• w temacie Seksowna bielizna u kobiet

  W: Męskie sprawy
  Ja to najbardziej lubie jak kobieta nie nosi bielizny, zwłaszcza kiedy ma sukienkę :) A jeśli już to oczywiście stringi + do tego pas do pończoch i pończochy oczywiście
 • w temacie Mam sny erotyczne

  W: Seks
  Moja dziewczyna też często miewa sny erotyczne, czasem zdarza się że się obudzę i wtedy ma wszystko w realu i nie musi śnić o innych ;)
 • w temacie Pani K. Pawłowicz znów w akcji

  W: Polityka
  Lampart I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

  I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????


  Piszesz :
  Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

  Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

  Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak
  A czy jak Jehowi pukają Ci do drzwi to też chętnie zbierasz wszystkie materiały i je czytasz?
 • w temacie Masaż dla chłopaka

  W: Męskie sprawy
  ~gosc
  Mario87 Popieram inicjatywę, świetny pomysł z tym masażem! Pamiętaj, żeby mieć ciepłe ręce , w przeciwnym wypadku nawet cudowna atmosfera nie uratuje sytuacji ;) Powodzenia!
  i zęby musi wyszorować
  Co z Wami? Dziewczyna chce się poradzić a Wy wyrzucacie jakieś swoje frustracje?
 • w temacie Masaż dla chłopaka

  W: Męskie sprawy
  Popieram inicjatywę, świetny pomysł z tym masażem! Pamiętaj, żeby mieć ciepłe ręce , w przeciwnym wypadku nawet cudowna atmosfera nie uratuje sytuacji ;) Powodzenia!