Marduk1986
Poziom 7

Marduk1986

Mężczyzna (31)

• w temacie Szydło nawet we Włoszech potrafi skompromitować się.

W: Polityka
    Nie Polska postanowiła,tak postanowiła banda POPiSowych Judaszy, nikt mnie o zdanie nie pytał :) Postanowienie zatwierdziło coś koło 460 (p)osłów darmozjadów z Wiejskiej,więc o jakiej Polsce bredzi ta pani udająca premiera?
  • w temacie Mentalność POPiSowych Niewolników

W: Hydepark
    egle
    Marduk1986 Niepotrzebnie tłumaczysz,on nic nie zrozumie :) Tego tematu też nie zrozumiał.I weź tu dyskutuj z takimi wiatrogłowcami, Waldek młody świetnie ich podsumował,to wystarczy :)
    Anty POPiS nie lubi i nie sprzyja PO i PiS,a według wiatrogłowca nie lubiąc PiSu lubi się PO.Idąc dalej tym jego tokiem "rozumowania" wyjdzie tak że nie ma żadnych antyPOPiSowców,bo nie lubiąc PiSu sprzyja się PO,według nich żeby prawdziwie nie lubić PO trzeba lubić PiS,innej drogi nie ma, więc mam nie cieszyć się z porażek PiSu, muszę sprzyjać PiSowi,tylko że wtedy już nie będę antyPOPiSowcem xD Szarak pytał,i kto tu jest głupi? Proste że on :) Taki przekaz wyszedł z jego bełkotu w tym temacie.A tak na marginesie dodam że ten temat był wytknięciem głupoty osobników którzy zapomnieli nierządy złodziei z PO,i teraz chcą żeby ich ciemiężyciele z lat 2007-2015 powrócili do władzy,szary wiatrogłowiec zauważył tu atak na PiS,a więc pan Schetyna powinien mnie pochwalić za tę proPOwską agitację,świetnie się spisuję jako POwski troll :D
    no ja ostatnio w ogole niepotrzebnie cokolwiek tlumacze :), a nawet, jak tylko wypowiadam swoje zdanie, to sie okazuje, ze tlumacze :D

moze problem w tym, ze PO nikt nie udowadnia tych wielkich win, zobacz wyciagaja jakies bzdury, tworza bez sensu komisje, a pod tym nic sensownego sie nie kryje. Nawet z Tuskiem nie potrafili niczego rozsadnie zalatwic w zarzutach, dlaczego ie beda glosowac za jego kandydatura, przeskakiwali sie w argumentach od pol roku... a na koniec stanelo na kompletnym rozjezdzie w dwie strony. Skoro wiec nie ma zarzutow, nie ma argumentow, a co wazniejsze nie ma winnych, to moze oni wcale nie bylo tacy zli?? przy tak mocnej nagonce medialnej, trudno wyrozniac te wlasciwe informacje. Ludzie nie maja pojecia, co to PKB... a przeciez tym sie operuje, pokazujac im, co zlego narobili poprzednicy... no i ta unia, za ktora po tak mocno stoi, a przeciez wiadomo, skad pieniadze leca, a te uklady na gorze, co to Kowalskiego... dlatego zamieni dziadek siekierke na kijek albo nawet wpadnie pod rynne, ale powie, ze przeciez siekierka mogl sobie jeszcze wieksza krzywde zrobil,a pod rynna to sie przynajmniej umyl...

dzien dobry i dobrego dnia Kolego :-)
    W pewnych kręgach nie można mieć własnego zdania :) Powielanie zdania prezesa jest nazywane samodzielnym myśleniem,a ci co na prawdę myślą samodzielnie są nazywani lemingami :D Pamiętam jeden temat sprzed około półtora roku,Ciebie wtedy jeszcze nie było,ktoś założył temat o najbardziej obiektywnych userach,a wśród kandydatur same PiSowskie persony forumowe,PiSowski znaczy obiektywny.Myśleć po PiSowsku jak prezes to znaczy myśleć samodzielnie,a więc sama widzisz,oni żadnego pojęcia o rzeczywistości nie mają :D Dopiero teraz to przeczytałem,dzień był dobry i słoneczny, miłego wieczora Koleżanko :))
  • w temacie Mentalność POPiSowych Niewolników

egle ttak sie wetne miedzy niedojedzona kielbase a pusty kieliszek...

a dlaczego mja przyjsc ci sami zlodzieje? tylko dwie partie sa na rynku? hm, ja ich tam wiecej naliczylam, ze maja male poparcie? i co z tego, taki temat moze byc wlasnie szklanka wody, dla jednych na kaca, dla innych na otrzezwienie i zdrowe myslenie.

moze to wlasnie przestroga, by sie baczniej rozejrzec i na prawo i na lewo? a moze nawet pojsc srodkiem i zamiast cieszyc sie, ze nie pija za moje, to zrobic cos nowego?

p. pic nie pija, spojrz baczniej za to, co innego robia, wkurw moze byc jeszcze wiekszy, zwlaszcza, ze rachunek o wiele wyzszy niz z te cholerne osmiorniczki...
    Niepotrzebnie tłumaczysz,on nic nie zrozumie :) Tego tematu też nie zrozumiał.I weź tu dyskutuj z takimi wiatrogłowcami, Waldek młody świetnie ich podsumował,to wystarczy :)
    Anty POPiS nie lubi i nie sprzyja PO i PiS,a według wiatrogłowca nie lubiąc PiSu lubi się PO.Idąc dalej tym jego tokiem "rozumowania" wyjdzie tak że nie ma żadnych antyPOPiSowców,bo nie lubiąc PiSu sprzyja się PO,według nich żeby prawdziwie nie lubić PO trzeba lubić PiS,innej drogi nie ma, więc mam nie cieszyć się z porażek PiSu, muszę sprzyjać PiSowi,tylko że wtedy już nie będę antyPOPiSowcem xD Szarak pytał,i kto tu jest głupi? Proste że on :) Taki przekaz wyszedł z jego bełkotu w tym temacie.A tak na marginesie dodam że ten temat był wytknięciem głupoty osobników którzy zapomnieli nierządy złodziei z PO,i teraz chcą żeby ich ciemiężyciele z lat 2007-2015 powrócili do władzy,szary wiatrogłowiec zauważył tu atak na PiS,a więc pan Schetyna powinien mnie pochwalić za tę proPOwską agitację,świetnie się spisuję jako POwski troll :D
  • w temacie Mityczny Rogacz W Akcji

Lilith1
    Przypadkiem trafiłam na stary wątek, więc odpowiadam co następuje: jak można pominąć tak fantastyczny kawałek kina jak "Brunet..."
    Natychmiast oglądaj, natychmiast!!! :PPrzypadkiem znalazłem się tu, musiałem wejść na pocztę,stary wątek rzeczesz? O_O Półtora tygodnia on ma,w tym przypadku ten film to prehistoria xD Nie trudno było nie słyszeć o tym i pominąć ten film,gdy go nakręcili to mnie jeszcze na świecie nie było :) Żadnych rozkazów nie przyjmuję,sam sobie jestem marszałkiem Żukowem :) W tę noc zegarki się przestawia godzinę do przodu. Znikam,weekend mam,miłego weekendu życzę ;))