• w artykule "SE": Nowy pomysł minister Rafalskiej

  W: Fakty

  To o was najlepiej świadczy. Zegnam ozięble z domieszką pokardy tegoi co wycofuje nie odpowiadajy wam uwag. Oby dalej tak było jak wam przez osiem lat było. Co regulamin zakazuje. Tylko trzeba wazelinę ??? Jeśli cos nie tak to oddajcie mnie do Waszych Sądów !

 • w artykule Bayern Monachium. Robert Lewandowski rozczarowany, Carlo Ancelotti komentuje

  W: Sport

  Jak was nie wstyd zazdrośnicy. "Lewy" jest gwiazdą w świecie sportu i żadna wasza głupsza, czy najgłupsza opinia tego faktu nie zmieni. Wiele piłkarskich potęg marzy o posiadaniu w swym składzie tej klasy piłkarza i całkiem inteligentnego młodego człowieka. Zarówno On jak i Jego Żona są na poziomie i nie słyszałem aby powiedzieli złe czy choćby nieprzchylne słowo o Polsce, czy o Polakach. Tak trzymać państwo Lewandowscy.

 • w artykule Kraków: Zniszczono część wystawy o uchodźcach

  W: Fakty

  A panowie REKTORZY niech dalej propagujĄ NA SWYCH uCZELNIACH GENDRER i MULTIKULTI, aż PRZEPROWADZI SIĘ W pOLSCE REFERENDUM I... trzeba będzie odsunąc ich od wychowywania polskiej młodzieży. Dalej propagujcie Imigrację, A POSREDNIO również TERRORyZM. MY W pOLSCE TEGO NIE CHCEMY A JAK WY CHCECIE TO PRZYJMIJCIE muzułmanów POD WŁASNĄ "STRZECHĘ:" i WEŚCIE ODPOWIEDIZALNOŚC, ŻE NIE dojdzie w Polsce DO AKTÓW TERRORU , JAK TO SIĘ DZIEJE W zACHODNIEJ I POLNOCNEJ eUROPIE? wEŹMIECIE ODPOWIEDZIALNOŚC, pROSZĘ, ZDEKLARUJCIE SIĘ Z NAZWISKA I PODANIEM WASZYCH DANYCH. jESTEŚCIE ODWAŻNI, NO PROSZĘ BARDZO....

 • w artykule Inicjatywa Polska ma dość Polski PiS i PO

  W: Fakty

  Teraz znów komuchy szukają szczęścia. Przynajmniej państwo w INTERII przestańcie się z nimi cackać, bo wiecie ze nikt ze zwolenników PO a tymbardziej z PIS do Nowackiej i spółka się nie dopisze. Jak mieli śladowo swych zwolenników tak nikt więcej...nie przybędzie. Na bank ! Szkoda czasu, miejsca i atuasu. Pozdrawiam: Jaf

 • w artykule Agnieszka Radwańska tłumaczy porażkę z Mirjaną Luczić-Baroni

  W: Sport

  Oj, POpaprańcy. Wszędzie szukacie PIS. A trafiliście jak kulą w płot. Gdyby chodziło o jej ojca, pana Piotra, to owszem, ale córka jest libertynką, jak wy sojusznicy z bolszewią, co jest was garstka a będzie jeszcze mniej. Na nic wasze przekleństwa, złodziejaszki i kańciarze, okradający nas przez z górą osiem lat. A z krótkimi przerwami jeszcze dłużej.

 • w artykule Nowe węgierskie przepisy budzą międzynarodowe kontrowersje

  W: Fakty

  Kasia z Polin i wszyscy Jej podobni: Jak tacy są ci z szariatów tak wspaniali, to zaproś ich Kasieńko do swego domu rodzinnego. Odstąp im nawet własny kącik oraz lóżeczko. I ci, którzy też marzą i upominają się o muzułmanów niechaj ich wezma do siebie na wikt i opierunek, a dostaną z UE solidna kasę. I koniec. Kropka, ale nie pchają ich do tych, którzy tego nie chcą, jak większość Węgrów i Polaków. Domyślam się, iż chcielibyście ich widziec obok siebie, u sąsiadów a najchętniej, aby zamieszkali w parafiach rzymsko- katolickich. I wreszcie po pewnym czasie pozbylibyście się cudzymi rękami Kościoła Katolickiego w naszych krajach. . I wtedy chulaj dusza; gender do wyboru i koloru oraz w koło pedalskie komuny. Co? Radocha! Ale to nie dla nas. Może zaproponujcie referendów na Węrzech i w Polsce ? Zobaczycie kto ma większość...

 • Timmermans wyśmiał polityka PiS

  W: Fakty

  Kużmiuk nie jest przeciwnikiem UE tylko tego drwala z Holandii. A Kużmium w odróżnieniu od tow.T., który przegraL ostatnie wybory, ma mandat. Słyszysz głupku WAMPIRRO ?

 • Timmermans wyśmiał polityka PiS

  W: Fakty

  Ty " ATOM" jestes chory na...główkę. Policz ile głosów opowiedziało się za wami. a nie licz tych, ktorzy nie głosowa. Bo oni i twoich mają w takim samym powazaniu. nich nic poza kasą nie jest istotne. Tumanku!