• w temacie Bezwarunkowa kapitulacja Sądu Najwyższego.

  W: Polityka
  ~www W końcu i sądy zaczynają dostosowywać się do obowiązującego w Polsce prawa. Koniec czasów gdzie byli sędziowie i wyroki na telefon!
  Chodzi więc tylko o zmianę telefonu...-
 • w temacie Toruńska pralnia mózgów

  W: Polityka
  Lilith1 Nie zrzędź, słuchaj świętego głosu w Twoim radyjku i wysyłaj przekazy... właściwie kto każe Ci słuchać jak nie trawisz, co? Jak się czegoś nie lubi, omija się szerokim łukiem niczym patrol drogówki na zapadniętej aczwórce. No chyba, że masz ciśnienie za niskie i w ten sposób sobie podnosisz :P

  Dawni rycerze ruszali do boju z Bogurodzicą na ustach i w blaszanych hełmach. To są ewidentne wpływy Matki Bożej na morale, siłę i sukcesy polskiego oręża. Tak w Krzyżakach było.

  No to nie marudź i wysyłaj Tadkowi ten przekaz. Może zainwestuje w radyjko i audycje będą na wyższym poziomie.
  Alleluja i do przodu, hehe :P
  Słucham, bo muszę wiedzieć, jaką przyszłość szykują nam nawiedzone oszołomy z Torunia i Nowogrodzkiej
 • w temacie Cyklon Irma to złowieszczy skutek efektu cieplarnianego

  W: Polityka
  Lilith1
  aliada
  Lilith1 efekt cieplarniany to jeden z cyklów ocieplenia... powyżej napisałam, o!
  Załamka... Kto Cię tak zbałamucił?... :)
  Obecne globalne ocieplenie to przede wszystkim efekt działalności człowieka, nauka nie ma co do tego wątpliwości.
  https://m.you(...)js1REA4
  Nie neguję wpływu ludzkich działań na Planetę Ziemia, on jest jakby na to nie patrzeć, ale nie w takim stopniu jak to się sugeruje. Sama aktywność wulkaniczna, naturalne uwalnianie się CO2 i innych gazów i... lista jest długa.
  Ziemia jak dotąd sama radziła sobie bez pomocy ludzi i gwarantuję, znowu sobie poradzi, o ile ktoś nie naciśnie "czerwonego guziczka".
  Wyginęły dinozaury-Ziemia trwała. Znikały kontynenty-pojawiały się nowe i Ziemia trwała. Spadały asteroidy, Ziemia drżała i płonęła, ale trwała i zawsze życie odradzało się na nowo niczym Stevn...
  Rasa ludzka wyginie-Ziemia będzie trwała... być może.
  To wszystko prawda, ale w każdym wypadku gwarancji nie było. Poza tym część była kosmicznym skutkiem. Natomiast na Ziemi zmiany zachodziły w długim czasie geologicznym liczonym w milionach lat. W tej chwili dzieje się w szaleńczym tempie.Temperatura Ziemi rośnie z roku na rok, czyli w czasie geologicznym tą są sekundy. Przepraszam za ambonę, ale tam odnotowałem wywód arcybiskupa. Wszystko to jest karą boską za nieobyczajność. A Ziemia wyżywi nie tylko 7 , ale 70 mld ludzi. Nie wyżywi i nie dostarczy energii
 • w temacie Cyklon Irma to złowieszczy skutek efektu cieplarnianego

  W: Polityka
  Lilith1 Oj, biedni Kubańczycy, biedny Raul, biedna trzcina cukrowa i hawańskie cygara, jakże nam wszystkim żal tych boroków... dobrze?
  Tiaaa... efekt cieplarniany. Cwaniactwo znalazło sobie źródełko do czerpania kasy, i to jakiej!

  Trwanie Ziemi dzieli się na okresy ochłodzeń (zlodowaceń) i ociepleń. Tak było, jest i będzie. Dowodzą tego badania naukowe i obserwacje zmienności klimatu na przestrzeni ostatniego tysiąclecia, a nawet wcześniej. Wystarczy przewertować stare kroniki, egipskie papirusy i malowidła naskalne w jaskiniach. Sahara nie była kiedyś pustynią, Antarktyda tętniła kiedyś życiem roślin i zwierząt, oceany miały wyższe, czasem niższe poziomy. Są na to naukowe dowody-efekt cieplarniany to jeden z cyklów ocieplenia... powyżej napisałam, o!
  Klimat się zmieniał, ale nie w takim tempie. Obecnie powodów naturalnych nikt nie potwierdził. Na polu "chwały" samobójczej pozostaje więc bezmyślny. człowiek
 • w temacie Cyklon Irma to złowieszczy skutek efektu cieplarnianego

  W: Polityka
  ~Tuesday guest stiffneckedness ~Monday guest To wcześniej nie było przypadkiem huraganów 5 kategorii? Były. Jeszcze w czasach, kiedy nikt nie słyszał o efekcie cieplarnianym. Wystarczy wrzucić w Google.
  Zgadzam się z "Rychem". Propaganda cwaniaków.
  Pewnie, ze byly. Susze trwajace kilka lat tez byly... Z raz na jakies piecset lat. Teraz sa czesciej i dluzsze i beda czestsze i dluzsze. Zgadzam sie z "Rychem" - wystarczy wrzucic w Google. To wpisz "największe huragany" itp. Można sprawdzić, na pewno od 1900 roku.
  Mniemam, że jakieś pięćset lat temu nie prowadzono takiej dokładnej ewidencji klęsk żywiołowych, jak teraz. Klimat zmieniał się na Ziemi już nieraz, bez udziału człowieka.
  Zresztą, nie co będzie. Chcesz się dawać robić w konia cwaniakom, to się dawaj.Klimat się zmieniał, ale nie w takim tempie. Obecnie powodów naturalnych nikt nie potwierdził. Na polu "chwały" samobójczej pozostaje więc bezmyślny. człowiek - taki jak ty, co wierzy tylko w ambonowe dyrdymały.
 • w temacie Cyklon Irma to złowieszczy skutek efektu cieplarnianego

  W: Polityka
  Na Wenus w wyniku efektu cieplarnianego temperatura średnia wynosi 450 stopni Celsjusza. Na Ziemi oddalonej tylko 1/3 dalej od Słońca wyniesie około 300. Oznacza to, że w takim tempie jak teraz za kilka tysięcy ( nie milionów) lat będzie konic życia na Ziemi
 • w temacie Im bardziej lewactwo atakuje ministra Macierewicza tym minister jest silniejszy

  W: Polityka
  Antek Macierewicz to polski
  Kim Dzong Un
  Antek Macierewicz zbroi się , uwielbia defilady wojskowe, żąda coraz więcej kasy, militaryzuje młodzież i dzieci. Ciekawe z kim, o co i kim chce wojować
  Tymczasem lekarze umierają z przepracowania, setki tysięcy ludzi ciśnie się w niebotycznych kolejkach, większości brakuje pieniędzy na leki.
  Prozaiczny wniosek z tego wynika. Polski Kim Dzong Un , czyli Antek M. napycha kabzę koncernom zbrojeniowym naszym kosztem