Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

• w temacie 20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem

W: Męskie sprawy
    Tris
    Marduk1986
    Tris
    Marduk1986
    Tris
    Marduk1986
    :) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))
    Aha, dzięki :D
    To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :D
    Nie ma za co :)
    Właśnie przed chwilą ujrzałem te cyferki :) No wiesz,z Twojego punktu widzenia może i nie widać różnicy,Ty widziałaś cyfry w profilu lecz nikt poza Tobą, no a teraz każdy kto wejdzie na Twój profil widzi Twój wiek :)

Tak na marginesie,to jest oszustwo,urodziny mam dopiero za miesiąc a oni bezczelnie bez pytania dodali mi rok,postarzeli mnie,a przecież jak dobrze pamiętam podczas rejestracji wpisywałem moją dokładną datę urodzenia,rok uwzględniają,miesiąca i dnia już nie :))
    Urodzeni w grudniu mogliby tu ponarzekać :))
    Oj tam, mogłoby być gorzej, mogliby Cię postarzać o dwa lata, co urodziny i co nowy rok :D
    Nie ma tak :) Jest tylko to albo to, nie ma to i to :) Starzeję się oczywiście tylko według metryki :)
    Czas płynie szybciej a mój organizm nie nadąża,jakoś nie potrafi się tak bardzo szybko starzeć ;) A propos czasu,pamiętam jak chodziłem do szkoły,jeden rok,365 dni wlekło się jak żółw,i trwało tak długo jak żółwie życie ;) A teraz czas mknie szybko jak neutrina słoneczne ze Słońca na Ziemię :) Dwa lata jak z bicza strzelił,jak byłem nastolatkiem takie 2 lata były dla mnie wiecznością :) Czas przyspieszył? Czy może to zależy od czegoś innego? Nie wiem :))
    A propos Słońca, widziałaś to? Podoba mi się taka wizja, jednak póki co trzymam się wersji oficjalnej, zmienię zdanie jak wylecę z naszej galaktyki i zobaczę na własne oczy jak to wygląda :))
    No i ztrollowałem bardzo poważny temat :))
    O to, to(!) :D
    Nie Ty jeden tak masz, ja też, ale to chyba dlatego, że dziecko szybciej się nudzi i dla dziecka czas płynie wolniej, dla dorosłego już nie, mi też ostatnio czas zasuwa, jak nigdy, a jeszcze niedawno miałam swoją 18-tkę :\
    Wiesz,czasy szkoły podstawowej i gimnazjum były dla mnie prawie że wiecznością,wszystko szło powolutku,a to było tylko dziewięć lat. Ostatnie 9 a nawet 10 lat zleciało tak jakby kto z tego bicza naparzał :) Moją osiemnastkę pamiętam tak jakby była wczoraj :) Całkiem niedawno złamałem nogę, teraz sobie uświadamiam że to było w sylwestra 2012/2013,czyli pięć lat temu ;) Niedawno obchodziłem 24 i 25 urodziny :) Na tym forum pojawiłem się gdy miałem 29 lat,za miesiąc 32 lata będę kończył, od 24 do 32 szybko przeminęło jak z wiatrem, osiem lat do czterdziestki :) Za 2 miesiące miną 2 lata naszej forumowej znajomości, a przecież całkiem niedawno pierwszy raz skrzyżowaliśmy ze sobą literki :)
    Trza się zastanowić nad tym odczuwaniem upływającego czasu,bo serio w moim odczuciu ten czas gna jak te wspomniane neutrina ze Słońca na Ziemię, szkoda że zatrzymanie wskazówek zegara nic tu nie pomoże :)) Widziałem kiedyś gdzieś taki wpis "nasze życie to kreska między dwoma datami na nagrobku" :))
  • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

W: Polityka
    sarna
    Marduk1986

No to ksiądz ma gest owczarskie dzięgi przeznaczył na WOŚP,wypisz wymaluj działalność charytatywna za budżetowe :D Wiesz,gdyby jednak katolicy olewali WOŚP to Owsiak nigdy,przenigdy nie zebrałby takich pieniędzy,rekordów też by nie było.
    Pamiętajmy że według kościelnej propagandy katolików w Polsce jest 99%, ja szacuję tę ilość na góra 50 %, to dużo ludzi,gdyby tak te 50% położyło lachę na WOŚP co roku jurkowe granie byłoby klapą.
    To jest tak,hierarchia klesza swoje a lud swoje,jakoś nie słyszałem żeby katolicy bojkotowali WOŚP, normalnie wrzucają pieniądze do puszek, sam na własne oczy wiele razy to widziałem,kiedyś, ale nie sądzę żeby to się zmieniło,nie bez powodu kwesty kręcą się w pobliżu kościołów. Jurek Owsiak nadal gra.
    Dokładnie, Brawo Ty!
    ps.
    Sorry, ze tylko odniosłam sie do tej części wypowiedzi z pierwszą częścią nie całkiem sie zgadzam z Tobą;-))
    Brawo ja :) Widziałem kiedyś te reklamy :) Prawie jak Ave Cezar, Ave Ja ;))

Nie musisz przepraszać :) Ja wiem że masz inne zdanie na temat katolicyzmu :) Gdybyś zacytowała cały mój wpis wtedy dziwnie by to wyglądało, tak jakbyś poparła i tę pierwszą część którą niektórzy nazwali by działaniem antypolskim :D
    No przynajmniej w połowie się zgadzamy,to już coś :))
  • w temacie gra w gumę - pamiętacie jeszcze?

W: Hydepark
    Tris
    Nienawidzę zimy i nienawidzę zimna :P
    Tak, słyszałam i co... i nic..., nie wierzę w prognozy, tak samo, jak w religie :DJa więc napiszę Tobie to samo co dwa lata temu w jakimś temacie,
    jak Ci się nie podoba pogoda to ją po prostu przeczekaj :)) Według mnie każda pora roku ma swój urok, żeby tylko nie było za gorąco ani za zimno,no i Słońce koniecznie musi być widoczne choć ze dwa dni w tygodniu, jak nie widzę Słońca dłużej niż tydzień to mi po prostu odbija ;)
    Tylko nie mów że nienawidzisz,lepiej brzmi że nie przepadasz :))

:)
    Tak jakoś mi się skojarzyło, ja nie jestem zimą ;))
  • w temacie gra w gumę - pamiętacie jeszcze?

W: Hydepark
    Tris Pograć w gumę na pole..., przy mrozie -10 stopni (przynajmniej u mnie), ta..., na pewno..., dzieci nadal wychodzą na boisko i grają, ale nie w taką porę roku, ja bardziej widzę, że sporo osób jest przewrażliwionych na punkcie technologii i to bardzo i zamiast wyjść i zobaczyć co dzieci robią latem na podwórkach, wolą sami siedzieć przed kompem, w ciepłym domu i zakładać tematy o tym, że dzieci nic nie robią, gdy na dworze jest mróz, ta..., bardzo ,,dobra" postawa....
    A poza tym ,,w gumę na pole"..., naprawdę..., ktoś tu chyba nigdy nie grał w gumę i nie ma o tym zielonego pojęcia, jeszcze ,,lepiej"....Nie martw się, i nie narzekaj na razie,zapowiadają mrozy po -18, wtedy będzie można zacząć bluzgać i przeklinać :))
    Dzisiaj -10 stopni może być dla Ciebie bardzo "zimne",ale wyobraź sobie taką oto sytuację,jutro lub pojutrze nadchodzą mrozy po -25 Celsjuszów w dzień, w nocy dochodzi do -40 Celsjuszy,i tak to trwa przez tydzień, po tygodniu pogoda się poprawia,mrozy zelżały,jest tylko -10 stopni na termometrze,ciepło,można czapkę i rękawiczki zdjąć :D
    Przeżyłem taką zimę 2005/2006,wieczory i noce były tak bardzo mroźne że na dwór wychodziłem w dwóch kurtkach,a i tak było mi zimno,dniami ponad -20,a nocami termometr pokazywał po -30 z hakiem. Taka sytuacja trwała coś około tygodnia,gdy mrozy zelżały do -10 chodziłem już w jednej kurtce i z gołą głową,bo nie było mi już koszmarnie zimno :))
    Tu trochę opisali sytuację pogodową w Polsce w zimę na przełomie lat 2005/2006 :)
    http://www.tw(...)598845/

A tu zimy stulecia:

https://pl.wi(...)tulecia

A wiesz że właśnie ta obecna zima miała być zimą stulecia? Tak zapowiadali niektórzy prorocy wizjonerzy i jasnowidze pogodowi we wrześniu czy tam w październiku ubiegłego roku ;))

Dobra,znikam już, lecę znów krążyć, miłego wieczora życzę papa :))
  • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

W: Polityka
    madox66 W Elblągu ksiądz całą zebrana tacę przeznaczył na WOSP,spokojnie katole to nie był ksiądz Rzymsko-katolicki ale Polsko-katolicki.Można? Można.Nie ma czegoś takiego jak polski katolicyzm, ta ideologia nie powstała tutaj, ona tutaj przyszła i się nam narzuciła pod przymusem,na zawsze ta ideologia pozostanie nam obca,i nie ważne co uważają niektórzy ludzie,taka jest prawda,nie znamy nawet historii naszych przodków wymordowanych przez najeźdźców watykańskich, a ekscytujemy się religią narzuconą nam w bardziej krwawy sposób niż Stalin narzucał nam swój Stalinizm.

No to ksiądz ma gest owczarskie dzięgi przeznaczył na WOŚP,wypisz wymaluj działalność charytatywna za budżetowe :D Wiesz,gdyby jednak katolicy olewali WOŚP to Owsiak nigdy,przenigdy nie zebrałby takich pieniędzy,rekordów też by nie było.
    Pamiętajmy że według kościelnej propagandy katolików w Polsce jest 99%, ja szacuję tę ilość na góra 50 %, to dużo ludzi,gdyby tak te 50% położyło lachę na WOŚP co roku jurkowe granie byłoby klapą.
    To jest tak,hierarchia klesza swoje a lud swoje,jakoś nie słyszałem żeby katolicy bojkotowali WOŚP, normalnie wrzucają pieniądze do puszek, sam na własne oczy wiele razy to widziałem,kiedyś, ale nie sądzę żeby to się zmieniło,nie bez powodu kwesty kręcą się w pobliżu kościołów. Jurek Owsiak nadal gra.

Tris Marduk1986 Tris Marduk1986
    :) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))Aha, dzięki :D
    To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :DNie ma za co :)
    Właśnie przed chwilą ujrzałem te cyferki :) No wiesz,z Twojego punktu widzenia może i nie widać różnicy,Ty widziałaś cyfry w profilu lecz nikt poza Tobą, no a teraz każdy kto wejdzie na Twój profil widzi Twój wiek :)

Tak na marginesie,to jest oszustwo,urodziny mam dopiero za miesiąc a oni bezczelnie bez pytania dodali mi rok,postarzeli mnie,a przecież jak dobrze pamiętam podczas rejestracji wpisywałem moją dokładną datę urodzenia,rok uwzględniają,miesiąca i dnia już nie :))
    Urodzeni w grudniu mogliby tu ponarzekać :))Oj tam, mogłoby być gorzej, mogliby Cię postarzać o dwa lata, co urodziny i co nowy rok :DNie ma tak :) Jest tylko to albo to, nie ma to i to :) Starzeję się oczywiście tylko według metryki :)
    Czas płynie szybciej a mój organizm nie nadąża,jakoś nie potrafi się tak bardzo szybko starzeć ;) A propos czasu,pamiętam jak chodziłem do szkoły,jeden rok,365 dni wlekło się jak żółw,i trwało tak długo jak żółwie życie ;) A teraz czas mknie szybko jak neutrina słoneczne ze Słońca na Ziemię :) Dwa lata jak z bicza strzelił,jak byłem nastolatkiem takie 2 lata były dla mnie wiecznością :) Czas przyspieszył? Czy może to zależy od czegoś innego? Nie wiem :))
    A propos Słońca, widziałaś to? Podoba mi się taka wizja, jednak póki co trzymam się wersji oficjalnej, zmienię zdanie jak wylecę z naszej galaktyki i zobaczę na własne oczy jak to wygląda :))

No i ztrollowałem bardzo poważny temat :))
  • w temacie Miłość grecka to dowód zaufania?

W: Uczucia
    koralowa777 Nie wiem jak robienie czegoś wbrew sobie miałoby zacieśnić więź... zwłaszcza jeśli wydaje Ci się to obrzydliwe. Takie tłumaczenie to raczej manipulacja a nie troska o związek.Jak to często bywa założyciel tematu jest niewidoczny znika prawie tak szybko jak rosyjski Su 24 z radarów amerykańskiego Donalda Cooka. Wymyślony przez bota temat nie chwycił, najprawdopodobniej bot pójdzie w odstawkę, za mało poczytny jest.

Tris Marduk1986
    :) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))Aha, dzięki :D
    To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :DNie ma za co :)

Urodzeni w grudniu mogliby tu ponarzekać :))
  • w temacie Mądrość Boża, nie jest wszystkim objawiona.

W: Religia
    sosna177
    Masz prawo mieć inne zdanie.

Dodam tylko, że gdy ta mądrość Boża.....w pełni się objawi.....to wam ateistom, nie będzie do śmiechu.
    Chciałabym wtedy widzieć Wasze miny.....Ale naprawdę....bardzo Wam współczuję.

Bóg.. JEST... Bogiem przez duże B......Niedługo sam się o tym przekonasz.
    A na razie.....nie odpisuję... na lekceważące mojego Boga...posty. Jedynie z tym śmiechem prawdę napisałaś, faktycznie od kilku dni nie jest mi do śmiechu, jest mi źle, ale sam sobie z tym poradzę, nie tłumaczę tego jakimś wyimaginowanym krzyżem który niektórzy z was sobie dźwigają, nie obwiniam za to mitycznego rogacza z piekła rodem, i nie proszę waszego urojonego boga żeby naprawiał to co ja spieprzyłem, albo żeby chociaż cofnął mój czas,to wtedy nie powtórzyłbym tych błędów. Ale ten arealny,alogiczny,irracjonalny, niestworzony bóg nie potrafił tego zrobić nawet zmyślonych pustynnych zapiskach (biblia).

A teraz idę sobie latać pod niebiosa,a nawet pływać w inne wymiary rzeczywistości, i do tego nie jest mi potrzebny mityczny bóg, on nawet tego nie stworzył, ale podejrzewam że ci żartownisie którzy kilka tysięcy lat temu napisali biblię na pewno to konsumowali,na trzeźwo nikt by chyba nie wpadł na pomysł tworzenia absurdalnych bogów stworzycieli ,na pewno ci pisarze byli bardzo ostro naćpani :D

Czołem adjeu, jak kiedyś ujrzysz boga,pozdrów go ode mnie :)) #

# list z pocztówką donikąd :)