• w temacie Biało się zrobiło..Dobry wieczór.

  W: Hydepark
  sarna
  Lilith1
  Marduk1986
  Lilith1
  Marduk1986 Piąty dzień z rzędu świeci u mnie słońce, jednak dzisiaj pojawiły się małe chmury, ale zimno jest. Pierwszy dzień wiosny, a w przyszły weekend w nocy z soboty na niedzielę w Polsce przestawia się zegarki godzinę do przodu, od niedzieli ciemno będzie się robić po godzinie 19.00 :))
  O! Widzę, że tam u Ciebie góry z nagła wyrosły... aż poleciałam do okna sprawdzić czy te moje nie zniknęły :D
  Słońce to dopiero dzisiaj raczyło zaszczycić u mnie... wczoraj śnieg posypał, a wiatr wyjechał na wakacje. I dobrze, niech innym z chałup ciepełko wywiewa :D
  Nie mogę się doczekać do weekendu :)) Spodobało mi się te zdjęcie więc je wrzuciłem, ładne co nie? :)
  Góry zawsze są ładne, a najbardziej jesienią :)

  [image]000798KAOAD28VSB[/image]

  foto: fragment zapory u podnóża gór

  [image]000798KLAD38WWTG[/image]

  foto: "moje" najbliższe trasy

  [image]000798KSJPVD7TNR[/image]

  foto: Babia Góra, osobiście pokonana zimą :D

  Tak, wylazłam rozbijając ostatni obóz na Markowych Szczawinach :)
  Czy to jest zapora w Wiśle -Czarnym/? Bo tak jakoś znajomo wygląda;-)
  Nie, to zapora w Wapienicy (Bielsko-Biała). Wzdłuż biegnie dość fajna trasa w góry, taka dla mniej zaprawionych w górskich wędrówkach. Można stamtąd dreptać na Szyndzielnię, albo na Palenicę. Gdyby ktoś chciał powędrować to polecam szlaki od strony Jaworza. Widokowo są dużo ciekawsze i chyba trudniejsze :)
 • w temacie ,, PLEYBOY" I ,, CKM" MAJĄ ZNIKNĄĆ ZE STACJI PALIWOWYCH ,, ORLEN"

  W: Polityka
  sarna
  Marduk1986
  sarna No chociaż Ty mnie rozumiesz;-))
  Tylko ciekawe czy bucek zajarzy;-D
  Rozumiem, ale do gazety i tak się nie rozbiorę :D Nawet za pieniądze :))
  Widzisz,a bucek ma pretensje, że se już gołej baby nie obejrzy, to niech sie sam rozbierze;-DD
  Ale to może nie być zachwycający widok dla koneserów piękna :D
 • w temacie Aborcja -- szukam kobiet

  W: Polityka
  stiffnecked Lilith1 stiffnecked Lilith1

  Może pisze doktorat? Według mnie, nawet na priv nie powinno poruszać się tak osobistych tematów.Ja tam jej nic nie powiedzialem.Czyli miałeś skrobankę i się czaisz? :DNie. Ja z tych co nie mogli.Ano tak... to jesteś macierzyńsko niespełniony. Może to jeszcze gorszy stan? :D
 • w temacie Czarny Piątek na ulicach.

  W: Polityka
  taie Lilith1 taie Jeżeli nie jest to pytanie retoryczne to trzeba znaleźć tych co najwięcej na tym zarabiają .
  Pominę ginekologów z Czech, Holandii i innych nie wyznaniowych państw.
  1) Kler - dochód z chrzcin + pogrzeb
  2) Firmy pogrzebowe
  3) Ginekolodzy - im klauzula sumienia kończy się równo z progiem prywatnych gabinetów.
  A usługa będzie droższa bo zakazana.

  Jeszcze jest jedna a raczej powstanie jeszcze jedna grupa - takie jak przed 1939 rokiem "babki" czyli podziemie aborcyjne dla biednych .Rozwinie się rodzime podziemie aborcyjne i rozkwitnie "turystyka" do Czech na ten przykład.
  Na aborcji nie zarobią księża i zakłady pogrzebowe. Usunięte płody lądują w kanalizacji albo w spalarniach po uprzednim wykorzystaniu komponentów do kremów przeciwzmarszczkowych.
  Te wspomniane "babki" były także po wojnie. W dzisiejszych czasach nie mają szans w starciu z dyplomowanymi ginekologami.Dziewczyna 15-18 lat nie będzie szukała ginekologa a koleżanki jej polecą jakąś taką z "suteryny".Zatrważają Twoje słowa. oby się nie sprawdziły... mamy przecież XXI wiek!
 • w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  madox66 KarolP12 madox66 KarolP12 madox66 KarolP12 Nie wiem ile spośród kilkuset tysięcy podpisanych pod projektem ustawy zakazującej przesłanki eugenicznej ludzi to duchowieństwo ale z całą pewnością zdecydowana mniejszość. Więc debilny tytuł tematu. Klechy stanowią znikomy procent ale w każdej parafii była lista poparcia dla tego projektu.
  Ciekawy jestem ile procent z popierających to stare zasuszone babki i dziadki,mniemam że jakieś 80%.Czarci protest to w większości indywidua, których nikt nigdy nie tknie.Może być z 80%"Modlą się pod figurą a mają Diabła za skórą" bardzo trafne w przypadku większości katoli przyslowie....W życiu nie spotkałem człowieka, który by pasował do tego kretyńskiego przysłowia. Może dlatego, że to wymysł katofobów. Karolku,tak mawiała moja babcia,osoba bardzo religijna a jednocześnie myśląca.Ty jesteś religijny ale nie myślący.Podobno religia nie może iść w parze z myśleniem.
 • w temacie Aborcja -- szukam kobiet

  W: Polityka
  stiffnecked Lilith1

  Może pisze doktorat? Według mnie, nawet na priv nie powinno poruszać się tak osobistych tematów.Ja tam jej nic nie powiedzialem.Czyli miałeś skrobankę i się czaisz? :D
 • w temacie co sie stało z sondażami?

  W: Polityka
  yeti48 Lilith1 Nikt już nie wierzy w sondaże. Dotarło do ludności, że to lipa.Nikt nie wierzy jużże pisiu ma 305 % poparcia?
  Nikt, no jak możesz, no...

  ;PGdzieś ostatnio przemknęły mi takie słowa :mniejszość nie powinna rządzić większością.
  Przynajmniej na papierze proporcje bywały odpowiednie :D
 • w temacie Słodkie oczka? Czy lubicie jak ...

  W: Hydepark
  yeti48 Lilith1

  Jak to gdzieś widziałam napisane: wszystko jest iluzją.To akurat zależne jest od punktu odniesienia..
  Sam wolę myśleć, że wszystko może być iluzją :)Tys prowda... niektórzy całe życie tkwią w ułudzie i iluzji, i dobrze im z tym. Byłoby nieludzkim zabierać im ich maleńki, bajkowy świat :)
 • w temacie Aborcja -- szukam kobiet

  W: Polityka
  stiffnecked Sisi1 stiffnecked Sisi1 "chcemy naswietlic ta sprawe dajac glos polskim kobietom, chodzi o artykul dla francuskiej gazety."
  Skoro artykuł ma być we francuskiej gazecie, to może lepiej niech się francuski wypowiedzą.

  A jesli artykul ma byc o polskich kobietach?Co niby miałby ten artykuł przekazać, czyli jaki cel takiej publikacji?
  W Polsce i we Francji są kobiety, które "Szukam kobiet ktore by mi opwiedzialy o aborcji w przypadku trudnej ciazy. Ktore o niej mysla, ja planuja, ja zrobily, lub nie mogly zrobic"Nie wiem, ale o aborcji w Polsce mowi sie w tym tygodniu na swiecie.Było o sądach, reparacjach wojennych, o Żydach, o islamcach... kolejny dyżurny temat. Zwykle używa się takich zasłon dymnych, żeby ukryć niepopularne posunięcia, albo odwrócić uwagę od ogólnego dziadostwa.
 • w temacie Aborcja -- szukam kobiet

  W: Polityka
  Sisi1 stiffnecked Lilith1 Czy tu konfesjonał albo grupa terapeutyczna? Szukaj stosownego forum tematycznego, może istnieje takie.
  Są na tym świecie rzeczy, o których... nie dyskutuje się publicznie.Pewnie dlatego napisala Prosze o wiadomosci prywatne. cel takiej publikacji? Może pisze doktorat? Według mnie, nawet na priv nie powinno poruszać się tak osobistych tematów.