Marduk1986
Poziom 21

Marduk1986

Mężczyzna (32)

• w temacie Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY NA WSKROŚ NIEWIERZĄCEJ

W: Religia
    stevn
    pintapalec
    stevn
    ireneo
    Blandare51
    pintapalec HA HA HA tak jak się spodziewałem pierwsi odezwali się super oszołomy parafialne ze swoimi wartościami religijnymi (katolskimi)
    to tylko sfora... nie parafialna, a pisowska hejterow....
    [image]0007435JY9E7TJ9O[/image]
    dostawię parafkę xxx, a może +++, jaki to podpis?
    ty wklejkowy inteligencie bez wklejek tylko
    A co wklejkowy oszołomie obrazkowo parafialny ,wściekasz się na historyczną prawdę o twojej morderczej sekcie ?
    NIC o mnie NIE wiesz symulancie za dychę, a twoją opinię traktuje zawsze jako papier toaletowy, chyba się domyślasz do czego :)))
    A co tu się domyślać do czego jest papier toaletowy? Proste że do wycierania rąk po myciu,gdy ręcznika nie ma w pobliżu.
    A do tamtych czynności służy "nasz dziennik" i "gazeta polska".

pintapalec HA HA HA tak jak się spodziewałem pierwsi odezwali się super oszołomy parafialne ze swoimi wartościami religijnymi (katolskimi) I gdzie oni? Zniknęli,a twój wpis został, lepiej było zignorować fanatyków,ich wpisy znikają

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem, może tamtemu było obojętne że Polska się ateizuje, ale domniemana chrystianizacja Polski nie powinna być nikomu obojętna, powinniśmy ją zwalczać myślą,słowem i uczynkiem,jeśli nie,to wtedy dopiero zacznie się terror religijny :Dhttp://forum.(...)trona,1