Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

 • w temacie portal z bajkami bez porno reklam

  W: Babskie sprawy
  ireneo
  fe26
  ireneo Już na takim jesteś
  co masz na myśli?
  tu taj można oglądać bajki ?
  nie umiesz czytać? /
  Coś duży wysyp nowych userów w tym temacie,ale to pewnie przypadek.
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  ~Ul Decynius ha ha ha , już za Tuska była taka pani co chciała aby to było finansowane z budżetu i nawet jakieś prace były , komisja sejmowa była w tej sprawie i nic z tego nie wyszło . A trwało to przez 8 lat rządów Tuska i teraz prawie 3 lata rządów PIS-u i nic nie zrobiono . Uważam że nic nie zrobią bo tu chodzi o grube miliony które można wydać bez żadnej kontroli . Czy ktoś z Prezesów , TVP ostatnich 29 lat został pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie kasy z Abonamentu . ??? Otóż nie , Abonament to taka kasa że każdego można skorumpować , dać łapówkę w majestacie prawa , zatrudnić na stanowisku w TVP i nikt się nie przyczepi że to łapówka . Tyle że społeczeństwo w swojej masie jest durnowate i takich oczywistych rzeczy nie wyłapuje . Nie pamiętam tego,pamiętam nawoływania do niepłacenia abonamentu.
  Mówili że najprawdopodobniej od 2019,czyli wiadome że to jeszcze nie jest do końca wiadome, może wymyślą coś innego (lepiej nie),chodzi mi po głowie jeden pomysł,ale nie napiszę bo może rządowi durnie tu wpadną,ukradną to i powiedzą że wpadli na to sami,a ten pomysł byłby gorszy od tego który funkcjonuje i tego który planują wprowadzić w życie,razem wziętych oczywiście.
 • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

  W: Hydepark
  Blandare51 Marduk1986 Blandare51 Bielan to kolejny kandydat do pocztu:
  [image]00072K8H6EHC6TP1[/image]
  Ten za nim też ma szansę być wysoko w poczcie kołtunerii "polskiej".Jezszce wielu czeka w kolejce...ciekawe czy pod koniec kadencji ktos poza pocztem sie ostanie.. Na razie rzadzacy maja pierszenstwo, ale i na wszystkich sejmowych koltunow przyjdzie czas.....Przejrzę cały poczet,na razie widziałem tylko pierwszą stronę i siódmą. Wiadome że kandydatów będzie wielu,ten rząd,w ogóle PiS partia jest bogata w kołtunów i kołtunki.
 • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

  W: Hydepark
  Blandare51 Bielan to kolejny kandydat do pocztu:
  [image]00072K8H6EHC6TP1[/image]
  Ten za nim też ma szansę być wysoko w poczcie kołtunerii "polskiej".
 • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

  W: Hydepark
  Blandare51 Kołtun całą gębą: ma obronce: Morawieckiego niby premiera....
  [image]000748MF5X8BYXT8[/image]Niedoszły prezes PZPN,hehe.