• w temacie co to są laczki?

  W: Hydepark
  Judas
  egle Gwara wchodzi w krew. Ciesz sie ze nie pojechalas na slask j nie kazali Ci stromu w wiaderku przyniesc....:-)
  Ja myślałem że po śląsku wiaderko to zwykły kibel, "dupny kibel" to duże wiadro że tak powiem.
  Kibel to może być wiadro a równie dobrze sracz /przepraszam/ znaczy inaczej sedes może być i wychodek.Pochodzę ze Śląska Cieszyńskiego tam dopiero jest "gwarno".Pomieszane czeskie- niemieckie-śląskie-góralskie od Istebnej i Koniakowa.
 • w temacie Wielka niespełniona miłosc i spotkanie po latach .

  W: Uczucia
  Beata26 Te przypadkowe spotkanie uświadomiło mi ze on wciąż budzi we mnie jakieś uczucia, mimo tego jak bardzo mnie kiedyś skrzywdził.. Nie do końca zapomniałam o nim. Kontakt prawdopodobnie tylko rozbudzilby we mnie ten żal, bardzo go kochałam..
  Beatko# radzę Tobie...odkochaj się bo to nie była dobra miłość.Z jego strony na pewno nie.Może tylko wydaje Ci się że nadal go kochasz, nie wiem czy chodziłaś potem z jakimś chłopcem /nie musisz mówić/.Skoro była to Twoja pierwsza miłość to wiedz że zawsze się ją pamięta.Ja też pamiętam moją pierwszą miłość- miałam 17 lat.Dzieliło nas dużo kilometrów i miłość zmarła śmiercią naturalną.On był 4 lata starszy.Było, minęło.Ty też zapomnij i nie rozdrapuj starych "ran".
 • w temacie Wielka niespełniona miłosc i spotkanie po latach .

  W: Uczucia
  Beata# od czasu niespełnionej miłości jak sama ją nazwałaś minęło już 10 lat.To dużo, z nastolatki wyrosła kobieta. Zakreśl grubą kreską ten czas sprzed 10 lat, zapomnij o nim tak jakby go nie było.Chłopak być może zmienił się a może i nie.Nie próbuj z nim się kontaktować bo to nie ma sensu.Co do sytuacji którą miałaś w domu to przykro mi że musiałaś przez to przechodzić.Są rodzice i rodzice.Ja miałam kochanych a Ty cierpisz jeszcze teraz.Chodż na terapię, bądż silna, pewne sprawy wymaż ze swojej pamięci może Ci to pomoże.Pozdrawiam Cię serdecznie.
 • w temacie Zamknięcie tematów, druga prośba.

  W: Do Admina
  Marduk1986 Widzę że jesteś bardziej niecierpliwa ode mnie :) Ja dopiero po trzech dniach od napisania podania o wyczyszczenie mojej teczki założyłem temat :) Jedna doba to za krótko,możesz nawet tydzień czekać na odpowiedź :) U mnie ze dwa tygodnie się zeszło z usunięciem tzn ze spaleniem mej teczki forumowej ;) Takie tam szpargały w ciężarówce :) Zamknąć tematy na pewno krócej trwa niż palenie teczkiNie wiedziałam że tematy mogą być długo na"tapecie".Dawniej byłam na Facebooku dosyć długo i jeszcze tam gdzieś a to Forum to całkiem inna bajka.
 • w temacie Zamknięcie tematów, druga prośba.

  W: Do Admina
  taie abce Przed godziną zniknął mój komentarz i otrzymałam " - 4 " . Może gdybym pisała obrażliwie i wulgarnie to by nie usuwano . Nie narzekaj - mnie 7 x 4 = 28
  Wygląda że jak komuś usuwają temat (usunęli Laili) to wszyscy są karani .
  Mnie tylko by interesowało
  co usunięto
  dlaczego
  Ale piszę o tym od dłuższego czasu ale chyba się nie doczekam.Mnie nie usunęli tematu tylko czyjąś odpowiedż w tym temacie a mnie "zarąbano"4 punkty na których mi nie zależy ale ciekawi mnie to kto i co odpowiedział bo nie wiem.Nie wiem nawet jak długo może temat być na forum, nie poczytałam regulaminu bo mi szkoda czasu.Dzisiaj usiadłam o 20.05 przy laptopie.
 • w temacie Zamknięcie tematów, druga prośba.

  W: Do Admina
  taie iiiiiii Nienawidzę zamykaczy własnych tematów ...Ja uważam że powinno sie mieć prawo do zakończenia tematu ale na usunięcie tematu powinna być karencja np 1 rok ale usuwanie po3-4 dniach bo odpowiedzi nie są po myśli autora jest nie fair.iiiiiii jak widzisz na moim profilu przez tak długą obecność na Forum te moje ostatnie dwa tematy to trzeci i czwarty. Nie znam reguł jak długo tematy mogą "wisieć", nie chciałam zaśmiecać więc zamknęłam tematy myśląc że kto chciał coś dodać czy podyskutować to dodał.Rok może wisieć temat?Nic nie było PO MOJEJ NIE MYŚLI. Dobrze założę temat i niech "wisi" i dwa lata.
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  szelma111 lizus surogatka
 • w temacie Nie przechodź obojętnie wobec przemocy

  W: Hydepark
  pintapalec No i widzisz Iwonko to jest pokłosie dobrej zmiany, kiedy dobra zmiana pochwala chamskie i chuligańskie ekscesy tzw kiboli pod sztandarami narodowymi. A rząd pisowskiej drugiej zmiany ,nazywa ich patriotami.A księża na Jasnej Górze w Częstochowie ich pielgrzymkę z rasistowskimi hasłami błogosławią i odpuszczają grzechy ..
  """Chrześcijaństwo wykorzeniamy my sami, duchowni i najgorliwsi członkowie Kościoła, własnymi rękami i na własne życzenie."" --dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski
  Który to papież błogosławił hitlerowi gdy "szedł" na Polskę.