• w temacie Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

W: Hydepark
    Dusia31
    Marduk1986
    Dusia31 Nie będę już pisać do administracji, może nie za długo skończy się forum, a zatem jakiekolwiek
    pytania, na które nigdy nie dostałam odpowiedzi przestaną mieć jakąkolwiek wartość..
    Skończy się era niby moderatorów, strzelanie z krzywej lufy, zza węgła...ja sobie poradzę, mam
    przyjaciół, rodzinę, nawet psa, a taki bezprzydziałowy mod będzie się błąkał od kościoła do kościoła szukając ukojenia, ale czy znajdzie? śmiem wątpić. No, zawsze można jeszcze
    iść do lekarza....
    Cześć Dusiu :) Niektóre fora ponoć upadły, albo upadają, więc są podstawy by tak myśleć :))
    Co zrobią ci niektórzy fałszywi wylogowujący się i plujący z szaraka, przecież oni zatrują się swoim jadem, nie będą mieli na kogo go wylewać... Wielce mnie to martwi :))
    Fakt, dużo upada for, ale w ich miejsce powstają nowe z moderatorami pilnującymi porządku,
    żeby jakieś byle co się nie plątało między nogami, ot, rozdepczą i po kłopocie:))
    Wiesz, było kiedyś takie forum na którym ponoć dawali ostrzeżenie lub bana jeśli ktoś się nie przywitał pisząc komentarz :D Tak słyszałem... Pełna kultura, tam by nie przeszły wyzwiska... Co za tym idzie nie ma tam dziur w które mogłyby wpełznąć te ohydne robale które tu czasami pełzają na szaro :))

Dusia31
    Marduk1986 Będziemy musieli się pożegnać? Niektórzy sądzą że 1 kwietnia może stać się faktem :)
    Nie Mo:)
    Najwyżej zmienimy klimat na bardziej przychylny dla forumowych przyjaciół:-*
    :* Tylko gdzie wyemigrujemy jakby co? Ja nie wiem, a może coś swojego stworzymy? Taki piękny dzień dzisiaj, a mnie kaszel z katarem męczą :)

Dusia31 Nie będę już pisać do administracji, może nie za długo skończy się forum, a zatem jakiekolwiek
    pytania, na które nigdy nie dostałam odpowiedzi przestaną mieć jakąkolwiek wartość..
    Skończy się era niby moderatorów, strzelanie z krzywej lufy, zza węgła...ja sobie poradzę, mam
    przyjaciół, rodzinę, nawet psa, a taki bezprzydziałowy mod będzie się błąkał od kościoła do kościoła szukając ukojenia, ale czy znajdzie? śmiem wątpić. No, zawsze można jeszcze
    iść do lekarza....
    Cześć Dusiu :) Niektóre fora ponoć upadły, albo upadają, więc są podstawy by tak myśleć :))
    Co zrobią ci niektórzy fałszywi wylogowujący się i plujący z szaraka, przecież oni zatrują się swoim jadem, nie będą mieli na kogo go wylewać... Wielce mnie to martwi :))

Będziemy musieli się pożegnać? Niektórzy sądzą że 1 kwietnia może stać się faktem :)
  • w temacie Ważne! - chciałam zakomunikować, że przyłączam się do protestu głodowego

Lilith1 Marduk1986 Tak szybko płeć zmieniłeś pośle? Niebywałe...Na forum takie operacje zmiany są bardzo szybkie :PNa forum też szybko wysysają z brudnych żałobnych paluchów plotki i kłamstwa...
    Robią też inne przeistoczenia, gdy komuś się coś nie podoba, próbują zohydzić, ale nigdy im się to nie uda :P Czerwona lampka :)) Ostatnio zbyt wielu szarych trolli się przy mnie kręci, dawno tylu ich nie było, ostatni raz ze dwa lata temu taka wataha trolli się przy mnie kręciła... Jeszcze miesiąc temu żaden troll za mną nie chodził, dopiero ostatnio się przykleili, dziwne co nie? :D
  • w temacie Ups...biedny On

brunetka7 Marduk1986

:))Tak..:))
    Na dobranoc.:)
    Słodkich Snów, Dobranoc :)*
  • w temacie Czy pamietacie gwarę na forum interii?

~tgrtrg Marduk1986 Nie pamiętamy, paszoł won :)Ktoś pisał gdzieś ze pamięta. Ktoś pisał gdzieś że nie pamięta, nie próbuj tu dzielić się winą za twoje i tylko twoje chamskie wyczyny... Paszoł won :))