• w temacie Jak oceniacie pracę premier Kopacz?

W: Polityka
    Polityczna klęska „mędrców”
    Mam wcale nie gorzką satysfakcję z poniesionej druzgocącej klęski polskiej prawicowej polityki wschodniej. To chucwa a nie żadna polityka. Słowem kompletna kompromitacja wschodnich watażków.
    Dzięki naszym elitarnym „mędrcom” Pani Premier Kopacz w Mediolanie stała za drzwiami, a ja będę płacił za gaz 35 zł więcej, pił patriotyczne jabole i niemal do wszystkiego dopłacał.
    Brakuje Pani Kopacz doradcy z chłopskim rozumem. Z rozbawieniem deklaruję się na wolny – społeczny - wakat.
    Nie jestem bałwochwalczym fanem Zachodu jak nasza pożal się Boże elita, a jednak jako zaproszony nie zaczynałbym od przestawiania mebli u gospodarza i pouczania , co należy, czy nie należy.
    A Siemioniaczek w kowbojkach nie zapewni mam bezpieczeństwa tylko będzie nabijał kasę zbrojeniowym koncernom.
    PS. Kaczora czeka to samo tylko z pokutnym workiem
  • w temacie Jak oceniacie pracę premier Kopacz?

~x3q6yodn8 Co za kłamstwa bo idą wybory wiec trzeba manipulować gawędzią aby głosowała na zdrajców państwa polskiego.Kochani Polacy nie dajmy się już nigdy manipulować tej bandxzie oprychów trampkarza rudego tyfusa który rozwalił państwo polskie w każdej ważnej strategicznej, ekonomicznej i kulturalnej dziedzinie i pozostawił po sobie tylko ten sam smród zdrady państwa polskiego i zdrajców z PO oraz smród w postaci kloacznej kopaczowej od "przekopania "ziemi smoleńskiej a obecnie do kreowania jeszcze bardziej żarłocznej i nienawistnej,zgubnej propagandy przeciwko Polakom i PRZECIWKO SPOŁECZEŃSTWU POLSKIEMU. .
    Przeciwko polskiej prawicy
    Polityczna klęska „mędrców”
    Mam wcale nie gorzką satysfakcję z poniesionej druzgocącej klęski polskiej prawicowej polityki wschodniej. To chucwa a nie żadna polityka. Słowem kompletna kompromitacja wschodnich watażków.
    Dzięki naszym elitarnym „mędrcom” Pani Premier Kopacz w Mediolanie stała za drzwiami, a ja będę płaciła za gaz 35 zł więcej, piła patriotyczne jabole i niemal do wszystkiego dopłacała.
    Brakuje Pani Kopacz doradcy z kobiecym rozumem. Z rozbawieniem deklaruję się na wolny – społeczny - wakat.
    Nie jestem bałwochwalczym fanem Zachodu jak nasza pożal się Boże elita, a jednak jako zaproszony nie zaczynałbym od przestawiania mebli u gospodarza i pouczania , co należy, czy nie należy.

Kaczora czeka to samo tylko z pokutnym workiem
    PS. A Siemioniaczek w kowbojkach nie zapewni mam bezpieczeństwa tylko będzie nabijał kasę zbrojeniowym koncernom
  • w temacie Katechezy Radia o. Rydzyka

W: Religia
    Boldusia40
    ~JOJO OJCOWIE CZYLI SA POSLANI PRZEZ BOGA I ojciec RYDZYK NALEZY
    Niewiele wiem
    niewiele umiem
    Ciągle się uczę.
    Zazdroszczę tym
    co myślą że wszystko wiedzą..
    Są rzeczy wielkie co trudno
    pojąć niektórym
    Właśnie bardzo trudno pojąć , że Ziemia w naszych kościołach jest ciągle płaska
  • w temacie Po co Rosja miałaby szpiegować nasz kraj?

~Gość Niemieckie media na żydowsko - ruskich usługach, za to antypolskie.
    Szpiegowska heca propagandowa
    Warto pamiętać przed każdymi wyborami jak
    upiorna, awanturnicza polska prawica
    pogrąża nas w coraz kosztowniejszy i niebezpieczny konflikt z Rosją.
  • w temacie Po co Rosja miałaby szpiegować nasz kraj?

Polowanie na szpiegów
    Służby specjalne na zamówienie antyrosyjskiej propagandy „złapały” najgłupszego szpiega. Został dostrzeżony (zza płotu), jak spotykał się z Rosjanami.
    Tylko najgłupszy szpieg spotyka się bezpośrednio z tymi, dla których pracuje.
    Szpieg głupi, a służby błazeńskie za nasze pieniądze.
  • w temacie Pani Premier Kopacz stwarza nadzieję dla Polski

GorolspozaTatyr prowincjusz2 Dotychczasowa polityka naszego rządu przywodziła mi zawsze na myśl kundelka na smyczy "bohatersko" obszczekującego pitbula. Kiedy jednak pitbul wyszczerzy zęby kundelek chowa się za swojego pana. Pytanie tylko czy ten pan będzie chciał go potem obronić czy też zatroszczy się o swoją skórę.
    Zapowiedź p. Premier jest dobrym sygnałem. Czas przywrócić umiar w popieraniu Ukrainy. Pomoc ludności cywilnej, tak, ale bez angażowania się w dostawy broni czy inne wsparcie militarne. Tu nie chodzi o akceptację poczynań Putina a tylko o nie wychodzenie przed szereg w krytyce."Bij bolszewika w każdej go postaci,
    bo to jest twój największy dzisiaj wróg.
    To przecież on kościami twoich braci,
    brukował sieć swych niezliczonych dróg
    To przecież on na Sybir gnał twe dzieci,
    a z jęków ich wesołą składał pieśń.
    To przecież on dziś naszych ojców gnieci,
    i każe im komuny jarzmo nieść.
    To przecież on w katyńskim ciemnym lesie
    wbił w polską pierś znienacka ostry n.

mordując tam najlepszych polskich synów
    jak podły zbir, nikczemny zdrajca, tchórz."
    .......

Z szacunkiemKomentarz

Jesteś człowieku nieuleczalny na smoleńskie maciorstwo
  • w temacie Pani Premier Kopacz stwarza nadzieję dla Polski

Kinia223 prowincjusz2 Kinia223 prowincjusz2 Kinia223 Mam nadzieję, że te wypowiedzi Kopacz to była po prostu wpadka, bo z taką polityką zagraniczną daleko nie zajedziemy.
    Mamy premiera tragicznego pod względem retorycznym, ministra spraw zagranicznych, który nie tylko nie zna języków, ale i po polsku przemawia beznadziejnie. Aż się chce napisać: Donald, wróć! Radek, wróć! Co do ministra spraw zagranicznych to się z Tobą zgadzam Schetyna to nie jest dobru pomysł. Jednak jeśli chodzi o linię polityki zagranicznej to popieram p. Kopacz i być może właśnie ten człowiek będzie w jej realizacji najlepszy. Polsce potrzeba umiaru i spojrzenia na politykę z punktu widzenia ekonomicznego czyli Polaków a nie z punktu widzenia ambicji polityków.W naszym interesie jest wspieranie Ukrainy. Nie mówię, że mamy wychodzić jakoś znacząco przed szereg, ale działać w ramach UE na rzecz jak najbardziej pro ukraińskiej polityki. I starać się, by sankcje nałożone na Rosję nie zostały zdjęte przy pierwszej nadarzającej się okazji.
    Co konkretnie możemy zyskać na wspieraniu Ukrainy? Przecież tam przez wiele lat będzie ognisko zapalne.Jak będziemy wspierać to może nie będzie? Może te władze dadzą sobie radę i zbudują w miarę prawidłowo funkcjonujące, demokratyczne państwo nam przyjazne? W naszym interesie jest, by od Rosji (nie licząc malutkiego Kaliningradu) odgradzała nas właśnie Ukraina. Tylko tyle i aż tyle.Weź człowieku popatrz na mapę zanim głupstwa wypiszesz
  • w temacie Prezydent Komorowski – dyplomatyczny analfabeta

GorolspozaTatyr Maja1410 GorolspozaTatyr prowincjusz2 GorolspozaTatyr prowincjusz2 GorolspozaTatyr Nie wiem, co pan prezydent w Bundestagu powiedział,...
    niczego mądrego powiedzieć nie mógł, co jest pewne,..
    jeśli nie walnął jakiej gafy, to to da się wytrzymać.

Co zaś tyczy się Czerwonej Armii i tego o czym mówisz "dzięki",..
    to nie zapominaj jeśli już tylko WAZELINA,..
    że ta armia ramę w ramię rozpętały wspólnie II WŚ.
    Hitler ze Stalinem wcześniej dokonali podziału łupów,..
    co prawda na mapie i w protokole ale umowy się trzymali.
    Teraz przypomnij sobie albo się oświeć,...
    co nam takiego CZERWONA ZARAZA przyniosła,..
    jedni z tego powodu plackiem lub na kolanach w podzięce,..
    ale o nich niczego innego taż nie można powiedzieć.
    ...do historycznych opracowań radzę często zaglądać.

Z szacunkiem
    Górale Podhalańscy chlebem i solą witali hitlerowców, nie dziwię się więc że potomek tych górali przeklina Armię Czerwoną bo przegoniła ich przyjaciół.Niech się szanowny prowincjusz2 ze swojego braku wiedzy na ten temat nie upokarza,...
    łajdactwa i szumowin nie brakuje w żadnej społeczności, narodowości czy grupie etnicznej,..
    o tym chyba coś szanowny prowincjusz2 wie?
    Konfederacja Tatrzańska, a po jej rozbiciu struktury Rocha oraz Armii Krajowej zrobiły porządek z pomysłami pewnej grupy górali, a sam prowodyr skończył na szubienicy na mocy prawa Podziemnego Państwa.
    Można by na tego rodzaju tematy sporo gadać, o szmalcownikach i szmalcownictwie, współpracy z Gestapo AL i GL itp. W każdym razie Goralenvolk sam się w oczach Niemców skompromitował, bo nie zdołał wiele osiągnąć.
    Wytknij góralom z Podhala szanowny prowincjuszu2, jako niedościgniony i niezrównany komunistów sympatyk, górala Józefa Kurasia, "Ognia" i działania partyzantki z tych stron.

Co do Armii Czerwonej, to nikt jej tu nie prosił aby właziła w 1939 jak i później w 1944.
    Drugim razem właziła nie z myślą o polskim narodzie lecz o niesieniu komunizmu w Europę jak najgłębiej - o tym pamiętać trzeba, jeśli już chce się być sprawiedliwym i uczciwym w osadach.

Z szacunkiemA jednak nigdzie się nie doczytałem abyś Góralu z taką samą nienawiścią pisał o hitlerowcach i ich zbrodniach z jaką wypowiadasz się o Rosjanach. Owszem, Armia Czerwona mogła zatrzymać się na linii Buga lub jeszcze wcześniej. Wojna potrwała by i wiele dłużej. Wiesz ilu Polaków by jeszcze zginęło? Ale co Ciebie to obchodzi, Twoja rodzina żyła z dala od wojny zaszyta w górach. To jest właśnie patriotyzm widziany przez pryzmat własnej stodoły.Niech Tobie będzie, jakeś sobie wykoncypował.
    O Hitlerowcach mało, to prawda,...
    ale hitlerowcy stanęli przed Trybunałem..
    Komuniści nigdy a byli (są) gorszymi bestiami- zbrodniarzami.

Z szacunkiemZig Haill !!! ... To lubisz jak widzę.
    Uważaj nieroztropna kobieto z tym pozdrowieniem trafiłaś jak kulą w płot.
    To wstyd i hańba ale widać już tak u ciebie z tym wstydem i hańbą jest,..wstydu za grosz a hańby w nadmiarze.

...dodam tylko, że potrafię dostrzec rozmiary zbrodni jakich dopuściła się CZERWONA ZARAZA i jej naśladowczyni ZARAZA BRUNATNA.

Z szacunkiemMaciarewiczowskie zwidy są zaraźliwe i nie do wyleczenia...
  • w temacie Prezydent Komorowski – dyplomatyczny analfabeta

GorolspozaTatyr Maja1410 GorolspozaTatyr Nie wiem, co pan prezydent w Bundestagu powiedział,...
    niczego mądrego powiedzieć nie mógł, co jest pewne,..
    jeśli nie walnął jakiej gafy, to to da się wytrzymać.

Co zaś tyczy się Czerwonej Armii i tego o czym mówisz "dzięki",..
    to nie zapominaj jeśli już tylko WAZELINA,..
    że ta armia ramę w ramię rozpętały wspólnie II WŚ.
    Hitler ze Stalinem wcześniej dokonali podziału łupów,..
    co prawda na mapie i w protokole ale umowy się trzymali.
    Teraz przypomnij sobie albo się oświeć,...
    co nam takiego CZERWONA ZARAZA przyniosła,..
    jedni z tego powodu plackiem lub na kolanach w podzięce,..
    ale o nich niczego innego taż nie można powiedzieć.
    ...do historycznych opracowań radzę często zaglądać.

Z szacunkiem
    Przyniosła nam Armia Czerwona to, że dzisiaj nie uganiasz się gdzieś za Uralem w najlepszym przypadku za zgniłą brukwią i możesz po polsku bredzić...Powtarzam,..
    nikt CZERWONEJ ZARAZY tu nie zapraszał ani w 1939 roku ani też później..
    Prawowity rząd naszego kraju był w Londynie a nie w Moskwie,..
    w której na Kremlu zebrano szajkę zwyrodnialców i pospolitych bandytów aby ich zainstalować za pomocą bagnetów jako rząd w PRL-u
    ..odsyłam do wspomnień gen de Gaulle'a w Pamiętnikach Wojennych,..
    który goszcząc u Stalina z najwyższym obrzydzeniem stanowczo odrzucił propozycję poznania tej zbieraniny szumowin z komunistycznym zboczeniem.

Z szacunkiemChory, antykomunistyczny bełkot z goebbelsowskiej latryny .