• w temacie Czy w Polsce mamy terroryzm?

  W: Polityka
  Oczywiście że to nie terroryzm w przeciwnym razie o niczym innym nie mówiło by się w mediach.
  Natomiast mamy bardzo lekceważący stosunek do życia co w jakimś sensie jest wytłumaczalne. Wcześniej czy później każdy musi umrzeć a wierzący i tak przechodzą do życia wiecznego.
 • w temacie Dzisiaj rocznica ważnego cudu dla Polski.

  W: Polityka
  Judas
  ~obs

  "Kanclerz Kurii Polowej WP dr Jan Dohnalik ujawnił okoliczności przyjęcia przez Wojciecha Jaruzelskiego sakramentów św. Było to w poniedziałek, 12 maja, po mszy św. o godz. 15, odprawionej o łaskę pojednania z Bogiem. Wtedy do gen. Jaruzelskiego udał się kapelan, niosąc Najświętszy Sakrament i relikwie św. Jana Pawła II oraz św. Rafała Kalinowskiego.
  Po rozmowie z kapelanem generał w pełni świadomie wyraził wolę pojednania z Bogiem. Wyspowiadał się, przyjął sakrament namaszczenia chorych i Komunię św., ucałował relikwie świętych. Działo się to wszystko po kanonizacji Jana Pawła II, który za życia wielokrotnie spotykał się z generałem. ". Na ciebie też przyjdzie czas próby. Pyszcz dalej, a będzie ci to zapisane. Podpisano: twój ukochany fanatyk i przyjaciel obs.
  Przyjacielu, za nic mi nie wmówisz że Jaruzelski nabożnie całował kość piszczelową Wojtyły czy strzęp z majtek Kalinowskiego.
  Sensowniej by było jakbyś napisał za nic nie uwierzę:)
 • w temacie Czemu Polacy nie znaja Konstytucji RP?

  W: Polityka
  Może lepiej nie znać wtedy człowiek się mniej denerwuje patrząc co kolejne rządy robią z prawem jak go interpretują dla własnych potrzeb.
  Dlatego pewnie taki opór przed UE tam trzeba prawo przestrzegać.
 • w temacie Dlaczego w Europie rozszerza się kampania anty-prawicowa.

  W: Polityka
  tom100
  Kajetana Jakie wartości? Konkretnie napisz...
  No jeśli nie wiesz jakie wartości mamy w Polsce i na świecie - to wypada mi tylko współczuć.
  Nie o pazerność chamstwo,brak wychowania , głupotę.
  .- Chodzi o dumę z tego kim się jest, o mądrość. miłość i przyjaźń , o zgodę i solidarność o człowieczeństwo
  Konkretnie to chcesz się z pewnością uczepić jakiegoś słowa .
  Z tą dumą tylko nie przesadzaj a pozostałe wartości są mi bardzo bliskie.
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  Blandare51 ~gość Smutna sprawa będziemy mieli to co w BarcelonieMy to już mamy od dawna! 150.000 osob zginelo na naszych drogach od 1990 roku!Tych faktów rządzący nie dostrzegają bo przecież na zabronieniu posiadania samochodu nie można zdobyć kapitału politycznego
 • w temacie Dzisiaj rocznica ważnego cudu dla Polski.

  W: Polityka
  ~obs]~obs]Valdemar][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=szanel59][cytat kogo=Valdemar][cytat kogo=szanel59 [cytat kogo=pintapalec [cytat

  Tak cię pinta obserwuję i widzę, że jesteś w stanie łyknąć każdą bzdurę byle negatywnie mówiła o Kościele Katolickim. Twoja wiarygodność na tym forum w kwestii wiary jest zerowa.Tak z nim własnie jest, łapie wszystko co przeciw i w dodatku nawet nie chce mu się sprawdzać, czy czasem jego prawdy są faktycznie kłamstwami, bo dawno nawet "Racjonalista" się z nich wycofał, ale twardo jak mantę je powtarza.Przeprosić za kłamstwa i szerzenie bredni, już nie potrafi. Ponieważ mowa o cudach, dorzucę mu do pastwienia się http://adonai(...)/?id=36.Oczywiście miało być "mantrę". Nb. historia i tak nigdy nie była i nie jest obiektywna, ponieważ ktoś konkretny ją opisywał ze swojego punktu widzenia lub jakiegoś środowiska. "Człowiek czyta gazetę i myśli że wie, co się na świecie dzieje. - Błąd, on wie jedynie, co w gazecie napisane." - Gustaw Morcinek, 1954. Nawet jego pobratymiec to rozumiał. Dla niego co ktoś napisał to święte, jeżeli jest po jego myśli. Jeżeli nie, to fałsz.Wgląda na to że sprawiłeś spory zawód dziennikarzom, którzy tak bardzo się starają by przekazać fakty takie jakimi są.
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  dziadek16 To wskazuje na mądrość tak zwanego ,,gorszego sortu,, ......... Tylko 9% tego ,,lepszego,, popiera nieudolność kasty pis ........ To ze UE jest gwarantem stabilizacji jak i gwarantem demokracji ..... jest nie na rękę rządzącym...... Dla nich Polacy nie powinni sie rozwijac .....tylko tkwić na kolanach przed kastą kościelną ....... Rządzący dobrze wiedzą .... ze głupi Naród wszystko kupi...... zatem wciskają buble i mają tylko 9% odbiorców .....PIS ma spore osiągniecia w zakresie ściągalności podatków i utrzymywania rozwoju gospodarczego na stałym poziomie ja w minionych latach. To bardzo dobra wiadomość . Natomiast lekceważenie pomocy UE w zakresie finasowania rolnictwa, rozwoju infrastruktury czy badań naukowych prowadzi do okresu z przed wstąpieniem do UE. Do tego dochodzi jeszcze tworzenia prawa, które jest sprzeczne z unijnym. W dłuższej perspektywie czasowej możemy wpakować się w kryzys coś co jest zjawiskiem nieznanym dla urodzonych po 89.
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  Seledyn dziadek16 To wskazuje na mądrość tak zwanego ,,gorszego sortu,, ......... Tylko 9% tego ,,lepszego,, popiera nieudolność kasty pis ........ To ze UE jest gwarantem stabilizacji jak i gwarantem demokracji ..... jest nie na rękę rządzącym...... Dla nich Polacy nie powinni sie rozwijac .....tylko tkwić na kolanach przed kastą kościelną ....... Rządzący dobrze wiedzą .... ze głupi Naród wszystko kupi...... zatem wciskają buble i mają tylko 9% odbiorców .....Stary paranoik dał głos! Co, PiS ci esbecką emeryturę zabrał?Jak tylko się odezwałeś to od razu zauważyłem że na nic więcej cię nie stać:)
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  Seledyn]Keramek]Seledyn Keramek Seledyn Keramek Seledyn Keramek Seledyn [cytat kogo=Lilith1 [cytat kogo=~gość Skąd takie dane?cytat]

  Jak tylko się odezwałeś to od razu zauważyłem że na nic więcej cię nie stać:)W odróżnieniu od was lemingi ja potrafię samodzielnie myśleć i samodzielnie czytać! Jeżeli masz jakiegoś znajomego z umiejętnością czytania, to polecam artykuł Tomasza Cukiernika pt. Prawda i fałsz o dotacjach z UE - szczególnie "5. Podsumowanie kosztów". Tutaj jest link: http://tomasz(...)h-z-ue/

  I cicho, bo też w ryj mogę dać! :))))))) Jak tylko się odezwałeś to od razu zauważyłem że na nic więcej cię nie stać:)

  Tak i ja jestem lemingiem bo opieram się na danych Ministerstwa Finansów a ty potrafisz samodzielnie myśleć i łykasz jakieś bzdury cukiernik :)