Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

 • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

  W: Hydepark
  keloimi
  Blandare51 Koltun na tronie:
  [image]0006GIL1QU3V8GLM[/image]
  Ale czemu piszesz ,Ziuty ,ona też była zarejestrowana ?

  Dla mnie przykład kołtuństwa i obłudy to ten pan z karocy :
  http://deser.(...)ie.html
  Który? Ten po lewej czy po prawej? Ja obu zaliczam w poczet kołtunerii :)
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  taie
  Marduk1986
  aliada Od dawna mówię, że państwowa telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Nie dałabym na nią dobrowolnie złamanego grosza i dlatego władza musi mnie okradać cichcem i łaskawie finansować ten badziew "z budżetu"... Taka sytuacja.
  Mi też nie jest potrzebna,ponad rok temu zdarzyło mi się obejrzeć trochę może kilkanaście programów "w tyle wizji",ale tak ogólnie jakby zniknęła publiczna,nawet bym tego nie zauważył.
  U Ministra Propagandy oglądam tylko 1 z 10-ciu - a w TV francuską "Planet +"
  Wiadomości w necie.
  Pamiętam ten teleturniej z moich młodych lat, 1z10, Wielka Gra, jeszcze może coś tam wyciągnąłbym z zakamarków mej pamięci.
 • w temacie Czy w dzisiejszych czasach jeszcze ktoś ogląda telewizje?

  W: Hydepark
  Iwona19 Marduk1986 Iwona19
  No bliżej mu do prawicy a nie lewicy. Ale masz rację. PiS jest zbyt łagodny.Nie ważne do czego PiSowi bliżej, fakt jest taki że PiS nie jest prawicą :) a kto jest?
  Nad odpowiedzią trza by się poważnie zastanowić :) JKM to prawica,a sejmowa reszta z POPiSem na czele to lewactwo ;) Wszędzie oni są.
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  aliada Marduk1986 aliada Od dawna mówię, że państwowa telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Nie dałabym na nią dobrowolnie złamanego grosza i dlatego władza musi mnie okradać cichcem i łaskawie finansować ten badziew "z budżetu"... Taka sytuacja. Mi też nie jest potrzebna,ponad rok temu zdarzyło mi się obejrzeć trochę może kilkanaście programów "w tyle wizji",ale tak ogólnie jakby zniknęła publiczna,nawet bym tego nie zauważył.Ja nie mam telewizji już prawie rok i fajnie mi z tym. Myślałam że na zimę wykupię sobie jakiś pakiet, ale już mnie nie ciągnie w ogóle... Nie wiem jak będzie z MŚ, może gdzieś sobie luknę czasem, w jakimś pubie albo u kogoś, ale pewnie i to nie. MŚ w kopaną tak samo jak przeszły TCS i przyszła Olimpiada, relacja w sieci,telewizora nie włączę,niech wisi sobie.

  Przynajmniej oczu sobie nie psujesz :)
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  Kajetana No i dobrze bo jak słyszałam inne pomysły wg których powinnam płacić za coś czego nie używam to szlag jasny trafia. Fakt m jest że skoro z budżetu to z naszych podatków i znów nieroby wychodzą na tym najlepiej. Dość że dostaną 500+ to jeszcze tv za darmo :DMy zawsze pod górkę,płacić za tv której się nie ogląda, sponsorować ludzi którzy nie są nam potrzebni (w dodatku wielu tych ludzi nienawidzi nas i uważa za zdrajców), ciekawe jakie jeszcze genialne pomysły ma dojna zmiana. Zapomniałem,to my opłacamy tych bydlaków którzy teraz na nas ukręcają bicz.
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  aliada Od dawna mówię, że państwowa telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Nie dałabym na nią dobrowolnie złamanego grosza i dlatego władza musi mnie okradać cichcem i łaskawie finansować ten badziew "z budżetu"... Taka sytuacja. Mi też nie jest potrzebna,ponad rok temu zdarzyło mi się obejrzeć trochę może kilkanaście programów "w tyle wizji",ale tak ogólnie jakby zniknęła publiczna,nawet bym tego nie zauważył.
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Lilith1 Marduk1986 Lilith1 Marduk1986 NiewiedzaAnglosasSasquatchChimeraartefakty
 • w temacie Budżet Pokryje Abonament RTV

  W: Polityka
  taie Czy reklamy Spółek Skarbu Państwa w mediach RTVPiS to nie omijanie prawa ?
  W radiu słyszę reklamę śmigłowców (jaka jest ich sprzedaż w Polsce) Orlenu (jaki ma wpływ na sprzedaż) ? Nie wiem,za bardzo nie znam się na prawie,a ono tutaj często się zmienia.

  Ktoś tu kiedyś planował kupić sobie awionetkę,ja się przymierzam do kupna śmigłowca,w sam raz,ominę zakorkowane ulice mojej metropolii. A tak na prawdę,omijam spółki w których macza macki polski rząd, patriota jestem.