• w temacie Zrobilo sie nieciekawie . Rosja mocno sprowokowana

  W: Uczucia
  Sisi1
  Marduk1986
  Lilith1
  Po co tarcza rakietowa? Takie latadełka to na poligonie w Drawsku siatką na motyle szef kantyny z kucharzem wyłapywali.

  Ja się tam Moskwy nie obawiam... z pewnych względów.
  Rosjanie umieją wyłączyć amerykańskie niszczyciele, co już pokazywali, a ilu rzeczy nie pokazali? Można się domyślać. Ja też się nie obawiam, bo Rosja nie ruszy na Europę, nie są samobójcami, a że rakiety mają wycelowane w kilka stolic nic nie znaczy.

  Niech się zapytają w kogo Izrael ma wycelowane swoje rakiety to się zdziwią, skoro można celować w przyjaciół to we wrogów tym bardziej można :D

  Dlatego nie rozumiem tego szczekania w mediach na wieść o tym że Rosja rozmieszcza rakiety w Obwodzie Kaliningradzkim, to jest Rosji ziemia i może na niej umieszczać co się jej żywnie podoba, Polsce i tak te rakiety nie zagrażają. Bandyci z NATO celują w Rosję swoimi rakietami i otaczają Rosję swoimi bazami, to Rosja ma wycelowane w nich rakiety, proste, bandyci z NATO robią anakondę to Rosja robi ZAPAD, też proste. Polityka wzajemności :))
  Ale hipokryzja wszechobecna, wszystko co robi USA (nawet gdy morduje inne narody) jest dobre, Rosja zrobi sobie manewry to już szczekają że Rosja jest bee i dąży do wojny...
  W sumie USA do wojny nie dąży oni cały czas są w stanie wojny, przez ponad 90% czasu swego istnienia wojują, najpierw mordowali rdzennych mieszkańców, potem swych sąsiadów, a teraz po całym świecie pływają, latają i mordują, ale to Rosja jest zła, a USA aniołki normalnie :D
  zgadzam się z tobą:-)
  Kto by pomyślał :))
 • w temacie CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

  W: Religia
  brunetka7 Ja widziałam kosmitów toTy nie wiesz że na ulicach co 10-ty to kosmita...:))))
  Sorry za ten żart ,ale wpis niczym z kosmosu jest.:)
  Nie obrażaj się na mnie po prostu w kosmitów dzieci wiedzą.:) Na ulicy każdy jest kosmitą :) Ale z innych obcych cywilizacji na pewno żaden ten kosmita nie jest :) Naukowcy ponoć wyliczyli że w naszej galaktyce mogą istnieć miliony cywilizacji, ale odległości między nimi są tak duże że nigdy one się nie spotkają. Niektóre cywilizacje mogą być bardziej rozwinięte od nas, inne mniej rozwinięte, niektóre cywilizacje mogą dopiero powstawać, a inne może przed chwilą zginęły, z racji tego że we Wszechświecie czyha wiele niebezpieczeństw, może jakiś meteoryt w nich uderzył. Dużo teorii jest :))
 • w temacie CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

  W: Religia
  sarna Tak widziałam. Na tym forum sami kosmici przecież ;-DJako że Ziemia krąży sobie w kosmosie Ziemianie też są kosmitami, pełno ich wszędzie :)
 • w temacie Biało się zrobiło..Dobry wieczór.

  W: Hydepark
  brunetka7
  Może powinieneś sobie przypomnieć jak biega się za piłką,wiem natomiast że jesteśmy
  bardzo zabiegani i na przyjemności zostaje niewielka czasu, jeżdżę konno.
  Ja wiem jak się biega,czasami biegam, ale w piłkę sam nie pogram, najlepiej jak by było z 10 osób, wtedy jakiś sens gry by był :)) Lubię konie, kiedyś nawet jednego po pysku głaskałem, ale trochę się ich boję :)
 • w temacie Biało się zrobiło..Dobry wieczór.

  W: Hydepark
  Dzień dobry :) A u mnie powtórka z wczoraj, niebo prawie bezchmurne, błękitne, no i dużo słońca :) Już wspominałem że jestem słaby fotograf, zdjęcia nie moje :))  Chłodno jest, -1, ale te słońce fajnie grzeje :)
 • w temacie Zrobilo sie nieciekawie . Rosja mocno sprowokowana

  W: Uczucia
  Substancja którą ponoć otruto Sergieja Skripala nosi nazwę Nowiczok, można ją wyprodukować z powszechnie dostępnych środków ochrony roślin (tak piszą), jednak żeby to wyprodukować trza już być wybitnym chemikiem. Producent tej substancji siedzi w USA... Ta substancja nazywa się Nowiczok, do organizmu dostaje się poprzez skórę i drogami oddechowymi. W sieci brak szczegółowych informacji o tej substancji, ponoć jest ona najsilniejszą bronią chemiczną, dwa gramy tej substancji mogą zabić 500 osób.Nowiczok ponoć może pokonywać takie bariery jak odzież ochronna Kilka dni temu znalazłem takie zdjęcie.

  Strażacy przeżyli ten domniemany zamach? Ok, może i strażacy stoją za taśmami, ale że się nie bali? No i chyba zasady BHP złamali :D No nic, trza dalej drążyć ten temat. Pamiętam głośną sprawę otrucia Litwinienki, gazety non stop informowały o jego stanie zdrowia, nawet zdjęcia otrutego pokazywali. A w sprawie Skripala jakaś dziwna cisza nastąpiła, ciekawe czemu? :D
 • w temacie Biało się zrobiło..Dobry wieczór.

  W: Hydepark
  brunetka7
  Smacznej.Ja też uciekam a wybieram się na sójka za morze. Telenowele są sztuczne przynajmniej ja tak odebrałam oglądając kilka odcinków "Na wspólnej" jakiś czas temu.
  Pa. miłego i udanego wieczorku.:)Słyszałem o tej sójce :) Ja kiedyś widziałem Klan i M Jak Miłość, to jedne z najstarszych polskich telenowel, widziałem je jak do gimnazjum chodziłem :) Idę już, nawzajem, pa :)