• w temacie Człowiek Roku 2015

W: Hydepark
    W Europie dzietność spada a u muzułman jest wysoka więc po co mieliby uciekać do
    krajów arabskich które niechętnie są nastawione do swych braci w wierze. System islamski bo nie jest to tylko religia ... jest genialny wobec cywilizacji Zachodu mającej przewagę ekonomiczną i militarną. System oparty o takije, ketmany, wysoką dzietność status mniejszości ... mainstreamowe slogany typu ''tolerancja, ubogacenie kulturowe czy też te z negatywnym wydźwiękiem ''islamofobia, faszyzm, rasizm, upraszczanie'' mają sprawić, że
    przeciętny człowiek poczuje się ''winny'' i bez wpływu na losy narodu i kontynentu. Ponadto słabością Europy ''krzyżowców'' - bo tak często mówią jest wychowanie w wysokiej moralności która piętnuje kłamstwo ... zaś Koran przyzwala na ''takiję'' i ''ketmany'' ... głosi tez wielu, że ''muzułmanin nigdy nie będzie w swym sercu przyjacielem kafira'' - natomiast na zewnątrz tak. Fakt jeżeli poznałeś muzułmanina żyjącego w Polsce nie znaczy to, że On też stosuje tą zasadę i w gruncie rzeczy może być bardzo dobrym i honorowym człowiekiem. Problem jest kiedy z mniejszości przeradzają się w znaczącą społeczność, wówczas Imamowie niestety często nawołują do powrotu do starych zasad, starych interpretacji, domagają się szariatu. Poniżej materiał który ukazuje Imama nie stosującego ''takiję'' tylko mówiącego wprost jakie chcą prawo egzekwować. Nie kłamstwem a prawdą są enklawy i dzielnice, strefy wydzielony w różnych rejonach Niemiec czy Angli a jeśli chodzi o Francję to sami stworzyli im getta a enklawa w Essen w Niemczech to wynik ignorancji polityków i tego, że niemiecka Policja tam nie wyrabia. Niektórzy ciągną etaty po 16 godzin i wiele zgłoszeń Policja olewa a ponadto media tuszują faktyczny stan rzeczy. W Marysli panoszą się gangi i funkcjonuje straż szariatu ale ten ''poprawny politycznie'' beton kiedyś runie bo już powoli pęka. Widać to po poparciu Angeli Merkel i materiałach filmowych umieszczanych w internecie przez Niemców. Zobacz co się dzieje w niemieckich szkołach, nawet uczniowie urodzeni w Niemczech o korzeniach krajów typowo muzułmańskich sieją terror i zgorszenie i zobacz co mówią w poniższych materiałach.

''Ty zarzucasz mi mowę nienawiści bo posługuję się faktami? A jak nazwiesz wasze komentarze o wysyłaniu uchodźców do obozów koncentracyjnych i radość pod zdjęciami martwych dzieci?
    Tak, jesteście gorsi. Obłudni i zakłamani. Ciągle mówicie o chrześcijańskich wartościach nie mając o nich pojęcia…'' [/cytat]

1. O wysyłaniu do obozów to nie z moich ust bo to zaprzeczenie wartościom którymi się w życiu kieruję. Nigdy czegoś takiego nie napisałem.
    2. Nie jestem katolikiem a ''urządzony poligon'' to zasługa głównie Amerykanów ale co mieli zrobić kiedy dochodziło do masakrowania ludzi przez tamte reżimy. Wielkim błędem było to, że Bush Senior nawoływał Kurdów do powstania i ostatecznie nie udzielił im pomocy co skutkowało krwawą masakrą 60 tysięcy Kurdów. Testowanie gazów bojowych na wieśniakach gdzie ilość ofiar szacowana jest pomiędzy 5-7 tysięcy. Amerykanie popełnili ten błąd, że zbyt szybko się wycofali. Celem misji miała być stabilizacja regionu jednak skutek był odwrotny i poniekąd są winni kryzysowi migracyjnemu ale teraz coś robią tylko niestety z wątpliwym skutkiem, to jeszcze wymaga czasu a przyszłość oceni. Niemieccy politycy nic dobrego nie robią ale co mają zrobić skoro największymi beneficjentami UE są socjaliści i eurolewactwo, entuzjaści wiosny arabskiej i islamizacji gdzie wiele działań jest wspieranych przez miliardera i spekulanta Georga Sorosa który nawet przyczynił się do porażki Busha w wyborach w USA. Soros wspiera lewicowe organizacje i islamizację choć to troszeczkę dziwne skoro sam ma korzenie żydowskie i należy do ''ludzi księgi''. Na bliskim wschodzie ściera się wiele stron w tym ISIS które delikatnie mówiąc jest skłócone z innymi tego typu działającymi tam terrorystycznymi organizacjami islamskimi w tym z Dżabhat an-Nusra. Tam jest kilka frontów a rozwiązanie kryzysu migracyjnego leży na bliskim wschodzie i bez operacji militarnych się nie obejdzie. Trzeba mieć nadzieję, że po zakończeniu walk o ile to w ogóle nastąpi ... możni tego świata podejmą jakąś długą misję stabilizacji regionu ale szczerze mówiąc sam póki co nie wiem jakby to miało wyglądać. Na pewno Europa i Ameryka nie mogą być obojętne zaś polityka migracyjna Niemiec prowadząca do zderzenia kultur zasługuje na potępienie tak samo jak niegdyś francuski kolonializm - (Algieria) i liczne przypadki tortur stosowanych przez francuskie służby wiele lat temu. Wszystko się mści. Zwróćmy jeszcze uwagę na to, że Muzułmanie Sunnici i Szyici pomimo konfliktu trwającego od śmierci Mahometa i zabójstwa Alego męża Fatimy - córki Mahometa . . . . pomimo konfliktu wiedzą, że w interesie islamu jest zalewanie i stopniowe wynarodowianie bogatych krajów europejskich. Cdn.

Prawda jest taka oczywista ..... tylko ze względu na przewagę militarną, ekonomiczną i technologiczną Oni zmuszeni są używać dozwolone kłamstwa i manipulacje w islamie. Socjotechniki takie jak '' takija'' ... ''ketman'' a kiedy poczują siłę wszędzie narzucą swoje prawa a dowodem jest (Koran i historia podbojów arabskich). To nie jest moja filozofia tylko wnikliwe badania i są na to materiały dostępne dla każdego na takim nawet ''jutjubie'' Udają najpierw ofiary dyskryminacji a potem Cie załatwią albo zmuszą, narzucą wiarę i Szariat. To jest ruch nie uznający rozdziału religii od polityki. Jedynym jakimś tam w pewnym stopniu wyjątkiem jest Turcja po reformach Mustafy Kemala Ataturka, przeprowadzone kilkadziesiąt lat temu. Skoro Mahomet za życia nie wskazał sukcesora Jego czterech najbliższych wiernych wybrało na pierwszego kalifa Abu Bakra ale sprzeciwił się temu najbliższy krewny (Ali zięć Mahometa mąż Fatimy), który ze względu na pokrewieństwo uważał, że jest prawowitym Kalifem. Konflikt ten doprowadził do podziału na (Sunnitów kontynuatorów linii Abu Bakra, Umara i Usmana to 85 % wyznawców islamu) z łącznej obecnie sumy wszystkich muzułman miliarda sześciuset milionów +/- a reszta to (Szyici tj. linia Alego około 15 % wyznawców islamu) i najmniejszy z głównych nurtów (Charydżyci jakieś +/- 5 milionów wyznawców) przy czym dla Nich cały Koran jest dosłowny i są z tego powodu najbardziej radykalni aczkolwiek pojęcie (''radykalni'' odchodzi już powoli do lamusa tak samo jak intelektualiści uważają za cynizm i głupotę używanie słowa tolerancja w odniesieniu do większości muzułman). Te 5 milionów stanowi niekończące się zaplecze dla organizacji typu ISIS czy Boko-Haram z Nigerii. Od czasów podziału na Sunnitów i Szyitów toczyły się krwawe wojny. Wielokrotne masakry nie ominęły nawet rodziny Mahometa. Gdyby Mahomet dobitnie wskazał Alego na Kalifa Islam nie byłby rozbity i nie było by tych masakr między Nimi ale zadam teraz pytanie kontrowersyjne. Czy ten konflikt między Nimi nie przystopował tych podbojów ? czy ograniczyło to wieki temu islamizację reszty świata ?
    Jak widzicie i tak muzułman jest 1,6 miliarda tj. więcej niż katolików aczkolwiek chrześcijan ogółem jest ponad 2,2 miliarda ale islam rośnie w siłę. Dążą do zrealizowania utopijnej wizji
    jedna wiara, Cały świat=Kalifat , obalenie naszej kultury i ustroju demokratycznego, doprowadzenie do stanu kiedy wszyscy będziemy mieć jedną wspólną kulturę i prawo czyli
    Ich cywilizację ... o ile można to nazwać cywilizacją, to jest właśnie islamizacja. Tytuł poniższej wstawki co prawda mi się nie podoba bo nie każdy muzułmanin to terrorysta no ale . . . . ale ten materiał jest bardzo konkretny.

~cyb
    MarekAureliusz
    ~cyb
    MarekAureliusz
    AleksanderLach
    ~cyb ~PISlamistaGreat Orban komusze ćwoki zahamował napływ morderców, gwałcicieli i terrorystów do Europy. Za to należy mu się odznaczenie człowieka stulecia i pomnik. A z biedą i głodem to państwo sobie też poradzi. Kłamiesz, Polacy nadal mordują i gwałcą w UE i robią to znacznie częściej niż muzułmanie których pewnie miałeś na myśli pier… rasisto.
    hahahaha, hehehehe i nie wiem co mógłbym jeszcze rzec?
    Aleksander zignoruj Go, On mnie coś tam szczypał kiedy na w wielu tematach związanych z kryzysem migracyjnym objaśniałem islam. Zawsze pojawia się tam gdzie islam i kpi sobie z poważnych merytorycznych wpisów. Nie trać zdrowia na Niego. Pozdrawiam
    Kpie z głupoty tępych rasistów a nie merytorycznych wpisów (nie udało Ci się nawet jednego merytorycznego popełnić). Nie potrafisz nawet dyskutować bo jesteś równie głupim fanatykiem jak członkowie ISIS… Nawet teraz kasujecie moje wpisy bo was bolą fakty,które przeczą waszym chorym teoriom.
    Wiesz cyb ... każdy może przeglądać mój profil i odczytywać posty i weryfikować Ich treść a to co Ty robisz świadczy o tym, że albo Jesteś urażonym muzułmaninem bo przedstawia się niewygodną prawdę albo jesteś rasowym trollem. Widziałem też Twoje posty w innych tematach i tylko kilka było prawie normalnych, reszta to obrażanie i przekłamywanie.
    Mówienie o tym, że Polacy mordują i gwałcą w UE więcej niż uchodźcy jest antypolonizmem.
    bo miłości do Ojczyzny a przede wszystkim do prawdy w tym nie ma.
    No tak. Z braku argumentów zawsze pada brak miłości do ojczyzny. Wasza nienawiść nie ma nic wspólnego z miłością do ojczyzny ani z patriotyzmem. Banda rasistów szerząca swoją chora faszystowską ideologie i wycierająca sobie ryje patriotycznymi hasłami.
    Nie, nienawiść i koszulki "patriotyczne" to nie jest patriotyzm.
    90% moich postów ma solidną argumentację i są długie a żeby nie dostrzegać tego co w materiałach to trzeba na siłę wierzyć wbrew oczom i rozumowi, że jest inaczej. Wobec mnie jesteś po prostu (bezczelny z dozą subtelności i chorej ironii). Nic nie daje to, że powołuję się na dane, statystyki i materiały filmowe. Ty po prostu wierzysz w to co chcesz wierzyć i chcesz podsycić emocje. Wiedziałeś od początku, że zostaniesz odebrany tak jak jesteś odbierany przez zdecydowaną większość forumowiczów na wielu forach. Każdy ma prawo się pomylić ale Ty cały czas mijasz się z prawdziwym obrazem i nie jest to świadome ale celowe działanie. Powtórzę jeszcze raz co ostatnio pisałem ... ja przytaczam fakty z historii i każdy może sobie poczytać historie podbojów arabskich, Koran i hadisy a do tego oglądać masę materiałów które podpinam do tematów. Każdy może to potem zweryfikować i Ci co są bardziej rzetelni nie będąc łatwymi krytykami dostrzegą irracjonalność Twojego postępowania.

''No tak. Z braku argumentów zawsze pada brak miłości do ojczyzny. Wasza nienawiść nie ma nic wspólnego z miłością do ojczyzny ani z patriotyzmem. Banda rasistów szerząca swoją chora faszystowską ideologie i wycierająca sobie ryje patriotycznymi hasłami.
    Nie, nienawiść i koszulki "patriotyczne" to nie jest patriotyzm.'' [/cytat]

''Wasza nienawiść'' . . . cyb o czym TY w ogóle mówisz ? nie masz pojęcia nawet Kim jestem i uogólniasz. tak jakbym to ja należał do jakiejś skrajnej radykalnej grupy. Ja ludziom starałem się przybliżyć istotę islamu. Pisałem nieraz o rozłamie w islamie, o ''takiji'', ketmanie i o tym jak wygląda podział muzułmanów na świecie i kto ma tam największy wpływ i ukazywałem obraz zderzenia kultur. To nie jest mowa nienawiści tylko szerzenie informacji które każdy może sam zweryfikować. Zwróć uwagę na to, że ja nie używam chamskich obelg tak jak Inni tylko staram się poruszyć temat powołując się na statystyki i historię pisząc konkrety. Mogę w każdej chwili wklejać gdzie chcę rzetelne wypowiedzi i to nie tylko moje a wcześniej sprawdzone tak aby nikt nie mógł mi zarzucić kłamstwa i żebym miał czyste sumienie. Jak wytłumaczysz to, że wszędzie tam gdzie się mówi o islamie Ty bronisz cały czas muzułman obrażając Polaków. To, że wielu ludzi często wyraża się w nieładny sposób o muzułmanach wynika z kolosalnej różnicy kultur i strachu a za to nie możesz nazywać ludzi faszystami aczkolwiek masz prawo do pewnej konstruktywnej krytyki ale nie do nazywanie mnie i rodaków faszystami. Zawsze możesz też podzielić się swoją wiedzą z Nami i Nas oświecić. George Orwell już kiedyś pisał, że ''prawda jest nową mową nienawiści'' i to dlatego tak łatwo Ci wrzucić mnie do jednego wora z faszystami. Kto mówi o narodach europejskich że ''pochodzą od świni i od małpy'' albo ''ludzie księgi'' ... ''krzyżowcy'' a wszystko z pejoratywnym wydźwiękiem. Myślisz, że nie mógłbym przyjaźnić się z muzułmaninem ? mógłbym o tyle o ile szanuje On z szczerego serca europejską kulturę i nie stosuje ''takiji'' i szanuje demokracje i religie gospodarzy danego kraju a nie manifestacje jak w Anglii gdzie domagają się szariatu dla Wielkiej Brytanii zachowując się często agresywnie wobec Policji. Szanuj innych a będziesz szanowany, proste. Problemem jest to, że wielu muzułman największego nurtu sunnickiego (85% z ogólnej liczby muzułman tj. 1,6 miliarda) ulega fundamentalnym Wahhabitom i radykalizują się w ten sposób. Ciekawe czy ja mógłbym pojechać do Arabii Saudyjskiej i domagać się równego traktowania kobiet i wybudowania kościoła choć to też nie jest moja religia a wypowiadam się z punktu widzenia człowieka który interesuje się bardzo pochodzeniem ludzkim i problemami współczesnego świata. Nawet jako badacz nie miałbym prawa do normalnego bytu w tamtych krajach tylko musiałbym na każdym kroku uważać żeby nie zostać brutalnie potraktowany za to że jestem ''kafirem''. Żadna religia nie może sobie uzurpować prawa do ogłaszania się ''tą prawdziwą'' i na tym polu największe religie zwodzą ludzi. Tym bardziej nie ma nikt prawa narzucać czy domagać się szariatu dla krajów kultury europejskiej która wygasa a której ostatnim bastionem staje się Polska. Nasze kobiety nie zachowują się tak
    jak te w poniższej wstawce a jedna z Naszych została nie tak dawno potraktowana maczetą w Niemczech. Nasze kobiety nie próbują wysadzić katedry Notre-Dame co na szczęscie funkcjonariusze ostatnio udaremnili ale jeden oberwał nożem od 19 letniej muzułmanki podobnie jak strażnik z tego filmiku. Takich materiałów są dziesiątki z Holandi, Francji, Szwecji czy Niemiec. Gwałty w Kolonii, koktajle mołotowa we Francji. Strefy wydzielone takie jak Essen w Niemczech czy Marsylia we Francji gdzie panoszą się gangi i straż szariatu. Pozdrawiam
  • w temacie Jakie ćwiczenia w domowym zaciszu?

Baska333 Chciałabym zacząć ćwiczyć, tak dla zdrowia i zgubienia kilku centymetrów w brzuchu i udach. Jakie ćwiczenia polecacie, które można sobie robić w domu, bez konieczności wychodzenia gdzieś na siłownię (jestem na etapie intensywnego oszczędzania, więc każde zaoszczędzone 100 zł jest na wagę złota). Za niedługo biorę ślub i chciałabym wyglądać trochę lepiej, a nie wydać dużo pieniędzy.

Jak można ćwiczyć w domu?
    Co polecacie?
    Jak w domu to zostaje Ci bieżnia, rowerek a najlepiej (orbitrek). Kiedy pytają mnie o talię myślą, że karze Im robić ze 3000 brzuszków<---(nonsens) a tak naprawdę sens mają te co wyżej napisałem i (przede wszystkim bieganie ale w domowym zaciszu gdybyś miała bieżnię albo miejsce by sobie biegać tak w wolnym tempie ''na kopertę'' ) ... bieganie gdyż oprócz spalania masz napięte mięśnie brzucha i wszystko się trzęsie co nasila tylko efekt. Biegaj 3 razy w tygodniu po 20-30 minut i bezpośrednio po bieganiu rób sobie ale nie za dużo ... tak ze 30 brzuszków i unoszenie nóg leżąc ze 20 powtórzeń tylko pamiętaj by coś pod krzyże podłożyć miękkiego, może być ręcznik i to da się spokojnie w domku robić. Hm jeśli masz cel krótkoterminowy to możesz robić trening 4-5 razy w tygodniu, chcesz ładnie wyglądać zatem podejdźmy konkretnie do tematu ... mianowicie (mądra, niekatorżnicza) dieta. Na jakiś czas obetnij w diecie węglowodany do minimum zarówno złe jak i dobre aczkolwiek możesz spożywać te dobre (raz dziennie ... płatki owsiane z odrobiną owoców, ryż, kasza) ale postawimy na białko. Korzystaj z (różnych) źródeł białka ... chude mięsko, chude twarogi, jaja ale część żółtek wywalaj, groch, fasola, (ryby - białko, zdrowe tłuszcze w jednym) ale nie spożywaj smażonych bo niezdrowe no chyba, że odświętnie. Jeżeli będzie Ci doskwierać brak słodkości to poratuj się batonikiem proteinowym ze sklepu z odżywkami, wysokiej klasy batony cena tak 5-8 zł ale sytość jak po zjedzeniu kotleta i możesz je nawet włączyć do diety i liczyć jako posiłek. Dlaczego stawiamy na białko ? jest to podstawa a sam proces trawienia białka już zużywa kalorie i chronisz w ten sposób na redukcji swoje mięśnie przed katabolizmem. Nie chodzi o to żeby Ci rosły mięśnie ale żebyś tych swoich nie traciła bo masz być jędrna :) Białko licz 2-3 gramy na kilogram masy ciała. Jeżeli ważysz 65 kg to maksymalnie spożywaj 195 gramów białka dziennie ale nie mniej niż 130 g czyli możesz sobie też taka średnią wyciągnąć powiedzmy, że około 160 g. Mojej koleżance zmniejszyło się wszystko oprócz biustu. Do ćwiczeń dodać możesz przysiady ale najlepiej wykroki bo to jest super dla Pań na pupcię i uda ale to dodatek bo spalać musisz treningiem (cardio) czyli wszelkim wysiłkiem związanym z wytrzymałością ale trwającym nieprzerwanie przez najlepiej 20-30 minut a u góry wymieniłem tylko przyrządy, no ten orbitrek to super sprawa i bieganie co zawsze podkreślam. Jeżeli nie będziesz mieć orbitreka to nawet 5-10 pompek da Ci jędrność. Jeżeli potrafisz zrobić 20-30 pompek to jedna seria wystarczy i to tylko ze 2 razy w tygodniu a jeżeli robisz 5 pompek to ze 3 serie a jeśli 10 pompek to dwie serie i niezależnie od poziomu nie częściej jak 2 razy w tygodniu. Nie stosuj diety wysokobiałkowej na jakąś dłuższą metę bo zakwasisz organizm ale wszystko co Ci napisałem uważam, że jest optymalne pełne logicznego, zdrowego i racjonalnego kompromisu ... rozwiązanie dla każdego komu zależy na dobrym wyglądzie, zdrowiu i samopoczuciu. Po okresie 3 miesięcy zmniejsz białko do 1,5 grama na kilogram masy ciała
    i jeżeli ważysz 65 kg to wyjdzie 97,5 gramów białka na dzień i tego się potem trzymaj. Co do
    diety, potraw ... ''puść wodze fantazji'' i oczywiście warzywa jedz :) a do biegania ... hm pamiętaj, że jak na twardym gruncie to nóżki w buciki z bardzo miękką podeszwą żeby stawów i kręgosłupa nie niszczyć. Jeśli zdecydujesz się na to wszystko to ... Proszę pisz, informuj, (ewentualnie pytaj), ciekawy jestem jakie będą Twoje obserwacje :) a poniżej piękna motywacja do życia dla Wszystkich, (polskie napisy). Pozdrawiam

~cyb No niezła dyskusja, można szerzyć rasizm i nienawiść ale wypowiedzi punktujące głupotę i bezgraniczną indolencję faszystów są usuwane. Typowa dyskusja z kretynami…Dla mnie antypolonizmem jest mówienie, że Polacy więcej mordują niż muzułmanie. To jak przekłamujesz obraz Polaków w stosunku do uchodźców muzułmańskich jest obrzydliwe i chyba masz Nas Polaków za idiotów ale My dobrze wiemy jak jest i Ty tego nie zmienisz. Mówisz o Polakach, że są gorsi od tych pseudo uchodźców którzy przyjechali po socjal i gwałcą i mordują maczetami, pistoletami, bombami, ciężarówkami. Ostatnio nawet muzułmańskie kobiety chciały butle z gazem zdetonować przy katedrze Notre-Dame i jedna dziewiętnastolatka ugodziła nożem funkcjonariusza ale w porę udało się opanować sytuację. Mógłbym tak wrzucać dziesiątki materiałów z całej Europy ale Ty i tak wierzysz w te swoje brednie i mówisz, że Jesteśmy gorsi . . . to jest mowa nienawiści i kogo TY nazywasz faszystą? Wszędzie zjawiasz się jak fantom tam gdzie mówi się o islamie i sugerujesz, że muzułmanie są lepsi. Sam szariat jest pogwałceniem cywilizowanego demokratycznego ustroju, konwencji międzynarodowych i wielu aktów prawnych w tym (Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka) uchwalonej przez ONZ. Mało tego Ci co przyszli myśleli, że dostaną po 2000 euro ... nie dostali ale Niemcy dali im buty, żywność i masę innych rzeczy a Oni tym wzgardzili nawet na jednym dworcu rzucali to na tory i szarpali się z Policją i skomlenie było żeby przedstawiciele ONZ do Nich przyjechali. Niestety Oni mentalnością zostali dalej pod Badrem ale Ty powiesz, że to nieprawda xD

~cyb MarekAureliusz AleksanderLach ~cyb ~PISlamistaGreat Orban komusze ćwoki zahamował napływ morderców, gwałcicieli i terrorystów do Europy. Za to należy mu się odznaczenie człowieka stulecia i pomnik. A z biedą i głodem to państwo sobie też poradzi. Kłamiesz, Polacy nadal mordują i gwałcą w UE i robią to znacznie częściej niż muzułmanie których pewnie miałeś na myśli pier… rasisto.hahahaha, hehehehe i nie wiem co mógłbym jeszcze rzec? Aleksander zignoruj Go, On mnie coś tam szczypał kiedy na w wielu tematach związanych z kryzysem migracyjnym objaśniałem islam. Zawsze pojawia się tam gdzie islam i kpi sobie z poważnych merytorycznych wpisów. Nie trać zdrowia na Niego. PozdrawiamKpie z głupoty tępych rasistów a nie merytorycznych wpisów (nie udało Ci się nawet jednego merytorycznego popełnić). Nie potrafisz nawet dyskutować bo jesteś równie głupim fanatykiem jak członkowie ISIS… Nawet teraz kasujecie moje wpisy bo was bolą fakty,które przeczą waszym chorym teoriom.Wiesz cyb ... każdy może przeglądać mój profil i odczytywać posty i weryfikować Ich treść a to co Ty robisz świadczy o tym, że albo Jesteś urażonym muzułmaninem bo przedstawia się niewygodną prawdę albo jesteś rasowym trollem. Widziałem też Twoje posty w innych tematach i tylko kilka było prawie normalnych, reszta to obrażanie i przekłamywanie.
    Mówienie o tym, że Polacy mordują i gwałcą w UE więcej niż uchodźcy jest antypolonizmem.
    bo miłości do Ojczyzny a przede wszystkim do prawdy w tym nie ma.

MarekAureliusz ~Ania34 ~PISlamistaGreat ~cyb ~PISlamistaGreat Orban komusze ćwoki zahamował napływ morderców, gwałcicieli i terrorystów do Europy. Za to należy mu się odznaczenie człowieka stulecia i pomnik. A z biedą i głodem to państwo sobie też poradzi. Kłamiesz, Polacy nadal mordują i gwałcą w UE i robią to znacznie częściej niż muzułmanie których pewnie miałeś na myśli pier… rasisto.Jaki rasisto? Pogięło? To że zarzucisz komuś klamstwo nie spowoduje że ono stanie się rzeczywistością ubeczku. Jakoś nie widzialem Polaków w Calais, wysadzających się z okrzykiem anal fakbar w Nicei, Paryżu czy mordujacych siekierą w pociagu. Czy wszyscy islamisci to terroryści? NIE. ale wszyscy dokonujący zamachów ostatnimi czasy w Europie to islamisci. Jak popatrzysz sobie na statystyki to w Niemczech czy Szwecji po przyjeciu islamistów, liczba gwałtów i morderstw wzrosła 3 krotnie. I nie gwalcą tam klamczuszku Polacy, tylko wyznawcy demona Allaha.

Dodatkowo 90% pseudo uchodźców (lepiej użyć słowa nachodźców) - nie pracuje, tylko leci na zasiłkach. Czyli obżerają takich np. Szwedów, a w miedzyczasie niektorzy z nich gwalcą grupowo ich kobiety czy dzieci.

Orbanowi należą się pokłony za to że miał wielkie jaja przeciwstawić się nazi unii kierowanej przez obłakanych polityków. Brawo Orban! Brawo PIS. Z PO mielibyśmy już ich pewnie 150 000 w kraju - za drugą kadencję rudego knura. Ale drugiej nie będzie hahahaha Polskie służby mówią że na każdą setkę przypada 1 do 2 ISISowców, dodatkowo stwierdzając że nie mają żadnych możliwości ich wyselekcjonowania.Brawo! Świetnie powiedziane. Zgniotleś tych powalonych lewaków jak karalucha. Nic więcej nie da sie dodać hihihihiPopieram i zapraszam do przeglądania moich postów w temacie islamu a jak zechcecie to Wam tu wrzucę i jakieś materiały ale chyba nie trzeba bo widzę, że macie niezmącony obraz.
    Ps. cyb jakoś zjawia się jak fantom wszędzie tam gdzie się pokazuje i mówi prawdę o islamie i ''uchodzcach'' . . . ach cos WAm jednak podepnę mordeczki :-*Aha i żeby było wesoło ale i w temacie polecam Wam poniższe wymiatające w kosmos wstawki :-D

~Ania34 ~PISlamistaGreat ~cyb ~PISlamistaGreat Orban komusze ćwoki zahamował napływ morderców, gwałcicieli i terrorystów do Europy. Za to należy mu się odznaczenie człowieka stulecia i pomnik. A z biedą i głodem to państwo sobie też poradzi. Kłamiesz, Polacy nadal mordują i gwałcą w UE i robią to znacznie częściej niż muzułmanie których pewnie miałeś na myśli pier… rasisto.Jaki rasisto? Pogięło? To że zarzucisz komuś klamstwo nie spowoduje że ono stanie się rzeczywistością ubeczku. Jakoś nie widzialem Polaków w Calais, wysadzających się z okrzykiem anal fakbar w Nicei, Paryżu czy mordujacych siekierą w pociagu. Czy wszyscy islamisci to terroryści? NIE. ale wszyscy dokonujący zamachów ostatnimi czasy w Europie to islamisci. Jak popatrzysz sobie na statystyki to w Niemczech czy Szwecji po przyjeciu islamistów, liczba gwałtów i morderstw wzrosła 3 krotnie. I nie gwalcą tam klamczuszku Polacy, tylko wyznawcy demona Allaha.

Dodatkowo 90% pseudo uchodźców (lepiej użyć słowa nachodźców) - nie pracuje, tylko leci na zasiłkach. Czyli obżerają takich np. Szwedów, a w miedzyczasie niektorzy z nich gwalcą grupowo ich kobiety czy dzieci.

Orbanowi należą się pokłony za to że miał wielkie jaja przeciwstawić się nazi unii kierowanej przez obłakanych polityków. Brawo Orban! Brawo PIS. Z PO mielibyśmy już ich pewnie 150 000 w kraju - za drugą kadencję rudego knura. Ale drugiej nie będzie hahahaha Polskie służby mówią że na każdą setkę przypada 1 do 2 ISISowców, dodatkowo stwierdzając że nie mają żadnych możliwości ich wyselekcjonowania.Brawo! Świetnie powiedziane. Zgniotleś tych powalonych lewaków jak karalucha. Nic więcej nie da sie dodać hihihihiPopieram i zapraszam do przeglądania moich postów w temacie islamu a jak zechcecie to Wam tu wrzucę i jakieś materiały ale chyba nie trzeba bo widzę, że macie niezmącony obraz.
    Ps. cyb jakoś zjawia się jak fantom wszędzie tam gdzie się pokazuje i mówi prawdę o islamie i ''uchodzcach'' . . . ach cos WAm jednak podepnę mordeczki :-*