• w temacie Jak to mówią jaki poniedziałek taki cały tydzień

W: Hydepark
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986
    Może jakieś inne zwierzaki wyszkolili do takich działań bojowych :) To ja dam na pobudzenie, chyba wtedy też było o małpkach :))

Wpadło mi to w ucho, ale nie wiem czyja to piosenka :))
    Aaa już te latające słonie widziałam pisaliśmy o nich,musiałam bym poszukać w swoich szufladkach kto to śpiewa.:DDD
    Jak dla mnie żółw był najlepszy, jak na deskorolce :)) I co, znalazłabyś? Ciekawe, chociaż to raczej nie Twoje klimaty :)) A powinno na tej stronie pisać jaka piosenka została wykorzystana do filmiku :))
    Ale nie pisze,trzeba pogłówkować i na mur można odgadnąć kto to śpiewa ,pewnie w mojej głowie jest tyle tytułów piosenek jak na you tubce.:DDDD Złów i deskorolka to jest tooo.:)
    Weź taką deskorolką w kostkę dostań, boli, i to jak :) Upadki też bywają bolesne, ale i śmiesznie czasami to wygląda... No to na poprawę humoru :)

Popatrzeć można, lepiej nie próbować :)) A tytułu poszukam, może znajdę :)
    O kurcze wszystko mnie zaczyna boleć za tych chłopaków,nie umiem jeździć na deskorolce,
    bolesne upadki ale się pozbierają i dalej jazda,silne charakterki.:D
    I całe szczęście, nie będzie Ciebie korciło żeby spróbować :)) Na rolkach też niebezpiecznie, jeździłem trochę kiedyś dawno temu, ale teraz mam jakiś uraz do nich :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986
    Może jakieś inne zwierzaki wyszkolili do takich działań bojowych :) To ja dam na pobudzenie, chyba wtedy też było o małpkach :))

Wpadło mi to w ucho, ale nie wiem czyja to piosenka :))Aaa już te latające słonie widziałam pisaliśmy o nich,musiałam bym poszukać w swoich szufladkach kto to śpiewa.:DDD
    Jak dla mnie żółw był najlepszy, jak na deskorolce :)) I co, znalazłabyś? Ciekawe, chociaż to raczej nie Twoje klimaty :)) A powinno na tej stronie pisać jaka piosenka została wykorzystana do filmiku :))Ale nie pisze,trzeba pogłówkować i na mur można odgadnąć kto to śpiewa ,pewnie w mojej głowie jest tyle tytułów piosenek jak na you tubce.:DDDD Złów i deskorolka to jest tooo.:)
    Weź taką deskorolką w kostkę dostań, boli, i to jak :) Upadki też bywają bolesne, ale i śmiesznie czasami to wygląda... No to na poprawę humoru :)

Popatrzeć można, lepiej nie próbować :)) A tytułu poszukam, może znajdę :)

brunetka7 Marduk1986

Wpadło mi to w ucho, ale nie wiem czyja to piosenka :))Aaa już te latające słonie widziałam pisaliśmy o nich,musiałam bym poszukać w swoich szufladkach kto to śpiewa.:DDD
    Jak dla mnie żółw był najlepszy, jak na deskorolce :)) I co, znalazłabyś? Ciekawe, chociaż to raczej nie Twoje klimaty :)) A powinno na tej stronie pisać jaka piosenka została wykorzystana do filmiku :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 Tośmy se posłuchali :) Jakiś błąd wyskoczył, wiatr w oczy, ale to dobrze, ochłodzi twarz bo gorąco jest :)Widzę ale jest odsiecz szkolonych małpek został wysłany, by poradzić sobie z tą sytuacją.:DTeż to zauważyłem, tylko zanim dojdą i załatwią minie trochę czasu, a może to te małpki ze spadochronami :)) Ciekawe o co chodzi, a ten błąd nie tylko w Twoim wątku się pojawił.
    Przed chwilą zobaczyłem że już jest w porządku.Już jest ok.. :D kochane małpki .:DSzybkie są, tylko żeby to nie była fuszerka :)) Znaczy żeby problem się znowu nie pojawił :)Jeśli się pojawi to znów problem to małpki przyjdą znów z pomocą, szybkie są jak wiatr.:D

Wpadło mi to w ucho, ale nie wiem czyja to piosenka :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 Tośmy se posłuchali :) Jakiś błąd wyskoczył, wiatr w oczy, ale to dobrze, ochłodzi twarz bo gorąco jest :)Widzę ale jest odsiecz szkolonych małpek został wysłany, by poradzić sobie z tą sytuacją.:DTeż to zauważyłem, tylko zanim dojdą i załatwią minie trochę czasu, a może to te małpki ze spadochronami :)) Ciekawe o co chodzi, a ten błąd nie tylko w Twoim wątku się pojawił.
    Przed chwilą zobaczyłem że już jest w porządku.Już jest ok.. :D kochane małpki .:DSzybkie są, tylko żeby to nie była fuszerka :)) Znaczy żeby problem się znowu nie pojawił :)

brunetka7 Marduk1986 Tośmy se posłuchali :) Jakiś błąd wyskoczył, wiatr w oczy, ale to dobrze, ochłodzi twarz bo gorąco jest :)Widzę ale jest odsiecz szkolonych małpek został wysłany, by poradzić sobie z tą sytuacją.:DTeż to zauważyłem, tylko zanim dojdą i załatwią minie trochę czasu, a może to te małpki ze spadochronami :)) Ciekawe o co chodzi, a ten błąd nie tylko w Twoim wątku się pojawił.
    Przed chwilą zobaczyłem że już jest w porządku.
  • w temacie OGLĄDAŁEM MECZ Rosja - Arabia Saudyjska (5:0)!!!

W: Polityka
    ~Lamia Marduk1986 ~Lamia
    W finale zagra Senegal (wyjdą z drugiego miejsca w grupie). W tych mistrzostwach Senegalczycy zagrają 2x z tą samą drużyną... zgadniesz z którą? :PNie mów że z Polską, pewne jest to że w finale oni się nie spotkają :))Pewna są tylko podatki i śmierć, a Rosja to taka dziwna kraja... że wszystko jest możliwe. Tak mówił Zulu Gula :)Pewne jest też to że w finale nie mogą przeciw sobie zagrać drużyny z grup A-D, ani drużyny z grup E-H :)
    No dziwnie jest na tym mundialu, żadnego meczu nie widziałem, ale słyszałem o kilku niespodziankach, faworyci nie zachwycają, ale że Włochów na mundialu nie ma, to jest szok :)