• Ofensywa Wrogich Armii

  W: Hydepark
  Nie ulega wątpliwości że to zmasowana ofensywa wrogich forów, urządzają nam tu Barbarossę albo nawet Fall Weiss, generalicja chyba śpi, wódz zamknął się w daczy i nie może w to uwierzyć.
  A my zostawieni na pastwę losu jak polska armia we wrześniu 1939 :) Temat zamknięty, bo zaraz wrogie oddziały by tu weszły.
 • Kim Dzong Un W Korei Południowej

  W: Polityka
  Kim Dzong Un przybył do Korei Południowej porozmawiać z prezydentem Moon Jae Inem. Obiecał mu że już go nie będzie rano budził... Ponoć nawet mają wspólnie drzewo zasadzić. Ciekawe czy z tej miłości kiedyś narodzi się zjednoczona Korea :D
 • PiS Populizm i Socjalizm

  W: Polityka
  A więc szykujmy się na podniesienie podatków, rząd obiecał bardzo dużo, skądś pieniądze na to trzeba wziąć... Nie ma to jak przekupić lemingi ich własnymi pieniędzmi :))
  Lewacki PiS znów sięgnie do naszych kieszeni...
 • Turbolechickiej Szajby Ciąg Dalszy :))

  W: Hydepark
  Turbolechici tworzą coraz większe idiotyzmy, tak im tęskno za imperium... że wymyślili je sobie :)

  Francuskie miasta Brest, Orlean i Metz nazwali jako Brześć, Orlin i Miecz, mam nadzieję że za granicą tego nie oglądają :)


  Na szczęście polscy rodzimowiercy wyparli się turbolechitów. Turbolechitów nie można nazywać już turbosłowianami, a to dlatego że pierwszy prorok turbolechianizmu w swej książce "naukowej" napisał coś takiego:

  "Historia Słowian czy też Sławian, jak nazywano ten lud do pierwszej wojny światowej, nie interesuje mnie. Słowianie zawsze mordowali się wzajemnie"...

  No cóż, dobrze że się przyznał, lepiej późno niż wcale... Niech jeszcze powie na czyje zlecenie działa, bo do tej pory robił złą robotę dla Słowian, taki koń trojański że tak rzeknę :)

  Prorocy turbolechianizmu posuwają się nawet do bezczelnych fałszerstw map, oto próbka ich możliwości:


  Po lewej stronie oryginał, tereny na których żyły wolne plemiona słowiańskie, po prawej stronie podróba, urojone Lechina Empire. Znając trochę Słowian i ich umiłowanie wolności jakoś ciężko sobie wyobrazić żeby żyli sobie w scentralizowanym państwie z królem i w poddaństwie :D

  Książki proroków turbolechianizmu to zwykłe fantasy, szkoda tylko że wielu ludzi te fantasy uważa za prawdę objawioną...
 • A Więc Komuniści Niezdegradowani, Póki Co...

  W: Polityka
  W tym przypadku może być że co się odwlecze to uciecze... Prezydent Andrzej Duda zawetował ustawę degradacyjną i skierował ją do ponownej pracy w sejmie. I po co tyle szumu było robić? Może ustawa umrze, ale chociaż przez kilka dni gadki o tej ustawie były świetnym tematem zastępczym, w tej chwili tym tematem jest ustawa aborcyjna, której PiS i tak nie zaostrzy, a więc... Nie wiem po co to piszę :D Daję temat zastępczy :)
 • Usain Bolt W Borussii Dortmund, Na Polską Ligę Za Dobry

  W: Męskie sprawy
  Jak zapowiadał tak zrobił, 32-letni Jamajczyk Usain Bolt, najszybszy człowiek w tej części Wszechświata, sprinter, rekordzista świata na 100 i 200 metrów odbył pierwszy trening w Borussii Dortmund, Mario Götze już go chwalił... Ciekawe czy Usain Bolt zrobi tę karierę piłkarską, 4 może 5 lat mógłby pograć, kluby go zatrudniające mogłyby zarobić na reklamach, koszulkach, gadżetach itp rzeczach, bo Jamajczyk jest niezwykle popularną postacią... Jeśli Bolt zacznie robić karierę piłkarską w Borussii, pojawi się w grze FIFA, ciekawe czy będzie miał 99 przyspieszenia w statystykach :))

  Może prezesi polskich drużyn marzą o zatrudnieniu Usaina Bolta? Wpływy z reklam byłyby wielkim zastrzykiem gotówki, ale raczej nikogo poza Legią Warszawa nie stać na niego...
  Legia przed rundą wiosenną poważnie się wzmocniła, niektórzy sądzą że Legia w przyszłym sezonie będzie się liczyła w europejskich pucharach, no cóż, na krajowym podwórku póki co prowadzi Jagiellonia Białystok, Legia ma do nich 3 punkty straty. Ja jednak obstawiam że mistrzem Polski trzeci raz z rzędu będzie Legia Warszawa :))

  http://www.go(...)tabela/

  Wie ktoś może czy Ukrainiec Taras Romanczuk zadebiutował już w reprezentacji Polski? Ciekawe czy na mundial do Rosji pojedzie... :)
 • A Jednak San Escobar Istnieje :D

  W: Polityka
  Powrót do przeszłości

  Hymn :)


  Zagadka San Escobar rozwiązana. Były minister Witold Waszczykowski przekręcił nazwę tej wyspy, z hiszpańskiego nazywa się ona San Cristobal y Nieves, oczywiście chodzi o wyspy Saint Kitts i Nevis leżące na Morzu Karaibskim.
  Nie ma co, wielkiego sojusznika minister sobie znalazł :D Nawet gdyby minister nie przekręcił nazwy tych wysp, to i tak kupa śmiechu by była :))

  Ciekawostki o San Escobar :)
  http://nonsen(...)Escobar
 • A Więc Komuniści Zdegradowani

  W: Polityka
  A więc generał i kosmonauta Mirosław Hermaszewski też będzie zdegradowany.https://wiado(...)6089985

  Mnie natomiast zastanawia co innego, te okrzyki "precz z komuną" dobiegające z sejmu, posłowie PiSu zachowują się jak debile, podobnie zachowywała się szlachta w RON, szczególnie między II a III rozbiorem RON.
  Czas w którym żyjemy coraz bardziej mi przypomina Rzeczpospolitą Obojga Narodów między II a III rozbiorem...
 • Polska Jest Prawie Mocarstwem :D

  W: Polityka
  Legenda głosi że prezydent Andrzej Duda nie odebrał telefonu od Rexa Tillersona, ponoć uznał że za niskiego szczebla ten urzędnik jest... Ponoć to jest przyczyną konfliktu na linii Polska - USA.
  Tak, to już nie te czasy gdy prezydent Polski był szczęśliwy gdy mógł sobie pogadać z cieciem na stróżówce ambasady USA :D Teraz się z nami liczą, a rozmawiać z nami mogą tylko przedstawiciele najwyższych władz wielkiego brata, albo oni albo nikt... A że ostatnio nikt nie chce rozmawiać, nie ważne :))https://wiado(...)2897665

  Ja nadal czekam na wyprowadzenie amerykańskich żołdaków z terytorium Polski :))
 • Gratka Dla Złomiarzy

  W: Hydepark
  Około 10 kwietnia na Ziemię ma spaść chińska stacja kosmiczna, ponoć nikt jeszcze nie wie w którym miejscu ona spadnie,mówią o oceanach,ale nie wykluczają lądu, a co jeśli spadnie na Polskę? Stacja waży ponad 8 ton, ile to żelastwa, ciekawe z jakich jeszcze szlachetnych metali zbudowana jest ta stacja :D
  Pamiętam że w 2008 roku też miało coś z kosmosu spaść,wtedy przewidywali że spadnie na Polskę, ale mniej więcej w tym czasie polscy złomiarze byli zajęci kradzieżą czterech czołgów z jakiegoś poligonu na terenie Polski :D
  A w Rosji w jedną nockę rozebrali kilkunastotonowy most :D
  http://nt.int(...)2553034