• Jak nazywa się pewna bluza

  W: Hydepark
  Witam! Próbuję znaleźć nazwę bluzy którą ma Justin timberlake w teledysku "Never feel so good" lub Luke Hemmings na gali IHeart Radio Awards(to była akurat kurtka skórzana w tym stylu) lub Elie Goulding "love me like you do"
  Dokładnie chodzi mi o bluzę z "wstawkami" przy suwakach nigdzie nie mogę takiej znaleźć a na pewno gdzieś można ją kupić. Są ramoneski ale one mają tylko jedną taką "wstawkę" niestety :(
 • Jak schudnąć przez wakacje?(2-3mies.)

  W: Porady
  Witam! Mam 16 lat 182cm wzrostu i 90kg wagi. Z rzucić ile się da szczególnie pozbyć się trochę brzucha i (najlepiej całkowicie) męskich piersi(ogólnie znajomi nie mówią mi typu"jakie cyce" itd... nie zwracają uwagi) Myślę o basenie raz w tygodniu 2godz. i 2-3 razy w tyg aerobik w domu 1h-1,5h. i oczywiście dieta redukcyjna,nie chodzi mi o ścisłą "jesz to,to i to" tylko dużo warzyw owoców(szczególnie lubię kalafior,brokuły,fasolkę żółtą i zieloną,truskawki i arbuza którego mogę jeść bez końca),mniejsze posiłki
  i ograniczenie tłuszczów do minimum lub całkowita eliminacja z menu. Czasami pozwalam sobie na grzechy typu lód lub pizza(tylko na bardzo szczególne okazje) Jakie ćwiczenia aerobowe są najlepsze w domu?
 • Wzrok u maszynisty

  W: Porady
  Witam! Myślę aby pójść do kolejówki,ale mam wątpliwości co do wzroku. Mianowicie mam wadę +2,25/+2,5,bez okularów widzę dobrze,w słońcu już nie najlepiej ale przeciwsłoneczne załatwiają sprawę. Cały czas chodzę okularach(czasami w wakacje lub gdy jest upał zdejmuję i w przeciwsłonecznych chodzę) ogólnie nie znalazłem konkretnie napisanych wymagań dot. wzroku
  Mógłby dla mnie ktoś napisać jak to w końcu jest? (bardzo zależy mi na tym)
 • Taśma LED.

  W: Męskie sprawy
  Witam! Kupiłem taśmę LED i mam pytanie czy można do niej przylutować kabel z wtyczką do gniazdka? Po prostu wkładasz wtyczkę i świeci.... lub zostoswać wtyczkę USB i podłączyć do komputera(tylko taśma i wtyczka bez przełącznków zasilaczy itp....)
 • Problem z MOH Warfighter

  W: Hydepark
  Witam! niedawno pobrałem MOH Warfighter i często przy ładowaniu np.filmiku,zapisu gry lub jej kontynuacji gra zacina się i wyłącza jest tylko okienko z informacja że gra została zamknięta.
  Jest jakiś sposób gra się niezacinała?
 • Jak zostać pirotechnikiem?

  W: Porady
  Witam! Pytanie mam takie jak w temacie.
  Chodzi mi o to jakie szkoły trzeba ukończyć itd...?
  wolałbym bym być pracownikiem w firmie zajmującej się pokazami sztucznych ognii
 • Jaką szkołę wybrać?

  W: Porady
  Witam! interesuje mnie zawód kucharza/piekarza chciałbym chodzić do szkoły o takim kierunku w Zawierciu tylko niemogę (na internecie takiej znaleźć).Może wiecie gdzie one są? I ile średnio zarabia kucharz i piekarz? Interesują mnie te zawody bo są proste twórcze itd...
 • Pewne krosty....

  W: Męskie sprawy
  Witam! Mam 14 lat i ostatnio zauważyłem na penisie 3-4 krosty/grudki i dośc sporo na wewnętrzej stronie napletka chciałembym powiedzieć o tym mojemu ojcu ale niewiem jak to zrobić.
  Więc co to może być i jak powiedzieć otym ojcu (kilka razy widzieliśmy się nago podczas kąpieli )
 • Czy marzenia mogą się spełnić?

  W: Hydepark
  Witam! Dopiero idę do 2 kl. gimnazjum ale zawsze chciałem zostać architektem(ruralistyka) lub projektantem wnętrz, wystarczy że zobaczę zdjęcie jakiegoś domu a w głowie układam na podstawie zdjęcia własny "projekt".
  Niestety potrzebna jest duża wiedza matematyczna, a u mnie matma zawsze jest na 3 choćby nie wiem jakbym się starał zawsze 3!
  Tak ogólnie jestem czwórkowym uczniem z informatyki 5 mógłbym mieć 6 ale większość nauczycieli informatyki ma wiedzę z książek dla uczniów.Nie jestem geniuszem plastycznym ale ładnie rysuje.

  Więc najlepiej aby wypowiedział się ktoś kto niedawno ukończył bądź jest w trakcie studiów i odpowiedział na pytania:
  -jakie szkoły trzeba ukończyć ?
  -gdzie najlepiej studiować?( na południu Polski)
  -jakie koszty studiów?
  -ile trzeba studiować?...