• w temacie ból za ból

  W: Polityka
  Przypomina mi się ta scena z kultowego filmu:
 • w temacie Pozwolono nam samodzielnie myslec

  W: Polityka
  Air842
  Kinia223
  jax55
  Kinia223
  Sikorsky Dawno nikt tak wyraźnie nie zdradził Polski na arenie międzynarodowej. To jest zdrada dyplomatyczna, działanie na szkodzę państwa polskiego. Na tych ludzi powinna czekać policja na lotnisku w Polsce. Sprawy zaszły za daleko, konsekwencje powinny zostać wyciągnięte.
  Taaa, a gdzie w prawie jest napisane, że europosłowi nie wolno poprzeć rezolucji PE dotyczącej własnego kraju?
  Wolno ale nie wypada z czysto politycznej kalkulacji. Jesteśmy przekornym narodem i nie cierpimy jak ktoś wytyka nam błędy.
  No tu się zgadza. Z politycznego punktu widzenia lepiej było się wstrzymać.
  A ja mysle ,ze nie powinno sie milczec .. Dobrze ,ze POLACY tak reaguja .. bo jezeli bedziemy mowic ,ze sie nic nie dzieje tak ja TVP w mediach kreci to sie usmazymy we wlasnym klamstwie
  Zgadzam się, ale wstrzymanie się od głosu nie dałoby paliwa PISowi. Niemniej uważam, że ci europosłowie nie powinni być w żaden sposób karani przez PO.
 • w temacie Szydłowa będzie teraz Waltzowa?

  W: Polityka
  ireneo Kinia223 Z premiera Polski na prezydenta Warszawy? To chyba degradacja? Wiesz, u nich takie pijęcia mają treści o hakich nikt pojęcia nie ma. Za głosowanie 27 do 1 dostała wielki bukiet białoczerwony jak laur zwycięski. Z innej strony...Cezar powiedział, żw wolałby byč pierwszym na wsi niż drugim w Rzymie. A jaka z niej premier? Ona daleko po Macierewiczu. Suchocka była szczęśliwa jako ambasador. One o honorze i dumie tylko ględzą.
  Gorzej jak tym prezydentem nie zostanie. A gdyby startowała do PE to posada byłaby pewna.
 • w temacie nieznośny bachor przyjaciółki

  W: Porady
  Pamiętam odcinek South Parku, gdy Cartmana wychowywał Cesar Millan (ten od psów) - spróbuj tego samego :)


 • w temacie Lincz na Polsce.

  W: Polityka
  Marduk1986 Kinia223 Marduk1986 Kinia223 Marduk1986 Kinia223 Sikorsky Kinia223 A PIS zrejterował i zwiał z sali :) Nieładnie, powinni walczyć do końca a nie tak się poddawać :DPowiedzieli co myślą i wyszli. No czyli zwiali. Pamiętam że gdy PO nie chciała brać udziału w głosowaniu nad ustawą pisowską o TK to tak dokładnie miłośnicy PIS w sieci o nich pisali. To był tylko taktyczny odwrót na wcześniej upatrzone i przygotowane pozycje obronne :DTeraz się będą z kraju przez kamery odszczekiwać :) Jutro Beata ma się do sprawy odnieść. A może z jakiegoś kraju sojuszniczego? Ups,PiS nie ma sojuszników,w sumie sojuszników nie mamy,mamy tylko interesy :)) A Niemcy nawet na nas nie napadną, ponoć nie mają czym napaść,jednak Niemcy nie są słabym krajem,są siłą która mimo zdemobilizowania armii mogą ją szybko na powrót zmobilizować,no i szybko uzbroić w dobrą broń. A co ma Polska oprócz WOT i wizji Macierewicza? No tak,mamy jeszcze prezydenta i premierkę którymi rządzi zwykły poseł prezes pan :)
  Czy Polska posiada jakiś swój zakład przemysłu zbrojeniowego?Jakiś zakład to chyba mamy - państwowy, sklecony z kilku innych. Polska Grupa Zbrojeniowa czy coś takiego... Ok,a więc na razie póki co nie opublikuję zarzutu o celowym rozbrojeniu Polski :)Ale on powstał za rządów PO :)
 • w temacie MON wystosował list z pogróżkami do pentagonu

  W: Polityka
  Wstępnie na Patrioty zgodził się poprzedni rząd w postaci ministra Siemoniak, zielone światło dał też prezydent Obama. Gdy PIS doszedł do władzy, Macierewicz zaczął jęczeć, że ten sprzęt będzie za drogi, za nowoczesny itp., itd. Jeśli uwali ten zakup jak Caracale to będzie jawny sabotaż.
 • w temacie GŁOSOWANIE W EUROPARLAMENCIE BYŁO PRZRCIWKO RZĄDOWI POLSKIEMU

  W: Polityka
  Lilith1 Kinia223 ~gość Dla ciebie to jest za trudne do pojęcia, że wybrani przez naród przedstawiciele w PE są zobowiązani do działań na korzyść wyborców. Takie akcje jak wspomniane głosowanie są wymierzone bezpośrednio przeciw narodowi, rząd zawsze jakoś się wyżywi. Twoja główka za ciasna żeby pojąć.Dobra dobra. Te sankcje będą polegać na tym, że Beata lub Andrzej nie będą mogli przemawiać na szczytach RE.To akurat niewielka strata dla ludzkości. Dla wspomnianych euronierobów za komuny byłaby czapa, choćby zaocznie, ale na bank.To fakt, i tak ich już w UE na poważnie nie biorą, więc strata mała. Bardziej wizerunkowa.
 • w temacie Skandal za spiżową bramą.

  W: Polityka
  Iwona19 Kinia223 Iwona19 sarna Przepraszam wszystkich normalnych facetów, ale wychodzi na to, że sporo z was, to zboczeńcy br..kobiety niestety też nie lepszeMoim zdaniem jednak lepsze. No małżeństwo moich rodziców próbuje rozbić jedna kobieta. Mało jej, że ma kilku kochanków to jeszcze komuś rodzinę chce zniszczyć.
  Poza tym są kobiety, które same są po prostu dziwkami nawet jeśli nie należą do agencji towarzyskichWspółczuję, niemniej komentarz Sarenki dotyczył jednak pedofilii. A w tej kwestii mężczyźni są gorsi od kobiet.