• w temacie "Moralne oburzenie" USA

W: Polityka
    tyrystor1 A matierej ZSRR tiepier Rosija, nie oburza cię tawariszcz ? Miłego dnia :)
    Wygląda mi na to, że powinieneś tristor razem z Maciarewiczem iść na zasłużony wypoczynek
    w kaftanie bezpieczeństwa...
  • w temacie Rydzykowe larum

szanel59 Dzisiaj okazalo sie iz ekopiskopat polski wycofal sie z mozliwosci odpisu 0,5 % podatku ,optujac za pozostawieniemn Funduszu koscielnego.Komentarz- zawsze co panstwowe nosi znamiona pewnosci .Liczac na hojnosc "wiernych"? mozna sie czasami przeliczyc.Kosciol postepuje w mysl starej zasady "umiesz liczyc?- licz na siebie" ,w tym wypadku chodzi o to co wyrwie sie od Panstwa.
    Kościół nie wierzy wierzącym. Paranoja
  • w temacie Rydzykowe larum

bodzik1
    Maja1410 Franciszek I to makabryczny sen naszego aroganckiego butnego kleru, który będzie się musiał przesiąść z limuzyn na osiołki
    A Ty widziałaś tak silnego osiołka zeby ich unieść??????????:P:P:P
    Gratuluję dobrego humoru. Prawda, osiołek pod naszymi pasteerzami padłby
  • w temacie Kto w tym kraju panuje

tyrystor1 O ile dobrze widzę To Kościół nie parlament, a może chcesz burzyć Kościoły, a ty Polak jesteś, czy jakiś talib ? Miłego dnia :)Kościołów burzyć nie trzeba, bo na twoim ukochanym Zachodzie kościły zamienia się na markety, sale gimnastyczne, biblioteki, magazyny itp. Oburzaliście się na ZSRR, a przyjaciele wam robią ku ku...
    Talibów to przecie widzisz na zdjęciu, ja biskupem jeszcze nie jestem !!!