• w temacie Minister Szyszko dziękuje Bogu

  W: Polityka
  Soraya Ksiądz Tomasz Duszkiewicz napadnięty w Puszczy Białowieskiej. Ma złamaną rękę, uszkodzony telefon. był szarpany, popychany, czyli naruszono nietykalnośc cielesną. I teraz ocena interpretacji dwóch przypadków; popychanie dziennikarza cały świat poznał, a jak będzie z napadem na księdza?
  http://www.po(...)396087/
  A co tam ksiądz robił. Egzorcyzmy na nagich ekologiczkach uprawiał.
 • w temacie Minister Szyszko dziękuje Bogu

  W: Polityka
  Antonia07 Wszystko co mamy zawdzięczamy Bogu . Szydzenie z Boga , Stwórcy Świata będzie ukarane .
  Zatem zanim coś chlapniesz zastanów się dwa razy . Możesz krytykować ministra Szyszko ale nie mieszaj do tego Boga .
  Ten tekst trzeba czytać wspak.Jest to kpina z tych, co tak notorycznie powołują się na Boga. Przy okazji zupełnie nie umiecie się odnieść do takich nieszczęść żywiołowych. Tylko potraficie obrażać i grozić, ale pozbawieni jesteście kompletnie myślenia. Tymczasem Bóg wyposażył człowieka w rozum i nie obraża się za jego wykorzystanie ,A bezmyślne i fałszywe owce czekają, co Rydzyk powie, bo on przecież " wie zawsze", co Bogu się podoba lub nie podoba
 • w temacie Obalenie mitów feministycznych krótka piłka

  W: Polityka
  Św. Tomasz z Akwinu, sztandarowa postać Kościoła, uważał kobietę za pozbawioną rozumu, kusicielkę, puszczalską, nieudany sobowtór mężczyzny, słowem bubel Stwórcy.

  Nic dziwnego, że z czerpania takich nauk Kościół dostaje wysypki w reakcji na feministki. Zaiste skończyły się czasy, kiedy purpurowe orszaki papieskie bezkarnie urządzały polowania na młode dziewczyny, aby „przymierzać im zakonne habity”. Dziś na szczęście po wiekach samowoli na kobietach kler zadowala się w większości rozbierankami internetowymi.
  Reinkarnowane duszyczki spalonych na stosach czarownic postanowiły wziąć swój los w swoje ręce i walczyć o swoją godność, podmiotowość, pełną wartość. Tym bardziej, że obecny system traktuje je jako burdelowy intratny towar. Kościół uznaje ich poczynania za dzieło czerwonego, czyli szatana i gotów w każdej chwili odprawiać egzorcyzmy... - na nagich pacjentkach.
 • w temacie Chichot prawdziwej historii

  W: Polityka
  Lilith1 A tam... naciąganie faktów z tym ratunkiem przez "czerwonych lumpów". Gdyby dzicz ze wschodu nie pognała szkopów to by nasi przodkowie masowo volkslisty podpisywali i nie byłoby biologicznej i narodowej eksterminacji.
  Byłaby germanizacja jak za dziadka Otto von Bismarck.
  Przeczytaj Generalny Plan Wschodni i nie będziesz miał takich"wizji"
 • w temacie Chichot prawdziwej historii

  W: Polityka
  Valdemar Swołocz ze wschodu jak by chciała nas ratować to mogła to zrobić w 39. Później walczyli już tylko o łupy z Niemcami.
  Niestety ani w obecnej szkole, a tym bardziej przez pisowców zreformowanej tego nie przeczytasz.
  W maju 1939 ZSRR proponowała wspólną walkę z Niemcami. Silni, zwarci, gotowi( jak dziś) odmówili. Woleli "sojuszników" zachodnich, których się też i dziś i jutro nie doczekamy. Przestańmy prężyć muskuły wobec Rosji, bo to nie tylko śmieszne, ale niebezpieczne. Jedyna "korzyść" z naszej wasalnej doktryny, to nabijanie kabzy obcym koncernom zbrojeniowym
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  buc1 ~gość Zrzucenie bomby na Hiroszimę było jak najbardziej uzasadnione, stacjonowało tam 40 tys wojska. W wyniku zrzutu zginęło około 100 tys ludności wraz z obecnym garnizonem co przyspieszyło kapitulację Japonii. Unicestwienie nuklearne Hiroszimy a potem Nagasaki można nazwać humanitarnym w porównaniu do rzezi nankińskiej gdzie Japońskie wojska okupacyjne wyrżnęły w pień około 400 tys kobiet, dzieci i starców w sposób drastyczny używając białej broni.
  Masz autorko uraz do USA ale to nie znaczy aby pisać jednostronny bzdet.Działanie USA było zemstą, za niepowodzenia wojenne Amerykanów. A nawet strach przed przegraną wojną, to dlatego Amerykanie nie zwracali uwagi, na nic. Amerykańskanie ponieśli olbrzymie straty, w wojnie z Japonią, na morzu i na lądzie. A przecież trwała wojna z Niemcami.
  Uważam, że to było fatalne działanie posunięcie wojenne Amerykanów.
  Ale im się często zdarza masakra ludności cywilnej. To broń atomowa przesądziła, o zwycięstwie USA.Po przystąpieniu ZSRR do wojny z Japonią cesarstwo było gotowe do kapitulacji, o czym dobrze wiedzieli Amerykanie Nie chcieli się jednak dzielić zwycięstwem kosztem setek tysięcy niewinnych ofiar.
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  GorolspozaTatyr Upadek III Rzeszy". O barbarzyństwa sowietów wobec ludności cywilnej.
  (David Charter)

  "CZERWONA ZARAZA". Gwałty Armii Czerwonej w krajach "oswobodzonych”
  (Dariusz Kaliński)

  "Czerwonoarmiści! Niemieckie kobiety są wasze!"(Dariusz Kaliński)
  O sowieckich gwałtach w Prusach i Berlinie.
  Jak odziały Armii Czerwonej dopuściły się masowych gwałtów na niemieckich kobietach. Ofiarami były zarówno 12- latki jak i 70-letnie staruszki. Szacuje się, że w całych Niemczech zgwałcono wówczas ponad 2 miliony kobiet.

  "Zgwałcone Prusy". (Leonid Rjabiczew) Opisuje, jak "Kobiety, matki i ich córki, leżą z lewej i z prawej wzdłuż drogi, a przed każdą z nich stoi hałaśliwa gromada mężczyzn ze spuszczonymi spodniami. Kobiety które krwawiły albo traciły przytomność odciągano na bok, a żołnierze strzelali do tych, które próbowały ratować swoje dzieci"

  Do lektury szanowna Maja 1410.

  Z szacunkiem.
  A w Powstaniu Warszawskim" kobiety też były gwałcone przez "sowietów". Przywozili ich Niemcy zza prawobrzeżnej Wisły. Cha, cha, cha. A co Jankesi robili w Wietnamie - molestowali...
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  ~gość Zrzucenie bomby na Hiroszimę było jak najbardziej uzasadnione, stacjonowało tam 40 tys wojska. W wyniku zrzutu zginęło około 100 tys ludności wraz z obecnym garnizonem co przyspieszyło kapitulację Japonii. Unicestwienie nuklearne Hiroszimy a potem Nagasaki można nazwać humanitarnym w porównaniu do rzezi nankińskiej gdzie Japońskie wojska okupacyjne wyrżnęły w pień około 400 tys kobiet, dzieci i starców w sposób drastyczny używając białej broni.
  Masz autorko uraz do USA ale to nie znaczy aby pisać jednostronny bzdet.Jak widać dopiero wyszedłeś z buszu i uprawiasz propagandę Kalego. Widocznie nie stać cię na samodzielne myślenie. Podajesz tu papkę propagandową Jankesów, która przeznaczona jest dla pastuchów teksaskich.