• Życie bez uczuć

  W: Porady
  Czy jest to normalne , że człowiek wyłączy w sobie wszystkie uczucia i nie potrafi ich odblokować od nowa ? Czuję się tak jak bym za bardzo poszalał ze sobą i po pewnych wydarzeniach wyłączył wszelkie uczucia. Brak zaangażowania w związki, brak jakiejkolwiek reakcji na przykre bądź złe wiadomości. Czy każdy człowiek tak ma ? Da się to naprawić ? Ja naprawdę nie potrafię kochać znowu ...
 • Życie bez telefonu.

  W: Hydepark
  Wyobrażacie sobie życie bez telefonu komórkowego ? Jak mam być szczery to wyobrażam sobie , ponieważ jakoś kiedyś dawaliśmy sobie radę bez tego , pamiętam jak wszyscy potrafiliśmy się znaleźć spokojnie na osiedlu nie dzwoniąc po domach , a w tamtych czasach nie każdy posiadał nawet telefon domowy, a teraz młodzież jest wiecznie zawieszona na tych komórkach i świata poza tym nie widzą. Oczywiście , że komórki ułatwiają nam życie , lecz o ile byliśmy szczęśliwsi kiedyś. A jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Dalibyście rade żyć bez komórki teraz ?
 • Co by było gdyby ?

  W: Polityka
  Gdyby nie było całego rządu i sejmu ? Myślicie , że żyłoby nam się lepiej ? Bądź gdyby ich stanowiska zajmowali ludzie znający się na kraju , gospodarce , prawie i całej reszcie , ludzie, którzy mają naprawdę wiedzę w tym temacie i potrafiliby rządzić oraz podejmować dobre decyzje , dobre dla obywateli i państwa !! Myślę , że wtedy taka władza miała by sens. Zgadzacie się ze mną ?
 • Jak oduczyć mówienia dziecka w innej osobie ?

  W: Babskie sprawy
  Mam mały problem z synkiem , ponieważ zamiast mówić ,,sam" mówi ,,sama" np. chce sama to zjeść . Jak można dziecko oduczyć/nauczyć , aby mówił jak chłopiec ? Też mieliście takie problemy ? Synek ma niecałe 2 latka .
 • Odwiedzić Czarnobyl TAK !

  W: Hydepark
  Chcemy z paczką jechać do Czarnobylu , polecacie jakieś dobre biuro bądź przewodników którzy mogli by nas oprowadzić ?
 • Depilacja

  W: Męskie sprawy
  Czy wasza kobieta woli Was wydepilowanych czy raczej nie ?
  Depilujecie całe ciało czy raczej miejsca intymne ?