• w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

W: Hydepark
    tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....
    Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.

tom100 Jednak niektórzy ludzie mają dobrze narąbane w głowach.
    Pytam - A gdzie w tym wszystkim EUROKOŁCHOZIE znajduje się TWOJA osoba ?-
    - bo jakoś nie można CIĘ odnaleźć jako POLKI.
    Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby taki komentarz napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.

Ziemowitt droga Maju 1410 ---- twój rozwój zatrzymał się chyba naprawdę w 1410 roku
    Drogi Ziemowicie, czy zza kniejów coś widzicie...
  • w temacie Płynie Wisła płynie po polskiej krainie

W: Polityka
    taie
    Maja1410 Oczywiście, że to stary wyjęty z lamusa pomysł. Pożytek???. Kiedyś cieszył mnie las dymiących ( pożytecznych) kominów. Teraz się tego się wstydzę.
    To czemu nie przeniesiesz się do eremu k/ Mucznego?
    Wiesz kogo nazywano betonem?
  • w temacie Amazonka prezesa poległa

Ziemowitt dziwię się radości części naszego narodu z porażki Polski ----- zapamiętajcie że nasz kraj to nasz dom a w domu jak to w domu niesnaski są i będą ale wobec sąsiadów powinniśmy występować jako całość , nasze sprawy wewnętrzne to tylko nasze sprawy i wara obcym od nas , były wybory ,wygrał PiS i nie są z mojej bajki ale wygrali i mają prawo po swojemu zarządzać i ci co olali wybory przy następnych niech pomyślą zamiast teraz protestować , obecnie w UE i u nas jest więcej praw i przywilejów niż obowiązków ------- wszyscy powinniśmy pomyśleć chcemy Polski czy dalej będziemy biadolić i ujadać ???????????????????Też jestem tego zdania. Niestety wszystkie awantury wewnętrzne i zewnętrzne roznieca opętany jakimiś chorymii "ambicjami"( kompleksami) oraz płomienną nienawiścią PREZES. Może wreszcie pisowcom otworzą się oczy dokąd ich wódz prowadzi. To nie Polska tylko prezes przegrał. Hitler też uważał , że Niemcy to on i do czego naród, Europę, świat doprowadził
  • w temacie Żołnierze wyklęci, czy przeklęci?

Żaden jednak jazgot „patriotyczny” nie zagłuszy haniebnej spuścizny „niezłomnych”. Fakty nie wymagają komentarza.
    Z rąk faszyzujących bojówek NSZ
    w czasie wojny współpracujących z Wermachtem,
    gestapo i SS ( patrz m.in. Brygada Świętokrzyska)
    zginęło ogółem 9857 polskich obywateli.
    Błogosławionych polskich talibów zginęło około 7 tys.

Raport.„W toku rozpracowania grup komunistycznych w dniu 8 września została zniszczona duża banda komunistyczna w rejonie Włoszczowy”. W dalszym ciągu raportu są cytowane zeznania jeńców ujętych w toku tej akcji i przekazanych Gestapo. Z uznaniem przyjął tę akcję także Wyższy Dowódca SS i Policji w GG Obergruppenführer Koppe, który dokładnie poinformował o jej rezultatach, stratach Karawajewa i „Tadka Białego” oraz zdobyczach NSZ swoje władze zwierzchnie w sprawozdaniu miesięcznym za wrzesień”.
  • w temacie hamstwo dziennikarskie w telewizji -=-superstacja -=-

~Heniło A który Program w Super-stacji masz na myśli .? Kubę Wątłego ? Rzeczywiście "brudne, śmierdzące gnidy" tak powiedział o dziennikarzach TVP . Ale to wolność słowa i wolność wypowiedzi i oceny . Nie jest to wypowiedź dyplomatyczna , ale jacy dziennikarze w TVP pracują każdy widzi . Jak TVP kłamie , mataczy oszukuje , lawiruje między prawdą a kłamstwem . Kurski w tym jest dobry kłania mu się dziadek Tuska z Wermachtu .........! TVP 1 to prostacka, zgebbelszczona gadzinówka , córka-potworka o.Rydzyka z gejowego łoża