• w temacie Mundial w Moskwie.

  W: Polityka
  Marduk1986
  Kinia223 To ja przejdę do aspektu politycznego: dobra decyzja, no ale chyba inna być nie mogła.
  Inna na pewno być nie mogła, ale czy dobra, zależy dla kogo :)) Już widzę Putina rozpaczającego na wieść o tym że Dudy w Moskwie nie będzie :D Kibice i tak nie zbojkotują mundialu w Rosji.
  Nie będzie go na meczach, to może wyjdziemy z grupy i zajmiemy wysokie miejsce - Putin powinien rozpaczać :)
 • w temacie Zagrajmy polityce trzeba dać odpocząć.:DDD

  W: Polityka
  stiffnecked
  brunetka7 stiffnecked Bollywod gorszy od tego.Jestem romantyczką,nie musiałeš słuchać.:(
  Z ciekawosci posluchalem. Tom Jones nie wylaczylem odrazu.
  No bo to fajna piosenka :)
 • w temacie Śmierć Skripala, więc mówmy o Smoleńsku

  W: Polityka
  Sikorsky Można sobie tylko wyobrazić na przykładzie sprawy Skripala co by się działo, gdyby taki Smoleńsk przydarzył się Brytyjczykom. Reakcja Brytyjczyków jest normalna i zdrowa w tej sytuacji. Polska może próbować przy okazji Skripala upomnieć się o swoje i przypomnieć światu jak Polacy zostali potratowani przez "przyjaciół" Rosjan.
  A to ciekawe, że tego nie robi :) Antek ma rację - skoro niby był zamach, to trza się przyłączyć do Brytoli.
 • w temacie Robi się coraz bardziej gorąco na linii Wielka Brytania - Rosja

  W: Polityka
  stiffnecked Kinia223 stiffnecked Lilith1 ~xyz Lilith1 ~xyz Świat szykuje się do wojny :)Wojna trwa już od dawna.a tam taka wojna to nie wojna, ta się dopiero rozkręca :P apogeum dopiero przed namiKoniec świata na nowo wyliczony na czerwiec br., z wojny nici :DTo juz w czerwcu zostanie odkryta prawda o Smolensku.Dopiero w czerwcu?... Prawdę Macierewicza znamy już przecież od dawna. Tylko rząd nic z tą wiedzą nie robi.No jeszcze nie ma wszystkich skrzynkow, nie?No i wraku. Ale po wyborach Prezes uznał, że i bez niego można dojść do prawdy.
 • w temacie i nadszedł czas prawdy Kaczyńskiego i jego spółki

  W: Polityka
  aliada Sikorsky
  Dzisiaj pojawił się news w TOK FM wydany rzekomo przez biegłych, że nie było żadnego wybuchu w samolocie TU-154. Ta wiadomość rozeszła się po innych mediach. Dlatego postał ten temat. Wiadomość ta była później całkowicie zdementowana przez samą prokuraturę zajmującą się katastrofą. Wiadomość jest prawdziwa.Opinia biegłych wykluczająca wybuch jest w posiadaniu prokuratury. Prokuratura temu nie zaprzeczyła, tylko napisała, że nie jest to opinia "nowa", ani "kompleksowa", czego zresztą TOK FM nie twierdził.

  Opinia ta pochodzi z maja 2017 i według prokuratury nadal jest analizowana i uzupełniana o kolejne... I tak pewnie jeszcze przez parę lat, bo ekspertów na świecie dostatek.
  Ziobro utopi Macierewicza.
 • w temacie Mundial w Moskwie.

  W: Polityka
  To ja przejdę do aspektu politycznego: dobra decyzja, no ale chyba inna być nie mogła.
 • w temacie Panna Kaczynska wychodzi za-- meza

  W: Religia
  W sumie to jej prywatne życie i nic nam do tego, ale zdaje się, że pisuje artykuły moralizatorskie dla jednego z pro pisowskich portali.