• w temacie Dziwne zachowanie faceta- prosze o opinie

W: Uczucia
    ~Grease
    lusi50
    ~Grease A może jemu nie podoba się polar? Może kolor nie ten?;)
    :D :D:D haha ....Sorry autorko wątku ,ale nie mogłam się powstrzymać :))))
    Autorka pewnie się nie obrazi:)
    Próbuję dokonać analizy jego zachowania;) Być może chodzi o kolor albo o fakt,że dziewczę w polarze gania.On może by chciał ,aby dostojnie kroczyła w sukni bez pleców.Wtedy by chętnie popilnował sukni.Kto wie? Zresztą -kto zrozumie mężczyznę?
    A tak w ogóle to ja także lubię polary.Mój ulubiony ma kolor popielaty.Mój mężczyzna uwielbia go dotykać,głaskać .Być może woli go nawet ode mnie;) W końcu jest ładny i popielaty.
    Nie wiem,jakiego koloru jest polar tej dziewczyny.Być może nie jest popielaty i w tym tkwi cały problem;)
    Wiesz dzieki za kulturalna wypowiedz, widze ze to cie bawi wszystko. poczucie humoru w cenie jest w dzisiejszych czasach lecz czasem po prostu lepiej sobie darowac zbedne kometarze, .A dla twoojej informacji nie jestem typem dziewczyny ktora zaklada polar!

~Grease]
    Niki1984 [cytat kogo=~Grease A może jemu nie podoba się polar? Może kolor nie ten?;)
    hhahaa, zdecydowanie moze sie nie podobal wkoncu nie byl jego tylko moj,
    Nie podoba mu się ? To nie. Niech sobie szuka innej w wełnianym sweterku :)[/cytat

O prosze ta kolezanka jest w welnianym babcinym sweterku!
  • w temacie prosze o poradę

W: Hydepark
    ~eje
    WednesdayTEN Piszesz, że bardzo byś tego z nim chciała? Chyba nie tak bardzo jak piszesz, że chcesz.
    Chodziło mi o to, że bardzo chce z nim sexu, ale nie w relacjach kolega-kolezanka
    Wiec sama juz sobie odpowiedzialas ze nie warto ulegac.
  • w temacie prosze o poradę

W: Hydepark
    Nie ulegaj. Jak bedzie mu zalezalo to poczeka.

A44 Niki1984 Pracujemy razem w jednej firmie . Umowilam sie z nim ze mu przyniose swoj polar zeby zabral go do domu bo wracal samochodem.Nie sprawdzalam go.Może zastanów się nad zmiana partnera. Uśmiech i dobre słowo nic nie kosztują. Może się jednak mylę i miał po prostu zły dzień? Musisz to sama ocenić. Pozdrawiam. :)Zgadzam sie z toba zwykle gesty nic nie kosztuja, a to one mowia wiele o ludziach. Nie wiem co mam sama zrobic. Rozmowy nie pomagaja.Zakonczyc cos po prawie 9 latach jest ciezko.

Pracujemy razem w jednej firmie . Umowilam sie z nim ze mu przyniose swoj polar zeby zabral go do domu bo wracal samochodem.Nie sprawdzalam go.