• w temacie Prezydent Rosji Władimir Putin CHWALI POLAKÓW!!!

W: Polityka
    WednesdayTEN Grali bez szału, ale niestety ciągle mają szanse aby wyjść z grupy...
    Już miałem przygotowany tekst w razie czego jakby nie daj borze Polska jutro zawiodła "nic się nie stało, odpadamy w doborowym towarzystwie" :D A jednak Niemcy zaskoczyli, a więc Polska też jutro da radę, Niemcy chcą grać w ćwierćfinale z Polakami, więc tak chyba już musi być :)) Ciekawe czy ta Argentyna jeszcze zaskoczy, podobno domagają się zwolnienia selekcjonera, a niektórzy kibole z Argentyny chcą żeby Lionel Messi karierę reprezentacyjną zakończył.
  • w temacie Prezydent Rosji Władimir Putin CHWALI POLAKÓW!!!

W: Polityka
    WednesdayTEN
    Marduk1986
    Kinia223 Chyba po Argentynie...
    Sam się dziwię, Chorwacja wygrała z Argentyną 3:0 :)
    Grali bez szału, ale niestety ciągle mają szanse aby wyjść z grupy...
    Ostatnia kolejka zadecyduje. Chorwacja raczej na pewno wyjdzie z pierwszego miejsca, walka o drugie miejsce rozegra się między Argentyną, Islandią i Nigerią, ktoś z tej trójki w 1/8 zagra z Francją :)
    Ciekawe jak dzisiaj Niemcy, jeśli przegrają to się mogą pakować, a ponoć Niemcy czekają na ćwierćfinał z Polską, nie mówił tego Podolski :)
  • w temacie Mundial czy ma sens

W: Hydepark
    Oona Dobrze wycofuję zdanie o ósmej drużynie :)

Ja po prostu chciałam się wypowiedzieć że nie tylko zwycięstwa
    ale i klęski są wpisane w grę,jak to w życiu.
    Może to trochę naiwne z mojej strony,ale te zawody,tych kilka meczy
    nie określają naszych piłkarzy .
    I nawet jeśli wrócą za chwilę do domu,dla mnie są wojownikami
    których powitam z radością i będę wspierać jak wierna fanka.
    I pomogę leczyć rany :)

A balonik mają nadęty Ci, zwykle nawet nie myślą o piłce nożnej
    no i media, bo o czym mają pisać i mówić ?To dopiero pierwszy mecz był, jeszcze 2 mecze, może być tak że 4 punkty mogą im wystarczyć do awansu, z Kolumbią remis i zwycięstwo z Japonią są jak najbardziej realne :)

Prawdziwa siła naszej reprezentacji znana była po ubiegłorocznej porażce z Danią 4:0 w Kopenhadze, wtedy się dziwowali jak to możliwe żeby 6 czy 7 drużyna świata została rozgromiona przez 47 Danię :D W rankingu za Polską są silniejsze drużyny... No właśnie, ci niedzielni kibice po porażce z Senegalem już spisali Polskę na straty, a tu nasi mogą dwa mecze życia rozegrać i awansować, ciekawe co wtedy malkontenci będą gadać. Pewnie pierwsi będą skakać z radości, a potem znów zaczną pompować balon który znów wystrzeli im w pyski, ale to dopiero w 1/8 lub w ćwierćfinale :))

~Lamia Optymiści, a co będziecie pisać po meczu o wszystko, że już tylko o honor z Japonią? Nadęty balonik wcale nie pękł po meczu z Senegalem i to zadufanie zgubi "Orełów". Wyjdą z grupy, a jakże! Prosto na lotnisko i kierunek Okęcie...Pesymiści, co będziecie pisać gdy jednak Polska z grupy wyjdzie? :)

Jak nie daj borze pójdzie źle, to Polska z 8 miejsca spadnie nisko. Według World Football Elo Ratings Polska jest na 19 miejscu. Ósme miejsce w rankingu FIFA nie świadczy o tym że Polska jest ósmą siłą świata, bez przesady. Ale wierzę że z grupy Polska wyjdzie :))