• w temacie Z jaką znaną osobą chciałbyś zjeść obiad?

W: Uczucia
    Kinia223]
    MarekAureliusz]
    Kinia223]
    MarekAureliusz]
    Kinia223
    MarekAureliusz [cytat kogo=Kinia223 [cytat kogo=MarekAureliusz [cytat kogo=Tris [cytat kogo=MarekAureliusz :D
    Aktor musi być dobry, wiadomo. Umiejętnie wcielać się w różne charaktery. Poza tym mieć to coś. No nie wiem, np. lubię oglądać w filmach Tima Rotha, a przecież urodą to on nie grzeszy. Po prostu lubię patrzeć na postaci, które odgrywa :) Nie lubię z kolei Matta Damona. No, nie podoba mi się.
    Tim Roth na tym pierwszym zdjęciu obstawiam, że podoba Ci się :D
    I fajny z Nim demotywator. Poznajesz gościa z 3-ej fotki ? musisz jeśli Jesteś
    zagorzałą fanką LOTR :-)
    Odpowiedź na pytanie nr 1 - podoba się :)
    Odpowiedź na pytanie nr 2:
    [image]00066CRG42XHP26P[/image]
    Niewątpliwie nie był najbardziej urodziwą postacią w Śródziemiu :)
    Tak Andy Serkis - Gollum- Smeagol. Na drugim obrazku wygląda jak gangsta :D
    Trzecia fotka to odtwórca roli .... no właśnie jeśli to zgadniesz to jesteś brainiac xD
    Podpowiedź... grał w Hobbicie ;)
    No jestem, sprawdziłam na filmwebie :D Azoga grał. Z tym mam problem. Wydaje mi się, że niepotrzebnie zrobiono go komputerowo. Powinni byli przebrać człowieka, tak jak w LOTR. Nadmiar efektów komputerowych to jeden z głównych zarzutów wielu osób do Hobbita. Też widzę tę wadę, ale za aktorstwo i cały wykreowany świat musiałam dać bardzo wysoką ocenę :)
    Ja też uwielbiam Władcę, Hobbita mniej, ale dla takich fanów to nie lada gratka :-)
    fabuła oparta o przyjaźń i skomplikowane zażyłości romantyczne Aragorna i
    Arweny xD Hugo Weaving ... z ''grożącym palcem'' o życiu śmiertelniczki xD
    Muzyka, sceny batalistyczne w 2 i 3-ej części.... oblężenie Helmowego Jaru i Minas Tirith
    a potem ta szarża niczym odsiecz wiedeńska Husarii. Boże jak mi się podoba ta wstawka
    dźwięk tego rogu i te skrzypki w rytm wielotysięcznej konnej szarży. Poezja jeśli chodzi
    o kino. Super też jest oczywiście Królestwo niebieskie, czy też 300 Spartan, Gladiator,
    Troja. A Braveheart ' a oglądałaś ? Dodałem wstawkę z końca filmu, muzyka wymiata
    i ten dialog z nieoczekiwanym zwrotem akcji. Efekty specjalne to nie w tej wstawce,
    ale oglądałem wiele razy ten film i po dziś dzień, to tam były hektolitry krwi i w dodatku
    najbardziej realistycznie ukazane. Filmy Mela Gibsona są kozackie pod tym względem :)

Ps. Moja ex mi kiedyś z grymasem powiedziała, że film mało romantyczny, choć był
    tam ów wątek romantyczny był i to mocny i ważny w całej fabule filmu xD
  • w temacie Islam religią wojowników

W: Religia
    spon Ad @ MarekAureliusz
    Dzięki za te wpisy.
    Niestety lewactwo takie tematy próbuje rozwodnić jak ta pani w nikabie na awatarze albo obśmiać autora stosując niewybredną erystykę.
    Podobnie jest obecnie w temacie o dostępie do broni. Lewactwo chce rozbrojenia i zaproszenia wrogów do Polski.http://forum.(...)2936898
    Spokojnie Lilith jest w porządku :-)

Aha i jeszcze jedno już naprawdę na sam koniec.

Pierwsza wstawka : Anjem Choudry. Kiedyś ten Imam potępił zamachy na WTC, potem nawoływał do składania hołdu ''19-tu'' czyli tym, którzy zorganizowali i co uderzyli w WTC samolotem. Co ciekawe mówi też w wstawce nr 2 o ''socjaldemokracji w Polsce'' i, że islam nas wyzwoli. Angielski agent nagrywał Jego kazania w meczecie i teraz chyba dostał
    10 lat odsiadki, ale takich Imamów jest pełno, zaś muzułmanie wychowani w tej religii
    są podatni przez tych fanatykow na szybką radykalizację, choć wg islamu to co my
    nazywamy radykalizacją jest największym dowodem koranicznej wierności. Samo
    pozbycie się Imamów nie gwarantuje bezpieczeństwa. Problem trzeba widzieć w skali
    makro, z bardziej socjologicznego punktu widzenia, że multikulturowość (szczególnie w odniesieniu do islamu to totalna utopia, gdyż jest to niezgodne z imperatywem
    jednolitości poglądów w społeczeństwie) ... nie znaczy to, że nie ma ludzi
    niezintegrowanych. Sęk w tym, że zintegrowany muzułmanin z Tobą czy ze mną,
    który rozmawia z Nami, mimo, że ja i Ty to dla Niego ''kuffar'' to tak naprawdę
    taki z Niego muzułmanin jak z Urbana katolik. Politycy tego nie rozumieją, bo Oni
    to rozpatrują zazwyczaj w kwestiach tylko religijnych. Wiedzą, że ta religia sprzyja
    ''radykalizacji'' -słowo wyśmiewane przez intelektualistów, tak samo jak tolerancja
    w odniesieniu do muzułman. Chodzi o to, że nieznaja politycy długofalowej strategii
    islamskiego zamaskowanego totalitaryzmu (genialnie wytłumaczone we wstawce
    ''Jak działa islam ? Trzy fazy Jihadu islamskiego''). Islam usypia kraje bogatsze
    i wykorzystuje naiwność medialno-politycznej poprawności, by mieć płaszczyk
    ochronny, zaś wstawka '' szok młodej angielki...''' pokazuje kolejne fazy, kiedy to
    Ich populacja rozrasta się w danym rejonie kraju o wysokim socjalu. Żałosne
    jest to, że żerują na socjalu a na manifestacji w Luton życzą ''Uk Go to Hell''
    albo '' Shariah for UK'' .... gardzą demokracją i domagają się wprowadzenia
    szariatu.

spon Ad @ MarekAureliusz
    Dzięki za te wpisy.
    Niestety lewactwo takie tematy próbuje rozwodnić jak ta pani w nikabie na awatarze albo obśmiać autora stosując niewybredną erystykę.
    Podobnie jest obecnie w temacie o dostępie do broni. Lewactwo chce rozbrojenia i zaproszenia wrogów do Polski.http://forum.(...)2936898Spoko Spon :) tak naprawdę to jeden z głównych powodów dla których jestem na Interii.
    W Polsce i na świecie wiedza o islamie i Jihadzie jest znikoma a zastępowana jest
    oskarżeniami o braku tolerancji, podczas gdy chodzi o islam z geopolitycznego punktu
    widzenia i historii i tego czym islam jest w istocie. To nie jest religia, choć oficjalnie jest uznana za religię. Religia to tylko otoczka i narzędzie do prania mózgów. Jedyne co mi
    się podoba w islamie to to, że walczą z alkocholem, ale i tak mają inne swoje
    Koraniczne, szariatowe patologie. Do europy ciągnie Ich socjal a rządzona jest ona
    przez namiętnych kolorowych socjalistycznych fanatyków.

Ta wstawka ukazuje jeden z elementów o których była mowa w filmie trzy fazy Jihadu z mojego pierwszego posta. (2 i 3 wstawka, tylko dla ludzi o mocnych nerwach). Oczywiście te brutalne
    wstawki to w krajach zwykle takich jak Arabia Saudyjka, Nigeria czy Sudan, gdzie islam stoi
    mocno i szariat jest prawem. I to by było na tyle.

A tak to wygląda ze strony Pejsbooka którego kalifornijskie prawo stoi ponad
    polskim prawem i ogranicza treści głoszone przez fajną babeczkę, jaką jest Miriam.
    Tak samo było z posłem Markiem Jakubiakiem. Jankesko-masońscy głosiciele
    demokracji chcą uczyć Polaków demokracji i wolności słowa blokując usta ludziom
    głoszącym fakty wynikające z historii i tego co po dziś dzień się dzieje na świecie.
    Wstawce szerzej omówiono problem i ukazano groźby muzulmanina w kierunku Miriam
    Shaded. Druga wstawka spodoba się bardzo niewątpliwie feministkom a tak całkiem
    serio zobaczcie jakim jadem pluje ten nawiedzony Imam.

Przeczytanie Koranu nie wystarcza i bardzo zatem Wam polecam poniższe wstawki szczególnie 2 i 3 z naciskiem na trzecią, jest to najlepszy rozkład geopolitycznego islamu na czynniki pierwsze a teraz do rzeczy. Prawda jest taka oczywista ..... tylko ze względu na przewagę militarną, ekonomiczną i technologiczną Oni zmuszeni są używać dozwolone kłamstwa i manipulacje w islamie. Socjotechniki takie jak '' takija'' ... ''ketman'' a kiedy poczują siłę wszędzie narzucą swoje prawa, a dowodem jest (Koran i historia podbojów arabskich). To nie jest moja filozofia tylko wnikliwe badania i są na to materiały dostępne dla każdego, nawet na ''jutjubie''. Udają najpierw ofiary dyskryminacji a potem Cię załatwią, albo zmuszą, narzucą wiarę i Szariat. To jest ruch nie uznający rozdziału religii od polityki. Jedynym jakimś tam w pewnym stopniu wyjątkiem jest Turcja po reformach Mustafy Kemala Ataturka, przeprowadzone kilkadziesiąt lat temu. Skoro Mahomet za życia nie wskazał sukcesora to Jego czterech najbliższych wiernych wybrało na pierwszego kalifa Abu Bakra, ale sprzeciwił się temu najbliższy krewny (Ali zięć Mahometa mąż Fatimy), który ze względu na pokrewieństwo uważał, że jest prawowitym Kalifem. Konflikt ten doprowadził do podziału na (Sunnitów kontynuatorów linii Abu Bakra, Umara i Usmana to 85 % wyznawców islamu) z łącznej obecnie sumy wszystkich muzułman miliarda sześciuset milionów +/- a reszta to (Szyici tj. linia Alego około 15 % wyznawców islamu) i najmniejszy z głównych nurtów (Charydżyci jakieś +/- 5 milionów wyznawców) przy czym dla Nich cały Koran jest dosłowny i są z tego powodu najbardziej radykalni, aczkolwiek pojęcie (''radykalni'' odchodzi już powoli do lamusa tak samo jak intelektualiści uważają za cynizm i głupotę używanie słowa tolerancja w odniesieniu do większości muzułman). Te 5 milionów stanowi niekończące się zaplecze dla organizacji typu ISIS, Asz-Szabab czy Boko-Haram z Nigerii. Od czasów podziału na Sunnitów i Szyitów toczyły się krwawe wojny. Wielokrotne masakry nie ominęły nawet rodziny Mahometa. Gdyby Mahomet dobitnie wskazał Alego na Kalifa, Islam nie byłby rozbity i nie było by tych masakr między Nimi, ale zadam teraz kontrowersyjne pytanie. Czy ten konflikt między Nimi nie przystopował tych podbojów ? czy ograniczyło to wieki temu islamizację reszty świata ? Jak widzicie i tak muzułman jest 1,6 miliarda tj. więcej niż katolików aczkolwiek chrześcijan ogółem jest ponad 2,2 miliarda ale islam rośnie w siłę. Dążą do zrealizowania utopijnej wizji jedna wiara, Cały świat=Kalifat , obalenie naszej kultury i ustroju demokratycznego, doprowadzenie do stanu kiedy wszyscy będziemy mieć jedną wspólną kulturę i prawo czyli Ich cywilizację ... o ile można to nazwać cywilizacją, to jest właśnie islamizacja. Podpisujcie petycje o delegalizacje islamu na stronce petycjeonlajn <---celowo zniekształciłem bo usuwają mi wpisy a poprzedzić to 3 razy wuwuwu;) a zakończ pl. Mówcie o tym jak tylko możecie, kiedy macie ochotę i werwę, rozsyłajcie materiały a najlepiej namiary na petycję. Nie jesteśmy sami. W taki sposób przyczyniacie się do umocnienia naszej odrębności kulturowej, wolności i przyszłości nie tylko Naszej ale także Naszych dzieci. Robicie też ukłon w kierunku Husarii i Sobieskiego ... "Magna Polonia invicta est Vivat HUSARIA et vivat Rex amor patriae nostra lex"
  • w temacie Po 55 roku życia ciało przestaje reagować na fitness i cwiczenia fizyczne?

W: Hydepark
    Tylko żeby nie poszła w ślady Juli Vins. To była / może jest przepiękna kobietka,
    ale wg mnie przepakowała się. Znana z twarzy Barbie i ciała mini kulturystki.
    Taka Valkiria. Takie rzeczy tylko w Rosji. Ludzie wierzyć w siebie i działać,
    tylko nie popadać w skrajności.

Ps, Ciekawe co by było gdyby mnie ścisła udami xD
  • w temacie Po 55 roku życia ciało przestaje reagować na fitness i cwiczenia fizyczne?

Był też taki maratończyk, który miał ponad 90 lat.
    Doprawdy człowiek może być niezwykły. Pierwsza wstawka facet ma podobno ponad 102 lata a bicepsy nadal ma takie, że niejeden 20-latek może pozazdrościć. Druga wstawka już mniej smaczna, choć bardziej imponujące wrażenie, ale to z racji też koksu, który musiał tam kiedyś iść ładnie do krwi. Tak czy inaczej przypominają greckich bogów xD

Wszystkim natomiast polecam trzecią wstawkę, czyli jaką istotą można być, jeśli się łączy
    sporty takie jak kulturystyka nieco mniejszego wymiaru + akrobatyka. Wstawka w nawet
    bardzo wysokiej jakości obrazu.

Totalna bzdura. Świadczy to o braku motywacji, opieszałości i tyle a jeżeli nie to, to może
    ta pani wpadła w stagnację, bo być może nie zmienia planów treningowych. Nawet wśród kulturystów weteranów są urządzane zawody i bywają goście powyżej 70-ki napakowani i docięci. Oczywiście za młodu musieli kłuć pupę i brać różne sterydy i trzymać formę,
    ale żeby tak potężne sylwetki utrzymać do starości, to jest to wyczyn, ponieważ z każdym rokiem powoli spada naturalny poziom testosteronu i zdolności anaboliczne również. Istnieje podejrzenie, że mogą się coś tam delikatnie szprycować, ale jest to też niezwykle kontrowersyjna prawdopodobność, gdyż w starszym wieku ludzie mają często problemy z wątrobą, czy też ogólnie trawieniem. Oczywiście są metody i sposoby wg undergroundowej szkoły stosowania sterydów, jednak w starszym wieku lepiej się w to nie bawić,
    a co do tej Pani, to znaleźć coacha, motywację i dobrego instruktora, nowy plan
    treningowy dostosowany do możliwości zdrowotnych.

Ps. (Może jeszcze wywiad z psychologiem, może ta pani ma jakiś wyimaginowany
    tak naprawdę problem, leżący gdzieś głębiej w psychice.)