• w temacie Kogo nagradza „dobra zmiana” !!!

W: Polityka
    troot65
    Maja1410
    ~gość Czemu autorze piszesz bzdety? lekarz po studiach zarabia mało ale i mało potrafi to jest zawód w którym praktyka dopiero czyni go lekarzem a nie studia a żołnierz WOT dostaje co miesiąc 500 zł i oficer 600 zł. więc zejdź na ziemię.
    Przestań ssać z palca i zajrzyj do źródeł
    Źródeł jest wiele Majteczku... Wskaż te prawdziwe z najprawdziwszych ale nie wzorem Pisiurków ;)))
    Z piaskownicy przyszedłeś i z bezradności wyzywasz, jak mały Jasiu.
    Jasiu ciągnie zegarek na sznurku. Dlaczego ciągniesz? A co mam pchać...
  • w temacie Kogo nagradza „dobra zmiana” !!!

~gość Czemu autorze piszesz bzdety? lekarz po studiach zarabia mało ale i mało potrafi to jest zawód w którym praktyka dopiero czyni go lekarzem a nie studia a żołnierz WOT dostaje co miesiąc 500 zł i oficer 600 zł. więc zejdź na ziemię.
    Przestań ssać z palca i zajrzyj do źródeł
  • w temacie Masakra w Las Vegas

~gość Zajmij się swoją choroba lewatywo.
    [image]0006XCXMO852SV3Q[/image]
    Zmień repertuar koziołku matołku, bo jest nudny
  • w temacie Nic o nas bez nas - czarny protest

~gość Niech się dotleniają, może im się rozum rozświetli:)) Kogo one obchodzą, mnie ani ani, niech spadają na drzewo!!!!!! Zresztą dostały spore pieniądze to muszą odpracować na marszu, zamiast na stanowisku pracy.!
    Ty za 500+ i wdzięczności dla prezesa zawsze dziewicy nawet w szambie byś się wykąpał
  • w temacie Antyszczepionkowcy. Nawiedzeni z Białogardu.

Lilith1 Odezwały się różne głosy, jedni aprobują, drudzy negują zasadność szczepień. Pewne jest, iż szczepienia są ingerencją w działanie Natury, w jej mądrą zasadę, że silne egzemplarze o lepszym, mniej zmutowanym kodzie genetycznym przeżywają okres dziecięcy i są odpowiednimi osobnikami do przedłużania gatunki.
    Zasada selekcji naturalnej, każdy o niej słyszał, nie każdy wie po co i dlaczego. A to tylko po to, żeby gatunek nie popadł w rachityczne zdeformowanie.
    Dzięki szczepieniom spadł wskaźnik umieralności, wzrosła przeżywalność i długowieczność, ale za cenę degeneracji gatunku.
    Kasa się liczy, jak zwykle. Kasa dla farmaceutycznych molochów generujących niewyobrażalne zyski z koła jakie napędzają. Nie tylko szczepionki przynoszą zyski, ale również leki przeciw chorobom, które ta szczepionki niosą "w gratisie".

Mogłabym dorzucić, napomknąć o innych procederach wzbudzania popytu na leki, wspomnę tylko o żywności. Tej modyfikowanej, tej wysoko przetworzonej, tej wspomaganej chemią...

Ktoś nie zgadza się ze mną? Ma mnie za nawiedzoną czy coś tam? Jest mi to obojętne, zachęcam jedynie do zastanowienia się nad problemem i pamiętajcie, apteki czekają na Was...Kapitalizm, wolny rynek z natury szwindluje.Nic dziwnego, że koncerny straszą i zarabiają.Mamy słuszne zastrzeżenia.Podobnie jednak robią koncerny zbrojeniowe, a my ogłupiane i straszone barany bez protestu napychamy im kieszenie
  • w temacie "Czwarty rozbiór Polaki"

KarolP12 Trollom z pitra dają coraz bardziej prymitywne instrukcje Mnie instrukcji nie trzeba, bo mam swój rozum i fakty. Natomiast ty bez instrukcji ani rusz - to się nazywa analfabetyzmem intelektualnym
  • w temacie "Czwarty rozbiór Polaki"

Pozdrawiam.
    [/cytat]
    Ale bzdury jak by chcieli za Polaków przelewać krew tak bezinteresownie i tak szlachetnie to mogli to zrobić w 39. W takiej sytuacji można by było walić takie banały.
    Pamiętamy jak w poświeceniu przelewali krew podczas powstania warszawskiego :))
    [/cytat]

Odpowiadam

Poucz się człowieku historii. Przecież Rosjanie chcieli w 39 wystąpić przeciw Hitlerowi razem z Polską. Jednak "Bóg , honor , ojczyzna" odrzuciła propozycję licząc na "sojuszników". Jakie bezinteresowne, jakie szlachetne. Aby uratować świat , a w tym Polskę Rosjanie musieli pokonać Hitlera. Powstanie Warszawskie było pośrednio wymierzone przeciw ZSRR, to niby dlaczego mieli pomagać samobójcom. A ściśle biorąc zbrodniarzom skazujących na pewną śmierć nasze dzieci, kobiety - ludność cywilną i przyczynić się do zniszczenia Warszawy. Czesi uratowali Pragę, bo się porozumieli z Rosjanami. Dziś prawicowe "honorowe" awanturnictwo balansuje na krawędzi narażając bezpieczeństwo i spokój Polaków. Ale co tam naród wybrany będzie znowu krwawił a "silni , zwarci, gotowi" są zawsze do ucieczki. Nawet kupili nowe samoloty, żeby bez lądowania uciec do Ameryki.
  • w temacie Manewry wojskowe na Białorusi

Valdemar Dość tendencyjnie ta mapa wygląda nie zaznaczyłaś kolorem czerwonym wielkiej Rosji jak również nie widać żadnego potencjału bojowego jakim dysponują zarówno państwa niebieskie jak i czerwone.
    Mniejsza o to problem polega nie na manewrach a agresywnych działaniach Rosji, która pod różnymi pretekstami wkracza do państw sąsiednich i rozpoczyna okupację. Ostatnio takie działania prowadzi na Ukrainie.
    Wydatki zbrojeniowe 2016
    1 Stany Zjednoczone Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych 663 255 000 000 4,3%
    6 Rosja Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej 61 000 000 000 3,5%

Nie chce mi się wyliczać wszystkich państw NATO, ale na oko są kilkunastokrotnie większe od Rosji. Kto tu więc dla kogo jest agresorem.
  • w temacie Bezwarunkowa kapitulacja Sądu Najwyższego.

~www W końcu i sądy zaczynają dostosowywać się do obowiązującego w Polsce prawa. Koniec czasów gdzie byli sędziowie i wyroki na telefon!Chodzi więc tylko o zmianę telefonu...-