• w temacie Czy tatuaż z imieniem ukochanego to dobry pomysł?

W: Babskie sprawy
    Byłam 50 lat temu bezgranicznie zakochana. Po 2 latach wszystko się skończyło, tak sobie wyparowało. Zostały dzieci, dla których pozostaję w niechcianym "związku" do dziś. Przez 48 lat tatuaż byłby jak rak na skórze.
  • w temacie Psia bezczelność szczekaczy

W: Polityka
    marcinbcaa Maja a Ty to z choinki się urwałaś? Ja bez radia to wiem! Jak masz liczyć na państwo licz na siebie!!!

Cały problem jest w tym, że do koryta jest długa kolejka wygłodniałych świń, które nic nie potrafią a ich jedyny instynkt to głód...

Demokracja prawdziwa, piękna, radosna,,, dla świń
  • w temacie Śmierć prezydenta Kennedy'ego

Makepeace13 To jedna z tych spraw, ktora nie zostanie nigdy wyjasniona. Sa tylko spekulacje, a wine ponosza zawsze plotki. Pozdrawiam.
    Poza plotkami są jednak niewyjaśnione fakty...
  • w temacie Polskie imperium 2030

GorolspozaTatyr Szanowny kolega rzecz jasna żartuje albo ironizuje sobie w najlepsze z Rosji i w ten sposób przekornie interpretuje jej politykę wobec sąsiadów?

Z szacunkiem.
    Dziękuję. Nie o Rosję chodzi.Dotyczy polskiej prawicy chorych snów o "potędze". Pozdrawiam
  • w temacie Psia bezczelność szczekaczy

marcinbcaa Maja a Ty to z choinki się urwałaś? Ja bez radia to wiem! Jak masz liczyć na państwo licz na siebie!!!

Cały problem jest w tym, że do koryta jest długa kolejka wygłodniałych świń, które nic nie potrafią a ich jedyny instynkt to głód...

Nie chodzi o naszą wiedzę, tylko bezczelne plucie w oczy zwykłym ludziom
  • w temacie Miłosierdzie kleru - za ile

szanel59 Ostatnio ukazala sie informacja co prawda z podworka niemieckiego ale zawsze- pasibrzuchy z Niemiec buduja sobie w Monachium Dom Diecezjalny za 130 milionow euro. Juz widze miny bezdomnych z Munchen.Nasi i tak ich przebiją...
  • w temacie Niepodległość Polski nie jest naszą zasługą

W: Hydepark
    0becny Zmieniłbym na ,,wyłączną zasługą'' ale co do wniosków można się z nimi zgodzić. Dodałbym jeszcze że w tej chwili też nie jesteśmy państwem niepodległym lecz czymś w rodzaju kacykowa gdzie grupa sprzedawczyków tańcząc na sznurkach swoich pracodawców udaje że sprawuje tutaj jakąś suwerenną władzę.

Aha... Solidarność niczego nie zmieniła. Ruch społeczny został zapoczątkowany a następnie wykorzystany wyłącznie do przejęcia całego majątku kraju co dziś tym którzy ten majątek przejęli pozwala de facto sprawować tu realną władzę. Ludzie jak zawsze pozwolili sobą pokierować w efekcie czego zostali oszukani.W całej rozciągłości się zgadzam.
    Obecnie jesteśmy krajem typowo neokolonialnym - bez własnego przemysłu, handlut, kapitału itd
  • w temacie Zagłosuję na PiS bo?

Niewiem2 Jakie macie argumenty za głosowaniem na PiS?

Na PO sie zawiodłem, choć na pewno nie tylko ja, dlatego chciałbym zapoznać się z argumentami popierającymi wybór Pisu w wyborach.

[image]0002L2V1SQ93PBHF[/image]
    Zagłosuję na Pis bo.....

Zagłosujesz na PiS, bo masz już w szufladzie brunatną koszulę. Haili, hajlu!!!
  • w temacie Miłosierdzie kleru - za ile

tyrystor1 Ciekawym kiedy państwo zwróci Katolikom zagrabiony majątek przez czerwoną zarazę ? Wypadałoby oddać to co się ukradło ? Prawda ? Ciekawym kiedy ja katolik przestanę płacić podatki za innowierców ŚJ i ateistów ?
    I mała dygresja
    Niestety, ale katolikom manna z nieba nie leci tak jak ŚJ i nie nie są finansowani nie wiadomo skąd. Za wszystko trzeba płacić, utrzymanie świątyni, energię itd. Dzięki tym pieniądzom działa także Caritas, czy dokarmiane są dzieci, funkcjonują przytułki, domy samotnej matki, oczywiście ŚJ i sektą działalność charytatywna o pomoc potrzebującym , to obce słowo, za to chet6nie majątki gromadzą dla siebie- przypomnijmy ŚJ obok Manhattanu posiadają kilkadziesiąt biurowców, których wartość szacowana jest na ok. 5 mld $, jednym słowem biedacy biblijni, komuchy tak samo, ich majątki powinny być zlicytowane, za ruinę kraju ! Miłego dnia :)

http://cicheo(...)20.html

I jeszcze to polecam http://www.yo(...)qa5IbGM

Miłego dnia....a dzisiaj nie ze strażnicą ?
    Odpowiadam
    A dworskie siedziby biskupów, luksus i przepych jak u saudyjskich władców. Do tego odwieczne przywileje,wpływy i pieniądze w parze z butą i arogancją. Nazywa się to duchową władzą...
    Patrz zdjęcie "duchowej władzy"