• w temacie Piękny mecz nie ma co.:)

W: Hydepark
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7 Zmieniłam...:)
    Widziałem, a ja te wyniki zsumowałem :) Będzie 3:3 i 3:1 :) Niech ten Robert Lewandowski trochę bramek strzeli :)
    Strzeli,strzeli i P Lewandowska będzie tuliła mocniej jak po przegranej.:)
    Te zdjęcie ponoć obiegło cały świat z komentarzem, "ah, o amor" :)
    Ale sam Lewandowski w tej kadrze nic nie zdziała, za bardzo go kryją :) Miejmy nadzieję że się rozegrają, teraz dopiero zaczynają się rozpędzać :))

brunetka7 Zmieniłam...:)
    Widziałem, a ja te wyniki zsumowałem :) Będzie 3:3 i 3:1 :) Niech ten Robert Lewandowski trochę bramek strzeli :)

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986
    To wyjdzie w praniu :) Już tyle niespodzianek na tym mundialu było, Niemcy przegrali, Brazylijczycy zawiedli :) Wszystko się może zdarzyć :))
    Żartuję oczywiście, Twoja drużyna na pewno wejdzie do ćwierćfinału, mocna jest :)Jak to mówią dopóki piłka w grze wszystko sie może zdarzyć. Mogę Cie poczęstować truskawkami ,mam też jagody i malinki samo zdrowia i witaminki.:)Jak to ktoś kiedyś powiedział "piłka jest jedna a bramki są dwie", albo "musimy strzelić jedną bramkę więcej od przeciwników" :) Może być mus z truskawek, jagód i malin :) Ja ostatnio zajadam się szczypiorem i jabłkami :))Szczypiorek jem czasami i tylko w domu,za jabłkami nie przepadam,musu nie robiłam tylko zajadam paluszkami bez dodatków.:)
    Polacy to uparty naród jak się zmobilizują to bramek będzie sto i jedna.:)
    Nie żartuj, remis 1:1 z Kolumbią i zwycięstwo 1:0 z Japonią, bramek dużo nie strzelą :)) Ciekawe co z transferem Lewandowskiego, i czy po mundialu nadal będzie wart 200 milionów euro (chyba), tzn na tyle Bayern go wycenia :) Jakie te paluszki? Te chrupiące? Dawaj :)) Znaczy poproszę :)
    Ok. Ja stawiam 2:2 z Kolumbią i 2:1 dla Japonii.
    A może zsumujmy te wyniki, a więc 3:3 z Kolumbią i 3:1 z Japonią, a Lewandowski królem strzelców :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Nikt im pecha nie przynosi jak się przygotowali tak maja ,a poza tym widziałam jak wchodzili na murawę że byli bardzo spięci a to nie pomaga w grze ..Każdy po jednym piwku i jeszcze
    zamówiliśmy na mecz przekąski z cateringu.Pecha reprezentacji ciąg dalszy, podobno Błaszczykowski został kontuzjowany. A poza tym Rosja wyszła już z grupy :)) Oby na drugi mecz nie wychodzili spięci... Mecz z Kolumbią będzie trudny, obie drużyny będą grały o wszystko :)Tutaj każda drużyna gra o wszystko.:) Nic,będę oglądała tylko te ważniejsze mecze a resztę i tak mi zrelacjonują Panowie zaraz z rana w pracy.:)
    A tak mało Cię piłka nożna interesuje :)) Ja tam relacji nie będę słuchał, uszy by mnie bolały :))
    Ok, może i tak, a więc Kolumbia i Polska będą grały o jeszcze większe wszystko :D Dlatego stawiam na remis, plus wygrana z Japonią i wyjście z grupy :)A ja stawiam na 1:1 z Kolumbia a z Japonia 2 :1 zobaczymy.:) Bo to prawda nie za bardzo mnie interesuje murawa tylko troszeczkę..:))
    Ja częściowo podobnie stawiam, 1:1 i 1:0, albo ten wynik meczu z Kolumbią spisałaś ode mnie :)) Ja tam uważam że lepiej samemu grać niż oglądać mecze :) Sport przed telewizorem to nie sport :D

brunetka7 Marduk1986 Na tym mundialu to pierwsza i ostatnia porażka Polski, w ćwierćfinale odpadną w rzutach karnych :DJulka ma trochę racji .:) A do ćwierćfinału aby się dostać to będą mieć ciężki orzech do zgryzienia .Jeśli Polska wyjdzie z grupy, to trafi na Belgię lub Anglię, a więc będzie ciężko dojść do ćwierćfinału, ale liczę że spotka ich łut szczęścia :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Nikt im pecha nie przynosi jak się przygotowali tak maja ,a poza tym widziałam jak wchodzili na murawę że byli bardzo spięci a to nie pomaga w grze ..Każdy po jednym piwku i jeszcze
    zamówiliśmy na mecz przekąski z cateringu.Pecha reprezentacji ciąg dalszy, podobno Błaszczykowski został kontuzjowany. A poza tym Rosja wyszła już z grupy :)) Oby na drugi mecz nie wychodzili spięci... Mecz z Kolumbią będzie trudny, obie drużyny będą grały o wszystko :)Tutaj każda drużyna gra o wszystko.:) Nic,będę oglądała tylko te ważniejsze mecze a resztę i tak mi zrelacjonują Panowie zaraz z rana w pracy.:)
    A tak mało Cię piłka nożna interesuje :)) Ja tam relacji nie będę słuchał, uszy by mnie bolały :))
    Ok, może i tak, a więc Kolumbia i Polska będą grały o jeszcze większe wszystko :D Dlatego stawiam na remis, plus wygrana z Japonią i wyjście z grupy :)

Julka22 Do przewidzenia. Nie pierwsza, nie ostatnia porażka :) Na tym mundialu to pierwsza i ostatnia porażka Polski, w ćwierćfinale odpadną w rzutach karnych :D

brunetka7 Nikt im pecha nie przynosi jak się przygotowali tak maja ,a poza tym widziałam jak wchodzili na murawę że byli bardzo spięci a to nie pomaga w grze ..Każdy po jednym piwku i jeszcze
    zamówiliśmy na mecz przekąski z cateringu.Pecha reprezentacji ciąg dalszy, podobno Błaszczykowski został kontuzjowany. A poza tym Rosja wyszła już z grupy :)) Oby na drugi mecz nie wychodzili spięci... Mecz z Kolumbią będzie trudny, obie drużyny będą grały o wszystko :)

brunetka7
    Hahaha nie dam bo pisać nie będę mogła.:)))))) Lewandowski na boisku sam nic nie zrobi ,pisałam potrzebne jest zgranie.:) A właśnie dziś chłopaki śmiali się podczas meczu że Lewandowski za dużo poświęcił czasu na reklamy a za mało na przygotowania do mistrzostw.:)Dobra, trochę źle zrozumiałem, a i tak kanibalem nie jestem :)) Gdyby w reprezentacji Polski na pomocy grali zawodnicy podobnej klasy co w Bayernie to miałby kto Lewandowskiemu podawać, a ten Krychowiak dwa lata temu to był inny zawodnik, lepszy, niepotrzebnie przechodził do tego PSG :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Ja oglądałam w biurze wszyscy zostali i ja też,o kurcze ale była atmosfera,a piwko chłodziło się w lodówce od rana to dla kurażu i atmosfery ,każdy liczył na 3::1 dla Polski..:)Dużo tego piwa było? :)) Ja liczyłem na skromne 1:0. Meczu nie chciałem oglądać żeby im pecha nie przynieść, więc może powinienem zacząć oglądać? To nie tragedia że Senegal strzelił 2 bramki, tragedią jest to że Polska nie strzeliła 3 bramek :D Ja nadal widzę Polskę w ćwierćfinale :)
    16 butelek bo tylu nas było w tym 4 dziewczyny.:)) To zacznij oglądać może będzie na odwrót przyniesiesz szczęście.:) Ja oglądam mecz tylko te które mi odpowiadają ,o reszcie z entuzjazmem opowiadają w pracy nawet nie trzeba oglądać,ale te ważniejsze oglądam oczywiście.To dużo nie mieliście, i bardzo dobrze :)) Zadziwiasz mnie, to ja na tym mundialu ani jednego meczu nie widziałem :)) Ale na mundialach 1998 i 2002 oglądałem większość meczy :) Mam w pamięci kompromitację na mundialu 2006, wtedy widziałem wszystkie mecze Polski, no i postanowiłem nie oglądać...
    A może to nie ja im pecha przynoszę tylko ten komentator? Istnieje taka możliwość :))