• w temacie Czy istnieje jakaś doktryna lub wyjaśnienie dlaczego Jezus nic nigdy nie napisał?

  W: Religia
  HotCarl
  Maja1410 Po prostu Jezus nie umiał pisać...
  Umial pisac, w Pismie napisane. Czytac tez umial. Nic w tym dziwnego, w koncu byl starozytnym krzeslorobem, ktory ukrywal sie ze dwie dekady.
  Przecież Jezus to dzieło ewangelistów. Wiedzieli, że nie umiał pisać. Aby jednak Go nie kompromitować wymyślili psinie przez Jezusa na piasku. Analfabetyzm wówczas i później (średniowiecze) był powszechny. Z czytaniem Jezusa też zapewne było marnie, wszak przecie pismo święte pisane ręcznie dla cieśli było niedostępne.
 • w temacie W jaki sposób Żydowscy Kaci mordowali Żołnierzy Wyklętych.

  W: Polityka
  tezeusz
  ~walicONR Jesienią 1943 r. "Tom" nawiązał kontakt z hauptsturmführerem SS Paulem Fuchsem, gestapowcem odpowiedzialnym za zwalczanie ruchu oporu w dystrykcie radomskim. "Tom" wystawiał Niemcom ludzi lub sam ich likwidował. Jego ofiarami byli członkowie GL-AL, osoby podejrzewane o sympatie komunistyczne, ukrywający się Żydzi i członkowie narodowego podziemia, których "Tom" uznał za wrogów. Z czasem oddział "Sosna" przekształcił się w jego prywatną bojówkę. Dowództwo NZS zarządziło w końcu śledztwo, w wyniku którego "Tom" został uznany za zdrajcę i skazany na śmierć. Otrzymał jednak od Fuchsa ochronę i samochód z kierowcą. Po kilku nieudanych próbach zespół egzekucyjny NSZ w Radomiu zdołał ostrzelać kolaboranta, ale ranny "Tom" przeżył, trafił do szpitala dla Niemców, gdzie był chroniony przez gestapo.
  Z lewacką szują jest tak że ona [Szuja] bez przerwy kłamie no bo lewactwo takie z natury jest . Natomiast katolik ma dekalog który tego zabrania [chociaż też różnie z tym jest ] ale jakby nie było to katolikowi kłamać nie uchodzi . Problem polega na tym że lewak gdy atakuje katolika , pomimo że sam jest śmieciem , powołuje się wówczas na Dekalog i mówi : jesteś katolikiem to nie powinieneś kłamać. Taka jest mentalność lewactwa.
  Podobno dekalog jest dla wszystkich, a więc i dla lewaków i dla katolików. Zatem maję lewacy pełne moralne prawo wskazywać na bezczelne zakłamanie i kołtuństwo jazgoczących katolików
 • w temacie Lewacy i inni dziwacy

  W: Polityka
  "Antypolskie opinie"? Patrz kto tu jest antypolski - brunatny prawdziwy Polak-katolik
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100]Maja1410 [cytat kogo=tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.[/cytat-

  To chyba o swojej nienawiści piszesz do wszystkiego co Polskie.- weź się zastanów - bo Twój Kobieto styl myślenia wykreowany przez media.- i to nawet nie jest w pełni Twoja wina że tak myślisz , i nie chcę tu nikomu ubliżać , bo z pewnością niektórzy są tak poddatni na tę medialną lewicową głupawkę, że nawet nie zauważają ,że swoim zachowaniem zdradzają i Polskę.\przykro mi ale to: nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową- dodam-EURO Melkelowo-Tuskowym obłędem - dotyczy Ciebie i Tobie podobnych.Bliżej Wam do krajów zachodu niż do Polski.
  Powtórzę jeszcze raz .Gdyby było Was więcej w ten sposób myślących jak Ty Kobieto , To POLSKA zniknęła by z mapy Świata. Chcesz mi powiedzieć, że ciemny, ogłupiony naród pisowski jest Polską, to lepiej by jak najszybciej taka brunatna "Polska" zginęła.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  tom100 Jednak niektórzy ludzie mają dobrze narąbane w głowach.
  Pytam - A gdzie w tym wszystkim EUROKOŁCHOZIE znajduje się TWOJA osoba ?-
  - bo jakoś nie można CIĘ odnaleźć jako POLKI.Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby taki komentarz napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.
 • w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

  W: Hydepark
  Ziemowitt droga Maju 1410 ---- twój rozwój zatrzymał się chyba naprawdę w 1410 roku Drogi Ziemowicie, czy zza kniejów coś widzicie...
 • w temacie Płynie Wisła płynie po polskiej krainie

  W: Polityka
  taie Maja1410 Oczywiście, że to stary wyjęty z lamusa pomysł. Pożytek???. Kiedyś cieszył mnie las dymiących ( pożytecznych) kominów. Teraz się tego się wstydzę.To czemu nie przeniesiesz się do eremu k/ Mucznego?Wiesz kogo nazywano betonem?