• Kogo nagradza „dobra zmiana” !!!

  W: Polityka

  Lekarz po 6 latach ciężkich studiów obarczony
  niezwykła odpowiedzialnością walczy
  codziennie przez 24 godziny
  o życie i zdrowie Polaków zarabia 2 266 zł

  Kapral po skończonym ( z litości) gimnazjum
  (przepraszam) za pierdzenie w stołek zarabia 3430 zł

  Starszemu szeregowemu WOT
  za bieganie po lesie w weekendy – 1250 zł
 • Masakra w Las Vegas

  W: Polityka
  Kukizowskie knypy z akceptacją oszołomskiego PiS niebawem przystąpią do procedowania ustawy o powszechnej dostępności Polaków do broni.
  Az ciarki przechodzą po plecach na takie chore pomysły.
  Masakra w Las Vegas wskazuje, jak na dłoni , że powszechność dostępu do broni wystawia na szwank bezpieczeństwo normalnych ludzi.

  Fascynacja prawicowców polskich amerykańską kowbojską cywilizacją nie tylko jest żenująca, ale przede wszystkim niebezpieczna.
  Dajcie kibolom pistolety to stadiony zamienią na strzelnice. Narodowcy- faszyści będą strzelać do „zdrajców”,a prawdziwi katolicy do szatańskich ateistów. Dzieci będą się niebezpiecznie bawić zabawkami rodziców itd. itp
  Bandyta morderca w 99% będzie pierwszy i nie da szans obrony. Dziwne , że w tej wrażliwej sprawie piewca chrześcijańskiej moralności o. Rydzyk ma zamkniętą gębę, wszak jego pupilek Szyszko lubi pif , paf, morduje zwierzęta, a jak się człowiek przytrafi to pójdzie szybciej do Nieba
 • Nic o nas bez nas - czarny protest

  W: Polityka


  . Od roku prawie nic się nie zmieniło. Zgodnie z polską szlachecką tradycją kobieta (całuje rączki, „rycerski” trzask kamaszy) pozostaje ciągle folwarczną niewolnicą . Za parawanem przykładnej katolickiej rodziny dalej bita, poniżana, wyzywana od szmat, zdradzana .
  Ideowym wsparciem dla polskiego sarmatyzmu jest ciągle św. Tomasz z Akwinu, który uważał kobietę za pozbawioną rozumu, kusicielkę, puszczalską, błąd natury, nieudany sobowtór mężczyzny.
  Kobieta według polskiej wielowiekowej tradycji powinna siedzieć cicho i jako służebnica pokornie znosić dominacje swego pana i boga. Wszelkie niezależne „czarownice” na stos...
  Jednak po czarnym średniowieczu , kiedy nastąpił ozdrowieńczy powiew antyczną kulturą Odrodzenia, a po nim Oświecenia zabłysło kobietom światełko w tunelu. Niestety musiały minąć całe długie wieki i tysiące ofiar kwiatków do kożucha, żywego towaru dobiły się do edukacji, prawa wyborczego, awansu społecznego. Tego już nie cofną. Dziś nawet prezes-dziewica szczyci się ile to w jego szeregach jest kobiet. Oczywiście pokornych wobec prezesa i napuszczanych tylko do obszczekiwania przeciwników politycznych ( Szydło, Kępa, Witek itd)

  Dalej dominuje w chorych umysłach krzewicieli tradycji kobieta w trzech postaciach : matki, świętej i prostytutki.
  Wszelkie odruchy wyłamania z tego schematu, niezależności kobiet są tępione, plugawione, opluwane, szydzone.
  Prymusami w tej antykobiecej furii są toruńskie media i „ polskie” gazety.
 • Ankieta "ludowa" dla sędziów IV RP

  W: Polityka  1. Czy masz na biurku statuetki Lecha i Jarosława Kaczyńskich ?
  2. Czy kończyłeś komunistyczne szkoły ?
  3. Czy chodziłeś na pochody 1 – majowe ?
  4. Czy chodzisz do kościoła i spowiedzi ?
  5. Czy wierzysz w zamach smoleński ?
  6. Czy chodzisz na pielgrzymki do Częstochowy ?
  7. Czy modlisz się o chrystianizację UE ?
  8. Czy wierzysz w teorię Darwina i Kopernika ?
  9. Czy słuchasz i oglądasz media narodowe i toruńskie ?
  10. Czy deklarujesz się do WOT ?
  11. Czy czytasz tylko polską prasę ?
  12. Czy wierzysz w polski naród wybrany ?
  13. Czy nie chcesz w Polsce kolorowych (emigrantów) ?
  14. Czy składasz hołd „żołnierzom wyklętym” ?
  15. Czy darzysz czcią cud nad Wisłą i cud fatimski
  16. Czy jesteś prawdziwym patriotą i siusiasz biało-czerwonym moczem ?
  17. Czy chrześcijaństwo jest darem Żydów, czy Polaków ?
  18. Czy cieszysz się z „dobrej zmiany” ?
  19. Czy bierzesz udział lub popierasz miesięcznice ?
  20. Czy chodzisz po płaskiej Ziemi ?
  21. Czy jesteś za ochroną życia, czyli zamrażaniem plemników.

  Niezgodność odpowiedzi z prawdą ( sprawdzaną przez Błaszczaka) będzie karana wyrzuceniem z zawodu sędziowskiego.

  Przewidziani do awansu

  0 - 20- 21 Pozytywnych odpowiedzi – sędziowie Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego


  0 – 19 Pozytywnych odpowiedzi – sędziowie sądów apelacyjnych
  0 – 17 Pozytywnych odpowiedzi – sędziowie sądów okręgowych
  0 -15 Pozytywnych odpowiedzi – sędziowie sądów rejonowych
 • Antyszczepionkowcy. Nawiedzeni z Białogardu.

  W: Polityka
  Ciemnota , głupota i pazerność.

  Jestem zdruzgotany. Młodzi ludzie cofnęli się do średniowiecza, królestwa ciemnoty i szarlataństwa.Osiągnięcia medycyny i nauki są niweczone. Jeśli tak to w ogóle niech nie zażywają leków, bo przecie ktoś się tabletką udusił, samochodów , bo ktoś się rozbił, komórek bo mózg się lasuje. Może rzeczywiście komórka zrobiła tym młodym takie spustoszenie w mózgach, że narażają swoje dziecko. Jednak płat pazerności nie został naruszony, bo a za swoją głupotę chcą wyciągnąć od nas pół miliona. Stop ciemnocie, głupocie, szarlataństwu, które niestety obecna władza uwielbia, bo głupimi masami daje się manipulować, doić i zarzynać ogłupione barany bez oporu.
  W walce o płaskość Ziemi przewodzi gadzinówka Rydzyka, „narodowe” media, ambony oraz „ zbawcy narodu”.
  Z przykrością trzeba przyznać, że internet jako wielka zdobycz cywilizacyjna
  jest zaśmiecany głupotą, ciemnotą chamstwem itp. błogosławionymi antywartościami. Niestety przez niektórych traktowany jest wszechwiedzący bożek.
  Choć nie jestem wielbicielką Ameryki to ich podejście do antyszczepionkowców traktuję z uznaniem.Jeśli ktoś nie szczepi dziecka to dziecko nie ma wstępu do publicznej szkoły.
  Ruch antyszczepionkowy to postawa głupia, antyspołeczna i amoralna. Jeśli tak im cywilizacja przeszkadza, to niech idą do dżungli, Tam hieny schrupią ich na śniadanko.
 • "Czwarty rozbiór Polaki"

  W: Polityka

  Czy nie warto wreszcie popatrzeć normalnie, bezstronnie na tzw „czwarty rozbiór”, „nóż w plecy”, czyli wyświechtane histeryczne , bezrefleksyjne, puste hasła „patriotycznej” ideologii.
  Przede wszystkim Rosjanie nie napadli razem z Hitlerem 1 IX1939. Zajęli kolonialne tereny wschodnie II Rzeczypospolitej, kiedy Polska zdecydowanie dogorywała, a „silni , zwarci, gotowi” uciekli pozostawiając krwawiącą Ojczyznę.
  Polska zresztą jak by nie kombinował żadnych szans z Hitlerem nie miała. O wiele więksi i silniejsi padali.
  Tymczasem Rosjanie zrobili to , co niegdyś B. Chrobry. Oddalili przyszłego agresora od swoich granic. Prewencyjnie zajęli teren przed oczywistym zamiarem Hitlera realizacji doktryny „poszerzenia przestrzeni życiowej na Wschód”, o czym powszechnie było wiadome od lat, a my pierwsi staliśmy się jej ofiarą. Warto też wiedzieć, że Polska w maju 1939, licząc na „niezawodnych, zachodnich sojuszników” nie zgodziła się na wspólną z Rosją obronę przed hitlerowskim agresorem.
  Zresztą” zachodni sojusznicy” długo sprzyjali Hitlerowi traktując, że jego rękoma rozprawią się z czerwoną Rosja. Patrz m.in. Monachium. W końcu jednak wyhodowany wściekły pies rzucił się na swoich mecenasów.
  Rosjanie zatem mogli liczyć tylko na siebie. Dość zatem skwapliwie przyjęli propozycję Hitlera (ostatecznie sformalizowaną paktem R - M ), który jeszcze nie był przygotowany do wojny z Rosją. Rosjanie również uznali to jako niezbędny czas do przygotowań wojennych.
  Zatem to był tylko taktyczny zabieg przygotowawczy obu stron przed śmiertelnym zwarciem dwóch tytanów, gdzie jakiś rozbiór Polski od początku nie wchodził w rachubę, bo nie o mrówkę chodziło.
  Może dzięki temu Niemcy nie zdążyli zająć przed mrozami Moskwy oraz ponieśli klęskę pod Stalingradem, czyli Rosjanie uchronili Polaków przed biologiczną zagładą.

  A nawiasem mówiąc nie mamy co tak bardzo „lamentować” wszak przecie w okresie międzywojennym błogosławiona II Rzeczypospolita okupowała stolicę Litwy Wilno , a w marcu 1939 skubnęła pospołu z Hitlerem trochę Czechosłowacji, a wschodnie ziemie były terytorium kolonialnym Polski
  Takiej refleksji historycznej pod rządami prawicy, a szczególnie pisowców nie należy się spodziewać, bo zamiast rzetelnej interpretacji obowiązuje „patriotyczny” bełkot. Poza sianiem nienawiści i wrogości dziś niczemu dobremu nie służy.
 • Manewry wojskowe na Białorusi

  W: Polityka


  Wielkie larum, bo u naszych granic wojskowe manewry.

  A to niby krasnoludki rok temu u granic Rosji zrobiły prowokacyjne manewry „Anakonda”?

  Wystarczy popatrzeć na mapę, żeby obiektywnie ocenić kto komu zagraża.
  Ani Amerykanom zza oceanu, ani nam ze strony Rosji nic nie groziło, dopóki Jankesi z satelitami nie zapragnęli osaczyć i rzucić Rosjan na kolana.
  Teraz boimy się Rosji, bo nagrabiliśmy sobie za realizację cudzych interesów, to jest napełnianie histerycznym strachem kasy koncernom zbrojeniowym