzie tak rozwijać zostanie zasypany przez końskie łajno. A to był tylko wybitny fizyk.Też to słyszałem tyle tylko, że o Wiedniu, na szczęście dla nas wszystkich i koni wynaleziono silnik spalinowy. Miejmy nadzieję że teraz będzie podobnie i ludzie znajdą rozwiązanie, które sprawi, że klimat się ustabilizuje.Mysle, ze takie rzeki w wiekszym stopniu nastawilyby ekologicznie ludzi niz olow w lodzie.Ale o co chodzi???
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  ~gość Keramek ~gos Keramek Valdemar Natura powinna sobie poradzić z problemami o których mówisz. Ocieplenie klimatu prawdopodobnie doprowadzi do zagłady 50% ludzi resztę załatwi pandemia. Bakterie odporne na antybiotyki. W tej sytuacji zapotrzebowanie na energię mające wpływ na zachodzące procesy na Ziemi zniknie. Nasza planeta poradziła sobie z większymi problemami:) To prawda tyle tylko, że ja się nie martwię o Planetę zwaną Ziemią a przetrwanie gatunku ludzkiego. Czy czeka nas los dinozaurów? one też panowały na Ziemi. a co strasznego się stanie gdy nie będzie gatunku ludzkiego?Zaczęło się jest gorzej niż myślałem co poniektóre jednostki zapomniały po co żyją:)wszystkie jednostki żyją by umrzeć. I nic więcej. Co niektóre zostawią kolejnych przyszłych nieboszczyków.Tak też można na to spojrzeć. Moim zdaniem to wszystkie organizmy robią wszystko co tylko możliwe by żyć i przekazać życie dalej
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  ~gos Keramek Valdemar Natura powinna sobie poradzić z problemami o których mówisz. Ocieplenie klimatu prawdopodobnie doprowadzi do zagłady 50% ludzi resztę załatwi pandemia. Bakterie odporne na antybiotyki. W tej sytuacji zapotrzebowanie na energię mające wpływ na zachodzące procesy na Ziemi zniknie. Nasza planeta poradziła sobie z większymi problemami:) To prawda tyle tylko, że ja się nie martwię o Planetę zwaną Ziemią a przetrwanie gatunku ludzkiego. Czy czeka nas los dinozaurów? one też panowały na Ziemi. a co strasznego się stanie gdy nie będzie gatunku ludzkiego?Zaczęło się jest gorzej niż myślałem co poniektóre jednostki zapomniały po co żyją:)
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  cihy Wybitni uczeni przewidywali swego czasu, że Londyn jak się będzie tak rozwijać zostanie zasypany przez końskie łajno. A to był tylko wybitny fizyk.Też to słyszałem tyle tylko, że o Wiedniu, na szczęście dla nas wszystkich i koni wynaleziono silnik spalinowy. Miejmy nadzieję że teraz będzie podobnie i ludzie znajdą rozwiązanie, które sprawi, że klimat się ustabilizuje.
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  Boldusia40 Promieniowanie Hawkinga.
  Ilość masy promieniowania zależy od "czarnej dziury". Im mniejsza,
  tym większe promieniowanie i większe jej parowanie. "Czarne dziury" o masie porównywalnej
  ze Słońcem promieniują w temp. mniejszej niż promieniowanie tła.
  Szkoda, że Stephen nie dostanie już Nobla. Szkoda, że już go nie ma.
  Sprawiał to, że niemożliwe stawało się możliwe. Loty w kosmos,czemu nie.
  Elon Musk,i jego rakieta Falcon Heavy- to już rzeczywistość, Keramku.
  Stephen Hawking, to już przeszłość, bardzo bardzo przykro.
  Zostały Jego prace już na zawsze.
  Rzeczywistość taka sobie a wlasciwie smutna niby potrafimy się wydostać z pułapki zwanej Ziemią ale nic poza tym. Bez Ziemi długo nie pociągniemy.
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  papadopulos Keramek Valdemar Natura powinna sobie poradzić z problemami o których mówisz. Ocieplenie klimatu prawdopodobnie doprowadzi do zagłady 50% ludzi resztę załatwi pandemia. Bakterie odporne na antybiotyki. W tej sytuacji zapotrzebowanie na energię mające wpływ na zachodzące procesy na Ziemi zniknie. Nasza planeta poradziła sobie z większymi problemami:) To prawda tyle tylko, że ja się nie martwię o Planetę zwaną Ziemią a przetrwanie gatunku ludzkiego. Czy czeka nas los dinozaurów? one też panowały na Ziemi. Gatunek ludzki dwoi się i troi, by spowodować zagładę swoją i przy okazji reszty niewinnych niczemu gatunków na planecie.
  Niestety pomimo upływu lat, postępu nauki, lekcji płynących z historii nadal światem rzadzą bandyci dla których życie ludzkie niewiele jest warte.
 • w temacie Ucieczka w kosmos to nasza przyszłość albo jej brak.

  W: Hydepark
  Valdemar Natura powinna sobie poradzić z problemami o których mówisz. Ocieplenie klimatu prawdopodobnie doprowadzi do zagłady 50% ludzi resztę załatwi pandemia. Bakterie odporne na antybiotyki. W tej sytuacji zapotrzebowanie na energię mające wpływ na zachodzące procesy na Ziemi zniknie. Nasza planeta poradziła sobie z większymi problemami:) To prawda tyle tylko, że ja się nie martwię o Planetę zwaną Ziemią a przetrwanie gatunku ludzkiego. Czy czeka nas los dinozaurów? one też panowały na Ziemi.