Marcin65
Poziom 18

Marcin65

Mężczyzna (52)

• w temacie Facet chce odejść, jak go zatrzymać...?

W: Babskie sprawy
    Ale po co go zatrzymywac jak chce odejsc?
    Nie rozumiem.To samo sie tyczy kobiet po co kobiete zatrzymywac ajk chce odejsc?
    Zeby sie meczyc z pytaniem czy odejdzie czy nie czy zdradzi czy nie?
    Olac to zycie ma sie jedno i po cholere tracic je na kogos kto nie chce znami ewidentnie byc.
    I to co pisze zeby nie bylo ze nie traktuje wszystkich rowno tyczy sie obu plci.

No i jak czytam ze "zdradzilam milosc swojego zycia" :) to mam poprostu ubaw bo nie wiem czy ktos powazny pisal tego posta :)
  • w temacie Modliszka

W: Uczucia
    Niestety bolaczka facetow a przynajmniej wiekszosci z nich jest to ze zamiast mozgiem mysla poprostu durną pałą.
    Niewielki procent lub promil taka manipulatorke modliszke rozgryza i albo daje sobie z baba spokoj albo podejmuje wyzwanie i po modliszcze pozostaje popiolek.
    Niestety niewielki procent takich jest.
    99 % kontroluje durna pała
  • w temacie Urodzaj krzyzy..panstwo swieckie czy juz wyznaniowe

W: Polityka
    I jeszcze jedno.
    W internecie mozna znalezc i w TV niedawno pokazywali jak znowu byla afera z krzyzem w sejmie jak zostal zawieszony.
    Mi nie trzeba przypominac momentu zawiesz\enia bo mialem okazje go ogladac i w samym momencie wieszania jak i teraz mam te same uczucia.
    Katolicy nie maja szacunku do swojego znaku.
    Krzyz w sejmie zostal powieszony pod oslona nocy,ukradkeim i po kryjomu.
    Jak ja bym wieszal moj symbol to chcialym raczej zrobic to legalnie,z jakas uroczystoscia na ktora zasluguje a tutaj mam wrazenie ze ci co wieszali i cala reszta wstydzila sie tego co robia :)
    Z pewna taka niesmialoscia wieszali zeby ich nikt nie nakryl..zupelnie jak mlodociani graficiarze.
    Na to wasz krzyz zasluguje?
    No coz wisi w sejmie teraz i jedyne co robi u mnie i nie tylko u mnie to juz nie drazni nawet ,juz nawet nie smieszy ....jest jedynie symbolem ze to nie moj sejm,nie moi politycy i ze to nie jest moj kraj tylko jakis twor opanowany przez okupanta z tym znakiem.
    Moze to mocne slowa okupant czy podobne ale niestety ja nie czuje sie jak we wlkasnym kraju.
    Najpierw jak bylem mlody ten kraj doili czerwoni do cna a po 89 roku jak sie dorwali czarni do wladzy tak wysysaja wszystko dookola.
    Dla mnie w obecnej chwili krzyz jest takim samym znakiem jak za mlodu czerwona gwiazda.
    Nie potrafimy widac sami stanowic o sobie tylko zawsze ktos ma nam mowic jak zyc.
    Smutne to ze nie doczekam normalnej Polski gdzie wszystko ma swoje miejsce i nawet krzyz jest szanowany i ma swoje godne miejsce.

Chcialbym jeszcze zapytac bo naprawde nie rozumiem i pytanie jest raczej do tych ktorzy chca zawieszac krzyze wszedzie...powiedzcie mi co daje wam powieszenie krzyza w Urzedzie Skarbowym,Policji,Urzedzie Miejskim?
    Powiedzcie ci o co chodzi z tym ze wyznawcy innych religi nie ganiaja ze swoi mi symbolami i nie wieszaja ich wszedzie a wy umieszczacie je wszedzie ..o co chodzi z tym.Ze niby bog czuwa nad urzednikiem czy nade mna czy jak?
    Moze jak mi to ktos wytlumaczy to zrozumiem

Na dzien dzisiejszy jakikolwiek jednak urzad upstrzony krzyzykiem nie jest dla mnie urzedem tylko jakas dlegatura kosciola i uwazam ze to nie jest urzad dla mnie i nie ma niestety urzednika ktory moglby zalatwic moje sprawy.
    D;atego tez odmawiam pojscia do jakiegokolwiek urzedu chyba ze urzednik albo zdejmie krzyz albo wyjdzie do mnie na zewnatrz.
    Nie ide sie tam modlic czy zawodzic piesni ,kleczec czy inne mambo dzambo ide tam zalatwiac sprawy urzedowe.

Nie wiem jakie zajecia rozpoczynasz modlitwa i czy w swieckiej czy katolickiej szkole wiem jedno.
    Krzyze jako takie powinny wrocic do kosciola a nie byc wieszane w urzedach swieckich.Swieckich zaznaczam,
    Dajecie sobie prawo wieszajac wszedzie krzyze do zawlaszczania prestrzenia publiczna i jakby zagrabiacie ja dla siebie.A gdzie miejsce dla buddystow,baptystow,hinduistow czy innych religii wyznawcow a chocby nawet ateistow.Jesli mamy sie traktowac rowno i demokratycznie to albo chce miec przestrzen dla siebie gdzie nie straszy mnie z kazdej strony krzyz albo ja tez zaczne wieszac na przyklad w kosciolach znak ateistow zawlaszczajac ich przestrzen dla siebie.
    Co mojego wchodzenia do urzedu to krzyz mnie nie zwala z nog i dam rade zalatwic sprawe ale nie bede tego robil.Wchodzac do urzedu mam czuc moc urzedu i chce zalatwic sprawe u urzednika normalnie po swiecku,nie mam zamiaru czuc mnocy krzyza wyimaginowanej tylko moc orla w koronie i polskiej flagi.Inaczej czuje sie w Urzedzie Skarbowym czy na przyklad na Policji jak w krypcie,kapliczce czy innym miesjcu gdzie wladzy nie ma urzednik a wasze mambo dzambo czyli opatrznosc boza.
    Aczkolwiek przy Urzedzie Skarbowym wpadlem teraz na pomysl podoba mi sie wieszanie krzyzy bo jak beda chcieli odemnie podatek to powiem Bog zaplac :)