• w artykule Kościół w Irlandii zasmucony, ale nie zaskoczony wynikiem referendum

  W: Fakty

  No tak. Będzie w Irlandii aborcja. Kogo te biedne irlandzkie zakonnice, będą teraz topiły w szambie? "Zbiorowy grób w Tuam w irlandzkim hrabstwie Galway, przy dawnym sierocińcu i domu samotnej matki prowadzonym przez siostry Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, rzeczywiście został odkryty blisko 40 lat temu. Długo zakładano, że zawiera ciała dzieci zmarłych w wyniku głodu w latach 50 XIX w. Dopiero teraz, miejscowa historyk Catherine Corless, po przeanalizowaniu dokumentacji ośrodka, stwierdziła, że 796 pochowanych w betonowym zbiorniku ciał, to dzieci zmarłe w latach 1926-1961. Najmłodsze z dzieci miało dwa dni, najstarsze - 9 lat. Większość umarła z powodu chorób, przedwczesnego urodzenia, albo niedożywienia." Dawajcie im więcej na tacę. Same "siostrzyczki" żarły do syta a ich podopieczni umierali z głodu. Na lekarza też je nie było stać. Ciekawi mnie ile pieniędzy, przeznaczał irlandzki rząd, na utrzymanie tego obozu śmierci. Tak wyglądała miłość bliźniego w wykonaniu "bożych służebnic".

 • w artykule Protest zawieszony. Niepełnosprawni i ich rodzice opuścili Sejm

  W: Fakty

  Jak widzę dalej nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem. Na dodatek nie znasz takich pojęć jak "kazus" i "kwalifikacja prawna czynu". Ukończone gimnazjum, to trochę mało, abyś mógł się wypowiadać na tematy, które przerastają twoją skromną wiedzę.

 • w artykule Protest zawieszony. Niepełnosprawni i ich rodzice opuścili Sejm

  W: Fakty

  Będziesz niedługo zdychał pod żadami twojego PiS-u. Jeżeli o mnie chodzi, to całe to towarzystwo z PiS i PO, należałoby wsadzić do samolotów i odżałować stratę tych maszyn. Osiągnięciem PiS jest niewątpliwie skłócenie Polaków. Weźcie zróbcie ustawkę tak jak to robią kibole i pozabijajcie się na wzajem. Normalnych Polaków zostawcie w spokoju. Naprawdę nie będę żałował ani jednych, ani drugich.

 • w artykule Protest zawieszony. Niepełnosprawni i ich rodzice opuścili Sejm

  W: Fakty

  Infantylne pytanie. Skoro PO robiła źle , to PiS też musi? Przecież podobno macie służyć narodowi i być wrażliwym na jego potrzeby. wszystkie swoje błędy tłumaczycie tym, że PO robiła tak samo. Przecież obiecaliście, że nie będziecie powielać tego, co robiła PO.