• w temacie Ryan Gosling bez koszulki? Oniemiałam z zachwytu.

W: Uczucia
    GorolspozaTatyr
    Kinia223
    Nawet dobrze zaśpiewał, choć barwa głosu... Nic nadzwyczajnego. Ale przyjemnie się słuchało.
    Cieszę się,
    że w wybredny - w pozytywnym znaczeniu - gust trafiłem.
    Jak na aktora nawet nawet mu wyszło,
    słucha się fajnie z uwagi na melodię,
    mnie się podoba bardzo
    ale to pewnie dlatego,
    że nie potrafię ocenić wybrednie
    a tym samym tak cenie
    - nie jestem w tej dziedzinie tak dobrym w ocenie,
    jak Kinia......Hej!!

Po prostu wolę troszkę niższą barwę głosu :) Ale fajnie mu to wyszło, a muzyka przyjemna, takie rockowe granie.
  • w temacie Kobiecy seksapil i elektryczna wiolonczela działają synergistycznie ? Oceńcie !

W: Hydepark
    WednesdayTEN Z Nasa to ja kojarzę tylko Nagły Atak Spawacza :P

Wcześniej przewinęła się tu niejaka Beyoncé. I Shakira. W takim przypadku zazwyczaj przychodzi mi do głowy duet tychże szansonistek w piosence "Beautiful liar" ;)
    4
    To może ja wrzucę, w końcu panie urodziwe :) Choć raczej na niczym nie grają ;)

A tu Shakira z Rihanną - i są nawet instrumenty muzyczne :)
  • w temacie Pospolite ruszenie po przejściu nawałnic po 3 dniach .

W: Polityka
    Landor
    Kinia223
    No czyli wojsko wysłano zbyt późno. Na dodatek ludzie narzekają na tych żołnierzy, że generalnie sami więcej robią niż oni. A rzecz druga, starosta Chojnic wypowiadał się w mediach o pogodzie, o tym, że nie przewidzieli siły żywiołu, także w tvn24, więc tu pudło - znam wypowiedzi tego pana :)
    No, czyli naprawdę nie musisz udowadniać, że byłaś miłośniczką KOD, skoro nie umiesz czytać. To po okresie pewnego entuzjazmu obecnie raczej powód do wstydu. Czy wojsko zostało za późno wysłane tego nie wiem, skoro nastąpiło to 3 godziny po otrzymaniu wniosku. Pewnie dla kodziarki powinno być wysłane po dwóch godzinach? Zgoda, zatem wojsko o 1 godzinę zostało wysłane za późno. Wiem natomiast, że socjalistyczna demokracja, za którą tak bardzo optujesz udowodniła po raz n-ty, że jest systemem niewydolnym, niezdolnym do szybkich reakcji, bowiem procedury, rozliczenia, wręcz uniemożliwią podejmowanie decyzji i stwarzają problemy tym co faktycznie mają podejmować decyzje.
    A nie jest przypadkowo tak, że władza i kompetencje lokalne mają być w samorządach? Nie za tym podskakiwałaś na wiecach?
    Faktycznie ludzie narzekają. Zwłaszcza dwóch takich wypowiada się bez przerwy w mediach. To radny Gdyni Jarosław Kłodziński oraz Łukasz Kostanek, używający pseudonimu Adam Miauczyński. Cóż za cudowny zbieg okoliczności. On także jest… mieszkańcem Gdyni. Ależ media mają intuicję – akurat w tym całym obszarze najczęściej dwóch mieszkańców Gdyni się wypowiada. Ciekawe, że ten Miauczyński ma czas by co chwilę dokonywać nowych wpisów na fb. Zarobiony jest jak mało kto. Oczywiście faktyczni mieszkańcy zniszczonych terenów nie mają nic innego do roboty, jak śledzić wpisy na fb czy udzielać się co chwilę kolejnym wścibskim mediom.
    Dla kodziarki to dziwne, że mieszkańcy robią więcej od żołnierzy? No tak, by ciebie zadowolić to mieszkańcy powinni leżeć do góry brzuchem, byleby przypadkowo nie wyszło, że przy swoim dobytku pracują więcej niż przysłani żołnierze.
    A sami żołnierze? – najwięcej pracują przy udrażnianiu Brdy oraz Wielkiego Kanału Brdy. Może nie wiesz, lecz na tym terenie jest zapora Mylof, wchodząca w skład sołectwa Rytel. Ta zapora jest zagrożona, i to mocno zagrożona, spiętrzoną powalonymi drzewami wodą.
    A co do drugiej rzeczy czyli starosty Chojnic. Czyli ci z PO nauczyli się, że można we wróżbitów się bawić? Nie umiesz czytać? Napisałem jednoznacznie, że o godz. 14.27 otrzymano w Starostwie informację o zbliżającej się bardzo silnej burzy. Otrzymano INFORMACJĘ a nie prośbę o przewidywanie pogody.
    „- Akurat nie było wszystkich pracowników, a komputery były już powyłączane. Ale tak, ja i pan starosta dostaliśmy powiadomienia na nasze komórki. To tzw. alert - przyznaje dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Chojnicach Andrzej Nogal.
    Uznaliśmy, że nie było jednak sensu nigdzie dalej dzwonić. To już było przecież po 15, wszystkie urzędy i tak już nie pracowały. Co mieliśmy z tym zrobić? Nie było przecież do kogo i jak, bo było już po godzinach pracy - tłumaczy.”

"Sam starosta Stanisław Skaja zapewnił , że do wszystkich gmin wysłano komunikat. - Na sto procent! - powiedział.
    - Gdybyśmy komunikat dostali, na pewno zamieścilibyśmy go od razu na swojej stronie internetowej i przekierowali go na popularny portal - wizjęlokalną.pl - powiedział portalowi Bogdan Danecki z Urzędu Miejskiego w Czersku. Jak dodaje, "specjalnie zadzwonił do kolegów" by zapytać, czy niczego nie dostali. - Ale nie, nie dostali - dodaje.
    - Nie dostaliśmy w piątek informacji - mówi Barbara Rydygier, zastępca wójta gminy Konarzyny. "
    W życiu nie byłam na żadnej manifestacji, nie lubię tłumów. Choć faktem jest, że popieram opozycję. I po raz kolejny powtarzam: rząd zaspał. Skoro pan wojewoda nie widział powodu, by wysłać wojsko na pewne tereny, premier mogła go do tego namówić. Dziś pani burmistrz jednej z miejscowości mówiła, że prosiła wojewodę o pomoc wojska. Znaczy nie przekazał sprawy wyżej. No i posłuchaj sobie wypowiedzi ludzi, którzy początkowo wcale nie byli z żołnierzy zadowoleni, bo było ich niewielu i nie do końca wiedzieli co mają robić.
    A pan starosta z lokalnego komitetu, jeśli coś zrobił źle, to zapewne przegra kolejne wybory.

Marduk1986 Kinia223 Marduk1986 Ta facjata skądś znajoma mi się wydawała,no i już wiem skądKiedyś oglądałam ten film, ale nie pamiętam jak się kończy. Bardziej podobał mi się "Więzień nienawiści" z Edwardem Nortonem - podobna tematyka.Ryan miał bombę podłożyć,chyba podłożył ją,potem wszystkich wygonił ze świątyni,no i trafił do Szeolu,chyba,pamiętam że biegł po schodach w górę,chyba piętra się powtarzały :)
    Ten film z Nortonem widziałem,ale pod innym tytułem,"American History" jak dobrze pamiętam.

Dawno temu te filmy widziałem.
    Z obu filmów wolę jednak ten z Ryanem Goslingiem,to było właśnie ciekawe,nazista będący Żydem.Do mnie o wiele bardziej trafił ten z Nortonem - no ale ten film obejrzałam jako pierwszy, może to też miało jakiś wpływ.

Marduk1986 Ta facjata skądś znajoma mi się wydawała,no i już wiem skądKiedyś oglądałam ten film, ale nie pamiętam jak się kończy. Bardziej podobał mi się "Więzień nienawiści" z Edwardem Nortonem - podobna tematyka.
  • w temacie skojarzenia

W: Hydepark
    Marduk1986 Kinia223
    Star Trekprędkość Warpnapęd