Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

• w temacie Mądrość Boża, nie jest wszystkim objawiona.

W: Religia
    sosna177
    Marduk1986 Dokładnie,gdyby ta mądrość była religiantom objawiona już dawno by porzucili wiarę w biblijnego demona który sobie ubzdurał że jest bogiem przez duże B.

Wrzucę jeden z moich ulubionych cytatów biblijnych:
    "Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako "cherem": człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego - to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde "cherem" jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako "cherem", nie może być wykupiony. Musi on być zabity".

Heh,wiesz co to oznacza? To że ofiary całopalne z ludzi są rzeczą miłą waszemu bogu,potem wiecznie dobry i krystalicznie czysty kościół katolicki rozpalił w Europie stosy,papiści spalili od kilkuset tysięcy do kilku milionów ludzi na stosach (szacunki się wahają,nigdy nie doliczymy się faktycznej liczby ludzkich istnień bestialsko wymordowanych przez prawdziwie prawdziwy kościół katolicki niosący dobrą nowinę) to była ofiara dla waszego boga,on w biblii oznajmił że kocha smród palonych ciał,a więc te rytualne ofiary z ludzi były miłe bogu.
    Zatrzymajmy się na chwilę,fanatycy niech pomyślą choć przez moment (heh,za dużo wymagam chyba),płonący krzak, Cherem, ofiary całopalne,ogień, biblijny bóg kochający smród spalanych zwłok, mówi wam to coś? A powinno,i to dużo,bóg którego czcicie jest zwykłym urzędniczyną u Belzebuba w piekle :D Gdyby ta tematowa mądrość była wam dana,sami byście do tego doszli.

I tyle,żadna fikcyjna postać literacka ani filmowa nie ma tylu fanów co biblijny bóg, o tej literackiej postaci śpiewają pieśni,mordowano w jej imię całe narody.Biblijny bóg to jedyna zmyślona postać przed którą klękają i robią w gacie miliardy ludzi. Szacuje się że bóg Jahwe fikcyjny bohater pięciotysiącletnich zapisków pustynnych potocznie zwanych biblią ma około 3,8 miliarda fanów na całym świecie,Harry Potter,Legolas,James Bond i Colder Walker mogą się schować.
    Masz prawo mieć inne zdanie.

Dodam tylko, że gdy ta mądrość Boża.....w pełni się objawi.....to wam ateistom, nie będzie do śmiechu.
    Chciałabym wtedy widzieć Wasze miny.....Ale naprawdę....bardzo Wam współczuję.

Bóg.. JEST... Bogiem przez duże B......Niedługo sam się o tym przekonasz.
    A na razie.....nie odpisuję... na lekceważące mojego Boga...posty.
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd, biblijny bóg nie jest bogiem przez duże B, biblijny bóg nawet nie jest bogiem, to zwykły demon :)
    Kto by pomyślał że ten fikcyjny bohater będzie wywoływał tak wielkie emocje u ludzi,i to po kilku tysiącach lat od spisania pustynnych zapisków potocznie zwanych biblią.

Wiesz,jeśli wszystko jest iluzją,to mamy wytłumaczenie na wasze cuda i cuda innych religii. Mnie po śmierci spotka iluzja w którą sobie teraz wierzę :) Katolicy po śmierci idą do nieba lub do piekła, to i tak to samo, a ja idę do krainy bez religii,bez bogów,bez problemów, bez straconych przyjaźni i sympatii.

Heh,bogiem mnie nie strasz, nie wierzę w niego,nic mi on nie może zrobić, jego jurysdykcja kończy się tam gdzie zaczynam się ja :))
  • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

W: Polityka
    sarna
    madox66 W Elblągu ksiądz całą zebrana tacę przeznaczył na WOSP,spokojnie katole to nie był ksiądz Rzymsko-katolicki ale Polsko-katolicki.Można? Można.
    W takim razie chamski hipokryto, powiedz mi kto przy kościołach w całej Polsce wrzuca do puszek , no kto jak nie ci pogardzani przez ciebie "katole". To właśnie przez Katolików puszki sa pełne, to oni wrzucają najwięcej i nie obnoszą sie i nie krzyczą w basku fleszy ile kto wrzucił. Tylko tacy hipokryci jak ty którzy pewnie grosza nie dali albo jakąś niepotrzebną szmatę na licytacje wrzucili , potrzebują poklasku.

I jeszcze jedno, skończ już obrażać ludzi o których niewiele wiesz.
    Jestem zmuszony przyznać Ci rację :) Kiedyś jak byłem mniejszy i chodziłem do kościoła,to podczas finałów Jurka Owsiaka widywałem przy kościołach ludzi z puszkami z czerwonym serduchem, wychodzący lud z kościoła w większości wrzucał pieniądze do puszek, wolontariusze nie byli bici ani wyzywani od lewaków, a nawet nikt ich nie wyganiał :))
  • w temacie Miłość grecka to dowód zaufania?

W: Uczucia
    ~świntuchy Fiutem w oko z gówienkiem? To już lepszy gorący kaloryfer z połciem słoniny.Może to jednak prawda że niektórzy ludzie (pewnie kilka procent się znajdzie) pochodzą od świni, nurzają się w kale i w bakteriach i jeszcze się cieszą jak wieprz nurzający się w błocie :))
  • w temacie 20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem

W: Męskie sprawy
    Tris ~tvKura Tris Najlepiej postawić na kompromis, też uważam, że kupowanie alkoholu to bardzo, ale to bardzo kiepski pomysł, u mnie akurat było lepiej, bo cała rodzina złożyła się na nowy telewizor, z okazji rocznicy i to był dobry prezent, może właśnie zamiast oddzielnych prezentów, spróbujcie się zgadać z innymi i kupcie jeden droższy, oczywiście jeśli, macie zgadaną rodzinę, w innym przypadku trzeba kombinować, możecie też kupić dwa prezenty średnio drogie, jeden dla ojca i jeden dla matki, Ty na przykład wyłożysz kasę na ojca (i nie na jakiś alkohol, bo to są słabe prezenty), a ona dla matki i problem z głowy, trzeba tylko zorientować się co lubią i co im przypadnie do gustu.Dostałaś telewizor na dwudziestą rocznicę ślubu? No to cię rodzinka ma w głębokim poważaniu. Oczy zepsujesz, ogłupisz się programami dla durniów. O seniorów trzeba dbać, powiedz to rodzince, bo nie wiadomo jaki badziew szykują na kolejne gody.
    Abonament opłacasz czy już zwolniona?E..., potrafisz czytać..., czy ja piszę, że dostałam telewizor na rocznicę ślubu..., NIE, poza tym popatrz na mój nick, mam 22 lata, sorry, ale nie mogłabym mieć dwudziestej rocznicy ślubu, to jest tak bardzo nielogiczne, jak jajko wysiadające kurę, sorry, ale Tobie już raczej telewizja przeżarła mózg, skoro nie potrafisz nawet przeczytać komentarza ze zrozumieniem i sprawdzić wieku na profilu :\:) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))
  • w temacie Mądrość Boża, nie jest wszystkim objawiona.

W: Religia
    Dokładnie,gdyby ta mądrość była religiantom objawiona już dawno by porzucili wiarę w biblijnego demona który sobie ubzdurał że jest bogiem przez duże B.

Wrzucę jeden z moich ulubionych cytatów biblijnych:
    "Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako "cherem": człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego - to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde "cherem" jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako "cherem", nie może być wykupiony. Musi on być zabity".

Heh,wiesz co to oznacza? To że ofiary całopalne z ludzi są rzeczą miłą waszemu bogu,potem wiecznie dobry i krystalicznie czysty kościół katolicki rozpalił w Europie stosy,papiści spalili od kilkuset tysięcy do kilku milionów ludzi na stosach (szacunki się wahają,nigdy nie doliczymy się faktycznej liczby ludzkich istnień bestialsko wymordowanych przez prawdziwie prawdziwy kościół katolicki niosący dobrą nowinę) to była ofiara dla waszego boga,on w biblii oznajmił że kocha smród palonych ciał,a więc te rytualne ofiary z ludzi były miłe bogu.
    Zatrzymajmy się na chwilę,fanatycy niech pomyślą choć przez moment (heh,za dużo wymagam chyba),płonący krzak, Cherem, ofiary całopalne,ogień, biblijny bóg kochający smród spalanych zwłok, mówi wam to coś? A powinno,i to dużo,bóg którego czcicie jest zwykłym urzędniczyną u Belzebuba w piekle :D Gdyby ta tematowa mądrość była wam dana,sami byście do tego doszli.

I tyle,żadna fikcyjna postać literacka ani filmowa nie ma tylu fanów co biblijny bóg, o tej literackiej postaci śpiewają pieśni,mordowano w jej imię całe narody.Biblijny bóg to jedyna zmyślona postać przed którą klękają i robią w gacie miliardy ludzi. Szacuje się że bóg Jahwe fikcyjny bohater pięciotysiącletnich zapisków pustynnych potocznie zwanych biblią ma około 3,8 miliarda fanów na całym świecie,Harry Potter,Legolas,James Bond i Colder Walker mogą się schować.
  • w temacie Tego jeszcze nie było ...

W: Polityka
    ~gość Tak, możemy liczyć tylko na Ruch Kukiz 15.Będziecie liczyć do nieskończoności,i od nowa.
  • w temacie Miłość grecka to dowód zaufania?

W: Uczucia
    Bla bla bla, nie zdziwiłbym się gdyby się okazał kryptogejem.Konserwatyzm? Znasz anatomię człowieka, wiesz co do czego służy, w szkole nawet o tym trąbili,to nie konserwatyzm, to jest natura. A niech się obraża i gniewa, inaczej by śpiewał gdyby chodziło o jego żopę, kryptogej.
    Pewnie naczytał się farmazonów z tej strony......
    http://www.fa(...),1.html
    .......i teraz pieprzy pierdoły tak samo jak oni. Jak to takie ważne dla niego to niech se kolegi do greki poszuka, są k jakieś granice, jeśli za odmowę obraził się na Ciebie to znak że jesteś dla niego nikim.
    I nie ważne co mówi na temat greki Terlikowski,fronda,episkopat,klerycy w seminarium czy frajerzy i sprzedawcy w więzieniu. Na myśl o wkładaniu swojego jej po grecku obrzydzenie mnie bierze,haftować mi się chce normalnie. Poczytaj o ryzyku i zagrożeniach jakie niesie wersja grecka, z różnych źródeł,a nie z powyższej strony.

A tak na serio,kopnij tego dziada w żopę. Heh, nie zrobisz tego,temat jest prowokacją, wszystkie zdarzenia zostały przez ciebie zmyślone, wszelkie podobieństwo do prawdziwych zdarzeń i postaci jest zupełnie przypadkowe, autor bot nie ponosi za nie odpowiedzialności :D