• w artykule Karczewski szykuje się na stolicę? "Potrzebny jest natychmiastowy audyt"

  W: Fakty

  Quert ====== Tobie przeszkadzają Kościoły a mnie burdele. Tym się różnimy. Na szczęście taxcy jak ty przegrali nie tylko wybory, ale i nie bęą na nas wymuszać przywilejów dla ludzi, których można zliczyć na palcach ręki. PS. A nam nawet wasze burdele (pochody) nie wadzą, abyście tylko nie deprawowali naszej wspaniałej Polskiej Młodzieży !

 • w artykule Kontrowersje podczas obchodów Święta Niepodległości

  W: Fakty

  O jakim wy regulqminie mówicie, chyba o postbolszewickim i poslewackim. Była tylko prawda. możecie mnie podać do waszego sądu jak coś nieprawdziwego napisałem. Wstydzić się nalęży. Oddajceie głos tylko postbolszewii. Taka jest wasza wolnośc i demokracja !

 • w artykule Sandecja – Cracovia 1-1. Michał Helik – obrońca, który skutecznością zawstydza napastników

  W: EuroSport

  Takich chamskich kiboli z obu wielkich kiedyś drużyn, my prawdziwi kibice sobie nie życzymy. Oni przynoszą nam wdstyd. My tylko w derbach jestesmy po jeden z drużyn, a w pozostałych meczach sympatyzujemy zawsze za obu drużynami i życzymy im wygranej. Do takiej postawy zawsze apelowali piłkarze obu zespołów a szczególnie ich największe sławy: Józef Kałuża i Henryk Rezman. Obaj też byli wielkimi patriotami i swoją postawą dawali nam przykład. A wy kibole dajcie sobie już spokój z tą głupią, ordynarną, przynoszącą nam tylko wtyd, wojną. Tę można tylko prowadzić o Ojczyznę.

 • Samochody „Orłów Nawałki"

  W: Motoryzacja

  Wywołując zazdrość u niektórych ludzi, szczególnie zazdrośników winniście jednoicześnie nadmienić, jak często ci piłkarze pomagaj innym. Bo to jest, choć często ukrywana prawda. Ja wiem np. , ze Kuba Błaszczykowski sporo środków przeznacza na dzieci, które przeżywają podobną gehenne, jaką niestety, doświadczył On w dezieciństwie. Więc nikt nie powinien Mu (i wielu z nich) zazdrościć. Wiele też o tym jak innym pomaga nasza największa gwiazda piłki (R. Lewandowski). I chwała im za to.