• w temacie OGLĄDAŁEM MECZ Rosja - Arabia Saudyjska (5:0)!!!

W: Polityka
    ~Lamia
    Marduk1986
    WOMAR1910 Rosja to przecież jest faworytem tego turnieju.
    Rosja gospodarzem, z grupy wyjdą, ale faworytem nie są, ściany nie zawsze gospodarzom pomagają. Na dziś dzień faworytami są Francja, Argentyna, Brazylia, Niemcy, jeszcze może Belgia... Hiszpanię skreślam z grona faworytów po tym co ostatnio się dzieje w ich reprezentacji, zwolnienie selekcjonera i te awantury na treningach.
    Finał Francja - Brazylia byłby ciekawy, może być powtórka z mistrzostw świata 1998 we Francji i wygrana Francji :)) Nie mam nic przeciwko temu.
    W finale zagra Senegal (wyjdą z drugiego miejsca w grupie). W tych mistrzostwach Senegalczycy zagrają 2x z tą samą drużyną... zgadniesz z którą? :P
    Nie mów że z Polską, pewne jest to że w finale oni się nie spotkają :))
  • w temacie Dlaczego nie mogę???

W: Porady
    ~Madzia222
    Marduk1986
    Madzia222
    Marduk1986
    Madzia222 Marduk1986 Madzia222 Acha zapomniałam Was pozdrowić, co właśnie czynię. A może założymy jakąś nową partię i wystartujemy w wyborach? Co wy na to?Dobry pomysł masz :) Jednak my chyba nigdy się nie dogadamy co do programu, tak mi się wydaje :)) Tak więc ja raczej rezygnuję z członkostwa... mogę być rzecznikiem prasowym :)) Zgoda, Nicka zrobimy prezesem, Ty będziesz rzecznikiem a ja mogę być szeregowym członkiem. W naszej partii każdy może mieć swoje poglądy, będziemy taką prawicowo-liberalno-sami sobie, partią. Kłócić się nie będzie wolno, za kłótnie będą wysokie kary fantowe, nie pieniężne;)
    A więc stałaś się nieoficjalnie... prezesem :)) Ja nie lubię być pod kimś :D Jako rzecznik będę mówił co mi ślina na język przyniesie, często mnie poniesie, ale to nie ważne... Partia najważniejsza :)) Cała władza w ręce rad, ups... naszej partii :))

A wiesz, jakoś nigdy nie spisywaliśmy naszego programu, ciekawe jak bardzo nasze wizje się różnią... :))
    Ty Marduczek będziesz musiał napisać statut partii a to ważna sprawa. Statut dla takiego "mieszańca" jaki my będziemy tworzyć, nie będzie prosty... Na chwilę muszę odejść bo mam coś ważnego a Ty myśl nad naszym statutem,;)
    Nie zdążyłem edytować :)) Pisałem że cała władza w ręce rad... naszej partii, radem to podtrujemy naszych przeciwników :)) Musimy być bezkonkurencyjni :) Damy radę, a kto z naszych szeregów nie zgodzi się z naszym zdaniem, poczęstujemy go herbatką z radem, szedł w politykę... wiedział co go czeka :))
    Patronką naszej partii będzie Maria Skłodowska Curie, patriotycznie... i żeby feministki nie narzekały :D Hmm, RAD, to brzmi dumnie, to są pierwsze trzy litery mojego nazwiska :))

Widzisz, partii jeszcze nie ma, a mnie już dyktatorskie myśli dopadły... nie nadaję się na polityka, może pobiłbym rekord Stalina i Mao, dlatego staram się stronić od tego bagna :)) Ja nie chcę żadnej władzy, byłbym wtedy niebezpieczny dla wszystkich xD xD Posada rzecznika prasowego mi wystarczy :)
    P.S. Co to jest statut? :)
    No wreszcie dotarłam do komp. ale jestem już trochę zmęczona i śpiąca, pewnie nic sensownego już nie wymyśle, a tworzenie nowej partii to przecież odpowiedzialna sprawa :)). Jutro zabierzemy się ostro do działanie i werbowania nowych ochotników;) Trzeba przedyskutować i przyjrzeć się Twoich dyktatorskim zapędom, mogą być niebezpieczne:)), tymczasem życzę dobrej nocy :) i pozdrawiam naszego Prezesa;) (niezalogowana ale to ja)
    Właśnie widzę, dopiero teraz dotarłem do tej wypowiedzi, bez tych powiadomień to jednak męka jest. Teraz to już miłego dnia :) Dziś nie mam nastroju do werbowania ludzi w nasze szeregi, odstraszałbym tylko potencjalnych ministrów :))
  • w temacie Dzisiaj romantyczne ,Lorda trzeba nakarmić,prestiżowy chłopak.:)

W: Hydepark
    brunetka7 Teraz to już Dobranoc .
    Skreślę tylko kilka słów. Na każdym forum jeśli pojawi się ktoś nowy traktowany jest jak intruz ,natomiast takie ataki trolli i nie tylko z tego forum mnie zniesmaczyły to jest przykre,oddaje Cie tym którzy mnie obrażają nie jestem jakąś tam "iii" nie jestem Tobą ,nie mam zamiaru polemizować czy tłumaczyć się z czegoś co jest mi obce zamknijcie się w swoim kokonie i może z tego wyłoni się piękny motyl ale już beze mnie.... Dobranoc i spokojnych snów..Z tego nie będzie żadnego motyla przecież :))
  • w temacie Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

misza55 Marduk1986 misza55 Cześć Marduk :)))
    Jak mija Tobie wieczór :)))Ta piosenka to jakaś prowokacja? W gimnazjum ją słyszałem :)) Sorry, ale ostatnio podejrzliwy się zrobiłem... Cześć Miszka :) Zimno, to po pierwsze, po drugie zaraz deszcz chyba lunie u mnie.To nie prowokacja tylko dedykacja ode mnie :)))Ja nie mieszkam w górach :)) Jestem z Mazowsza, pozdrawiam :))
  • w temacie Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

misza55 Cześć Marduk :)))
    Jak mija Tobie wieczór :)))Ta piosenka to jakaś prowokacja? W gimnazjum ją słyszałem :)) Sorry, ale ostatnio podejrzliwy się zrobiłem... Cześć Miszka :) Zimno, to po pierwsze, po drugie zaraz deszcz chyba lunie u mnie.
  • w temacie Dlaczego nie mogę???

W: Porady
    Madzia222 Acha zapomniałam Was pozdrowić, co właśnie czynię. A może założymy jakąś nową partię i wystartujemy w wyborach? Co wy na to?Dobry pomysł masz :) Jednak my chyba nigdy się nie dogadamy co do programu, tak mi się wydaje :)) Tak więc ja raczej rezygnuję z członkostwa... mogę być rzecznikiem prasowym :))