• Krótka sukienka ślubna?

  W: Babskie sprawy
  Co sądzicie o krótkich sukienkach ślubnych? Ja nie lubię długich sukienek, w sumie może dlatego że jestem dość wysoka i wydaje mi się że jestem w nich jeszcze dłuższa.

  Czy do ślubu pasuje taka krótka sukienka?
  A może coś takiego odczepianego?
 • Czy posiadanie gadżetów erotycznych to wstyd?

  W: Babskie sprawy
  Ostatnio koleżanka pochwaliła się, że kupiła sobie kilka gadżetów w seks-shopie. Reszta dziewczyn nie skomentowała tego, ale później obmawiały ją, że pewnie już znudziło się jej pożycie z chłopakiem, albo że naoglądała się za dużo "50 Twarzy Greya"... Ogólnie potraktowały to z drwiną. Ja nie wiem, czy w zasadzie jest coś w tym złego. Chyba nie?

  Jakie Wy macie do tego podejście?
  Kupiłybyście jakiś gadżet? Przyznałybyście się do tego przyjaciółkom?
 • Gdzie na "babski wypad"?

  W: Hydepark
  Za niedługo moja przyjaciółka bierze ślub. I w ramach wieczoru panieńskiego chcemy gdzieś jechać na kilka dni, odstresować się, pobawić z daleka od naszego miasta.

  Co polecacie w Polsce na takie wyjazdy? A może warto zaszaleć i wybrać się np. do Paryża?:)
 • Problem z aparatem ortodontycznym

  W: Porady
  Od roku noszę aparat ortodontyczny. Ostatnio zauważyłam jednak pewne zmiany na błonie śluzowej ust. Chodzi o tą wewnętrzną stronę przy samych zębach, jest to podobne do afty. Jest to bardzo nieprzyjemne, piecze, szczególnie przy dotyku, myciu zębów itp.
  Co radzicie na takie dolegliwości?
  Miał ktoś podobne problemy przy aparacie?
 • Paryż czy Rzym?

  W: Hydepark
  Planujemy z narzeczonym podróż poślubną, w okolicach sierpnia. Nasz plan przewiduje jakiś kraj europejski (ze względów finansowych), z malowniczymi widokami, miejscami do zwiedzania, romantyczną atmosferą:) Ja bardzo chciałam lecieć do Paryża, ale narzeczony twierdzi, że Paryż jest przereklamowany i lepiej wybrać Rzym...
  Jak uważacie? Które miasto jest lepsze na taką okazję?
  Może jeszcze jakieś inne możecie polecić?
 • Rezygnować ze szpilek, by nie być wyższą od faceta?

  W: Babskie sprawy
  Moja przyjaciółka ma chłopaka swojego wzrostu. Nie jest on jakiś niski, tylko ona jest dość wysoka jak na dziewczynę, bo ma coś ponad 170cm. Jednak jak ubierze szpilki, nawet takie niewysokie, to jest jednak od niego trochę wyższa, co wygląda trochę śmiesznie. Sama o tym wie, ale nie chce rezygnować ze szpilek, bo to "atrybut kobiety" itd...
  Co jest lepsze? Być wyższą od faceta, czy zrezygnować ze szpilek?

 • Czarna lub biała sukienka na weselu?

  W: Porady
  Za niedługo jestem gościem na weselu u mojej przyjaciółki. Miałam ostatnio sporo wydatków, więc wolałabym iść w jakiejś sukience "z szafy", a nie kupować nową. Problem w tym, że mam dwie sukienki w miarę nowe i eleganckie, jedną małą czarną, a drugą małą białą, podobną jak na zdjęciach. Przyjęło się jednak, że na wesele w takich kolorach nie wypada iść...
  Jak to jest?
 • Co jeść na poprawę nastroju?

  W: Porady
  Wiem, że to pewnie niezdrowe, ale podobno działa. Teraz zima, gorsze samopoczucie jest na porządku dziennym, więc może jakoś jedzeniem można sobie poprawić humor?

  Czekolada ponoć działa, a co jeszcze? Czym poprawiacie sobie humor?:)
 • Jak to jest...

  W: Męskie sprawy
  ...że jak facet miał dużo partnerek to jest super, męski, macho i w ogóle, a jak dziewczyna miała wielu chłopaków to znaczy, że jest puszczalska... Tak samo jest ze związkami "na jedną noc". Według mnie, facet tak samo w takiej sytuacji jest puszczalski i tyle, a nie żaden macho.

  Jak wy uważacie? Facet może mieć wiele partnerek a kobieta nie?

 • Kiedy poznać ze sobą rodziców?

  W: Babskie sprawy
  Niedawno się zaręczyłam z moim chłopakiem, i powoli planujemy ślub. Jednak moi rodzice i rodzice mojego (teraz) narzeczonego jeszcze się nie poznali, bo nasze domy rodzinne dzieli koło 300km. Kiedy powinno to nastąpić? Czy już wcześniej powinniśmy w sumie to zrobić? Czy przed samym ślubem, jak już przyjdzie podejmować jakieś konkretne ustalenia?

  Jak było u was?