Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

• w temacie Emeryt zaliczył glebę

W: Polityka
    ~cesio
    ~cesio Pechowo dla członka PZPR, przydeptując koraliki, pośliznął się, wywinął orła i okrzykiem "o Jezu", wyrżnął potylicą w terakotę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Świadkiem całego zdarzenia, była zamieszkująca z denatem Zygmuntem B., jego wieloletnia konkubina ŚJ Cecylia W.
    Według sąsiadów członka PZPR Zygmunta B., ostatnie słowa denata brzmiały "o Kulson".
    Miejscowy szaman na bank przybył z ostatnim namaszczeniem na wezwanie konającego.

Lilith1
    ~cesio Pechowo dla członka PZPR, przydeptując koraliki, pośliznął się, wywinął orła i okrzykiem "o Jezu", wyrżnął potylicą w terakotę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Świadkiem całego zdarzenia, była zamieszkująca z denatem Zygmuntem B., jego wieloletnia konkubina ŚJ Cecylia W.
    To nie miał dolnopłuka? Świętokradzkie czyny kończą się kontaktem potylicy z dolnopłukiem, nawet straż pożarna nie da rady posklejać...
    "Co kropelka sklei,sklei,żadna siła nie rozklei" :)
  • w temacie Generalnie uważam, że PO nie powinno używać biało - czerwonych barw

Madzia222 Można tam jeszcze dokooptować czekoladowego orła do jednej z flag:))
    Do flagi PiSu można by dorobić judaszową sakiewkę ze srebrnikami,to za te srebrniki kupili sobie wyborców :) No i zdjęcie dr Josepha Goebbelsa na flagach musi być koniecznie,takiej bezczelnej propagandy nawet bandyci z PO nie uprawiali :) Ciekawe czy prezes pan PiS śmiga z obrazkiem Goebbelsa w klapie :))
  • w temacie Chciała zdjąć krzyż

XXXXXXXXXXXXXXX Aby skusić los krzyże w następnych mieszkaniach ktore kupię najpierw oszczam a dopiero później wyrzucę na śmietnik. Mam nadzieję że zagniewany bog m się dzięki temu objawi bo dużo noeprzyjemnych dla niego spraw chcałbym z nim omówić ;))
    Lepiej nie chciej tego objawienia,jeśli chcesz żeby to się dokonało w domu,to może się to skończyć bardzo źle,bóg lubi objawiać się pod postacią płonącego krzaczka,no i po dywanie :)

A to bestia,nawet z zaświatów kąsa,ja wiedziałem że ta religia jest bardzo zła :)
  • w temacie i to wcale nie 13 - ty musi być pechowy...

W: Hydepark
    egle Marduk1986 egle

Realizm jest taki, ze na kawe jest stanowczo za pozno :)Zależy dla kogo,nie dla mnie :) Może jednak chcesz się napić? Przybyłem z dwoma termosami,w jednym kawa z mlekiem a w drugim zielona herbata,który wybierasz? :)Wybieram.. kolysanke, masz pewnie i trzeci termos :)

Nie siedz dlugo, jutro tez jest dzień:)

Ja uciekam, dobranoc :)Nie umiem śpiewać kołysanek,tzn nigdy nie śpiewałem :) Dokładnie,jutro też jest dzień,w dodatku wolny,i tak przez najbliższe dwa i pół tygodnia :)) Nie ma trzeciego termosu,kawę przyniosłem sobie w moim ulubionym kubku :)) Udanego jutrzejszego dnia Ci życzę,dobranoc :)
  • w temacie Chciała zdjąć krzyż

Ja u mnie pozdejmowałem rzymskie szubienice tzn krzyże i jakoś nie było takich przypadków. Następnym razem się lepiej postaraj,bo ta historyjka jest żałosna :)

egle Marduk1986 egle
    tak, trąba zawsze sięga do góry, pod warunkiem, że to żywy słoń, a ja aż tak wielkiej torby nie mam, więc nie sprawdzę.

tego czarna seria? splotu zdarzeń nie znasz?

pesymizmem? nieeee.... zwyczajnie pogadać se chciałam....Nie znam czarnego serii, jeśli on istnieje,to niech się on trzyma ode mnie jak najdalej,ja mam swoje gwiazdy :)

Ja wyczuwam pesymizm,a może to realizm? :) Ja też sobie zwyczajnie pogadać chciałem, zwyczajnie a nie pesymistycznie :)) Bo zaraz zacznę marudzić,już się zaczyna,idę kolejną kawę zrobić, i zanim się rozkręcę,pójdę spać chyba :) A jutro obudzę się wypoczęty,szczęśliwy i optymistycznie nastawiony do świata, czego i Tobie życzę:))Realizm jest taki, ze na kawe jest stanowczo za pozno :)Zależy dla kogo,nie dla mnie :) Może jednak chcesz się napić? Przybyłem z dwoma termosami,w jednym kawa z mlekiem a w drugim zielona herbata,który wybierasz? :)

egle
    tak, trąba zawsze sięga do góry, pod warunkiem, że to żywy słoń, a ja aż tak wielkiej torby nie mam, więc nie sprawdzę.

tego czarna seria? splotu zdarzeń nie znasz?

pesymizmem? nieeee.... zwyczajnie pogadać se chciałam....Nie znam czarnego serii, jeśli on istnieje,to niech się on trzyma ode mnie jak najdalej,ja mam swoje gwiazdy :)

Ja wyczuwam pesymizm,a może to realizm? :) Ja też sobie zwyczajnie pogadać chciałem, zwyczajnie a nie pesymistycznie :)) Bo zaraz zacznę marudzić,już się zaczyna,idę kolejną kawę zrobić, i zanim się rozkręcę,pójdę spać chyba :) A jutro obudzę się wypoczęty,szczęśliwy i optymistycznie nastawiony do świata, czego i Tobie życzę:))