• w temacie 72 mil "odszkodowania" dla polskiego faryzejskiego kleru

W: Polityka
    iiiiiii Pieniądze z odszkodowania mają sfinansować adaptację budynku przeznaczonego na dom dziecka w Lesznie. Część pójdzie także na stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
    Czy przed wydaniem społecznych pieniędzy kler musi się w nich z lubością wytarzać . Bez faryzeuszy też można pieniądze przeznaczyć na dom dziecka. A stypendia dla prania mózgów?...
  • w temacie Dziś 72 rocznica wyzwolenia Auschwitz Birkenau.

Prof hab. Włodzimierz Osadczy KUL powiedział

Niestety polskie środowiska polityczne w kontekście źle pojętego partnerstwa strategicznego polsko-ukraińskiego poświęcały fundamentalną prawdę o wielkiej zbrodni ludobójstwa dla poprawności politycznej. Przez ponad ćwierć wieku za wschodnią granicą Polski kształtowało się społeczeństwo wychowywane na wzorcach skrajnego nacjonalizmu, wzorowanego na niemieckim nazizmie.

~Antydebil
    Maja1410
    ~Antydebil
    prowincjusz2
    ~Antydebil Szkoda że sowieckich obozów koncentracyjnych nikt nigdy nie wyzwolił
    Co ma piernik do wiatraka? Czy dzięki istnieniu gułagów zbrodnie dokonane w Oświęcimiu są mniejsze a te klika milionów ofiar nie zasługuje na pamięć?
    Radio Erywań naklepało o wyzwoleniu niemieckiego obozu koncentracyjnego. To dobrze że został wyzwolony a ja napisałem a propos że szkoda że obozy koncentracyjne w sowietach niestety nie zostały nigdy wyzwolone.
    Czy miliony ofiar gułagu były gorsze od tych w niemieckich KL-ach że nikt ich nie wyzwolił?
    Mówisz ja "żołnierz wyklęty" czyli polski banderowiec!!!
    Co ty znowu bredzisz, jaki żołnierz wyklęty jaki banderowiec debilko?
    Czy dysponujesz jeszcze czymś poza debilizmem, którym tak wszystkich częstujesz

~Pani Dąb Kto dokonywał eksperymenty na więźniach ? Ukraińcy przede wszystkim.
    Im sprawiało ogromną przyjemność dokonywanie eksperymentów na niemowlętach, na kobietach w ciąży kiedy one wiły się w bólach , Ukraińcy czuli wielką przyjemność w torturach ,wielkie uniesienie duchowe które doprowadzało do wymyślania następnych tortur / doświadczeń.!

To są ludzie - Ukraińcy wyzuci z jakiegokolwiek człowieczeństwa !

Nie myślcie, że dziś są inni - czas ich końca nadchodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pomagierami ich / Ukraińców byli Holendrzy !!!!!!!!!!!

Im również sprawiło przyjemność dokonywanie doświadczeń na ludziach czyli mord na więźniach. !!!!!!!!

Trzecim narodem który im dopomagał w ich bestialskim mordzie więźniów w obozach byli Rumuni.

Polacy ! Pamiętajcie ! że te narody które uważacie dzisiaj za przymierzeńców was sprzedali ,a tak naprawdę istniejecie dzięki ROSJI.

Czas nadejdzie na nauki !. Pani Dąb ? BÓGPodpisuję się obiema rękoma.

~Antydebil prowincjusz2 ~Antydebil Szkoda że sowieckich obozów koncentracyjnych nikt nigdy nie wyzwolił Co ma piernik do wiatraka? Czy dzięki istnieniu gułagów zbrodnie dokonane w Oświęcimiu są mniejsze a te klika milionów ofiar nie zasługuje na pamięć?
    Radio Erywań naklepało o wyzwoleniu niemieckiego obozu koncentracyjnego. To dobrze że został wyzwolony a ja napisałem a propos że szkoda że obozy koncentracyjne w sowietach niestety nie zostały nigdy wyzwolone.
    Czy miliony ofiar gułagu były gorsze od tych w niemieckich KL-ach że nikt ich nie wyzwolił? Mówisz ja "żołnierz wyklęty" czyli polski banderowiec!!!

~Antydebil Szkoda że sowieckich obozów koncentracyjnych nikt nigdy nie wyzwolił "Sowieckie" obozy nie były ludobójstwem takim np jak zrzucenie bomb atomowych na japońskie miasta.
  • w temacie Brawo nowemu Prezydentowi USA

Wspieram w całej rozciągłości amerykański marsz Kobiet walczących o swoje święte prawa i szereg innych postępowych postulatów. W tych sprawach zdecydowanie D.Trumpa nie popieram.
    Natomiast, jak wskazywałem, bardzo mi się podoba jego trzeźwy jak na razie, stosunek w kwestiach międzynarodowych.
    To moje niestety rozdwojenie jaźni