Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

• w temacie Smród z pod pach? Jak się go pozbyć?

W: Hydepark
    A co to za zjazd wylogowanych userów się tu wyczynia? ;) Szary Buc1 to jakiś fan PiSu.
    Szara 7i znana też jako iiiiiii to pewna klientka,albo nie, nie ujawnię nicku :) Rozejrzę się tu jeszcze trochę.
    W sumie raczej to jest bal maskowy albo też bal przebierańców, no fakt,a karnawał trwa :)
  • w temacie Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co wierzą

W: Religia
    Tris
    Marduk1986
    Tris ,,Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co nie wierzą
    Jak można być tak ograniczonym człowiekiem?"
    O właśnie tak,podobnie bym napisał :) Jakiś gość całymi dniami zakładający tematy obrażające ateistów bulwersuje się gdy ateiści bronią się śmiechem, to śmiech z niedorzeczności, głupot i absurdów jakie zawiera religia atakujących,to przeczy wszelkim prawom logiki :D

W końcu się podczepiłem,nadaję z telefonu i nastąpił problem,pierwszy raz się stykam z takim czymś,gdy klikam ODPOWIEDZ przenosi mnie normalnie tam gdzie zawsze, ale zżera większość Twojego komentarza, co to ma być? Nie wiem :)

Pomóc Ci przy zmianie tego koła w aucie? ;D Może ktoś specjalnie gwoździe i szkła rozrzucał na trasie przejazdu :D
    Nie jestem pewna do kogo kierujesz pytania..., do mnie czy do Stevna.... :D
    Jasne że pytania skierowałem do Ciebie Trisiu :) Z tamtego wpisu na temat było kilka linijek począwszy na wyrazie JAKIŚ i kończywszy na wyrazie LOGIKI, reszta była do Ciebie plus pochwała za wytknięcie hipokryzji :)) Nie mogę odpowiedzieć na Twój wpis o postępie w telefonii czy tam telekomunikacji jaki się dokonał na naszych oczach, nie ma mnie u mnie,więc na telefonie czasem zajrzę coś napisać, zauważyłem cyfrę 3 przy kopercie :) Moja pomoc w zmianie koła w Twoim aucie to takie nawiązanie do naszej rozmowy z poprzedniego tygodnia,było też coś tam o magnezie i skurczach :))
  • w temacie gra w gumę - pamiętacie jeszcze?

KuraDomowa
    Marduk1986

Ciekawi mnie jakie powiązania z usa mają polscy prorocy pogody i czy wpływa to na nieznoszenie wiz dla Polaków,i czy Polacy coraz mniej lubią USA z powodu tych wiz czy też bez powodu ;) Może Ty coś wiesz na ten temat :) Śnieg na Florydzie,nic ciekawego :) Widziałem śnieg na Saharze,to jest wielkie wydarzenie :)

A jednak zgłosił do usunięcia tamten temat,to jest normalnie bezczelność,nie ważne że to on założył temat,założył i se wsiąknął nie odpowiadając na komenty.My rozkręciliśmy temat,jeśli już to powinien zgłosić pierwszą stronę,reszta nasza ;) Jestem normalnie zdruzgotany ;D Zniknęły jedne z lepszych moich tekstów i rozważań na temat Swaroga Swarożyca i Brzytwy Ockhama :D Gdybym był na jego miejscu zostawiłbym ten temat,było tam trochę ciekawych drzew i stron książkowych,linki do ksiąg o Słowianach,a ten on tak po prostu zgłosił to,bo piszemy nie w temacie,a on sam w temacie się nie zjawił :)
    Dziś mam większy mróz niż wczoraj, mamy dopiero styczeń,zima stulecia może jeszcze zawitać w nasze progi :)
    Wszystko o mnie można powiedzieć, ale wróżką jak Maciej nie jestem :D Nie wiem :)))

Podsumuję to mało elegancko - kij mu w bary :) Fakt, szkoda linków i tej mądrości płynącej spod naszych palców, no ale zawsze możemy założyć sobie słowiański temacik :D
    Z tymi powiązaniami żartowałem :) Jakoś tak samo mi się napisało :)
    Hmm,to coś na podobę psa ogrodnika i ogrodnika,takie 2in1,ale ten ogrodnik o ogród wcale nie dbał,a jak my przyszliśmy się rozgościć troszkę,to zjawił się ogrodnik i spalił cały ogród razem z naszym ekwipunkiem :)

Jasne że można założyć słowiański temat :) Ale trochę szkoda mi tamtego tematu,od duchów do katolicyzmu sami nadawaliśmy przez jakieś cztery strony :) Gdy weszliśmy na temat słowiańszczyzny zaczęli przybywać nowi dyskutanci, nawet pojawiła się jedna nowicjuszka zainteresowana książkami o naszych przodkach, dyskusja mogłaby tam się toczyć długo :) Jednak zjawił się tamten. Nie rozumiem czemu spalono ogród, a wystarczyło zagadać o moderatorską edycję,mogą edytować komentarze, może i mogą edytować tematy,zmienilibyśmy tytuł na nasz, startówkę byśmy zmienili na naszą, jednak ogrodnik nadal widniałby jako autor tematu. A może się mylę i nie można edytować całych tematów.
  • w temacie Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co wierzą

Tris ,,Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co nie wierzą
    Jak można być tak ograniczonym człowiekiem?"
    O właśnie tak,podobnie bym napisał :) Jakiś gość całymi dniami zakładający tematy obrażające ateistów bulwersuje się gdy ateiści bronią się śmiechem, to śmiech z niedorzeczności, głupot i absurdów jakie zawiera religia atakujących,to przeczy wszelkim prawom logiki :D

W końcu się podczepiłem,nadaję z telefonu i nastąpił problem,pierwszy raz się stykam z takim czymś,gdy klikam ODPOWIEDZ przenosi mnie normalnie tam gdzie zawsze, ale zżera większość Twojego komentarza, co to ma być? Nie wiem :)

Pomóc Ci przy zmianie tego koła w aucie? ;D Może ktoś specjalnie gwoździe i szkła rozrzucał na trasie przejazdu :D
  • w temacie 20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem

W: Męskie sprawy
    ~best Spotkały się dwie idiotki.Coś tak mi się zdaje że przemawia przez ciebie zazdrość o tę maturę :) Nie złość się już tak,na naukę nigdy nie jest za późno,kiedyś na pewno uda ci się zdobyć tę maturę :) Jak nie w tym życiu to być może w następnym lub jeszcze kolejnym ;)

Lilith1 Cześć Tris, dawno Cię nie widziałam :)Jak każdy pani generałowa,jak każdy :) A może to już marszałkowa,od ostatnich naszych akcji dywersyjnych minęło z półtora roku, przez ten czas mógł nastąpić awans :)
  • w temacie Mądrość Boża, nie jest wszystkim objawiona.

TanitaMI No i koleżanka sosna się obraziła,bo lepiej unieść się honorem niż odpowiadać na niewygodne pytania:)
    Ot choćby takie,skąd pogański cesarz i podlegli mu biskupowie wiedzieli,które księgi są natchnione,a które należy wywalić do kosza ?
    Koleżanka tego nie wie,ale jest pewna,że katolikami sterował bóg.Po jakimś czasie ci sami katolicy dołożyli niektóre księgi do biblii i tu koleżanka sosna stanowczo stwierdza,że tymi katolikami bóg już NIE kierował:))

Trzeba mieć nie lada znajomości z panem bogiem,by rzucać takie stwierdzenia:)

Każdego wieszcza natchnął inaczej, przeczyli se w szczegółach,a w nich ponoć lubi sobie tkwić diabeł :)
    Domniemany stworzyciel Wszechświata siedzi sobie niewidzialnie i obserwuje kto go czci. Ponoć boga autorytetem był Mikołaj Kopernik,ten co wstrzymał Słońce ruszył Ziemię,bóg nie mógł zrobić tego samego,więc chciał na chwilę odwrócić teorie kopernikańskie a przy okazji postraszyć trochę te bydło zbierające się w tym czasie w fatimie.Ale eksperyment się nie udał,gdyby się udał, nie miałby kto mówić "ruszył Słońce,spalił Ziemię,przy okazji demolując Układ Słoneczny",wszyscy by wyparowali prosto do nieba ;) Ten tu bawi się naszym słoneczkiem a Wszechświat cały czas się rozszerza,ciekawe kto trzyma nad tym pieczę? Może Królewna Śnieżka i siedmiu krasnojarmiejców,a nawet krasnoludki,brak mi ich w tej bajeczce,ups religii :)
    Za to w biblii był krzak palący się i mówiący,i słynny Jezus rzucający klątwę na drzewko figowe nie chcące wydać mu owocu pół roku przed porą wydawania owoców :D
  • w temacie gra w gumę - pamiętacie jeszcze?

KuraDomowa Tris
    Ja nie pisałam ogółem, ale przyczepiłam się do tego ,,gra w gumę na polu", ponieważ:
    a). Na dworze w taką pogodę nie da się grać w gumę, ubranie typu kurtka itp., będą haczyć o gumę.
    b). Pole, to ziemia i to dość miękka, od której słabo się odbija, do grania w gumę potrzebne jest twarde podłoże.

Tris, w Małopolsce mówi się na wszystko co jest na zewnątrz budynku "pole", bo "dwór", to zabudowania dworskie. Mało kto mógł bawić się na dworze, bo do dworu byle kogo nie wpuszczano, chyba że do pracy. To co Ty nazywasz polem, to rola. Jak się do Warszawy zjeżdżali ludzie ze wsi, to chcąc być tacy pańscy i wielkomiejscy nabrali maniery o "dworzu", który z resztą w takiej odmianie nie jest poprawny :)

Marduk1986
    A wiesz że właśnie ta obecna zima miała być zimą stulecia? Tak zapowiadali niektórzy prorocy wizjonerzy i jasnowidze pogodowi we wrześniu czy tam w październiku ubiegłego roku ;))
    No przecież jest zima stulecia... W USA :)))Ciekawi mnie jakie powiązania z usa mają polscy prorocy pogody i czy wpływa to na nieznoszenie wiz dla Polaków,i czy Polacy coraz mniej lubią USA z powodu tych wiz czy też bez powodu ;) Może Ty coś wiesz na ten temat :) Śnieg na Florydzie,nic ciekawego :) Widziałem śnieg na Saharze,to jest wielkie wydarzenie :)

A jednak zgłosił do usunięcia tamten temat,to jest normalnie bezczelność,nie ważne że to on założył temat,założył i se wsiąknął nie odpowiadając na komenty.My rozkręciliśmy temat,jeśli już to powinien zgłosić pierwszą stronę,reszta nasza ;) Jestem normalnie zdruzgotany ;D Zniknęły jedne z lepszych moich tekstów i rozważań na temat Swaroga Swarożyca i Brzytwy Ockhama :D Gdybym był na jego miejscu zostawiłbym ten temat,było tam trochę ciekawych drzew i stron książkowych,linki do ksiąg o Słowianach,a ten on tak po prostu zgłosił to,bo piszemy nie w temacie,a on sam w temacie się nie zjawił :)
    Dziś mam większy mróz niż wczoraj, mamy dopiero styczeń,zima stulecia może jeszcze zawitać w nasze progi :)

Tris Marduk1986 Tris Marduk1986 Tris Marduk1986 Tris Marduk1986
    :) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))Aha, dzięki :D
    To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :DNie ma za co :)
    Właśnie przed chwilą ujrzałem te cyferki :) No wiesz,z Twojego punktu widzenia może i nie widać różnicy,Ty widziałaś cyfry w profilu lecz nikt poza Tobą, no a teraz każdy kto wejdzie na Twój profil widzi Twój wiek :)

Tak na marginesie,to jest oszustwo,urodziny mam dopiero za miesiąc a oni bezczelnie bez pytania dodali mi rok,postarzeli mnie,a przecież jak dobrze pamiętam podczas rejestracji wpisywałem moją dokładną datę urodzenia,rok uwzględniają,miesiąca i dnia już nie :))
    Urodzeni w grudniu mogliby tu ponarzekać :))Oj tam, mogłoby być gorzej, mogliby Cię postarzać o dwa lata, co urodziny i co nowy rok :DNie ma tak :) Jest tylko to albo to, nie ma to i to :) Starzeję się oczywiście tylko według metryki :)
    Czas płynie szybciej a mój organizm nie nadąża,jakoś nie potrafi się tak bardzo szybko starzeć ;) A propos czasu,pamiętam jak chodziłem do szkoły,jeden rok,365 dni wlekło się jak żółw,i trwało tak długo jak żółwie życie ;) A teraz czas mknie szybko jak neutrina słoneczne ze Słońca na Ziemię :) Dwa lata jak z bicza strzelił,jak byłem nastolatkiem takie 2 lata były dla mnie wiecznością :) Czas przyspieszył? Czy może to zależy od czegoś innego? Nie wiem :))
    A propos Słońca, widziałaś to? Podoba mi się taka wizja, jednak póki co trzymam się wersji oficjalnej, zmienię zdanie jak wylecę z naszej galaktyki i zobaczę na własne oczy jak to wygląda :))
    No i ztrollowałem bardzo poważny temat :))O to, to(!) :D
    Nie Ty jeden tak masz, ja też, ale to chyba dlatego, że dziecko szybciej się nudzi i dla dziecka czas płynie wolniej, dla dorosłego już nie, mi też ostatnio czas zasuwa, jak nigdy, a jeszcze niedawno miałam swoją 18-tkę :\Wiesz,czasy szkoły podstawowej i gimnazjum były dla mnie prawie że wiecznością,wszystko szło powolutku,a to było tylko dziewięć lat. Ostatnie 9 a nawet 10 lat zleciało też jak by kto z tego bicza naparzał :) Moją osiemnastkę pamiętam tak jakby była wczoraj :) Całkiem niedawno złamałem nogę, teraz sobie uświadamiam że to było w sylwestra 2012/2013,czyli pięć lat temu ;) Niedawno obchodziłem 24 i 25 urodziny :) Na tym forum pojawiłem się gdy miałem 29 lat,za miesiąc 32 lata będę kończył, od 24 do 32 szybko przeminęło jak z wiatrem, osiem lat do czterdziestki :) Za 2 miesiące miną 2 lata naszej forumowej znajomości, a przecież całkiem niedawno pierwszy raz skrzyżowaliśmy ze sobą literki :)
    Trza się zastanowić nad tym odczuwaniem upływającego czasu,bo serio w moim odczuciu ten czas gna jak te wspomniane neutrina ze Słońca na Ziemię, szkoda że zatrzymanie wskazówek zegara nic tu nie pomoże :)) Widziałem kiedyś gdzieś taki wpis "nasze życie to kreska między dwoma datami na nagrobku" :))No, ale bez pesymizmu :\ , jeszcze dużo życia przed Nami :))Jaki tam pesymizm Trisiu? :) Wiesz że ja to wieczny optymista,a że czasami zdarzy mi się widzieć coś w czarnych barwach,to taki tam, przypadek chyba,takie tam odstępstwa od normy ;) Widocznie czasami nudzi mnie oglądanie wszystkiego przez różowe okulary,i potrzeba mi odmiany :)
    Racja, przed Nami jeszcze od groma czasu,minimum po 6 dekad,a może nawet 7 :)) Ciekawe jak świat będzie wtedy wyglądał. W sumie to ja nie wiem czy chciałbym żyć do osiemdziesiątki czy tam dziewięćdziesiątki, chyba nawet boję się tego starzenia się,boję się nawet tej siedemdziesiątki pocieszające dla mnie jest że poważne starzenie się dla mnie zacznie się pewnie po pięćdziesiątce,a więc mam jeszcze ze 20 lat :D

A teraz chyba zniknę spać, sen ponoć odmładza,więc śpijmy jak najdłużej, tylko żeby życia nie przespać :))
    Słodkich Snów,Dobranoc :)

Tris Marduk1986 Tris Marduk1986 Tris Marduk1986
    :) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))Aha, dzięki :D
    To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :DNie ma za co :)
    Właśnie przed chwilą ujrzałem te cyferki :) No wiesz,z Twojego punktu widzenia może i nie widać różnicy,Ty widziałaś cyfry w profilu lecz nikt poza Tobą, no a teraz każdy kto wejdzie na Twój profil widzi Twój wiek :)

Tak na marginesie,to jest oszustwo,urodziny mam dopiero za miesiąc a oni bezczelnie bez pytania dodali mi rok,postarzeli mnie,a przecież jak dobrze pamiętam podczas rejestracji wpisywałem moją dokładną datę urodzenia,rok uwzględniają,miesiąca i dnia już nie :))
    Urodzeni w grudniu mogliby tu ponarzekać :))Oj tam, mogłoby być gorzej, mogliby Cię postarzać o dwa lata, co urodziny i co nowy rok :DNie ma tak :) Jest tylko to albo to, nie ma to i to :) Starzeję się oczywiście tylko według metryki :)
    Czas płynie szybciej a mój organizm nie nadąża,jakoś nie potrafi się tak bardzo szybko starzeć ;) A propos czasu,pamiętam jak chodziłem do szkoły,jeden rok,365 dni wlekło się jak żółw,i trwało tak długo jak żółwie życie ;) A teraz czas mknie szybko jak neutrina słoneczne ze Słońca na Ziemię :) Dwa lata jak z bicza strzelił,jak byłem nastolatkiem takie 2 lata były dla mnie wiecznością :) Czas przyspieszył? Czy może to zależy od czegoś innego? Nie wiem :))
    A propos Słońca, widziałaś to? Podoba mi się taka wizja, jednak póki co trzymam się wersji oficjalnej, zmienię zdanie jak wylecę z naszej galaktyki i zobaczę na własne oczy jak to wygląda :))
    No i ztrollowałem bardzo poważny temat :))O to, to(!) :D
    Nie Ty jeden tak masz, ja też, ale to chyba dlatego, że dziecko szybciej się nudzi i dla dziecka czas płynie wolniej, dla dorosłego już nie, mi też ostatnio czas zasuwa, jak nigdy, a jeszcze niedawno miałam swoją 18-tkę :\Wiesz,czasy szkoły podstawowej i gimnazjum były dla mnie prawie że wiecznością,wszystko szło powolutku,a to było tylko dziewięć lat. Ostatnie 9 a nawet 10 lat zleciało tak jakby kto z tego bicza naparzał :) Moją osiemnastkę pamiętam tak jakby była wczoraj :) Całkiem niedawno złamałem nogę, teraz sobie uświadamiam że to było w sylwestra 2012/2013,czyli pięć lat temu ;) Niedawno obchodziłem 24 i 25 urodziny :) Na tym forum pojawiłem się gdy miałem 29 lat,za miesiąc 32 lata będę kończył, od 24 do 32 szybko przeminęło jak z wiatrem, osiem lat do czterdziestki :) Za 2 miesiące miną 2 lata naszej forumowej znajomości, a przecież całkiem niedawno pierwszy raz skrzyżowaliśmy ze sobą literki :)
    Trza się zastanowić nad tym odczuwaniem upływającego czasu,bo serio w moim odczuciu ten czas gna jak te wspomniane neutrina ze Słońca na Ziemię, szkoda że zatrzymanie wskazówek zegara nic tu nie pomoże :)) Widziałem kiedyś gdzieś taki wpis "nasze życie to kreska między dwoma datami na nagrobku" :))