• w temacie Grzebanie patykiem w g....., kontra toczenie sera pod górę!

  W: Polityka
  BezNicka][cytat][/cytat]
  Lee1
  BezNicka [cytat kogo=Lee1][/cytat ....
  ...
  Po owocach ich poznacie ....
  Prócz rockowego pyskowania, jednej ustawy kukizowej nie ma .
  Patrioci ? Postulat - samorozwiązanie sejmu !
  Zresztą, wdzystkichdo wora, a wór .....na Mazury .
  O! Z worem - to jestem za. Ale najpierw niech oddadzą, co zajumali.
  Kukiz się wyżalał, że PiS odrzuca im wszystkie projekty; coś w tym jest.
  Mnie o to chodzi, że jednak udało się wprowadzić kogoś nowego, a że się nie sprawdził, to inna sprawa. Już tak mam, że nie lubię czuć się manipulowany i sterowany z zewnątrz :))) Jeżeli nie mam racji, to trudno, niech mi się wydaje, będę żyć w iluzji.:)))
 • w temacie Grzebanie patykiem w g....., kontra toczenie sera pod górę!

  W: Polityka
  BezNicka
  Lee1 Jasne, że chodzi o kasę, a władza kasę daje. Oczywista oczywistość. Rządzi nami banda jełopów, tyle tylko, że tę bandę niezmiennie wybiera na stołki Lud Prosty, czyli my. Tzn. niekoniecznie Ty czy ja, ale Większość, zgodnie z zasadami demokracji. Wychodzą z założenia, że lepszy złodziej swój niż cudzy? I tak długo, jak ludzie nie przekonają się do nowych, bardziej przydatnych i wartościowych twarzy, nie wpuszczą nieco powietrza do śmierdzącej szambem polityki, rządzić nami będzie banda idiotów, cwaniaków i złodziei.
  ....
  Oddając głos, czy nie ! System jest dopięty , wybraniec zostanie wybrany i tak i tak .
  Jak za PRL? :)) Może, ale wydaje mi się, że nie do końca, jednak dało się wepchnąć kukizów. Czasem jakieś "oddolne "działanie przynosi efekty. No, chyba, że kukiz też był "odgórny"? :)))
  Z kolei nie możemy wierzyć, że wszystko, ale to wszystko, jest przez kogoś tam na górze ułożone i dopięte na ostatni guzik, a my jesteśmy w każdej sytuacji manipulowani, bo wpadniemy w paranoję. :))
 • w temacie Grzebanie patykiem w g....., kontra toczenie sera pod górę!

  W: Polityka
  Jasne, że chodzi o kasę, a władza kasę daje. Oczywista oczywistość. Rządzi nami banda jełopów, tyle tylko, że tę bandę niezmiennie wybiera na stołki Lud Prosty, czyli my. Tzn. niekoniecznie Ty czy ja, ale Większość, zgodnie z zasadami demokracji. Wychodzą z założenia, że lepszy złodziej swój niż cudzy? I tak długo, jak ludzie nie przekonają się do nowych, bardziej przydatnych i wartościowych twarzy, nie wpuszczą nieco powietrza do śmierdzącej szambem polityki, rządzić nami będzie banda idiotów, cwaniaków i złodziei.
 • w temacie " Co wy tam palicie Stopczyk ? "

  W: Polityka
  zbigniew1933]Lee1 zbigniew1933 [cytat kogo=ollle
  .komuniści i złodzieje :)
  Lee1
  Jakich "ambitnych"? zaliczyłbym ich do kategorii "szuje". Zwykli, uczciwi Polacy nie zapisywali się do PZPR dla kasy. Bo "ideowców" było raczej niewielu, robiono to dla stołka albo pieniędzy, zresztą na jedno wychodzi. Zakładasz że jedynie szuje kształciły się w czasach PRLu?

  Ciemny lud od tego stronił?
  Co ma do tego wykształcenie?
  Jako przedstawiciel "ciemnego ludu" oświadczam, że ja i większość moich kolegów, mimo, że kształciła się, nie została komuchami.
  A szuje "kształciły się" nie wiem, na kogo. Może na sprzedawczyków i kolaborantów?

 • w temacie " Co wy tam palicie Stopczyk ? "

  W: Polityka
  zbigniew1933 ollle
  W PRL karierę robili tylko komuniści więc nieszczęśniku nie użalaj się nad nimi.komuniści i złodzieje :)
  Rozumiem, zwykłych ambitnych Polaków wtedy nie było.... no może jedynie kapłani.  [/cytat]
  Jakich "ambitnych"? zaliczyłbym ich do kategorii "szuje". Zwykli, uczciwi Polacy nie zapisywali się do PZPR dla kasy. Bo "ideowców" było raczej niewielu, robiono to dla stołka albo pieniędzy, zresztą na jedno wychodzi.
 • w temacie Debiznesyzacja Polski, czyli program Przedsiębiorca minus!

  W: Polityka
  ~o nanas Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , DebiznesyzacjaDebiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , DebiznesyzacjaDebiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja , Debiznesyzacja ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Głupek ....! WTF?