• Bajońskie premie dla "dobrej zmiany" za "ciężką pracę"

  W: Polityka
  [image]00076K1Z9FFUX63W[/image]
  Jak by nie patrzył grabienie
  ze wspólnej kasy 70 000 na łebka
  "premii za ciężką pracę" jest
  szyderczym, bezczelnym złodziejstwem
  pod sztandarami "wartości chrześcijańskich".

  Na wszystkich sztandarach PiS złotymi zgłoskami lśnią "wartości chrześcijańskie". Takie to katolickie, mistyczne, misyjne, swojskie, polskie.
  Tymczasem w praktyce jedna wartość przebija wszystkie – pieniądz, pieniądz iiber alles.Na początek chytrze kupiono wyborcę PiS, który chętnie sprzedał katolicką duszyczkę za 500 + dla "patriotycznej" klienteli prezesa zacierającej rączki, drepczącej nóżkami w oczekiwaniu na obfity połów..Od początku za "ciężką pracę" łaska pańska daje im dużo, dużo i jeszcze więcej "Patriotyczna" klientela nie dość , że arogancka, bezczelna , chamska, nieobliczalna, głupia to przede wszystkim rozpiera ją dzika słabość na doczesne, materialne uciechy. Nawet oszołomy (typu Antek) nie powstydzili się upychać kieszenie naszymi pieniędzmi.
  ."Zbawcy narodu"- takie święte krowy , wiecznie na kolanach, z krzyżami na piersi i ręką na sercu "tak dopomóż Bóg" fundują sobie góry złota i z podszeptów kusiciela oddają się bez reszty używaniu świata póki jeszcze łaska pańska jest hojna. Potem może być potop. "Zbawcy" sobie poradzą.

  Oczywiście, że ta oczywista prawda nie przebije się do omamionego wyborcy PiS, który nie zdaje sprawy w jakie szambo ich chory pomazaniec prowadzi.
 • Za zwycięstwo 75 lat temu winniśmy Braciom Moskalom ukłon

  W: Polityka


  Każdy Polak powinien mieć jasną moralną świadomość, że Bracia Moskale pod Stalingradem i Kurskiem uratowali Polskę i Polaków przed kompletną biologiczną zagładą. Patrz Generalplan Ost .
  Nie byłoby Polski, nie było Polaków - katolików, nie byłoby mowy, kultury, a nawet głupoty polskiej. Nie byłoby też żadnych sporów o obozy śmierci.
  Plugawienie na Rosjan jest wyrazem kompletnej karłowatości moralnej i intelektualnej
 • Wzdęcie "patriotyczne" PiS

  W: Polityka


  Wzdęcie
  "patriotyczne" PiS w obronie zbrodniarzy,
  pozbawionych ludzkich odruchów,
  kołtuńskich szmalcowników,
  czyli okradanych przez sąsiadów,
  granatową policję itd itp
  a następnie wydawanych na śmierć
  żydowskich rodzin w tym dzieci.
  Sprawdza się ludowa prawda:
  "Na złodzieju czapka gore".
  Już chyba nie można było gorzej,
  beznadziejnie kretyńsko
  skompromitować Polskę i Polaków  Zgodnie z "patriotyczną "ustawą pogrom kielecki 1946 został dokonany przez ufoludki z Marsa.Wszelka inna (nie)prawda będzie karana więzieniem.


 • Popieram protest polskich KOBIET

  W: Polityka

  Uroczym, mądrym, dobrym ,światłym Paniom
  życzę z całego serca skutecznej walki o swoją
  G O D N O Ś Ć
  Precz z represjonowaniem kobiet,
  Precz z tyranią fundamentalizmu,
  Precz z traktowaniem kobiet jako niewolnic ,nałożnic i loch do rozrodu,
  Precz z zakłamaniem, ciemnotą i bezwstydnym kołtuństwem
 • Rocznica wyzwolenia Warszawy

  W: Polityka

  Dziś mijają 73 lata, kiedy 17.01.1945 WOJSKO POLSKIE wyzwoliło Warszawę – cmentarzysko, ruinę, ofiarę awanturniczego politykierstwa „silnych, zwartych, gotowych” (z bronią u nogi). Tysiące dzieci, kobiet i niewinnych ludzi oddało życie w tej koszmarnej - „patriotycznej demonstracji”.
  Płakali witający, płakali witani.
  Chwała wyklętemu WOJSKU POLSKIEMU znad Oki
  „Spoza gór i rzek
  Wyszliśmy na brzeg.
  Czy stąd niedaleko już
  do grających wierzb, malowanych zbóż?...”
 • Absolutne zwycięstwo moralne WOŚP J.Owsiaka

  W: Polityka


  Wbrew demonstracyjnemu dystansowaniu
  i bojkotowi „patriotycznej” elity
  J. Owsiak - WOŚP odniósł
  ABSOLUTNE ZWYCIĘSTWO
  MORALNE

  Tak to panowie z bizantyjskich kościołów
  wygląda ewangelizacja XXI wieku.
 • Bezpieczeństwo i polityka wschodnia Polski

  W: Polityka

  Zdenerwował mnie ostatnio w wywiadzie dla TVN24 Pan Zemke.
  Mówił starym , pogrzebowym dla SLD językiem. Polska powinna się jego zdaniem tak uzbroić, by nie tylko się bronić, ale jeszcze dokopać przeciwnikowi. Jest to tradycyjne pseudolewicowe umizganie się do polskiej prawicy i oczywiście do Trumpa.
  Tymczasem powinien odważnie i zdecydowanie wygrzmieć.
  1. Nikt w tej chwili Polsce nie zagraża.Rosja nie zagraża Polsce, bo nie ma w tym żadnego interesu, aby napadać na ( wojowniczą i mesjanistyczną) Polskę. Ani tu gazu, ani ropy,ani minerałów, ani spornego terytorium ani nawet złotego pociągu. Jesteśmy narodem wyjątkowo niestrawnym dla ewentualnych najeźdźców. Nie mają zatem Rosjanie , co brać, a „sojusznicy” co bronić.
  2. Nie powinniśmy brać aktywnego udziału w osaczaniu Rosji, bo to jest strategiczny interes USA śmiertelnie groźny dla nas.
  3. Unikajmy maksymalnie roli państwa frontowego, wszelkiego awanturnictwa, bo nic nie zyskujemy, tylko się narażamy dla obcych .
  4. Histeria wojenna (antyrosyjska) jest sposobem nabijania kabzy naszą krwawicą (pieniędzmi) obcym koncernom zbrojeniowym.
  5. Nasz udział w rewolcie kijowskiej doprowadził do niebywałego zaostrzenia stosunków z Rosja, bo służył tylko USA. Przed rewoltą na Ukrainie był pokój i spokój.
  6. Sprawa Krymu to rezultat ekspansji imperialnej USA przeciw Rosji. Krym od zawsze był dla bezpieczeństwa Rosji punktem strategicznym. Zatem był to z ich strony akt obronny.

  7. Sankcje wobec Rosji aktywnie wspierane przez Tuska i całą prawicę nie są w naszym , tylko obcym interesie.
  8. WOT to wojsko Macierewicza na niebezpieczny użytek wewnętrzny. Kompletny anachronizm w nowoczesnej strategii wojennej.
  9. Zaprzestać militaryzacji społeczeństwa polskiego.
  10. Obciąć przynajmniej 1/3 środków ministerstwa wojny na rzecz umierającej służby zdrowia, oświaty, nauki i kultury.
  11. Nie musi być dozgonna przyjaźń z Rosją tylko dobrosąsiedzkie, partnerskie stosunki z największym i najsilniejszym sąsiadem Polski w interesie obu stron.
  12. Dla wszelkich wojowniczych, upiornych sił „pacyfizm” był zdradą. Zatem jestem zdrajcą, bo pragnę dla najbliższych i wszystkich normalnych rodaków pokoju i spokoju, a nie ofiary „patriotycznej” dla silnych zwartych zawsze gotowych... - do ucieczki.
  Tak powinna mówić polska lewica, aby rozsądni rodacy mieli alternatywę pokoju i spokoju w zamian za mesjanistyczną wojnę prawicy ze wszystkimi o wszystko.
 • No pasaran – nie przejdą...

  W: Polityka

  Pierwsza szara eminencja prezesa triumfalnie ogłosiła koniec polskiej inteligencji - oświeceniowej
  Ona to właśnie była zawsze główną przeszkodą dla upiornego, reakcyjnego wstecznictwa. Zawsze demaskowała i dyskredytowała prawdziwe gęby nawiedzonych uzurpatorów. Dlatego PiS tak wściekle zaatakował „złodziejskie, zdradzieckie,genderowskie, szatańskie ” środowiska inteligencji oświeceniowej.
  Triumf święci toruńska ostoja „inteligencji” katolickiej, która rozbudziła najczarniejsze, archaiczne pokłady polskiego mesjanizmu. Gloryfikuje oszołomstwo religijno-polityczne.Toleruje i cicho wspiera przejawy nacjonalizmu, szowinizmu,antysemityzmu, narodowego socjalizmu pod hasłem „Bóg, honor(?)”. Gloryfikuje wstecznictwo, ciemnotę, głupotę, prostactwo Polaka – katolika.
  No pasaran .Nie poddamy się.
  Inteligencja oświeceniowa jest fizycznie krucha, wrażliwa,delikatna ale duchem ATOMOWA .Stanowi podstawę i warunek rozwoju cywilizacyjnego. Czerpiąc swą moc z ponadczasowego skarbca kultury antycznej przetrwała czarne średniowiecze,świętą” inkwizycję,kontrreformację, by wreszcie Oświeceniem -rozumem, światłem, dobrem i pięknem rozbłysnąć. Ciemne moce nie dają jednak za wygrane. Wybrały nasz kraj jako ofiarę wstecznictwa, degeneracji, ośmieszania i wstydu .
  No pasaran . Nie przejdą.
  Nie będziemy spalać się ze wstydu za szalonego pomazańca -
  don Kichota chrystianizującego Europę.