• w temacie Chichot prawdziwej historii

  W: Polityka
  Lilith1 A tam... naciąganie faktów z tym ratunkiem przez "czerwonych lumpów". Gdyby dzicz ze wschodu nie pognała szkopów to by nasi przodkowie masowo volkslisty podpisywali i nie byłoby biologicznej i narodowej eksterminacji.
  Byłaby germanizacja jak za dziadka Otto von Bismarck.
  Przeczytaj Generalny Plan Wschodni i nie będziesz miał takich"wizji"
 • w temacie Chichot prawdziwej historii

  W: Polityka
  Valdemar Swołocz ze wschodu jak by chciała nas ratować to mogła to zrobić w 39. Później walczyli już tylko o łupy z Niemcami.
  Niestety ani w obecnej szkole, a tym bardziej przez pisowców zreformowanej tego nie przeczytasz.
  W maju 1939 ZSRR proponowała wspólną walkę z Niemcami. Silni, zwarci, gotowi( jak dziś) odmówili. Woleli "sojuszników" zachodnich, których się też i dziś i jutro nie doczekamy. Przestańmy prężyć muskuły wobec Rosji, bo to nie tylko śmieszne, ale niebezpieczne. Jedyna "korzyść" z naszej wasalnej doktryny, to nabijanie kabzy obcym koncernom zbrojeniowym
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  buc1
  ~gość Zrzucenie bomby na Hiroszimę było jak najbardziej uzasadnione, stacjonowało tam 40 tys wojska. W wyniku zrzutu zginęło około 100 tys ludności wraz z obecnym garnizonem co przyspieszyło kapitulację Japonii. Unicestwienie nuklearne Hiroszimy a potem Nagasaki można nazwać humanitarnym w porównaniu do rzezi nankińskiej gdzie Japońskie wojska okupacyjne wyrżnęły w pień około 400 tys kobiet, dzieci i starców w sposób drastyczny używając białej broni.
  Masz autorko uraz do USA ale to nie znaczy aby pisać jednostronny bzdet.
  Działanie USA było zemstą, za niepowodzenia wojenne Amerykanów. A nawet strach przed przegraną wojną, to dlatego Amerykanie nie zwracali uwagi, na nic. Amerykańskanie ponieśli olbrzymie straty, w wojnie z Japonią, na morzu i na lądzie. A przecież trwała wojna z Niemcami.
  Uważam, że to było fatalne działanie posunięcie wojenne Amerykanów.
  Ale im się często zdarza masakra ludności cywilnej. To broń atomowa przesądziła, o zwycięstwie USA.
  Po przystąpieniu ZSRR do wojny z Japonią cesarstwo było gotowe do kapitulacji, o czym dobrze wiedzieli Amerykanie Nie chcieli się jednak dzielić zwycięstwem kosztem setek tysięcy niewinnych ofiar.
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  GorolspozaTatyr Upadek III Rzeszy". O barbarzyństwa sowietów wobec ludności cywilnej.
  (David Charter)

  "CZERWONA ZARAZA". Gwałty Armii Czerwonej w krajach "oswobodzonych”
  (Dariusz Kaliński)

  "Czerwonoarmiści! Niemieckie kobiety są wasze!"(Dariusz Kaliński)
  O sowieckich gwałtach w Prusach i Berlinie.
  Jak odziały Armii Czerwonej dopuściły się masowych gwałtów na niemieckich kobietach. Ofiarami były zarówno 12- latki jak i 70-letnie staruszki. Szacuje się, że w całych Niemczech zgwałcono wówczas ponad 2 miliony kobiet.

  "Zgwałcone Prusy". (Leonid Rjabiczew) Opisuje, jak "Kobiety, matki i ich córki, leżą z lewej i z prawej wzdłuż drogi, a przed każdą z nich stoi hałaśliwa gromada mężczyzn ze spuszczonymi spodniami. Kobiety które krwawiły albo traciły przytomność odciągano na bok, a żołnierze strzelali do tych, które próbowały ratować swoje dzieci"

  Do lektury szanowna Maja 1410.

  Z szacunkiem.
  A w Powstaniu Warszawskim" kobiety też były gwałcone przez "sowietów". Przywozili ich Niemcy zza prawobrzeżnej Wisły. Cha, cha, cha. A co Jankesi robili w Wietnamie - molestowali...
 • w temacie Akt ludobójstwa imperium "dobra"

  W: Polityka
  ~gość Zrzucenie bomby na Hiroszimę było jak najbardziej uzasadnione, stacjonowało tam 40 tys wojska. W wyniku zrzutu zginęło około 100 tys ludności wraz z obecnym garnizonem co przyspieszyło kapitulację Japonii. Unicestwienie nuklearne Hiroszimy a potem Nagasaki można nazwać humanitarnym w porównaniu do rzezi nankińskiej gdzie Japońskie wojska okupacyjne wyrżnęły w pień około 400 tys kobiet, dzieci i starców w sposób drastyczny używając białej broni.
  Masz autorko uraz do USA ale to nie znaczy aby pisać jednostronny bzdet.Jak widać dopiero wyszedłeś z buszu i uprawiasz propagandę Kalego. Widocznie nie stać cię na samodzielne myślenie. Podajesz tu papkę propagandową Jankesów, która przeznaczona jest dla pastuchów teksaskich.
 • w temacie PIS PRÓBUJE SZANTAŻOWAĆ NIEMCY

  W: Polityka
  TR300 ~nicky TR300 buc1 TR300 buc1 TR300 nie masz pojęcia o czym piszesz - w 2010 roku Niemcy skończyły spłacać odszkodowania wojenne jeszcze za I Wojnę Światową Francji i Anglii, w latach 2012 i 2013 skończyły spłacać odszkodowania za II Wojnę Światową Belgii i Holandii Polska nie otrzyma żadnych reperacji od Niemiec możesz, o tym zapomnieć. Niemcy wypłacały w tych latach odszkodowania obywatelom tych państw, a nie reparacje. Ciekawe, czy Polska odda
  Niemcom ziemie zachodnie.??? Bo przecież podpisane sprawy granic przez ówczesny rząd są nieważne? Tak jak rezygnacja z roszczeń tylko do NRD. Ludzie nie ośmieszajcie Polski.

  Z szacunkiem dla oponentów.dalej nie wiesz co piszesz - obywatelom wypłacali, ale wypłacali tez całym państwom - Belgii spłacali odszkodowania miedzy innymi energia elektryczną, były to takie ilości że Belgowie nie byli w stanie tej energii wykorzystać dlatego oświetlili sobie lampami wszystkie autostrady, po 2013 jest problem, bo Belgia zaczyna mieć niedobory energii elektrycznej - jak na razie zaczęto zmniejszać ilość lamp na autostradach..W obecnej sytuacji, Polska nie ma najmniejszych szans na relacje
  I szkoda się ośmieszyć. Polsce Niemcy również wypłaciły odszkodowania obywatelom polskim. Nie kwestionuje, że Niemcy wypłacały odszkodowania państwom zachodnim. Ale sytuacja i relacje
  międzynarodowe były inne, niż nasze. Polska otrzymała ziemie zachodnie, ale utracia wschodnie. Takie były decyzje Stalina, potwierdzone, ze strachu przez zachód.człowieku ogarnij się - już na początku tematu kwestionujesz oczywisty fakt wypłacania odszkodowań przez Niemcy innym państwom - wniosek jest jeden - zabrałeś się za temat o którym nie masz bladego pojęcia.
  po drugie nie tobie rozsadzać czy Polska ma szanse na odszkodowania czy nie ma - specjalistą z dziedziny prawa międzynarodowego nie jesteś ( ja tez nie ), ale różni prawnicy maja różne opinie na ten temat, a zazwyczaj jak tak jest to sprawa ma pewien potencjał rozwojowy.
  po trzecie bez pomocy i poparcia USA i Wielkiej Brytanii nic w tej sprawie nie ugramy, na szczęście dla nas i w DC i w Londynie rządzą ludzie przychylni Polsce i chyb przez ostatnie 30 lat nie było lepszego momentu by ten temat poruszyć. wykorzystywanie sytuacji żeby zepsuć relacje nad którymi prace trwały od 1965 roku to naprawde bardzo złe posunięcie które będzie skutkować tym że za kilka lat ze zdaniem Polski nie będzie się liczył żaden kraj i stanie się przedmiotem politycznych rozgrywek
  jeśli Niemcy nie będą się pchały w długoletni spór prawny to relacje Polsko Niemieckie nie powinny na tym ucierpieć, a już na pewno nie ucierpią jeśli Niemcy traktują nas jako równorzędnego partnera...PiS może być partnerem tylko dla pawianów, bo na takim jest poziomie.
 • w temacie Pan Owsiak przeprosił panią ...

  W: Polityka
  ~żal kimikimi brzydki jest, ja tam wole takie przytulasy z przystojniakiem. Żal mi tych chłopców z Policji, muszą się użerać z taką wyjątkową hołotą. W tym czasie powinni bronić normalnych ludzi."Normalni" według Pani to ci co po płaskiej Ziemi chodzą i wierzą w brednie
  Antka i Rydzyka
 • w temacie Owsiak publicznie obrażał ze sceny...

  W: Polityka
  Jeśli Owsiaka słowa są obraźliwe, to niech najpierw przeprosi ta "dama" Polaków za wyzywanie od kanalii. Powtórzone jak wiadomo za prezesem wodzem, który potraktował kobietę jak psa - "won". Owsiak zakpił inteligentnie z notorycznego chamstwa i obelg uduchowionej "damy" . Tak mu dopomóż Bóg.
 • w temacie PIS PRÓBUJE SZANTAŻOWAĆ NIEMCY

  W: Polityka
  dzienpierwszy2 buc1 dzienpierwszy2 TR300 buc1 TR300. Tylko mi nie pisz o prawnikach na usługach PiS. Jestem prawnikiem i wiem, że PiS kompletnie ignoruje prawo krajowe i myśli, że tak samo będzie, z prawem międzynarodowym. Sprawa odszkodowań została zamknięta i dobrze wiesz, o tym jeśli chociaż troszkę się znasz na prawie.
  Prawnicy PiS już pokazali, jak potrafią interpretować prawo, a ich osiągnięcia potępia cały świat.Nie patrz na USA i Anglię, bo Anglicy i Węgrzy już pokazali swoją lojalność wobec Polski. A USA już objęły restrykcjami gospodarczymi Wenezuelę, za wprowadzenie dyktatury podobnej, jak w Polsce. Nie licz, że Niemcy wystraszą się roszczeń, o odszkodowania i przymknąć oko na wprowadzenie dyktatury i łamania konstytucji w Polsce.A działania PiS, w tym zakresie są zwykłym szantaż do, przez który Polska straci miliardy euro i wyleci z Unii europejskiej. A co gorsza b3dzie izolowana, co doprowadzi do katastrofy i dopiero wtedy PiS wyleci z hukiem na wieki.

  Z szacunkiem dla oponentów.jesteś bajkopisarzem a nie prawnikiem....cytat :

  "...są zwykłym szantaż do, przez który Polska straci miliardy euro i wyleci z Unii europejskiej."

  Idź Ty ...prawniku :D :D :D A może wypowiedzieć wojnę, przecież tak dawno nie było? PiS już wypowiedział wojnę światu. Jedynym sojusznikiem PiS będą zdradzieckie Węgry.

  Z szacunkiem dla oponentów.Jaką znowu wojnę ...jakiemu światu ? co ty tam znowu bzdurzysz ?

  Wiesz co to znaczy świat i czym się różni od Niemców ?

  Niemcy to nie świat.

  poza tym , nie mam mowy o wojnie . Wczorajszy Die Welt i The Guardian stanowisko Pis szeroko komentują.

  Charakter komentrzy jest zupełnie inny od tego , czego nasłuchałeś się w TVN -24 .

  Z pewnością nie jest to :

  "wstydźcie się głupie polaczki !!! "

  Wy starzy lewacy , z tym wiecznym kompleksem "małego brudnego biednego polaczka" ... i "co świat powie "

  to wam chyba nigdy nie przejdzie


  Polaczki to pisowskie kołtuny...