• w temacie Władimir Putin i Donald Trump

  W: Polityka
  R. Sikorski polski minister spraw zagranicznych w chwili szczerości powiedział prawdę.

  "Polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy" Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
  Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Rosją, Niemcami, będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Taka murzyńskość.”
 • w temacie Hamburg na żywo...

  W: Polityka
  ~Polak
  Soraya
  dzienpierwszy2

  Tradycja ...;)
  Bez przesady. Demolują sklepy, niszczą ulice...to niby tradycja? Dziękuję za taką tradycję.
  Nowa świecka tradycja zachodniej Europy. Takich sytuacji będzie coraz więcej tam już nikt nie panuje nad sytuacją. Dlatego należy jak najszybciej pójść w ślad WB i wyjść z UE!!!
  Co ty bredzisz.

  Hitler też zrobił z Europą "porządek". Puknij się w głowę zanim coś napiszesz
 • w temacie Napisałem do admina

  W: Polityka
  Blandare51 A cóż żesz napisał? Zdradź bom ciekawicki.......
  Niech Pani Adminka -cenzorka się nie wygłupia i nie usuwa(widzi mi się) niewygodnych postów, bo Jej kaktus na d... wyrośnie
 • w temacie Napisałem do admina

  W: Polityka
  Niech się Pani Adminka nie wygłupia i nie bawi się w cenzora i nie usuwa niewygodnych postów, bo Jej kaktus na d... wyrośnie
 • w temacie Już po spotkaniu Trump-Putin

  W: Polityka
  Co ty "motylek" bredzisz - pobożne życzenia.
  Cała plejada „naszej” elity politycznej wraz z wojowniczą krzywoszyjną Pochanke i tobą motylku, że trzeba do Rosji z pozycji siły.
  Mieliśmy już „z pozycji siły” w 1939, w 1944 Powstanie W. i co z tego wyszło. Ułani, ułani; wojenko wojenko – prawdziwa don kichoteria.
 • w temacie Wystąpienie D. Trumpa w W-wie

  W: Polityka
  Doprawdy zachichotać się można jak Trump stawia na wartość rodziny mając 3 żonę i liczne romanse. Tyleż to warte „wartości” Trampa, ponad którymi króluje dolar.

  Żałosna jest miłość Ameryki do wiwatujących „dumnych i honorowych” Polaków, którzy dalej będą klęczeć przed bramą ambasady w oczekiwaniu na wizy.
 • w temacie Czy istnieje jakaś doktryna lub wyjaśnienie dlaczego Jezus nic nigdy nie napisał?

  W: Religia
  TR300 Maja1410 HotCarl Maja1410 Po prostu Jezus nie umiał pisać...
  Umial pisac, w Pismie napisane. Czytac tez umial. Nic w tym dziwnego, w koncu byl starozytnym krzeslorobem, ktory ukrywal sie ze dwie dekady.Przecież Jezus to dzieło ewangelistów. Wiedzieli, że nie umiał pisać. Aby jednak Go nie kompromitować wymyślili psinie przez Jezusa na piasku. Analfabetyzm wówczas i później (średniowiecze) był powszechny. Z czytaniem Jezusa też zapewne było marnie, wszak przecie pismo święte pisane ręcznie dla cieśli było niedostępne.niestety nie masz pojęcia co mówisz, Cieśla to był dobrze płatny i dochodowy zawód w tamtych czasach - dużo bardziej prestiżowy niż dzisiaj, po drugie Jezus jest tytułowany w ewangelii - Rabbi - ten tytuł należał się wtedy tym co skończyli szkoły żydowskie gdzie studiowali tore i talmud a bez umiejętności czytania i pisania jest to niemożliwe.Żadne obiektywne źródło nie potwierdza "wykształcenia" Jezusa. Zatem wszystko jest "dziełem" ewangelistów wzajemnie w 2/3 sprzeczne