• w temacie Już po spotkaniu Trump-Putin

  W: Polityka
  Co ty "motylek" bredzisz - pobożne życzenia.
  Cała plejada „naszej” elity politycznej wraz z wojowniczą krzywoszyjną Pochanke i tobą motylku, że trzeba do Rosji z pozycji siły.
  Mieliśmy już „z pozycji siły” w 1939, w 1944 Powstanie W. i co z tego wyszło. Ułani, ułani; wojenko wojenko – prawdziwa don kichoteria.
 • w temacie Wystąpienie D. Trumpa w W-wie

  W: Polityka
  Doprawdy zachichotać się można jak Trump stawia na wartość rodziny mając 3 żonę i liczne romanse. Tyleż to warte „wartości” Trampa, ponad którymi króluje dolar.

  Żałosna jest miłość Ameryki do wiwatujących „dumnych i honorowych” Polaków, którzy dalej będą klęczeć przed bramą ambasady w oczekiwaniu na wizy.
 • w temacie Czy istnieje jakaś doktryna lub wyjaśnienie dlaczego Jezus nic nigdy nie napisał?

  W: Religia
  TR300
  Maja1410
  HotCarl
  Maja1410 Po prostu Jezus nie umiał pisać...
  Umial pisac, w Pismie napisane. Czytac tez umial. Nic w tym dziwnego, w koncu byl starozytnym krzeslorobem, ktory ukrywal sie ze dwie dekady.
  Przecież Jezus to dzieło ewangelistów. Wiedzieli, że nie umiał pisać. Aby jednak Go nie kompromitować wymyślili psinie przez Jezusa na piasku. Analfabetyzm wówczas i później (średniowiecze) był powszechny. Z czytaniem Jezusa też zapewne było marnie, wszak przecie pismo święte pisane ręcznie dla cieśli było niedostępne.
  niestety nie masz pojęcia co mówisz, Cieśla to był dobrze płatny i dochodowy zawód w tamtych czasach - dużo bardziej prestiżowy niż dzisiaj, po drugie Jezus jest tytułowany w ewangelii - Rabbi - ten tytuł należał się wtedy tym co skończyli szkoły żydowskie gdzie studiowali tore i talmud a bez umiejętności czytania i pisania jest to niemożliwe.
  Żadne obiektywne źródło nie potwierdza "wykształcenia" Jezusa. Zatem wszystko jest "dziełem" ewangelistów wzajemnie w 2/3 sprzeczne
 • w temacie Czy istnieje jakaś doktryna lub wyjaśnienie dlaczego Jezus nic nigdy nie napisał?

  W: Religia
  HotCarl Maja1410 Po prostu Jezus nie umiał pisać...
  Umial pisac, w Pismie napisane. Czytac tez umial. Nic w tym dziwnego, w koncu byl starozytnym krzeslorobem, ktory ukrywal sie ze dwie dekady.Przecież Jezus to dzieło ewangelistów. Wiedzieli, że nie umiał pisać. Aby jednak Go nie kompromitować wymyślili psinie przez Jezusa na piasku. Analfabetyzm wówczas i później (średniowiecze) był powszechny. Z czytaniem Jezusa też zapewne było marnie, wszak przecie pismo święte pisane ręcznie dla cieśli było niedostępne.
 • w temacie W jaki sposób Żydowscy Kaci mordowali Żołnierzy Wyklętych.

  W: Polityka
  tezeusz ~walicONR Jesienią 1943 r. "Tom" nawiązał kontakt z hauptsturmführerem SS Paulem Fuchsem, gestapowcem odpowiedzialnym za zwalczanie ruchu oporu w dystrykcie radomskim. "Tom" wystawiał Niemcom ludzi lub sam ich likwidował. Jego ofiarami byli członkowie GL-AL, osoby podejrzewane o sympatie komunistyczne, ukrywający się Żydzi i członkowie narodowego podziemia, których "Tom" uznał za wrogów. Z czasem oddział "Sosna" przekształcił się w jego prywatną bojówkę. Dowództwo NZS zarządziło w końcu śledztwo, w wyniku którego "Tom" został uznany za zdrajcę i skazany na śmierć. Otrzymał jednak od Fuchsa ochronę i samochód z kierowcą. Po kilku nieudanych próbach zespół egzekucyjny NSZ w Radomiu zdołał ostrzelać kolaboranta, ale ranny "Tom" przeżył, trafił do szpitala dla Niemców, gdzie był chroniony przez gestapo.
  Z lewacką szują jest tak że ona [Szuja] bez przerwy kłamie no bo lewactwo takie z natury jest . Natomiast katolik ma dekalog który tego zabrania [chociaż też różnie z tym jest ] ale jakby nie było to katolikowi kłamać nie uchodzi . Problem polega na tym że lewak gdy atakuje katolika , pomimo że sam jest śmieciem , powołuje się wówczas na Dekalog i mówi : jesteś katolikiem to nie powinieneś kłamać. Taka jest mentalność lewactwa.Podobno dekalog jest dla wszystkich, a więc i dla lewaków i dla katolików. Zatem maję lewacy pełne moralne prawo wskazywać na bezczelne zakłamanie i kołtuństwo jazgoczących katolików
 • w temacie Lewacy i inni dziwacy

  W: Polityka
  "Antypolskie opinie"? Patrz kto tu jest antypolski - brunatny prawdziwy Polak-katolik