• w temacie Księża na Olimpiadzie w Piongczang

  W: Religia
  ~gosc1
  stiffnecked
  ~gosc1
  stiffnecked
  ~gosc1
  A wy zboczeni. Wszystko wam kojarzy się z seksem z dziećmi... nawet Olimpiada w Piongczang.
  Jakby na nia katoliccy ksieza nie pojechali, to by sie tak nie kojarzyla.
  Właśnie dlatego że jesteś zboczony. Słyszysz ksiądz i już fantazjujesz o seksie z dziećmi. Takie fantazje mają swoją nazwę - pedofilia.
  Nie, ja nie fantazjuje o seksie z dziecmi, chociazby z braku czasu. Z kolei gdy slysze, ze duchowny nalezacy do kosciola slynacego z pedofilii i kultywacji HIV pojechal na wakacje przebywac wsrod egzotycznych chlopcow w Azjatyckim kraju... Prosty rachunek jak dziecko + zapalka = ogien.
  Kiedys moze zrozumiesz, ze seks ma w tym najmniej do czynienia.
  Oczywiście że rozumiem że seks i pedofilia niewiele mają wspólnego, ale jak ktoś tak jak ty rozpisuje się o seksie z dziećmi to musi to być twój fetysz. Jakoś to swoje zboczenie próbuje usprawiedliwić i dlatego reklamuje się pedofilię tylko wśród osób które mają z nim najmniej do czynienia ale są uważani jako autorytety moralne. W Koścu to u katolików pedofilia jest zakazana a u ateistów nie. Dlatego próbuje się wyszukiwać pojedyncze przypadki osób które nie uznają zasad Kościoła i je rozgłaszać. Sieje się propagandę że to zjawisko powszechne a fakty temu przeczą. Kto tak robi? Zboczeńcy którym podobają się małe dzieci i chcą by seks z nimi był dozwolony. Jakby chcieli potępić seks z dziećmi to by pisali o tych ludziach którzy nie słyną z dobrych rzeczy tylko ze złych.
  U nas pedofilia nie jest zakazana,bo nie ma takiej potrzeby, my wiemy że pedofilia jest zła i się brzydzimy pedofilami, najchętniej byśmy takich unicestwili,na wieki. Natomiast u was pedofilia jest zakazana,a wy i tak do końca nie wiecie czy to złe, a wasi kapłani to już na pewno nie wiedzą, ile to pedofilów wśród księży i wzwyż? Od groma...
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 odrzutowiecsmugi na niebiechemtrails :)

  a więc teoria spiskuziarno prawdy

  Zawsze jest, choćby takie tyci, tyci :Dlegenda (też ponoć ziarno prawdy w każdej jest :))pamięć ( w niej tylko prawda skrzętnie skrywana, czasem beztrosko bywa gadatliwa) :)Karta (jak podlana alkoholem to chyba na pewno :))
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 Antocha999 Mleczna DrogaUkład Słonecznyczarna dziuraZUS
 • w temacie Jak To Motłoch Niósł Cywilizację

  W: Polityka
  taie Marduk1986 taie WednesdayTEN Jakiej by Indianie cywilizacji nie mieli, to jednak ją mieli...

  ...i jakby nie patrzeć, to cudzoziemczy Amerykanie zniszczyli cywilizację tuziemczych Amerykanów. A było to ledwie ~10 pokoleń wstecz.

  Moglibyśmy uczyć się od nich jak to się przeprowadza holokaust :>To nie byli Amerykanie - to byli Anglicy,Francuzi,Niemcy,Hiszpanie,Irlandczycy i Włosi a i Polaków by tam znalazł.
  Ale to nie był prawdziwy holokaust - część "jakimś cudem " przeżyła .
  Prawdziwym holokaustem to była zagłada Prusów i Jaćwingów na naszym terenie.
  Eksterminatorzy ze znakiem szubienicy na płaszczach byli lepsi.Jeśli ich nie spalili na stosach no to holokaustem nie można tego nazwać, lecz ludobójstwem lub też eksterminacją.

  "gr. ὁλόκαυστος holokaustos – całopalenie, ofiara całopalna”.A spalenie w chatach wg ciebie się nie liczy - a eksterminowano ich "Ogniem i mieczem"Nie liczy się,nie spłonęli na ołtarzach.
 • w temacie Kamil Stoch Zwycięzcą

  W: Męskie sprawy
  Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 Stefanowi Horngacherowi kontrakt się kończy, ciekawe jak to się zakończy, ja myślę że chyba przedłużą mu kontrakt.Obawiam się, że nie będzie zbyt wesoło. Horngacher marzy się Niemcom, Austriakom i nie wiadomo komu jeszcze, Tajner olewa i Małyszowi zleca negocjacje, a to "prezesa" działka.
  Obawiam się, że pozamiatane. Jeszcze można liczyć na honor Horngachera, obiecywał to czy tamto, no ale kasa... w niedługim czasie dowiemy się wszystkiego.

  Nasi mieli trzech dobrych trenerów. Czech Mikeska, wredna menda, ale konkretnie ustawił Małysza. Potem Tajner spijał szampany... drugim był Lepistoe. Przywrócił Małysza, podszkolił Kruczka, któremu w końcu brakło podpatrywanych u Fina metod i wylądował w Italii (pod wodzą Kruczka Włosi ewidentnie dołują), jaki zawodnik taki trener. No i obecny, Horngacher... odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.
  Epizodem było psucie kadry przez Kuttina, to co zrobił z Austriakami woła o pomstę, dlatego dostanie siarczystego kopa i będzie mógł trenować Kazachów albo Koreańców.

  Jedyną nadzieją na zatrzymanie Horngachera jest... Tajner. Ten nieudacznik i cwaniak stanie na włosach spod pachy, byleby zatrzymać Austriaka. I to cała nadzieja, aczkolwiek mizerna :)

  Zmykam. Jeszcze popatrzę na forum i spadam. Narka:)Ja czuję że zatrzymają Horngachera,ale będą musieli mu dużo zapłacić. Dobrą perspektywą dla Horngachera byłby powrót do ojczyzny, skoczkowie austriaccy są w dołku,a przecież oni do tej pory królowali na skoczniach, mógłby ich wyprowadzić z dołka i na stałe zapisać się na kartach zimowych sportów austriackich. No i właśnie Austriacy mogą nam zabrać Stefana Horngachera.
  Miłych snów nie napiszę,nie wypada o tej porze, ale dzień dobry już tak, a więc Dzień Dobry :))Trudno wyczuć, co będzie z aktualnym trenerem. Małysz jest optymistą, ale to poczciwina z ufnym podejściem... gdzie rządzi pieniądz tam na sentymenty nie ma miejsca.Stefan Horngacher przedwczoraj dostał ofertę czteroletniego kontraktu,myślałem że pisałem tu o tym :)