• w temacie Stop faszyzmowi na świętej ziemi polskiej

W: Polityka
    ~gość Faszyzm i komunizm to bliźniaki z tej samej matki więc nie podniecaj się lewaczko bo jesteś tyle samo warta co strona przeciwna a może jeszcze gorzej. Dla was każdy kto głosi hasła Bóg Honor Ojczyzna jest faszystą ale nie przeszkadza wam to modlić się do najgorszych zbrodniarzy Lenina czy Stalina. Daruj sobie te wypociny biedna lewacka trollico lepiej pomódl się do waszego dzisiejszego rabina Szechtera.
    Co ty bredzisz . Komunistów tam nie było, tylko twoi z "bogiem(z wąsikiem), honorem i dziczyzną", których cały cywilizowany świat potępił
    .
  • w temacie Moi kandydaci na przyszłego Prezydenta RP

Lilith1 Zaiste, wspaniałe kandydatury... dodałabym Kononowicza do kompletu.
    Kto w Polsce pluje na inteligencję? Niedouczone prostaczki na postronku prezesa i pomazańca z Torunia.

Obie kandydatury przewyższają o Niebo prawicowo- klerykalny sort PO PiS
  • w temacie Polskie kwiaty na grobie faszystowskiego zbrodniarza

yeti48
    Lilith1 Skąd u Ciebie pewność, że to "polskie wiązanki"? Zestawienie kolorów nie świadczy o niczym, na szarfach nie widać żadnych napisów. Nie manipuluj, nie wymyślaj niestworzonych historii, bo to nieładnie.
    Taka Malta ma dokładnie te same barwy narodowe na ten przykład...
    Jaka Malta. Przecie to M. Kamiński( dzisiejszy minister od służb specjalnych) złożył "polski patriotyczny" hołd zbrodniarzowi. Oznacza to po prostu, że w "dobrej zmianie" zupełnie komfortowo żyją brunatne geny.
  • w temacie Polskie kwiaty na grobie faszystowskiego zbrodniarza

Lilith1 Skąd u Ciebie pewność, że to "polskie wiązanki"? Zestawienie kolorów nie świadczy o niczym, na szarfach nie widać żadnych napisów. Nie manipuluj, nie wymyślaj niestworzonych historii, bo to nieładnie.Proszę się dobrze przyjrzeć. Przecie tam jest szarfa biało- czerwona i wiem kto oddawał hołd. Między innymi Mariusz Kamiński dzisiejszy minister od służb specjalnych. Znamienne...
  • w temacie CAŁY ŚWIAT CHWALI POLSKĘ ZA MANIFESTACJĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Czczenie Święta Niepodległości Polski faszystowskim powitaniem, to przecie jakieś zwyrodnienie, skarłowacenie mózgów,upadek a głowę, historyczny analfabetyzm. Siepacze nazistowscy utopili w morzu krwi niewinnej 6 mil Polaków, a wy ich „czcicie” najbardziej znienawidzonym gestem Sieg heil.Przecież to jakaś paranoja i kompromitujący wstyd dla Polski i Polaków . Ten rzekomy patriotyzm jest bezczelnym prostackim urąganiem pamięci milionów ofiar. Jest bluźnierstwem. Wstawanie z kolan to jakieś mocarstwowe szaleństwo. Niemcy niegdyś tak "stawali z kolan" i czym to się skończyło. Teraz zmądrzeli i wiedzą, czym to pachnie - ruiną i zgliszczami. "My chcemy Boga " wołacie. Przecież nikt wam naie zabrania chcieć i mieć Boga tradycyjnego, żydowskiego. Wołacie zatem o boga tego z wąsikiem.
    Żadna "prowokacja" wszak przecie Kaczyński i jego klientela do początku miała brunatne skłonności. Te kwiaty na nagrobku gen Franko nie składały krasnoludki, tylko generałowie polityczni Kaczyńskiego, m.in. m.in dzisiejszy minister od służb specjalnych M. Kamiński[image]0006ZZPWIRA768LD[/image]
    [image]0006ZZPV6TOXPRN2[/image]
  • w temacie CAŁY ŚWIAT CHWALI POLSKĘ ZA MANIFESTACJĘ NIEPODLEGŁOŚCI

sarna Bucuś przecież wiesz, że każdy wróg naszej Ojczyzny , widzi tylko to co chce, a nie to jak jest faktycznie, wiec się bucku już tak nie denerwuj, tym co tam za granica jakiś dupek pisze, tylko bądź dumny z wolnej Ojczyzny, tak jak ja jestem dumna;-))Miłego dnia;-)
    Jesteście dumni z Ojczyzny z takim nazistowskim gestem? Czyżbyście dopalaczy się nałykali...
  • w temacie Marsz niepodległości Warszawa

Pozornie hasło „My chcemy Boga” wydaje się absolutnie idiotyczne. Nikt nikomu nie zabrania chcieć i mieć Boga tradycyjnego. Tymczasem tu chodzi o tego lub podobnego boga-wodza. I wtedy to hasło ma porażający sens.
  • w temacie Toruńska Kanossa prwezydenta RP

yeti48]Maja1410 yeti48 Maja1410 yeti48 [cytat kogo=Maja1410 Przyczepiacie się do zdjęcia. Tu nie trzeba żadnego fotomontażu, bo jest faktemMaja... będziesz musiała zapłacić za czyszczenie klawiatury... oplułem ja kawą, rycząc ze smiechu na widok tego "faktu"

;)))Słabiutko,dziecinnie.Zabrakło rozumu, to plujesz nie na moją klawiaturę, tylko na swoje spodnie i... ryczę ze śmiechu

Heh..
    Napluć na twoja klawiaturę?
    A niech mnie Pan Bóg broni... cholera wie, jaką głupotą mógłbym sie zarazić :)
    A to ty jesteś tym brakującym ogniwem - yeti- to widać i czućJakoś słabiutko idzie ci obrona tezy o autentyczności tego fejka.
    Tak samo prawdziwa sama widac jesteś.Nic nie muszę bronić, fakty doskonale same się bronią
  • w temacie Toruńska Kanossa prwezydenta RP

yeti48]Maja1410 yeti48 [cytat kogo=Maja1410 Przyczepiacie się do zdjęcia. Tu nie trzeba żadnego fotomontażu, bo jest faktemMaja... będziesz musiała zapłacić za czyszczenie klawiatury... oplułem ja kawą, rycząc ze smiechu na widok tego "faktu"

;)))Słabiutko,dziecinnie.Zabrakło rozumu, to plujesz nie na moją klawiaturę, tylko na swoje spodnie i... ryczę ze śmiechu

Heh..
    Napluć na twoja klawiaturę?
    A niech mnie Pan Bóg broni... cholera wie, jaką głupotą mógłbym sie zarazić :)
    A to ty jesteś tym brakującym ogniwem - yeti- to widać i czuć