• w temacie Kamil Stoch Zwycięzcą

  W: Męskie sprawy
  Lilith1
  Marduk1986
  Lilith1
  Możemy gadać cały rok o ile Ktoś nie da Tobie szlabanu :D, tyle innych ciekawych sportów: boks na lodzie, szachy wodne, bieg przez płotki albo wyścigi dżdżownic :D

  Nie obejrzałeś, żałuj... dziwny i pełen dramaturgii to był konkurs. Rządziła aura i ekipa Norwegii. Kto trafił na kiepskie warunki, nie polatał i nawet Stoch wymiękł w pierwszym skoku. Za to drugą serię może zaliczyć do udanych, skoczył dobrze.
  Wielkim błyskiem formy ukształtowanej wielką myślą trenerską popisali się Włosi, zajmując zaszczytne dziewiąte miejsce... odpuścili sobie drugą serię, żeby nie wprawiać z zakłopotanie innych ekip, a "rekord" Matei wisiał na włosku... tak po włosku :D
  Zawsze powtarzałam, że Kruczek ani zawodnik, ani trener i mam niezbite dowody na trafność oceny. Po sezonie makaroniarze wylewnie podziękują Łukaszkowi wylewając go na zbity dziób. Podobno wróci na Ojczyzny łono i oby nie chciał zajmować się "szlifowaniem formy" kogokolwiek. Najlepiej niech pojedzie na Mazury, tam sporo ferm z kurami :D

  Dzisiaj indywidualny konkurs i ja Tobie dobrze radzę: siadaj przed ekranem i trzymaj kciuki, dmuchaj naszym pod narty, a konkurencji w plecy, bo jak nie to... ja Ci pokażę! :D
  Narka :)
  Nie dmuchałem w telewizor, za to na dworze trochę dmucha wiatr, to co mi pokażesz? :)

  Od dziś mogę się nazywać wielkim wizjonerem, przepowiedziałem Kryształową Kulę dla Kamila Stocha, dziś zapewnił ją sobie, dodatkowo wygrał turniej Raw Air 2018 :)) Brawo Kamil :)
  W przyszły weekend Planica, dwa konkursy indywidualne i jeden drużynowy, no i za tydzień w niedzielę nastąpi koronacja mistrza z Polski :))
  Nic Ci nie pokażę, bo gdzieś mi się zawieruszyło. Może jak znajdę :D
  Gdyby Norwegowie od samego początku tak jak teraz wymiatali to byś nie miał tytułu Wielkiego przepowiadacza :D
  I dobrze, że tak się potoczyło, nasi górą, huuura! :D
  A więc poczekam aż znajdziesz, bo muszę to zobaczyć, sama obiecałaś :) Wtedy wielki przepowiadacz przepowiedział by co innego, ale wiedziałem że Kamil Stoch wygra Kryształową Kulę, wiedziałem :)) Idę spać już, miłej nocy życzę :)
 • w temacie CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

  W: Religia
  brunetka7
  Marduk1986
  brunetka7
  Marduk1986
  brunetka7 Marduk1986 brunetka7
  Łał moja intuicja mnie nie zawiodła.:)))) No co Ty nie znamy się a z astrologą nie mam nic wspólnego,jestem rączka ale ta druga połowa więc mam też coś z lwicy.:)Skąd wiedziałaś? :)) Nie rozumiem :) Rak? :)) No to dobrą tę intuicję masz, albo jasnowidzką jesteś, może przyszłość też umiesz przewidywać, liczby w lotto by się przydały :)) Ale to dopiero na taką kumulację ze 30 milionów :)Z rozmowy wiedziałam już po kilku wpisach nie wiem skąd wiedziałam ot powiedziałam sobie Wodnik i już.:) Nie przeceniaj mnie takiej mocy nie mam ,ale jeśli masz szczęście w miłości to nie masz szczęścia w grach to jest prawda.:)
  Słyszałem już te przysłowie, jedna znajoma mi kiedyś to powiedziała :) Żartowałem z tym jasnowidzeniem :) Ale znam taką jedną dziewczynę znającą się na astrologii, kiedyś jak jeszcze nie znaliśmy się, po kilku rozmowach powiedziała mi jaki mam znak, wiedziała :))
  No widzisz chyba my dziewczyny mamy coś takiego co Was mężczyzn można łatwo
  rozszyfrować,uważaj bo Twoje myšli poznam haha.:)
  To nie takie proste by było, bo ja mam dużo myśli, wszystkich na pewno nie poznasz :)) Tak sobie myślę że chyba nie ma nawet minuty żebym o czymś nie myślał, zawsze o czymś myślę, no może we śnie nie, ale nie jestem do końca tego pewien :))
  Śnisz tylko nie każdy potrafi swoje sny zapamiętywać,trzeba się tego nauczyć.
  Uciekam już,dziękuję za miłą rozmowę i miłych snów.:)
  A Ty umiesz zapamiętywać sny? :) Ja niektóre zapamiętuję, stąd wiem że niektóre sny mi się wielokrotnie powtarzają. Również dziękuję za rozmowę, udanego tygodnia Ci życzę, kolorowych snów, chyba że wolisz słodkie, to niech będzie słodkich snów, dobranoc :))
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 zarazaaforyzmMiłośććwiczenieegzaltacja
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 akcjehossahosannaalleluja (i do przodu!) :Dojdyr Tadeo
 • w temacie Co tam Biblia o plodach mowi?

  W: Religia
  Lilith1 Marduk1986 ~Gość Marduk1986 stevn [image]00078M9FCHHW79QU[/image]Wszak nienarodzeni nie istnieją :) Więc nie mogą się opowiedzieć po żadnej ze stron :))sprecyzujmy, wszystko co nie posiada numerka nie istnieje w świecie gdzie liczą się pieniądze. Jak się ma dobre kontakty bądź potrzebę zniknięcia z pola widzenia, ma się to załatwione jak za dotknięciem różyczki. Tak będzie jeśli wprowadzą powszechny obowiązek chipowania ludzi, jeśli ktoś wtedy podskoczy władzy, no to wyłączą mu chipa, i taki ktoś nie istnieje. A na chipie ponoć ma być zapisane wszystko, nawet pieniądze w wirtualnej formie, więc nic taki ktoś wyłączony nie kupi :))Co Biblia mówi o płodach? No... siedem chudych i siedem tłustych lat czyli raz się uprawy udają, innym razem nie i płodów nie ma :D

  Nie trzeba czipowania. Pesele, kody, posiadanie komórki, konta w banku... mają o nas wszystkie informacje, wiedzą co gdzie i kiedy. maja o nas większą wiedzę niż my sami o sobie.Ale taki chip dałby im większą kontrolę nad obiektem, gdy obiekt podskoczy łatwo byłoby obiekt zneutralizować wyłączając mu chip, dzisiaj to jeszcze nie jest takie proste :))
 • w temacie CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

  W: Religia
  brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7
  Łał moja intuicja mnie nie zawiodła.:)))) No co Ty nie znamy się a z astrologą nie mam nic wspólnego,jestem rączka ale ta druga połowa więc mam też coś z lwicy.:)Skąd wiedziałaś? :)) Nie rozumiem :) Rak? :)) No to dobrą tę intuicję masz, albo jasnowidzką jesteś, może przyszłość też umiesz przewidywać, liczby w lotto by się przydały :)) Ale to dopiero na taką kumulację ze 30 milionów :)Z rozmowy wiedziałam już po kilku wpisach nie wiem skąd wiedziałam ot powiedziałam sobie Wodnik i już.:) Nie przeceniaj mnie takiej mocy nie mam ,ale jeśli masz szczęście w miłości to nie masz szczęścia w grach to jest prawda.:)Słyszałem już te przysłowie, jedna znajoma mi kiedyś to powiedziała :) Żartowałem z tym jasnowidzeniem :) Ale znam taką jedną dziewczynę znającą się na astrologii, kiedyś jak jeszcze nie znaliśmy się, po kilku rozmowach powiedziała mi jaki mam znak, wiedziała :))No widzisz chyba my dziewczyny mamy coś takiego co Was mężczyzn można łatwo
  rozszyfrować,uważaj bo Twoje myšli poznam haha.:)To nie takie proste by było, bo ja mam dużo myśli, wszystkich na pewno nie poznasz :)) Tak sobie myślę że chyba nie ma nawet minuty żebym o czymś nie myślał, zawsze o czymś myślę, no może we śnie nie, ale nie jestem do końca tego pewien :))
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 akcjehossahosanna