• w temacie MAKABRYCZNE doniesienia z Autralii - ruszył kolejny proces księdza gwałciciela

  W: Religia
  KarolP12 Przeraża cię skala tego zjawiska wśród księży? A nie przeraża cię że tego typu oskarżenia są nagonką typu hitlerowskiego rozpętaną przez owego ateistyczno socjalistycznego fuhrera niemiec gdy się wściekł o wydanie antynazistowskiej encykliki Mit brennender Sorge na papieża Piusa XII?
  Omawiane zjawisko ma skalę ultra marginalną w Kościele, natomiast jazgot antykatolickiej hołoty wszelkiego sortu jest ultra głośny,bo w im nie chodzi o te ofiary. Dla nich im więcej skrzywdzonych dzieci tym lepiej.
  Już pisałem że to zjawisko marginalne. O ile pamiętam na rok 2013 według grup zawodowych w więzieniu siedział jeden ksiądz za przestępstwo seksualne względem małoletniego a ponad 40 murarzy. Słyszałaś kiedyś o murarzu pedofilu? Jak nie to powinnaś słyszeć 40 razy częściej.
  Więc jako katoliczka uświadom to sobie.
  Taka z "niej" katoliczka jak ze mnie kapłanka Izydy...

  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/15/ec/85/509ad25a00219_p.jpg?1460646543
 • w temacie Cuda i inne takie...

  W: Religia
  stevn
  rapingpuppies
  stevn
  pintapalec Nie ma i nie będzie takich cudów,bo to by były cuda namacalne,do udowodnienia i na wzrok i na dotyk..
  [image]0006RBG9GFQERNYY[/image]
  stevn, a twoj bozia potrafi stworzyc zonatego kawalera czy juz na takie mu nie starcza wszechmocy?
  Dopóki żyjesz możesz zawołać do Boga o odpowiedzi, na które nie umiesz sobie na tym etapie odpowiedzieć. Nic prostrzego uważam!
  "Prostrzego" powiadasz... więc wołaj Stevnie, krzycz ile sił, rycz jak ta trąba z Jerycha: Boże, daj mi rozum... jak myślisz, wysłucha i strzeli wklejką na forum Interii?
 • w temacie Dzisiaj rocznica ważnego cudu dla Polski.

  W: Polityka
  ~fact Hitlerowscy oficerowie w Auswitz tez modlili sie ze swoim ksiedzem co niedziele do Boga .Co im doradzał w ich decyzjach ?
  "Czyńcie sobie ziemię poddaną", doleciał stojących pod brzozami głos z nieba...
  Stojący mieli czarne mundury i psy przy nodze.
  W kieszeniach złote zęby... znaleźli na placu apelowym.

  Niemiecki sen o panowaniu nad światem opleciony drutem kolczastym... księdzu co do tego?
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  Seledyn Lilith1 ~gość Skąd takie dane?Z sufitu.
  Unia daje, bo dostaje, a dostaje więcej niż daje.
  Taka spod latarni też daje i też dostaje, a czy więcej?To dzięki takim autorytetom jak Rosa Thun von Panzerfaust polskie elyty uwierzyły w to, że Unia cokolwiek komuś daje, a nie oddaje!Wydmuszki nie są autorytetami. Prawdziwe tuzy pozostają w cieniu.
 • w temacie KOŚCIÓŁ NIE REAGOWAŁ CHOĆ WIEDZIAŁ ,JAK TO BYWA W MAFII.

  W: Religia
  Judas Soraya pintapalec

  O nie spodobały ci się moje wpisy w twoim stylu.?? Starałem się jak mogłem naśladując cię żebyś była zadowolona z moich żartów podobnych do twoich..Tak w zasadzie, to nie chodzi juz o ten wątek. Ty, oprócz wyszukiwania informacji o błedach kościoła, nie potrafisz już o niczym innym rozmawiać. Nakręcasz się na innym forum, a potem tu przychodzisz i dalej ten sam temat. Ciagle ten sam temat, ta sama mysl ...to nic innego jak obsesja lub natręctwa. Głos wołającego na pustyni ludzkich intelektów Przyjaciółko?

  Wołanie o opamiętanie wśród dziobiącego ziarna grzechu, lecz pozującego na wielce religijne ptactwo?Rozdziobią ich kruki, wrony...
 • w temacie światła pozycyjne = światła postojowe?

  W: Motoryzacja
  Białe i czerwone. I różnie rozmieszczone, a jak wnikliwiej spojrzeć, jest coś pomarańczowego.

  Ty się postojowych nie obawiaj, bo jeszcze się nasiedzisz. I pamiętaj, kluczowe pytanie to: które koło nie kręci się na zakręcie. Odpowiesz na nie, masz zdane!
 • w temacie 88 % Polaków popiera członkostwo w UE

  W: Polityka
  ~gość Skąd takie dane?Z sufitu.
  Unia daje, bo dostaje, a dostaje więcej niż daje.
  Taka spod latarni też daje i też dostaje, a czy więcej?
 • w temacie PODOBNO KOŚCIÓŁ KATOLICKI JEST MIŁOSIERNY I JEZUSOWY

  W: Religia
  Soraya pintapalec


  Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa.. w zawoalowany sposób?
  A nie zapluj sobie monitora:-)Taki niby antykościelny, a wszystkie transmisje z Watykanu ma na płytach. Ciągle odtwarza, zapamiętuje i się mądrzy... w dodatku śpiewa w chórze kościelnym, jest członkiem (hmmm...) Rady Parafialnej i po nabożeństwach pucuje kościelne posadzki. Na probostwie prowadzi kancelarię i zapisy na pielgrzymki... co to będzie jak się proboszcz dobrodziej dowie o podwójnym życiu Pintapalca???