• PiS Potajemnie Przyjmuje Uchodźców Z Bliskiego Wschodu?

  W: Polityka
  Na początek wieści z Węgier, tych Węgier na których prezes pan się ponoć wzoruje
  http://www.po(...)ef-msz/

  Na Węgrzech ponoć były ciche relokacje, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby takie relokacje przeprowadzić w Polsce. A kto to sprawdzi? Ktoś to będzie liczył? Wmówi się ogłupiałemu narodowi że to są obywatele krajów UE chcący mieszkać w Polsce.

  Widziałem dane, jeśli są one prawdziwe, to jak zwykle Mazowsze najbardziej obrywa.
  Plotki o cichych relokacjach pojawiały się już rok temu, PiS wszem i wobec zapewniał że nikogo z Bliskiego Wschodu nie przyjmie, a jednak w większych miastach ludzie widzieli coraz więcej obcych. Sprawdziłem w kilku źródłach te wieści.

  Rząd PiS powinien ujawnić dane na ten temat, jeśli okazałoby się prawdą że rząd wbrew woli narodu sprowadza do naszego kraju uchodźców, wtedy rząd natychmiast powinien podać się do dymisji, sprawcy tej zdrady powinni zostać postawieni przed sądem.

  Jeśli to jest prawda, mnie to wcale nie zdziwi, ja widziałem dużo więcej oszustw rządu PiS, ale oni tak pięknie patriotycznie mówią... Kiedy wreszcie lud pojmie że politycy to ludzie szkoleni do kłamstw i oszustw i że nie można tym oszustom wierzyć w żadne słowo? Mówią co innego i robią co innego... A to wszystko złe czynią przy akompaniamencie pieśni kościelnych i pod polskimi flagami...
 • Próba Podpalenia Meczetu

  W: Hydepark
  W Niemczech w Lauffen am Neckar doszło do próby podpalenia meczetu . W meczecie przebywał imam, na szczęście nikomu nic się nie stało.
  Ponoć coś się dzieje.Polskie media informują że w ostatni weekend w Niemczech nastąpił szereg zamachów na meczety i tureckie instytucje. Czy można im wierzyć, i co to znaczy szereg? Kilka, a może kilkanaście? Informuje o tym kilka źródeł.
  http://www.dw(...)2941575
  Polski "faszyzm" już chyba nie jest taki groźny, politrucy w ue mają już o czym debatować...
 • A Jednak San Escobar Istnieje :D

  W: Polityka
  Powrót do przeszłości

  Hymn :)


  Zagadka San Escobar rozwiązana. Były minister Witold Waszczykowski przekręcił nazwę tej wyspy, z hiszpańskiego nazywa się ona San Cristobal y Nieves, oczywiście chodzi o wyspy Saint Kitts i Nevis leżące na Morzu Karaibskim.
  Nie ma co, wielkiego sojusznika minister sobie znalazł :D Nawet gdyby minister nie przekręcił nazwy tych wysp, to i tak kupa śmiechu by była :))

  Ciekawostki o San Escobar :)
  http://nonsen(...)Escobar
 • Dzisiaj 8 Marzec

  W: Hydepark
  Dziś Wasze święto, a więc wszystkim kobietom bez wyjątku chcę życzyć wszystkiego najlepszego, miłości no i spełnienia marzeń :) Kwiaty ode mnie, wirtualne, dla wszystkich starczy :) W drugim filmiku radziłbym wyłączyć muzykę, no chyba że ktoś lubi takie klimaty :))


  Już dawno wena mnie opuściła, Wszystkiego Najlepszego :))
 • A Więc Komuniści Zdegradowani

  W: Polityka
  A więc generał i kosmonauta Mirosław Hermaszewski też będzie zdegradowany.https://wiado(...)6089985

  Mnie natomiast zastanawia co innego, te okrzyki "precz z komuną" dobiegające z sejmu, posłowie PiSu zachowują się jak debile, podobnie zachowywała się szlachta w RON, szczególnie między II a III rozbiorem RON.
  Czas w którym żyjemy coraz bardziej mi przypomina Rzeczpospolitą Obojga Narodów między II a III rozbiorem...
 • Polska Jest Prawie Mocarstwem :D

  W: Polityka
  Legenda głosi że prezydent Andrzej Duda nie odebrał telefonu od Rexa Tillersona, ponoć uznał że za niskiego szczebla ten urzędnik jest... Ponoć to jest przyczyną konfliktu na linii Polska - USA.
  Tak, to już nie te czasy gdy prezydent Polski był szczęśliwy gdy mógł sobie pogadać z cieciem na stróżówce ambasady USA :D Teraz się z nami liczą, a rozmawiać z nami mogą tylko przedstawiciele najwyższych władz wielkiego brata, albo oni albo nikt... A że ostatnio nikt nie chce rozmawiać, nie ważne :))https://wiado(...)2897665

  Ja nadal czekam na wyprowadzenie amerykańskich żołdaków z terytorium Polski :))
 • Gratka Dla Złomiarzy

  W: Hydepark
  Około 10 kwietnia na Ziemię ma spaść chińska stacja kosmiczna, ponoć nikt jeszcze nie wie w którym miejscu ona spadnie,mówią o oceanach,ale nie wykluczają lądu, a co jeśli spadnie na Polskę? Stacja waży ponad 8 ton, ile to żelastwa, ciekawe z jakich jeszcze szlachetnych metali zbudowana jest ta stacja :D
  Pamiętam że w 2008 roku też miało coś z kosmosu spaść,wtedy przewidywali że spadnie na Polskę, ale mniej więcej w tym czasie polscy złomiarze byli zajęci kradzieżą czterech czołgów z jakiegoś poligonu na terenie Polski :D
  A w Rosji w jedną nockę rozebrali kilkunastotonowy most :D
  http://nt.int(...)2553034
 • Wypadek Limuzyny Andrzeja Dudy

  W: Polityka
  No i znowu, powtórka, limuzyna prezydencka zalicza kolizję. To jakieś fatum? Czy może bardziej przyziemnie, może po prostu kierowcy słabi dostający te fuchy po znajomości? Pozdrowienia dla kierowców :)https://wiado(...)6748289

  No i przede wszystkim życzę szerokiej drogi, najlepiej takiej bez drzew na poboczu...
 • Jak To Motłoch Niósł Cywilizację

  W: Polityka
  Temat kolonizacji jest dobrze znany, wielu przemilcza w nim rolę białych, wolą się użalać jak to dziś biali cierpią będąc kolonizowanymi, karma wraca ponoć, sprawiedliwość musi być, dobrze że Polska nie kolonizowała Nowego Świata, choć kilku naszych rodaków brało udział w wojnach i w niesieniu cywilizacji w Nowym Świecie, to jednak nie mamy hektolitrów krwi na rękach jak Francuzi lub Anglicy,Hiszpanie,Portugalczycy,Włosi i Holendrzy.

  W USA w rezerwatach dla Indian kwitnie przestępczość,alkoholizm i narkomania, teraz tylko czekać aż pojawi się mędrzec wieszczący o wyższości białych nad Indianami, i twierdzący że słusznie zabrano Indianom ich ziemie. No cóż, patrząc co motłoch robi z moim krajem też może bym się rozpił lub popadł w narkomanię :Dhttps://on.in(...)2547811
 • Stosunki Dyplomatyczne USA Z Polską

  W: Polityka
  Docierają sprzeczne informacje, ponoć Amerykanie domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską, inne informacje głoszą że te stosunki już zostały zerwane. Nasi amerykańscy przyjaciele :)

  Brawo USA, teraz jeszcze swoich żołdaków z Polski zabierajcie, raus :))

  Pomyślałbym że to Prima Aprilis,jednak nie, dziś mamy 21 February, a od soboty ponoć mrozy po -16 mają być :) Gorąco się robi :)https://pikio(...)sunkow/