Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (31)

• w temacie dla samotnych, nieśmiałych i doświadczonych przez życie

W: Uczucia
    ~aaa
    Marduk1986
    Marduk1986 Klasyka, najprawdopodobniej niedługo ona go puści z torbami,tylko nie zmieniaj zdania.Nie miałaś mieć jutro ślubu,to był tylko miraż,rzeczywistość to zweryfikowała, ciesz się że zdrajca zniknął przed bo później byłoby jeszcze gorzej,widocznie tak miało być.

Ja ponad rok temu miałem podobny przypadek,musiałem zniknąć,5 tygodni przesiedziałem w Niemczech,a teraz myślę sobie że wyszło bardzo dobrze.
    I zauważyłem jedną rzecz,są ludzie których widuję często,a nie mamy o czym gadać, czasami lepiej milczeć.Są też ludzie z którymi nie widziałem się całymi latami,a gdy ich spotykam przypadkiem to słowo za słowem płynie,ma się wrażenie że to nie było kilka lat rozłąki tylko kilka dni.

Moja ostatnia była uciekinierka trafiła do tej pierwszej grupy, teraz już wiem że zmarnowałem z nią dekadę.Również pozdrawiam :)
    Ja się zbierałem prawie do końca poprzedniego roku :) A najgorsze jest to jak inni lub rodzina pytają czemu koniec, czemu tak a nie inaczej,i jeszcze sami wymyślają głupkowate powody takiego stanu rzeczy. Chcesz zapomnieć,ale oni ci nie dadzą,żeby zaspokoić swą żałosną ciekawość są gotowi cię porządnie wk wyprowadzić z równowagi.A ty pchasz ten kamień pod górę jak ten jak mu tam,Syzyf chyba,a tamci stoją na drodze i spychają ten kamień w dół,ponoć z życzliwości :) Najlepiej wtedy odciąć się na jakiś czas :)
    Bo bardzo ambitny jesteś. Takim trudniej znieść współczucie i "współczucie". Wiem po sobie.
    Niektórzy mówią że jednak za mało tej ambicji mam :) Nie lubię i nie chce żadnego współczucia,tak na prawdę czyjeś współczucie nic nie daje,niczego nie zmienia,użalanie się nad sobą też nie ma sensu,trzeba to wyrzucić,zapomnieć.
    Ja tam wolę się cieszyć,sam czy w grupie bez różnicy :)
  • w temacie K. Pawłowicz mówi to co myśli

W: Polityka
    Historycznie Hiszpania taka niewinna nie jest,sporo ludzi wymordowali ich bandyccy przodkowie,dostali pozwolenie od białego papy.Zachodnia Europa zbiera teraz plony swoich morderczych kolonizacji i inwazji.
    Pawłowicz niech skończy gadać farmazony,zaciemnia tylko obraz,świadomie czy nieświadomie (nie ważne) dołączyła do komuszej czerwonej swołoczy z Brukseli,jedne pionki sprowadzają uchodźców po to żeby drugie pionki miały na kogo zrzucać winę za incydenty prowokowane i kierowane przez zachodnie służby. Wyobrażacie sobie co to by było gdyby nie było problemu z uchodźcami? Europa patrzyłaby na ręce czerwonych kacyków usadowionych w Brukseli,zrobili zamieszanie,spalili kilka krajów,wy myślicie że walczycie w obronie jakiegoś tam katolicyzmu,jest odwrotnie,to Islam próbuje bronić się przed nową wersją krzyżaków pazernych na ropę i inne złoża naturalne.A powiedzieli wam że większość uchodźców ucieka przed NATOwską swołoczą? Syria,Libia,Afganistan i Irak nie najechały się same.

Świetnie,niewinni ludzie,a Libia sama się zbombardowała,pułkownik Mu’ammar al-Kaddafi sam się zamordował. Wprowadzony w Libii dobrobyt made in USrAel nie podoba się Libijczykom.A wy nie jesteście niewinni,podpaliliście Arabski Świat,i się dziwicie że uchodźcy uciekają do Europy,jakoś nie protestujecie przeciwko obecności na bliskim wschodzie morderców i złodziei z NATOwskich armii.A teraz napadnijcie na Iran,śmiało,a potem dziwcie się że atomówki spadają na te wasze puste łby :) Nie dość że złodzieje i zbrodniarze,to jeszcze kłamcy.

Jeszcze coś z najnowszej historii,nie jestem za LPR,a to nie była nasza wojna,skoro to wojna Kaczyńskich,Tusków,Pawlaków i Millerów to niech idą walczyć,zamiast wysyłać polskich żołnierzy na chazarską wojenkę.

Na tym filmie sama się wydała antypolska agentura,Roman Giertych wtedy jeszcze nie konszachtował z tymi POPiSowymi clownami.
    A wy na nich głosujecie,i słuchacie tej manipulantki,ciekawe czy ona wie w czym uczestniczy, ,prezes pan to antypolska marionetka,sam się przyznał do tego,a jego brat kilka lat temu w Izraelu potwierdził to,a ci głupcy zrobili z niego polskiego patriotę,istny cyrk.
    Na pohybel tym pajacom i renegatom,POPiS won.

• w temacie Gdzie włączyć IP na forum?

Na innych forach widziałem to,na niektórych regionalnych portalach było,ale chyba nie wyświetlało całego IP,kilka pierwszych cyfr jak dobrze pamiętam.
  • w temacie Hiszpańska policja nadal poszukuje 4 osób związanych z zamacham

Już jeden Marokańczyk nie żyje,policja sobie urządziła polowanie na kaczki.Z domniemanym sprawcą grudniowego zamachu w Berlinie było tak samo.Szybko zacierają ślady swoich zbrodni, lepszym wyjściem byłoby zdejmowanie ich z ulic i branie na przesłuchania,kto zlecał,ilu wspólników było,dalsze plany,chociaż w sumie, służby i rządy wiedzą co jest grane,wyroki mogą być wydawane na niewinnych ludzi,no i mamy CCCP 2.A mówiłem że komusze nasienie przeniosło się z Moskwy do Brukseli,wzięli ze sobą stalinowsko dzierżyńsko jeżowowo jagodowo mienżyński modus operandi,tylko teraz nikomu nie dają podpisywać wyroków na siebie i fałszywych zeznań,teraz mogą zastrzelić na ulicy pierwszego lepszego Araba,media zrobią resztę,kilka info wyssanych z palca,szybko postępująca radykalizacja,hehe,z dnia na dzień normalnie,a jednym z głównych dowodów na muslimskie zamachy jest jeden uzbrojony kominiarz krzyczący Allah Akbar,tak,a 31 sierpnia 1939 roku w radiostacji w Gliwicach napastnicy mówili po polsku,rząd dostarczył Niemcom "dowód" na polski imperializm.https://pl.wi(...)liwicka

Czasami zaliczają wpadki jak w sprawie WTC,pancerne paszporty,i lista zamachowców samobójców,trzech z nich zmartwychwstało,żyli sobie w Arabii Saudyjskiej około 2010 roku.

Widać jakimi bydlakami są dygnitarze z matuszki UE,masowo ściągają muzułmanów do swych krajów,a potem robią na nich medialne nagonki,zrzucają na nich odpowiedzialność za swoje własne zamachy,dzielą i rządzą,szczują jednych na drugich,ta swołocz jest gorsza od Stalina i Hitlera razem wziętych.
    Ale z ich punktów widzenia te zagrywki są dobre,to oni rozpętali piekło w Arabskim Świecie,to oni ściągają uchodźców nie z dobrego serca,oni stwarzają pozory zagrożenia ze strony Muslimów,a biały ciemny lud przestraszony i otumaniony medialnym chłamem patrzy w stronę Muslimów zamiast patrzyć na zbrodnicze łapska czerwonej międzynarodowej swołoczy która usadowiła się w Brukseli i udaje demokratów,a NRD też było demokratyczne...... z nazwy.

Allah Akbar