• w temacie Amazonka prezesa poległa

W: Polityka
    Ziemowitt dziwię się radości części naszego narodu z porażki Polski ----- zapamiętajcie że nasz kraj to nasz dom a w domu jak to w domu niesnaski są i będą ale wobec sąsiadów powinniśmy występować jako całość , nasze sprawy wewnętrzne to tylko nasze sprawy i wara obcym od nas , były wybory ,wygrał PiS i nie są z mojej bajki ale wygrali i mają prawo po swojemu zarządzać i ci co olali wybory przy następnych niech pomyślą zamiast teraz protestować , obecnie w UE i u nas jest więcej praw i przywilejów niż obowiązków ------- wszyscy powinniśmy pomyśleć chcemy Polski czy dalej będziemy biadolić i ujadać ???????????????????
    Też jestem tego zdania. Niestety wszystkie awantury wewnętrzne i zewnętrzne roznieca opętany jakimiś chorymii "ambicjami"( kompleksami) oraz płomienną nienawiścią PREZES. Może wreszcie pisowcom otworzą się oczy dokąd ich wódz prowadzi. To nie Polska tylko prezes przegrał. Hitler też uważał , że Niemcy to on i do czego naród, Europę, świat doprowadził
  • w temacie Żołnierze wyklęci, czy przeklęci?

Żaden jednak jazgot „patriotyczny” nie zagłuszy haniebnej spuścizny „niezłomnych”. Fakty nie wymagają komentarza.
    Z rąk faszyzujących bojówek NSZ
    w czasie wojny współpracujących z Wermachtem,
    gestapo i SS ( patrz m.in. Brygada Świętokrzyska)
    zginęło ogółem 9857 polskich obywateli.
    Błogosławionych polskich talibów zginęło około 7 tys.

Raport.„W toku rozpracowania grup komunistycznych w dniu 8 września została zniszczona duża banda komunistyczna w rejonie Włoszczowy”. W dalszym ciągu raportu są cytowane zeznania jeńców ujętych w toku tej akcji i przekazanych Gestapo. Z uznaniem przyjął tę akcję także Wyższy Dowódca SS i Policji w GG Obergruppenführer Koppe, który dokładnie poinformował o jej rezultatach, stratach Karawajewa i „Tadka Białego” oraz zdobyczach NSZ swoje władze zwierzchnie w sprawozdaniu miesięcznym za wrzesień”.
  • w temacie hamstwo dziennikarskie w telewizji -=-superstacja -=-

W: Hydepark
    ~Heniło A który Program w Super-stacji masz na myśli .? Kubę Wątłego ? Rzeczywiście "brudne, śmierdzące gnidy" tak powiedział o dziennikarzach TVP . Ale to wolność słowa i wolność wypowiedzi i oceny . Nie jest to wypowiedź dyplomatyczna , ale jacy dziennikarze w TVP pracują każdy widzi . Jak TVP kłamie , mataczy oszukuje , lawiruje między prawdą a kłamstwem . Kurski w tym jest dobry kłania mu się dziadek Tuska z Wermachtu .........!
    TVP 1 to prostacka, zgebbelszczona gadzinówka , córka-potworka o.Rydzyka z gejowego łoża
  • w temacie Czy jestem patriotą ?

misza55 Zeby odpowiedziec na to pytanie trzeba w bardzo precyzyjny sposób określić co to slowo oznaacza w dzisiejszych czasach. Bo obecnie nie wiadomo co to jest patriotyzm. dla wielu oznacza pełne portfele i dostatnie życie ...............
    Najgorszą trucizną dla Ojczyzny jest ryczący "patriotyzm", czyli nacjonalizm, szowinizm, faszyzm i średniowieczny ciemny katolicyzm. Takimi śmieciami mieni się PiS i cała reszta upiornej prawicy
  • w temacie Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"

tom100 Maja1410 tom100 Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Ponadto z tą wycinką drzew to fikcja - bo urząd na to i tak pozwala tylko że dotychczas trzeba było za tę zgodę zapłacić.Tu nie chodzi o jakieś prawno formalne rzeczy , tylko o wrażliwość na polską przyrodę. Niech Pan zobaczy na tym zdjęciu w promieniu chyba 5 km nie ma żadnego drzewa. Teraz już nic nie będzie. Spotkałem kiedyś kupę gruzu na pięknej łączce. Na jednym z opakowań pisało"jak pielęgnować trawniki" .Oznacza to, że u siebie będzie pielęgnacja a za miedzą może być śmietnik. To jest prostacka prywata. Maju to tylko zdjęcie , prawdopodobnie na potrzeby ekologów. - Skąd możesz wiedzieć ,że to nie jest fotomontaż Jest to zdjęcie wykonane przeze mnie wczoraj. Miałam po prostu "szczęście" trafić na ten makabryczny moment
  • w temacie Wandali polskiej przyrody nazywa się "patriotami"

Maja1410 tom100 Na swojej posesji mogę sobie robić co chcę - To moja posesja i nie po to jest moja , nie po to płacę za nią podatki , żeby Rządy mi mówiły czy mam drzewo wyciąć czy nie.

Ponadto z tą wycinką drzew to fikcja - bo urząd na to i tak pozwala tylko że dotychczas trzeba było za tę zgodę zapłacić.Tu nie chodzi o jakieś prawno formalne rzeczy , tylko o wrażliwość na polską przyrodę. Niech Pan zobaczy na tym zdjęciu w promieniu chyba 5 km nie ma żadnego drzewa. Teraz już nic nie będzie. Spotkałam kiedyś kupę gruzu na pięknej łączce. Na jednym z opakowań pisało"jak pielęgnować trawniki" .Oznacza to, że u siebie będzie pielęgnacja a za miedzą może być śmietnik. To jest prostacka prywata.