• w artykule O. Rydzyk krytykuje PiS, prezydenta i TVP

  W: Fakty

  Rząd w Wiedniu podkreśla, że przyjął około 90 tys. migrantów w szczytowym okresie kryzysu migracyjnego w 2015 r. Co odpowiada ponad 1% jej ludności. Więc jednak Austria przyjęła uchodźców.

 • w artykule O. Rydzyk krytykuje PiS, prezydenta i TVP

  W: Fakty

  Tu Rydzykowi przyznaję rację – Polska i Węgry są jednymi państwami, które trzymają się i nie dają się zastraszyć czy zmusić do przyjęcia uchodźców. A UE widzi to gorączkując się kombinuje, z której to strony jeszcze Polskę uderzyć, bo jak na razie to im nic nie wychodzi. I bardzo dobrze ! Więc KE uderza w nasze sądy myśląc, że coś tu zdziała. Co do aborcji to Rydzyk nie może jej całkowicie zabronić. Śmiem wątpić aby ta ustawa przeszła.

 • w artykule Ksiądz spoliczkował dziecko

  W: Dziecko

  Zachowanie księdza i bezczynność rodziców jest karygodna. Dzieci nie lubią jak się je chwyta za głowę i nią lekko tarmosi czy zakrywa się twarz dłonią tak jak robi ten ksiądz. Dziecko płacze i wymachuje ręką, czyli sprzeciwia się takiemu traktowaniu. Dziwi mnie obojętność rodziców na płacz dziecka. Widzą i słyszą jak dziecko płacze to zamiast odejść na bok i uspokoić przerażone dziecko, bo nie wie, co się dzieje to stoją i nic nie robią. Brak reakcji matki na spoliczkowanie jej dziecka przez księdza też jest dziwne. Widzi, że ksiądz uderzył jej dziecko to zamiast natychmiast odejść to dalej tam stoi i zupełnie nic nie robi. Czyżby wszyscy byli aż tak zszokowani zaistniałą sytuacją ? Chociaż patrząc na twarz mężczyzny, która jest uśmiechnięta a po uderzeniu dziecka już ma minę zdziwioną to można sądzić, że rodzinę zaskoczyło zachowanie księdza. Dodatkowo ksiądz jeszcze krzyczy na przerażone dziecko. Dopiero po paru sekundach mężczyzna reaguje zabierając dziecko od księdza. Trzeźwo myślący rodzic zareagowałby natychmiast na takie zachowanie księdza zabierając przerażone dziecko od niego jak najdalej. Szkoda tylko, że nie znamy finału całej zaistniałej sytuacji.

 • w artykule ​Papież porównał aborcję z powodu wad płodu do działań nazistów

  W: Fakty

  Dlaczego tylko o to obwiniasz kobiety ? Dzieci z powietrza przecież się nie biorą. Do spłodzenia dziecka potrzebne jest jajeczko (kobieta) i nasienie (mężczyzna). Więc mężczyzna też jest za to odpowiedzialny a nie tylko kobieta. Myślisz stereotypowo obwiniając tylko kobiety za brak zabezpieczenia się przez ciążą czy pruciem się (jak to określiłeś).