• w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100]
  Maja1410 [cytat kogo=tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....
  Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.[/cytat-

  To chyba o swojej nienawiści piszesz do wszystkiego co Polskie.- weź się zastanów - bo Twój Kobieto styl myślenia wykreowany przez media.- i to nawet nie jest w pełni Twoja wina że tak myślisz , i nie chcę tu nikomu ubliżać , bo z pewnością niektórzy są tak poddatni na tę medialną lewicową głupawkę, że nawet nie zauważają ,że swoim zachowaniem zdradzają i Polskę.\przykro mi ale to: nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową- dodam-EURO Melkelowo-Tuskowym obłędem - dotyczy Ciebie i Tobie podobnych.Bliżej Wam do krajów zachodu niż do Polski.
  Powtórzę jeszcze raz .Gdyby było Was więcej w ten sposób myślących jak Ty Kobieto , To POLSKA zniknęła by z mapy Świata.
  Chcesz mi powiedzieć, że ciemny, ogłupiony naród pisowski jest Polską, to lepiej by jak najszybciej taka brunatna "Polska" zginęła.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....
  Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100 Jednak niektórzy ludzie mają dobrze narąbane w głowach.
  Pytam - A gdzie w tym wszystkim EUROKOŁCHOZIE znajduje się TWOJA osoba ?-
  - bo jakoś nie można CIĘ odnaleźć jako POLKI.
  Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby taki komentarz napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  Ziemowitt droga Maju 1410 ---- twój rozwój zatrzymał się chyba naprawdę w 1410 roku
  Drogi Ziemowicie, czy zza kniejów coś widzicie...
 • w temacie Płynie Wisła płynie po polskiej krainie

  W: Polityka
  taie Maja1410 Oczywiście, że to stary wyjęty z lamusa pomysł. Pożytek???. Kiedyś cieszył mnie las dymiących ( pożytecznych) kominów. Teraz się tego się wstydzę.To czemu nie przeniesiesz się do eremu k/ Mucznego?Wiesz kogo nazywano betonem?
 • w temacie Amazonka prezesa poległa

  W: Polityka
  Ziemowitt dziwię się radości części naszego narodu z porażki Polski ----- zapamiętajcie że nasz kraj to nasz dom a w domu jak to w domu niesnaski są i będą ale wobec sąsiadów powinniśmy występować jako całość , nasze sprawy wewnętrzne to tylko nasze sprawy i wara obcym od nas , były wybory ,wygrał PiS i nie są z mojej bajki ale wygrali i mają prawo po swojemu zarządzać i ci co olali wybory przy następnych niech pomyślą zamiast teraz protestować , obecnie w UE i u nas jest więcej praw i przywilejów niż obowiązków ------- wszyscy powinniśmy pomyśleć chcemy Polski czy dalej będziemy biadolić i ujadać ???????????????????Też jestem tego zdania. Niestety wszystkie awantury wewnętrzne i zewnętrzne roznieca opętany jakimiś chorymii "ambicjami"( kompleksami) oraz płomienną nienawiścią PREZES. Może wreszcie pisowcom otworzą się oczy dokąd ich wódz prowadzi. To nie Polska tylko prezes przegrał. Hitler też uważał , że Niemcy to on i do czego naród, Europę, świat doprowadził
 • w temacie Żołnierze wyklęci, czy przeklęci?

  W: Polityka


  Żaden jednak jazgot „patriotyczny” nie zagłuszy haniebnej spuścizny „niezłomnych”. Fakty nie wymagają komentarza.
  Z rąk faszyzujących bojówek NSZ
  w czasie wojny współpracujących z Wermachtem,
  gestapo i SS ( patrz m.in. Brygada Świętokrzyska)
  zginęło ogółem 9857 polskich obywateli.
  Błogosławionych polskich talibów zginęło około 7 tys.  Raport.„W toku rozpracowania grup komunistycznych w dniu 8 września została zniszczona duża banda komunistyczna w rejonie Włoszczowy”. W dalszym ciągu raportu są cytowane zeznania jeńców ujętych w toku tej akcji i przekazanych Gestapo. Z uznaniem przyjął tę akcję także Wyższy Dowódca SS i Policji w GG Obergruppenführer Koppe, który dokładnie poinformował o jej rezultatach, stratach Karawajewa i „Tadka Białego” oraz zdobyczach NSZ swoje władze zwierzchnie w sprawozdaniu miesięcznym za wrzesień”.