• w temacie Dobry wieczór w tę chłodną noc...

W: Hydepark
    brunetka7
    Marduk1986
    Już jestem :) Otworzyłem te drzwi, ale skubaniec sen tak się rozgościł że rano nie chciał wyjść, musiałem siłą go wyciągnąć z domu :) Pamiętam co mi się śniło, ale ciężko to opisać, obrazowo pamiętam, jak prawie zawsze... :) Wiem że ten sen pierwszy raz mi się śnił, a kilka już mi się powtarzało :) Miłego dnia, jeszcze trochę weekendu zostało przed nami :)
    Śpioch....Po przebudzeniu nie otwieraj oczu leż spokojnie i pomyśl co Ci się śniło,wszystko powinno wrócić.Nie wychodzisz na spacerek,jest tak pięknie na dworze że szkoda marnować dnia.
    :) Słyszałem że po przebudzeniu nie można patrzeć w okno, bo się od razu zapomni sen, dzięki za pomysł :)) A Ty wszystkie swoje sny zapamiętujesz? Ja zawsze wstaję prawą nogą, lewą nogą nie da rady :)) Tak, wiem że pięknie, byłem już na podwórku, nacieszyłem się słońcem, ale chyba jeszcze dziś wyjdę :) A Ty co masz w planach na dzisiaj? :)

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Jestem pilną uczennica ,pytać będę zawsze coś nowego wychwycę.:)
    Chyba trzeba iść spać tylko jest jeden malutki szkopuł bo do mnie sen nie przychodzi...
    Spij spokojnie..:)
    Ja lubię ten utwór, tym razem to nie rap :))

Słodkich snów i Dobranoc :)
    Ładna,znam wiele z tego typu repertuaru,zagram jutro.
    Spokojnych snów..:)
    Coś nowego :) To podrzuć jakieś utwory, skoro znasz :)
    Witaj.:) Znam śpiochu wiele fajnych utworów właściwie to mam w głowie szufladkę na różne perełki.:)

Miłego dnia.
    Cześć :) To daj największe perełki :)) Spałem za długo, przebudziłem się po 8.00 ale pomyślałem sobie że z godzinę pośpię jeszcze, więc się położyłem, ta godzina trochę się przedłużyła, około południa się obudziłem, więc spałem dłużej od Ciebie a wcześniej poszedłem spać, widocznie to mi potrzebne było :))

Dusia31 Mo;)
    Przesliczne zdjęcia, to pierwsze , to moje ukochane forsycje, u mnie nieśmiało znowu
    zakwitają po przymrozkach trochę im się "oberwało", ale widać chęć do życia była silniejsza.
    Dla mnie forsycje, to najpiękniejszy zwiastun wiosny.:-***O forsycjach pamiętam, dlatego je wrzuciłem :)) A zdjęcia nie są moje, w google szukałem :) miejmy nadzieję że przymrozków już nie będzie, już za długo zimno było, u mnie jeszcze w poprzednim tygodniu mrozy nocami były :)
  • w temacie ATAK NA Skripala JEST „grubymi nićmi szytą” PROWOKACJĄ WOBEC ROSJI!!!

W: Polityka
    yeti48 Skoro nowiczok podobno jest dostępny tylko w arsenale FR, równie dobrze może być podobno dostępny w arsenale Francji, Włoch, W Brytanii, USA, Kuwejtu, Bangladeszu a nawet Transylwanii.

Takie słówko podobno jest potężnym dowodem w sprawie, zwlaszcza dla domoroslych analitykow, za jakie chcą uchodzić ruskie trolle.Producent Nowiczoka mieszka w USA, oczywiście nikt się go nie pytał jak ten szajs wyprodukować :)

Jedno mnie zastanawia, skąd Brytyjczycy wiedzieli jakie antidotum podać Skripalowi żeby ten po tych kilkudziesięciu sekundach nie umarł, a Skripal nadal żyje, choć według twórcy Nowiczoka już nie powinien...http://www.su(...)smierc/
    Zastanawiające, Brytyjczycy w kilkadziesiąt sekund opracowali antidotum na Nowiczoka, geniusze i mistrzowie po prostu :D
    Gdyby Skripal był zagrożeniem dla Federacji Rosyjskiej ubito by go w rosyjskim więzieniu, żadnym zagrożeniem on nie był...

Marduk1986 Dusia31 Mo;) Witaj. Kwiecień bywa kapryśny, ale ja bardzo lubię tę właśnie porę roku. Nie jest jeszcze
    gorąco, nie ma wichur, burz, wszystko budzi się ze snu zimowego, robi się pięknie i zielono.
    Zieleń taka soczysta, pierwsze kwiaty takie delikatne, wiosenne, chce się żyć;_**Ładnie opisujesz, ja tak nie umiem :) Ja lubię gdy kwiaty na drzewach się pojawiają, takie białe, to jest chyba koniec kwietnia lub początek maja :)
    [image]00079HXV3CE224GX[/image]
    [image]00079HXUW3PADYQR[/image]
    [image]00079HXX84W9K3N5[/image]

Dusia31 Mo;) Witaj. Kwiecień bywa kapryśny, ale ja bardzo lubię tę właśnie porę roku. Nie jest jeszcze
    gorąco, nie ma wichur, burz, wszystko budzi się ze snu zimowego, robi się pięknie i zielono.
    Zieleń taka soczysta, pierwsze kwiaty takie delikatne, wiosenne, chce się żyć;_**Cześć Dusiu :) Ładnie opisujesz, ja tak nie umiem :) Ja lubię gdy kwiaty na drzewach się pojawiają, takie białe, to jest chyba koniec kwietnia lub początek maja :)

Tak, chce się żyć :))

Dusia31 Piękny słoneczny dzień, już nie noc, ale utwór który przed chwilą słuchałam jakoś mnie natchnął

Jest równie piękny.Cześć :) No patrz, u mnie to samo, Słońce świeci, w cieniu 10 stopni, fajnie jest, ale w kwietniu pogoda bywa kapryśna, jeszcze może sypnąć troszkę śniegiem... Jakoś się przetrwa kwiecień, niedługo maj :)) Dzień coraz dłuższy :)
  • w temacie Kamil Stoch Zwycięzcą

W: Męskie sprawy
    W rywalizacji o małą Kryształową Kulę Kamil Stoch przegrał tylko z Andreasem Stjernenem, ale to nieistotne, istotne jest to że Kamil Stoch zgarnął dużą Kryształową Kulę, ma już dwie w swoim dorobku, Adam Małysz ma chyba 4, Stoch ma już 31 zwycięstw, Małysz ma 39.

Kamil Stoch jest szósty w klasyfikacji najlepszych skoczków wszechczasów, a Adam Małysz trzeci :) Przed Małyszem są Gregor Schlierenzauer mający 53 zwycięstwa i Matti Nykänen z 46 zwycięstwami...
    https://pl.wi(...)9Awiata

Stefan Horngacher przez najbliższy rok zostaje w Polsce :)http://www.sp(...)ji.html
  • w temacie Polacy chrześcijańską potęgą.

W: Religia
    cyklpo ~gość Rekolekcje dzień trzeci dla tych którzy nie byli w kościele.
    nie puszczaj mi tu tego syfu bo zacznę puszczać pieśni VooduSzukałem tych pieśni voodoo ale nie mogłem znaleźć, za to znalazłem co innego

Muzyka w sam raz na rekolekcje, niech się towarzystwo trochę rozrusza :))
  • w temacie Rozmiary penisa seks

W: Seks
    Lilith1 Tak, to tragedia... już nie urośnie.:) Ty to potrafisz ludzi pocieszyć :))
    Tragedia się stanęła :D
    Ponoć może rosnąć do 21 roku życia, tak nas uczeni w pismach uczyli :)) Ale to jest zależne od tego kiedy kto osiągnie dojrzałość płciową, ponoć w wieku 17-19 lat już może przestać :)

Ale po forum krążą cudotwórcy twierdzący że dzięki cudownym środkom może rosnąć cały czas, nawet wtedy gdy nie powinien... Tylko patrzeć jak boty z reklamami tego szajsu się tu pojawią, takie tematy przyciągają ich :))